Jump to content

Αστέρας Τρίπολης - Α.Ε.Κ. (6η αγ.): 1/10, 20:30, NS1


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

28 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      6
    • Βινίσιους
      0
    • Βράνιες
      4
    • Γιαννούτσος
      1
    • Γιόχανσον
      6
    • Γαλανόπουλος
      6
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Τρίστασον
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      22
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Βινίσιους
      12
    • Βράνιες
      0
    • Γιαννούτσος
      3
    • Γιόχανσον
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      3
    • Μπακασέτας
      8
    • Μάνταλος
      1
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Τρίστασον
      0


Recommended Posts

Εκ των πραγμάτων δεν μπορούσαν να παίξουν οι Λοιπές, Γκαλο.

 

 

ο λοπες δυο μερες σερι εκανες προπονηση κανονικα παντως για τους τυπους

Link to comment
Share on other sites

Παρτε εναν προπονητη μωρε μλκς κ καλα για βοηθονα βγαζει 11δα κ αφηστε τον καραγκιοζη να φαινεται πρωτος για ψυχολογο δημοσιοσχετιστα κ δηλωσεις που το εχει

Link to comment
Share on other sites

Ο γιανουτσος ηταν μακραν ο χειροτερος μετα τον βινισιους.

ναι αλλα τι απαιτησεις να χουμε τωρα απο το πιτσιρικι

Link to comment
Share on other sites

Ρε αν δεν δω Τσιντωτα απο δω και περα βασικο στην ΑΕΚ θα ακουσει οσες χριστοπαναγιες δεν εχει ακουσει ουτε ο Μπακασετας.

Link to comment
Share on other sites

Και στην τελική, από τον 18χρονο Γιαννούτσο, να..."ανεχτώ" τα λάθη και το κακό παιχνίδι.

Από την Αγία τριάδα του Μανώλη (Μπακασέτας, Ajdarevic, Vinicius) δεν μπορώ να ανεχτώ ούτε την παρουσία τους στο ρόστερ.

 

Όσο για τις ελλείψεις, δεν είδα πουθενά το καλοκαίρι να γράφεται ή να βγαίνει προς τα έξω, οτι η Α.Ε.Κ. "ψάχνεται" για αναπληρωματικό αριστερό back.

Ο.Κ., στα στόπερ υπάρχει πρόβλημα (γαμήθηκε ο Δίας με τους τραυματισμούς), αλλά η Α.Ε.Κ. και σήμερα και την Πέμπτη, δεν έχασε βαθμούς από τα στόπερ της.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έβαλε μέσα τερματοφύλακα που είχε να παίξει 20 μήνες χωρίς να υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ρε πουστη. Τι μαλακας είναι αυτός ρε

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο Μπακασέτας παίρνει το (μελλοντικό) βραβείο Μπακασέτα.

Βρε και απο φετΟ μην σου πω να κανουμε την υπερβαση και να το αλλαξουμε και ας ειναι παιχτης της ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Ο γιανουτσος ηταν μακραν ο χειροτερος μετα τον βινισιους.

Από γιανουτσος δεν έχω απαιτήσεις

 

Είχα από ουχο,Μάνταλο,λαζαρο,λιβαγια, Γιόχανσον και Μανόλο.

Link to comment
Share on other sites

Το εκνευριστικο δεν ήταν μονο οι αρχικές επιλογές και στήσιμο αλλά το εξής:

 

Βγάλε Άινταρεβιτς και περνά τον Μάνταλο στον άξονα και άσε τον Αραουχο μεσα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από γιανουτσος δεν έχω απαιτήσεις

 

Είχα από ουχο,Μάνταλο,λαζαρο,λιβαγια, Γιόχανσον και Μανόλο.

Ο Araujo είναι σε κακή κατάσταση.

Ο Μάνταλος έπαιξε 3 σερί ενενηντάλεπτα σε φουλ μηχανές, ε σήμερα δεν ήταν καλός.

Ο Κροάτης είναι ο πιο φορμαρισμένος σου παίχτης, και μπαίνει και στα 2 παιχνίδια στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Λάζαρος τί να σου κάνει σήμερα;

 

ANTE ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΙΣΠΑΝΕ.

Link to comment
Share on other sites

Το εκνευριστικο δεν ήταν μονο οι αρχικές επιλογές και στήσιμο αλλά το εξής:

 

Βγάλε Άινταρεβιτς και περνά τον Μάνταλο στον άξονα και άσε τον Αραουχο μεσα.

Καλά μιλάμε για ΕΠΟΣ.

Όταν είπε ο Βογιατζάκης οτι βγάζει τον Araujo, είχαμε μείνει όλοι στην καφετέρια μαλάκες.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τις περισσοτερες τοποθετησεις σας απλα για τον Μανολο θα πω οτι δουλευει με αυτους που εχει.Σου ελειπε η μιση αμυνα και αναγκαστικα πας με Βινι  και Γιανουτσο. Οκ μετα ομως για γαμας την ομαδα με Αινταρεβιτς και Μπακασετα. Ευχη και καταρα τα "αεκτσακια" ο παιχτης για την ομαδα αυτη οπς παιζει ειναι αχρηστος. Εκτος του σουτ δεν εχει τιποτα αλλο.Ακομα ψαχνουμε την θεση του.

Αινταρεβιτς . δεν υπαρχει ποδοσφαιριστης Αινταρεβιτς και μιλαω καθαρα για προσφορα οχι αν ειναι τεχνιτης κτλ. ΔΕΝ μαρκαρει δεν ακολουθει την φαση και γενικα ΔΕΝ Ελπιζω να μπει συντομα ο Κονε και να μην ξαναδω τον Σουηδο απο το Κοσσοβο

Μπροστα ημασταν μια τραγωδια ασυνδετοι χωρις παθος και χωρις να βαλει κανενας τα ποδια του στην φωτια. Ενας Γαλανο ετρεχε στο κεντρο με τον Γιοχανσον και οταν πηρε απο εκει τον Μπο εγραψα τελος το ματς. ΛΑΘΟΣ του Μανολο και αυτο.

Ο Τριστασον σημερα μου εδειξε οτι απο τον κασετα παιζει καλυτερα τον λες και CD 

Για Τσιντωτα και Ανεστη μου ειναι αδιαφορο αν και θεωρω τον γκουφη πιο γκαφατζη. Ισως κατι ξερουν που δεν ξερουμε

Το κυριοτερο οτι η ομαδα ηταν χωρος ψυχη. Ετσι ομως πρωταθλημα δεν παιρνεις

Link to comment
Share on other sites

Α και ο μπακακης δεν κανει για αυτα τα ματς καλυτερα ο γκαλο σε ματς με μικρες ομαδες.Μπορει να ναι ασχετως αμυντικα αλλα ο αλλος δεν μπορει να περπατησει με την μπαλα στα ποδια.μονο για αμυνα κανει.

Link to comment
Share on other sites

«Δεν υπάρχει κούραση. Το ποδόσφαιρο είναι να κάνεις επίθεση και άμυνα. Θέλω να το αφήσω εκεί. 

 

Τα παιχνίδια τα κερδίζεις κάνοντας επίθεση. Θέλω να μιλήσω λίγο σήμερα. 

 

Μόνο για τη δική σας ενημέρωση, εγώ σήμερα ντρέπομαι»!

 

Αν ντρέπεσαι για την σημερινή σου παρουσία, ντρεπόμαστε όλοι μαζί.

Αν ντρέπεσαι για τους παίχτες στου, ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγές είναι για να βελτιώνεις την ομάδα την ώρα του αγώνα ώστε να φτάσεις στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

 

Δεν είναι για να διορθώσει τις χοντρομαλακιες που κανείς πριν ξεκινήσει το ματς. Και σήμερα δεν φτάναμε και τρείς

Link to comment
Share on other sites

καταρχην οταν με την αουστρια παιζει ο τζανετοπουλος με την τριπολη θα παιξει ο τζανετοπουλος αν δεν τον υπολογιζεις με την αουστρια βαλε τον γιαννουτσο μην τα κανεις πουτανα συνεχεια 

 

αυτο το πραγμα με τον μπακασετα δεν χωνευεται 

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ μιση θεση εχει ο μπακασετας πισω απο τον φορ ΑΙΝΤΕ ΜΑΛΑΚΑ εχεις 2 ακραιους που ζεσταινουν τπν παγκο μονιμα ΒΑΛΤΟΥΣ να δουμε αν μπορουν να δωσουν λυσεις 

 

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙς ΤΟΝ ΛΙΒΑΓΙΑ ΕΞΩ ΞΑΝΑ δεν βλεπεις οτι ειναι ο πιο φορμαρισμενος παιχτης 

 

ΔΙΟΡΘΩΣΟΥ ΑΜΕΣΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανόλο Χιμένεθ μίλησε στη συνδρομητική τηλεόραση μετά το τέλος του αγώνα για την πρώτη ήττα της ΑΕΚ στο πρωτάθλημα από τον Αστέρα Τρίπολης.

 

Αναλυτικά όσα δήλωσε στη Nova:

«Δεν υπάρχει καμία κούραση, το ποδόσφαιρο είναι επίθεση και άμυνα. Θέλω να το αφήσω εκεί, νομίζω είναι ξεκάθαρο το μήνυμα. Κερδίζεις στα παιχνίδια μόνο όταν κάνεις επιθέσεις. Επιθυμώ να μιλήσω λίγο, απλά και μόνο για τη δική σας ενημέρωση, σας λέω ότι απόψε εγώ ντρέπομαι».

Link to comment
Share on other sites

433 δεν υπαρχει για την ΑΕΚ. Και ακομα περισσοτερο οταν εχεις κατα συνθηκη πλαινους. Οταν το καταλαβουμε, θα εχουμε 1 παραπανω ελπιδα. Αυτα και τιποτε αλλο γιατι δεν ειμαι καλα και θα αρχισω καντηλια.

Link to comment
Share on other sites

Επισης αυτη η μαλακια οτι "εγω στην αρχη του ματς υπολογιζω 14 κι οχι 11" ας την κοψει επιτελους. Κατα την διαρκεια του ματς προκυπτουν απροβλεπτες καταστασεις. Γι ´ αυτο υπαρχουν κατα κυριο λογο οι αλλαγες. Επισης δεν πετας 45 ή 60 λεπτα στον κουβα, επειδη εχεις αυτην την γελοια νοοτροπια.

Link to comment
Share on other sites

καλα δηλωσεις κουκουρουκου

 

βρε μλκ ισπανε ΤΣΑΜΠΑ εβαλες τον ευατο σου σε ΠΙΕΣΗ αν επαιζες οπως περιμεναμε ολοι και εχανες ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ τωρα και εχασες και τα εριξες στους παιχτες και αρχισες τις τσαλιμιες 

 

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν φταιει μονο ο Χιμενεθ, φταιει ενας συνδυασμος πραγματων που εγραψα πιο πανω (μεσα στον οποιο εβαλα και τον Ισπανο). Επισης δεν ειμαι καθολου βεβαιος οτι με αλλον προπονητη θα ειχαμε μαζεψει 13 ποντους. Καλα δεν συζηταω καν για τους 3 προκατοχους του. Ουτε νομιζω οτι οι Λουτσεσκου, Λεμονης, Ουζουνιδης ειναι καλυτεροι του.

 

Οποτε να διορθωθει μεν, αλλα ψυχραιμια λεω εγω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μαλλον εχει μαζοχιστικες τασεις και πεθυμησε τα πρωτοσελλιδα της GOAL ...δεν μπορει να ειναι τοσο ΜΑΛΑΚΑΣ δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειναι χαζος. Πανεξυπνος ειναι αλλα και κουτοπονηρος ταυτοχρονα μερικες φορες. Τι πηγες να κανεις σημερα ρε? Ειναι αδιανοητα αυτα που εκανε μαζεμενα σε 1 ματς. Μιλαμε για προπονητικο εγκλημα .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×