Jump to content

Recommended Posts

58 minutes ago, nf28 said:

Η τάξη έχει καταλυθει βέβαια όταν ανοίγει ο καθένας τοπικ αγώνων.

Έφυγες για ΛΦΟ, δεν είσαι δικιά μας και να κοιτάς πίσω σου στα πρωτοδικεία τούδε και στο εξής. 

Αν κερδίσει η ΑΕΚ τόσο εσύ όσο και κάτι άλλοι να βρείτε τρύπα να κρυφτείτε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Έφυγες για ΛΦΟ, δεν είσαι δικιά μας και να κοιτάς πίσω σου στα πρωτοδικεία τούδε και στο εξής. 

Αν κερδίσει η ΑΕΚ τόσο εσύ όσο και κάτι άλλοι να βρείτε τρύπα να κρυφτείτε

ΛΦΟ ανοιχτές αγκάλες. Εσείς να πάρετε την Πετρούπολη.

  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Σταύρος από μόδα μόνο Κωστέτσο και Γαβαλα λένε κάποιες κακες γλώσσες που έχουν πολλά ντοκουμέντα, ονόματα δεν λέω υπολήψεις δεν θίγω. @stavros 9-11αληθεύουν όλα όσα σου καταλογίζουν; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

ΛΦΟ ανοιχτές αγκάλες. Εσείς να πάρετε την Πετρούπολη.

Χάρισμα σας. Και που 'σαι νουφου, με τις νέες σου παρέες θα χρειαστεί να τους κάνεις και ιδιόγραφες λόγω ηλικίας, ξέρεις εσύ. Καλή διασκέδαση 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Ο Σταύρος από μόδα μόνο Κωστέτσο και Γαβαλα λένε κάποιες κακες γλώσσες που έχουν πολλά ντοκουμέντα, ονόματα δεν λέω υπολήψεις δεν θίγω. @stavros 9-11αληθεύουν όλα όσα σου καταλογίζουν; 

Να πάρετε του χρόνου τη Βαϊδάνη και τον Κωστετσο και τον Γαβαλά και ύστερα ονομαστειτε ΑΕΚ και φύγετε απ'τον Πειραιά. Να έρθετε στη Νέα Φιλαδέλφεια για να αποκτήσετε κι εσείς dress code γαμω το Ντούσαν κι όλο το λιμάνι...

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Στεφανία Βαϊδάνη αν είσαι από αυτές που γκουγκλαρουν το όνομα τους, επειδή ήμουν κάποτε με μια τέτοια και ξέρω τι χάος επικρατεί στο κεφάλι σας, όλα καλά. Θα μας περάσει 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Έφυγες για ΛΦΟ, δεν είσαι δικιά μας και να κοιτάς πίσω σου στα πρωτοδικεία τούδε και στο εξής. 

Αν κερδίσει η ΑΕΚ τόσο εσύ όσο και κάτι άλλοι να βρείτε τρύπα να κρυφτείτε

Να κερδίσει η ΑΕΚ το σκατόγαυρο την Κυριακή και να φοβάμαι Δευτέρα πρωί να πάω Πρωτοδικείο Πειραιά για άλλους λόγους από τους  αναμενόμενους.

 Αυτοί είστε κύριοι.

ΛΦΟ μόνο λοιπόν, περαστικά στον Αρχηγό. Και διαθήκες κάνουμε, και συντάξεις βγάζουμε.

 

ΥΓ.   @stavros 9-11καλά που είχες ανοίξει το τόπικ της ορολογίας, αλλιώς ακόμα θα έψαχνα τι είναι ΛΦΟ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

@stavros 9-11πάλι με την LFO ασχολείσαι, γιατί ρε άνθρωπε?

  Μάλλον σου λείπει η Πετρούπολη, παραδεξου το λοιπόν  κ πήγαινε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

@stavros 9-11πάλι με την LFO ασχολείσαι, γιατί ρε άνθρωπε?

  Μάλλον σου λείπει η Πετρούπολη, παραδεξου το λοιπόν  κ πήγαινε παρακάτω.

Εγώ υπέδειξα στη νουφου τη θέση της λόγω πρωτοφανούς αυθαδειας από πλευράς της, εσύ τι χαλιεσαι; Θα σας μετρήσει και τα ένσημα, εγώ πχ δεν ξέρω να το κάνω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ υπέδειξα στη νουφου τη θέση της λόγω πρωτοφανούς αυθαδειας από πλευράς της, εσύ τι χαλιεσαι; Θα σας μετρήσει και τα ένσημα, εγώ πχ δεν ξέρω να το κάνω αυτό.

Όταν θα έρθει εκείνη η ώρα, (έχουμε ακόμα πολλά χρόνια by the way)  να ξέρεις σ εσένα θα έρθουμε.

  Να φροντίσεις να μάθεις να μετράς λοιπόν .

Εγώ καταλαβαίνω πως σιγά σιγά πρέπει να φιλήσεις δακτυλίδι κ να έρθεις στη μεγάλη αγκαλιά της LFO, ο χρόνος είναι αμείλικτος δε γλυτώνει κανείς.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Όταν θα έρθει εκείνη η ώρα, (έχουμε ακόμα πολλά χρόνια by the way)  να ξέρεις σ εσένα θα έρθουμε.

  Να φροντίσεις να μάθεις να μετράς λοιπόν .

Εγώ καταλαβαίνω πως σιγά σιγά πρέπει να φιλήσεις δακτυλίδι κ να έρθεις στη μεγάλη αγκαλιά της LFO, ο χρόνος είναι αμείλικτος δε γλυτώνει κανείς.

 

Μπαααα... Στα 35 μου έσκασα και έκανα γενικό ρισταρτ στη ζωή μου και για μια τριετία προσπάθησα να καταστρέψω οτιδήποτε είχα πετύχει με χαρακτηριστική επιτυχία κιόλας. Το θέμα είναι ότι όση μου απομένει πλέον, αρνούμαι να την ξοδέψω πίνοντας χαμομήλια και τρώγοντας αποξηραμένα φρούτα. Θα παραμείνω ΛΦΣ όσο είμαι όρθιος, όταν δεν θα μπορώ να σταθώ αξιοπρεπώς, θα γεμίσω όλο μου το κορμί με εκρηκτικά και θα ανατιναχθώ στη θύρα 7 φεύγοντας ως περήφανο μέλος της ΛΦΣ.

  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν βγηκαν στην συνταξη αυτοι οι LFO πως σκατα τους λενε? μεσο ορο ηλικιας 75 ετη εχουν

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μπαααα... Στα 35 μου έσκασα και έκανα γενικό ρισταρτ στη ζωή μου και για μια τριετία προσπάθησα να καταστρέψω οτιδήποτε είχα πετύχει με χαρακτηριστική επιτυχία κιόλας. Το θέμα είναι ότι όση μου απομένει πλέον, αρνούμαι να την ξοδέψω πίνοντας χαμομήλια και τρώγοντας αποξηραμένα φρούτα. Θα παραμείνω ΛΦΣ όσο είμαι όρθιος, όταν δεν θα μπορώ να σταθώ αξιοπρεπώς, θα γεμίσω όλο μου το κορμί με εκρηκτικά και θα ανατιναχθώ στη θύρα 7 φεύγοντας ως περήφανο μέλος της ΛΦΣ.

Εγώ δε μπήκα ποτέ σε καλούπι για να αισθάνομαι ότι πρέπει να κάνω ποτέ ρισταρτ.. άλλη συζήτηση αυτή.

Ρε μαλακά να ξέρεις ότι με συγκινείς όταν γράφεις τέτοια..

Τεσπά.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, amd said:

ακομα δεν βγηκαν στην συνταξη αυτοι οι LFO πως σκατα τους λενε? μεσο ορο ηλικιας 75 ετη εχουν

Όχι 85 ..υπάρχει κ η κατηγορία 40-50 κυριε αμινδι μη γράφουμε τρέλες σε παρακαλώ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Όχι 85 ..υπάρχει κ η κατηγορία 40-50 κυριε αμινδι μη γράφουμε τρέλες σε παρακαλώ.

αυτοι ρε μλκ σε εσας θεωρουνται νεογνα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, amd said:

αυτοι ρε μλκ σε εσας θεωρουνται νεογνα 

Κάνα 2-3 είναι άνω των 60 , ή εκεί περίπου ρε, υπάρχουμε κ μεις   που είμαστε νέα παιδιά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

ακομα δεν βγηκαν στην συνταξη αυτοι οι LFO πως σκατα τους λενε? μεσο ορο ηλικιας 75 ετη εχουν

Παίρνουμε μέτρα να χαμηλώσει. Τάδε έφη νεολαία LFO

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Atlas21 said:

Παίρνουμε μέτρα να χαμηλώσει. Τάδε έφη νεολαία LFO

Ωπ τι γίνεται εδώ ? Άτλαντα έχεις προσχωρήσει κι εσύ στη L.F.O?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsosmi said:

Ωπ τι γίνεται εδώ ? Άτλαντα έχεις προσχωρήσει κι εσύ στη L.F.O?

Σε ένα ανοικτό κάλεσμα νέων μελών να πάρουν θέση, δεν μπόρεσα να αντισταθώ την επαναστατική οργάνωση.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα, το συζητάτε ότι θα στε σε φαμίλια που έχει τίτλο το όνομά του ιδρυτή της? Τι είστε μωρε? Οικογένεια Γουόλτονς? Μ αρεσει που λέμε για προσωπολατρεια των ΑΕΚτζηδων και πόσο μαλακια είναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Atlas21 said:

Σε ένα ανοικτό κάλεσμα νέων μελών να πάρουν θέση, δεν μπόρεσα να αντισταθώ την επαναστατική οργάνωση.

Πιο τίμιο από μένα τον αναποφάσιστο...

Link to comment
Share on other sites

ΛΦΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ

Η ΕΣΤΩ ΩΣ ΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ

ΜΑΣ ΦΑΓΑΝΕ ΟΙ ΑΛΗΤΟΠΑΡΕΕΣ

ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανως 1-2 απο σας πάνω δε διαβαζετε πολυ καιρό το φορουμ .. Eίχαμε ψηφοφορία πάλι πριν 10 μήνες και η Λα Φαμιλια Στυλιανοπουλος&σιδερογροθιές βγήκε με 28 έναντι 15 του αντιγράφου ΛΦΟ (ιδρυθηκε 5μηνες μετα απο εμάς)

  Για οποιον θυμαται ο ΜΟ ορος ηλικιας της ΛΦΣ ηταν 31,2 χρόνια και της ΛΦΟ ήταν κοντά στα 52. Τσάι και συμπάθεια λοιπόν.

 Α, επισης το δημοψηφισμα αυτο το τελευταιο παιζει να ηταν το 4ο που εχει γινει τα τελευταια χρονια και ουτε ένα δε σας εχει βρει νικητες γερόντια.

  Λοιπόν μη λέμε πολλά..

  ΛΑ ΦΑΜΙΛΙΑ Στυλιανόπουλος&σιδερογροθιές έρχονται άλλες εποχές..

    ΛΦΣ & σιδερογροθιές..  και με τις νέες γενεές, οπαδάρες διαλεχτές, φάτσες όλες αρρενωπές, φρίμπες μόνον ακουστικές, το σόπι ναν' ανηλεές,σόι σόπι συνξυλές ,σιρόπι απιοειδές,Πι&Ο απονομές, Αναστασίες Πολωνές,πάντοτε αντιρατσιστές,με πάθος ανιδιοτελές,της Ένωσης ακτιβιστές, μα πάνω απ'όλα της ΑΕΚ μόνιμοι εραστές ..

   ΛΦΣ - ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ , ΔΕ ΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ

       ΛΦΣ - ΔΕ ΝΟΕΙΤΑΙ ΑΕΚ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ

 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 4
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Μπαααα... Στα 35 μου έσκασα και έκανα γενικό ρισταρτ στη ζωή μου και για μια τριετία προσπάθησα να καταστρέψω οτιδήποτε είχα πετύχει με χαρακτηριστική επιτυχία κιόλας. Το θέμα είναι ότι όση μου απομένει πλέον, αρνούμαι να την ξοδέψω πίνοντας χαμομήλια και τρώγοντας αποξηραμένα φρούτα. Θα παραμείνω ΛΦΣ όσο είμαι όρθιος, όταν δεν θα μπορώ να σταθώ αξιοπρεπώς, θα γεμίσω όλο μου το κορμί με εκρηκτικά και θα ανατιναχθώ στη θύρα 7 φεύγοντας ως περήφανο μέλος της ΛΦΣ.

MV5BMTgxNzY2NjIxOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzU3

Σταύρος - Πετρούπολη 

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×