Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XVΙIΙ (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2017)


George_D
 Share

Recommended Posts

Αυτο με το Μανταλο πως προεκυψε;Με το που εληξε ο αγωνας με την Μπριζ ρωτησε ποσο ηρθε ο παοκ και ζητησε στα σοβαρα επιπλεον πριμ;Θα ηθελα να ειμαι απο μια μερια να δω την την αντιδραση του εθναρχη με το που το ακουσε,το βλεμμα στα πρωτα δευτερολεπτα.

Απο το 15 ο Μανταλος γκρινιαζει για λεφτα. Καθε τρεις και λιγο. Σε βαθμο να γινεται εκνευριστικος. Του εγινε αναπροσαρμογη, 360 καθαρα αρπαζει, ο πιο ακριβος χαφ της ΑΕΚ, μακραν ο πιο ακριβοπληρωμενος Ελληνας. "Ναι αλλα ποσα παιρνει ο Φορτουνης...". Ε ας πας στην ομαδα του Φορτουνη αδερφε ή ας πας στο νεκροταφειο του Τσετσενου να σε κυνηγανε στη Μοναστηριου 2 η ωρα τη νυχτα. Οχι ΑΕΚ, πουδρα και καβλοσπυρο. Να σε δουμε ντε.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο θα την κανει ο καραφλας με ελαφρα Σεπτεμβρη για Αγγλια και Γουλβς

Επειδή χέζεται να μιλήσει στον μπο?

Link to comment
Share on other sites

Απο το 15 ο Μανταλος γκρινιαζει για λεφτα. Καθε τρεις και λιγο. Σε βαθμο να γινεται εκνευριστικος. Του εγινε αναπροσαρμογη, 360 καθαρα αρπαζει, ο πιο ακριβος χαφ της ΑΕΚ, μακραν ο πιο ακριβοπληρωμενος Ελληνας. "Ναι αλλα ποσα παιρνει ο Φορτουνης...". Ε ας πας στην ομαδα του Φορτουνη αδερφε ή ας πας στο νεκροταφειο του Τσετσενου να σε κυνηγανε στη Μοναστηριου 2 η ωρα τη νυχτα. Οχι ΑΕΚ, πουδρα και καβλοσπυρο. Να σε δουμε ντε.

 

Μπορει να μαζευει για πλαστικη προσωπου

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το Μανταλο πως προεκυψε;Με το που εληξε ο αγωνας με την Μπριζ ρωτησε ποσο ηρθε ο παοκ και ζητησε στα σοβαρα επιπλεον πριμ;Θα ηθελα να ειμαι απο μια μερια να δω την την αντιδραση του εθναρχη με το που το ακουσε,το βλεμμα στα πρωτα δευτερολεπτα.

O κανονικός Μελισσανιδης θα του έλεγε έλα να πάμε μια βόλτα στο βουνό...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άνοιγμα 25 εκατομμύρια για να αποκλείεσαι από την Έστερσουντ!

Το οικονομικό άνοιγμα του ΠΑΟΚ για την  χρονιά που διανύουμε, η διαφορά εσόδων – εξόδων μέσα στο 2017 δηλαδή, φτάνει σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες τα 25 εκατομμύρια ευρώ. Το ξαναγράφω: Ο ΠΑΟΚ έχει ξοδέψει τους τελευταίους  μήνες 25 εκατομμύρια ευρώ περισσότερα από όσα έχει εισπράξει. 

 

Να αρχισουν τα γλεντια. 

Link to comment
Share on other sites

Την επομενη μερα θελατε να ανακοινωσει παικτη/ες ρε μαγκες; Ειναι δυνατον; Με τοσα ανοικτα μετωπα και με το θεμα του Αραουχο να στοιχειωνει τι ακριβως θελετε μεσα στο ΣΚ;

 

Το θεμα Μανιατη ειναι ευχη του ιδίου και δεν εχει ενδιαφερθει καμια ΑΕΚ. Για το Τζαβελλα ναι, αλλα να μεινει ελευθερος απο τους Τουρκους, οχι "ελατε να με παρετε" και λοιπες αηδιες που κυκλοφορανε στο Βυρωνα. Ενα τηλεφωνο του Μπαγεβιτς στο Σουσιτς ειναι το θεμα. Αν τον θελουμε τοσο πολυ, το τηλεφωνημα θα γινει και μετα ο Γιωργακης υπογραφει λευκο συμβολαιο αρκει να ειναι στην Αθηνα.

 

Ο μανατζερ του Μπο να παει να γαμηθει κι αν νομιζει οτι θα βρει 800 χιλιαρικα, να τα βρει και του αφηνουμε ελευθερο τον παικτη. Αν δεν τα βρει ομως να υπογραψει 8ετες με 30 χιλιαδες το μηνα ο Σουηδος. Αιντε γιατι τσουρεκια. Κι ο Κονε αν θελει 700αρες ας παρει αποζημιωση το μισο χαρτι απ τα Ιταλα κι ας ερθει με 200 στην ομαδα της καρδιας του. Κανεναν δεν παρακαλαμε, μονο στον Τσινο επιμενουμε επειδη ειναι ειδικη περιπτωση.

 

Παικτες να φαν κι οι κοτες και οι τιμες οσο πλησιαζουμε 31/08 θα πεφτουνε συνεχεια. Υπεμονη και στο τελος θα δουμε ποιος και τι.

Όλα. Καλά ο Κονε ζητάει 350 εμείς δίνουμε 280

 

Αυτά είνα τα νουμερα

Link to comment
Share on other sites

Τον Μπο καταλαβες οτι φοβαται?

όχι το αφεντικό φοβάται.

Και όποιος φοβάται ή παίρνει σκύλο ή τον τρώνε τα σκατά.

Link to comment
Share on other sites

O κανονικός Μελισσανιδης θα του έλεγε έλα να πάμε μια βόλτα στο βουνό...

Μια χαρα τον εστρωσε και ο ιμιτασιον Μελισσανιδης οταν καποτε του ειπε "ε αφου μπορεις φερε λεφτα και φυγε", βγηκε το μανατζερι στην αγορα, βρηκε κατι τρυπια δηναρια στο Σασουολο και γυρισε με το σεις και με το σας και "κυριε Δημητρη εγω εδω θελω να κλεισω την καριερα μου και να μπω στην Αγιασοφια". 

Ελα τωρα με τα μαλακισμενα. Ειπαμε ειναι σφιχτος και τσιγγουναρία ο αφεντικος, αλλα οχι να σηκωθουνε και τα μανταλακια να κανουνε μονοζυγο στο συρμα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ε δεν έχουμε και πολλούς υπεύθυνους.

Καράφλας,μπινές και τέλος.

Ρε η προταση για τον Αραουζο περασε πρωτα απο τον 6ο οροφο της Ακτης λεμε. ΧΩΡΙΣ να το εχει ζητησει ο Μητσος. Το ειπε, το φτιαξανε κι αντι να παει Καναρια, περασε απο την Ε5. Κουραδες λεμε.
Link to comment
Share on other sites

όχι το αφεντικό φοβάται.

Και όποιος φοβάται ή παίρνει σκύλο ή τον τρώνε τα σκατά.

Γιαυτο θα την κανει Αγγλια μερια που δεν εχει τιγρη να φοβαται μην τον δαγκωσει αν ακουσει κανενα περιεργο νουμερο!!

Link to comment
Share on other sites

Όλα. Καλά ο Κονε ζητάει 350 εμείς δίνουμε 280

 

Αυτά είνα τα νουμερα

Αν ζηταει 350 σημανει οτι εξασφαλισε 350 αποζημιωση. Τα 280 ειναι τραγικα μεγαλο ποσόν για τον ποδοσφαιριστη Κονε εν ετει 2017. Ας βγει κι αυτος στην αγορα να βρει περσοτερα ή ας περιμενει να πουλησει ο Αλαφουζος το Ζεκα. Η ΑΕΚ των μογγολων μας τελειωσε. Παρεουλα στο Σιαλμα και δρομο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο θα την κανει Αγγλια μερια που δεν εχει τιγρη να φοβαται μην τον δαγκωσει αν ακουσει κανενα περιεργο νουμερο!!

Για ποιό λογο να τον φοβηθεί τον πόντιο?

Αν δεν μπορεί να μεταφέρει μια απλή πρόταση ευχαρίστως αναλαμβάνω εγώ στο τζάμπα και παίρνω μαζί μου και αβραάμ που ξέρει προτεστάντικους ύμνους.

Αν νομίζει ότι στην αγγλία έχει αγάπη,στοργή και προδέρμ θα περάσει υπέροχα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι προφανως ειναι δυσκολο να μεταφερει στον τιγρη τις αντιπροτασεις. Λογω δουλειας καταλαβαινω οταν εχεις να κανεις με δυσκολο αφεντικο. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειπωθηκε τιποτα βαρυ σε εκεινο το σκηνικο που εφυγε ο Ντουσαν με αδιαθεσια και απο τοτε να χεστηκε ο καραφλας.

 

1607373-353x221.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ζηταει 350 σημανει οτι εξασφαλισε 350 αποζημιωση. Τα 280 ειναι τραγικα μεγαλο ποσόν για τον ποδοσφαιριστη Κονε εν ετει 2017. Ας βγει κι αυτος στην αγορα να βρει περσοτερα ή ας περιμενει να πουλησει ο Αλαφουζος το Ζεκα. Η ΑΕΚ των μογγολων μας τελειωσε. Παρεουλα στο Σιαλμα και δρομο.

Τόση είναι η διαφορά και όταν θελήσει η ΑΕΚ φέρνει τον παίχτη

 

Μια χαρά ειναι τα 300 για τον Κονε

Link to comment
Share on other sites

Γιατι προφανως ειναι δυσκολο να μεταφερει στον τιγρη τις αντιπροτασεις. Λογω δουλειας καταλαβαινω οταν εχεις να κανεις με δυσκολο αφεντικο. 

Μιλάμε για τελεσίδικη πρόταση για να κλείσει το θέμα.

Ναι ή όχι είναι οι απαντήσεις.

Οι αντιπροτάσεις ήταν σε περασμένα επεισόδια αν και δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχει να τις μεταφέρει στο αφεντικό.

Και θέλει αυτός ο άνθρωπος να πάει στην αγγλία και να διαχειριστεί 10 φορές τα κεφάλαια που παίζουν σε μας και να πάρει και αποφάσεις?

Κίτρινο θα τον βρεί η μανούλα του και θα κλαίει με μαύρο δάκρυ.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για τελεσίδικη πρόταση για να κλείσει το θέμα.

Ναι ή όχι είναι οι απαντήσεις.

Οι αντιπροτάσεις ήταν σε περασμένα επεισόδια αν και δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχει να τις μεταφέρει στο αφεντικό.

Και θέλει αυτός ο άνθρωπος να πάει στην αγγλία και να διαχειριστεί 10 φορές τα κεφάλαια που παίζουν σε μας και να πάρει και αποφάσεις?

Κίτρινο θα τον βρεί η μανούλα του και θα κλαίει με μαύρο δάκρυ.

Πάντως δεν τον θέλουν και τυχαία ονόματα. Με Μέντες και Μόντσι μιλάει

Ενώ και από την παρουσία του σε μας εγώ δεν έχω παράπονο, από όταν ήρθε και καλούς παίκτες έχει φέρει και χωρίς καθυστερήσεις και σήριαλ

Χέστης, ξεχέστης όλα τα παραπάνω κάτι λένε για τη δουλειά του 

Link to comment
Share on other sites

Να τονε πιείς στο ποτήρι είναι αυτός ο μουνοπανος ο Ματζισαν σήμερα.

Εύγε Ματζισαν, σήμερα μιλάς στις καρδιές μας.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Να τονε πιείς στο ποτήρι είναι αυτός ο μουνοπανος ο Ματζισαν σήμερα.

Εύγε Ματζισαν, σήμερα μιλάς στις καρδιές μας.

Σαλτα και γαμησου ρε

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Guest Larnak21

Παρε εσυ το πρωταθλημα και ολα τα αλλα θα τα σκεφτεις μετα.Και φετος ειναι ευκαιρια να παρουμε οσο το δυνατον περισσοτερους βαθμους στην Ευρωπη ωστε να ανεβουμε κι αλλο στην γενικη καταταξη. Αυτα τα ντεμικα οτι δεν μας ενδιαφερει η Ευρωπη πρεπει να κοπουν μαχαιρι

Τα ντεμικα ηταν μπλουζακι "δε παω για πρωταθλημα" οχι για ευρωπη

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντεμης ειχε πει "προτιμω ενα ουεφα από 20 πρωταθληματα, σας το λεω για να καταλαβετε την νοοτροπία μου" και ισως ειχε δικιο, αλλά ηταν ακυρο αφου ουτως ή αλλως δε ν υπηρχε τετοι προοπτική.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντεμης ειχε πει "προτιμω ενα ουεφα από 20 πρωταθληματα, σας το λεω για να καταλαβετε την νοοτροπία μου" και ισως ειχε δικιο, αλλά ηταν ακυρο αφου ουτως ή αλλως δε ν υπηρχε τετοι προοπτική.

Η ευκαιρία υπήρχε στις αρχές των '00ς (2000-2003) όταν Πάο και ΑΕΚ έφερναν πολύ καλά αποτελέσματα στηριζόμενες στη γενιά που πήρε το Γιούρο το 2004.

Δεν παρακολουθούσα σχεδόν καθόλου τότε, καθώς ήμουν μικρός, αλλά απ' ότι έχω καταλάβει δεν πρέπει να το πίστεψαν ιδιαίτερα.

Οι προϋποθέσεις πάντως υπήρχαν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×