Jump to content

The Magician
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σιμόες
      24
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      5
    • Γιόχανσον
      0
    • Αλμέιδα
      2
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσινγκρίνσκι
      3
    • Βράνιες
      1
    • Τσόσιτς
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      5
    • Μάνταλος
      1
    • Κλωναρίδης
      7
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      7
    • Αλμέιδα
      3
    • Γκάλο
      2


Recommended Posts

Η δυνατότητα υπάρχει, το θέμα είναι ότι αν εφαρμοστεί η είσοδος αποκλειστικά σε κατόχους της κάρτας φίλων, μέχρι να μπει μέσα όλος αυτός ο κόσμος θα έχει κριθεί και η πρόκριση εφόσον βγάλουν εκείνη την ώρα. Κάθε κάρτα έχει έναν αριθμο και απαιτείται αστυνομική ταυτότητα και συνακόλουθη καταχώρηση στοιχείων.

 

Είναι εδώ και μήνες γνωστό, Γερμανό έχει και στο τελευταίο κατσικοχωρι, επομενως όσοι πάνε στο ματς χωρίς κάρτα φίλου καλά να πάθουν. Δεν είναι δύσκολη διαδικασία, ακόμα και στη Θεσσαλονίκη μεσα Ιουλίου που προφανώς τοτε ακομα κανείς δεν τους είχε ζητήσει τέτοιο πράγμα και με κοίταξαν στην αρχή σα να έχω σκατα στο πρόσωπο, μέσα σε 5 λεπτά τακτοποιήθηκε το θέμα.

 

Βγάλτε κάρτα φίλου ΑΕΚ ανεξάρτητα από το αν πάτε στο γήπεδο ή όχι. 10 ευρώ είναι για καλό σκοπό. Μην είστε γύφτοι

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι  να "παθουν καλά" ή να "τη πουμε" στους καναπεδακηδες που πανε δυο φορες το χρονο στο γηπεδο.

Για αυτο καλως που υπαρχει η δυνατοτητα να βγει την ιδια μερα, αφού ειναι καλυτερα για την ΑΕΚ, απο το να μην μπορουσαν να παρουν εισιτηριο   χιλιαδες φιλαθλοι σε τετοια ματς,  που  "ειναι γυφτοι που γραφουν στα αρχιδια τους την ερασιτεχνικη"  και δεν θα χαν περασει απο τον γερμανο της γειτονιας τους.

Μακαρι και ολοι οι συνδεσμοι να βγαζουν καρτα φιλαθλου, οπως εκανε περσι η Οριτζιναλ.

 

Το οτι οντως πρεπει να βγαλουμε ουτως ή αλλως καρτα φιλαθλου, δεν εχει σχεση με αυτο που συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που στο ματς με την Τσσκα πηγα γηπεδο τελευταια στιγμη δεν ζητησαν τιποτα. μονο το 20€ 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που στο ματς με την Τσσκα πηγα γηπεδο τελευταια στιγμη δεν ζητησαν τιποτα. μονο το 20€ 

Καιρος να ζητησουν οπως κανουν οι γαυροι και οι νιωνιοι.

 

"Ολοι", οσοι δεν ειμαστε ή λεμε οτι δεν ειμαστε καναπεδακηδες κανονικά δεν θα επρεπε καν να περιμενουμε να ειναι υποχρεωτικη η καρτα φιλαθλου ή ακομα καλυτερα να γινομασταν μελη της ερασιτεχνικης.

Link to comment
Share on other sites

H κάρτα φίλου ΑΕΚ μπορεί να εκδοθεί άνετα και ηλεκτρονικά.

Αυτό που χρειάζεται για τους αγώνες είναι ο αριθμός που προκύπτει απο τη συναλλαγή, όχι η ίδια η κάρτα σε φυσική μορφή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

σε 5 λεπτα βγαινει απο το aek.gr εγω την εβγαλα να υπαρχει

 

οταν περνεις ονλαιν τικετο σου ζηταει να συμπληρωσεις και τον αριθμο καρτας φιλαθλου

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Για το ματς με ΤΣΣΚΑ δεν ήταν απαραίτητη, απο δω και πέρα δε βγάζεις εισιτήριο αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου έδωσαν κάρτα, μου τύπωσαν ένα χαρτί στο οποίο αναγράφεται ο αριθμός της κάρτας και το αποθηκευσα στο κινητό τηλ. Από την ερασιτεχνική είπαν ότι αν θες σου τη στέλνουμε αλλά προτίμησα να μη τους βάλω σε κοπο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που στο ματς με την Τσσκα πηγα γηπεδο τελευταια στιγμη δεν ζητησαν τιποτα. μονο το 20€ 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΟΥ ..... ΚΑΝΟΝΙΣΟΥ

ΛΟΓΙΚΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΗΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΙΛΛ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΑΡΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα την κάρτα φίλου και για τους μικρούς και για μένα, μοντάρω ένα τρίωρο πασάρισμα του σταντ-μπάι Πέμπτη βράδυ και βγάζω εισιτηριάκια. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

που θα εισαι να σε δουμε μουργο

Θα ενημερώσω υπηρεσιακώς και αρμοδίως.

Προσανατολίζομαι προς 5 ή 7. 

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερώσω υπηρεσιακώς και αρμοδίως.

Προσανατολίζομαι προς 5 ή 7. 

 7. ειναι δυνατον να δωσεις τα ιδια χρηματα για να πας στην 5;;Εκτος αν δεν βρεις στην 7.

Link to comment
Share on other sites

 7. ειναι δυνατον να δωσεις τα ιδια χρηματα για να πας στην 5;;Εκτος αν δεν βρεις στην 7.

Θα με τραβήξει στα ψηλά μάλλον ο άλλος ο λεχρίτης. 

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηξις που μάλλον πρέπει να έχει απαντηθεί χίλιες φορές. 

Ακόμα θέλει ΑΜΚΑ; 

Link to comment
Share on other sites

Θα ισχυσει το "βγαζω φθηνο πχ στην 35", "μπαινω απο την 2" και τελικα "βλεπω αγωνα απο την 8";;

Οσο για ΑΜΚΑ και παπαριες, δηλαδη ενας ξενος που δεν εχει, δεν μπορει να δει αγωνα σε αυτη τη χωρα;; Αριστερη κυβερνηση σου λεει μετα :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει αγωνες εν τω μεταξυ σε ιθπανια, γαλλια. γερμανια κατα καιρους, και ποτε δεν μου ζητησαν τετοια κουλα οπως ΑΜΚΑ ουτε καν ταυτοτητα, στην Ελλαδα ειμαστε πολύ προχώ.

Link to comment
Share on other sites

Και ΑΜΚΑ ισχυει και καρτα ισχυει και αν εχεις μοσχαρισιες στην καταψυξη και που κατουρας τις νυχτες.

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι εμαθα πρεπει να βγαλεις καρτα φιλαθλου για το παιχνιδι. Αν παρεις απο συνδεσμο θα πρεπει να βγαλεις παλι καρτα φιλαθλου?

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΊΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΡΤΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Και ΑΜΚΑ ισχυει και καρτα ισχυει και αν εχεις μοσχαρισιες στην καταψυξη και που κατουρας τις νυχτες.

Σοβιετια μας εκανε ο Αλέξης :P

Link to comment
Share on other sites

Μέσω aek.gr άμεσα μέσω tickethour βγαίνει η κάρτα. Θα είναι κάποιος από εδώ μέσα στην 7?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×