Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΙV (Μεταγραφές Γενάρης 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Απο αυτους ποιους θα ηθελες στην ΑΕΚ με την υποσημειωση οτι χωρανε στο ροστερ

 

μονο τον Κουρμπελη θα επαιρνα για λυση στο κεντρο

Link to comment
Share on other sites

Εγω Κουρμπελη και Χουλτ . Αν και ο Μολεδο ειναι πολυ καλος νομιζω με Βρανιες Τσοσιτς και Τσιγκρι ειμαστε καλα 

Link to comment
Share on other sites

η ΑΕΚ ψαχνει 6αρο 8αρι που να μπορει να παιξει ειτε σαν αντισιμοες ειτε διπλα στον σιμοες 

 

ψαχνει αριστερο φτερο που να μπορει να μπουκαρει 

 

ψαχνει αναπληρωματικο αριστερο μπακ

 

και ενα χαφ ακομα σαν 8αρο - 10αρι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα μείνω με την απορία του ποδοσφαιριστή μας Τρισταστον...

Δεν κάνει στον μαλάκα που έχουμε στον πάγκο.

Κάνει μουτράκια.

 

Tsatalis21r

Link to comment
Share on other sites

Το άρθρο γράφει για 2+1 αν το διαβάσεις

Λίγο υπερβολικό, προσωπικά θα προτιμούσα ανανέωση για ένα χρόνο ακόμη και βλέπουμε, αλλά καταλαβαίνω ότι δύσκολα να το αποδέχονταν ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα το αρθρο και προφανως ο φιλαθλος θελει να τον ανταμειψει για την παρουσια του μεχρι τωρα. Μην ξεχναμε οτι ηρθε με χαμηλες αποδοχες 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά ανανεώνεις Λάζαρο, είσαι κοντά με Σίμος, ο Ανέστης ελπίζω να καταλάβει ότι το μέλλον του είναι στην Πρέμιερ Λιγκ και στην ομάδα της καρδιάς του εκεί. 

 

Μετά ανοικτά θέματα έχεις Βράνιες, Γιόχανσον, Λιβάια, Ούζο. 

 

Λιβάια, Ούζο θα σκίσουμε την Λας Πάλμας μόλις πέσει. Βράνιες με ένα 350άρι θα είναι ευχαριστημένος πιστεύω, Γιόχανσον δεν νομίζω να μείνει. 

 

Για μεταγραφές. Ένα αξιόπιστο αριστερό μπακ στη λογική ενός συμβολαίου 200 χιλιάρικων. 

 

Θέλω Χολσχαουζερ. 8άρι που σε 26 συμμετοχές έχει 9 γκολ-10 ασσίστ και απίστευτες εκτελέσεις στημένων και μένει ελεύθερος τον Ιούνη είναι μαστ. 

Και μετά εγώ θέλω τον πιο ποιοτικό παίχτη που μπορείς να πάρεις στα αριστερά. 

 

Αυτές είναι οι δικές μου προτεραιότητες. Το ξέρω ότι μπορεί να χρειαστούμε ένα εξτρα αντί Σιμόες, αλλά προτιμώ τα λεφτά να δοθούν σωστά εκεί που έχουμε πραγματικές ανάγκες αφού στα πλείστα παιχνίδια παίζουμε με 10 άτομα πίσω από το κέντρο. 

Link to comment
Share on other sites

Μαζί με τα άλλα επίπεδα που αλλάζεις, αλλάζεις και οικονομικά. 

Δίνεις κάτι παραπάνω στον τωρινό Λάζαρο, για να προσελκύσεις στο μέλλον και άλλους Λάζαρους, εγχώριους και μη. 

Πως θα φέρεις πίσω τον Σωκράτη π.χ. ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Πως θα φέρεις πίσω τον Σωκράτη π.χ. ;

Με προσευχές και βουντού :D

 

ΥΓ Δεν νομίζω να επιστρέψει ποτέ ο Σωκράτης πίσω

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά ανανεώνεις Λάζαρο, είσαι κοντά με Σίμος, ο Ανέστης ελπίζω να καταλάβει ότι το μέλλον του είναι στην Πρέμιερ Λιγκ και στην ομάδα της καρδιάς του εκεί. 

 

Μετά ανοικτά θέματα έχεις Βράνιες, Γιόχανσον, Λιβάια, Ούζο. 

 

Λιβάια, Ούζο θα σκίσουμε την Λας Πάλμας μόλις πέσει. Βράνιες με ένα 350άρι θα είναι ευχαριστημένος πιστεύω, Γιόχανσον δεν νομίζω να μείνει. 

 

Για μεταγραφές. Ένα αξιόπιστο αριστερό μπακ στη λογική ενός συμβολαίου 200 χιλιάρικων. 

 

Θέλω Χολσχαουζερ. 8άρι που σε 26 συμμετοχές έχει 9 γκολ-10 ασσίστ και απίστευτες εκτελέσεις στημένων και μένει ελεύθερος τον Ιούνη είναι μαστ. 

Και μετά εγώ θέλω τον πιο ποιοτικό παίχτη που μπορείς να πάρεις στα αριστερά. 

 

Αυτές είναι οι δικές μου προτεραιότητες. Το ξέρω ότι μπορεί να χρειαστούμε ένα εξτρα αντί Σιμόες, αλλά προτιμώ τα λεφτά να δοθούν σωστά εκεί που έχουμε πραγματικές ανάγκες αφού στα πλείστα παιχνίδια παίζουμε με 10 άτομα πίσω από το κέντρο. 

 

Στο θέμα ανανεώσεων συμφωνούμε αν και δεν θα με χάλαγε να ανανέωνε ο Ανέστης, ώστε να κοιτάξουμε να τον πουλήσουμε το καλοκαίρι

 

Στις μεταγραφές διαφωνώ ως προς τα χαφ. 2 μεταγραφές χαφ είναι το μίνιμουμ, αφού έχουμε τεράστιο πρόβλημα εκεί. Κανονικά θέλουμε 3, αλλά ας είμαστε ρεαλιστές

Link to comment
Share on other sites

Σε αλλα νεα 

Νίκη η Αούστρια με λυτρωτή Χολσχάουζερ!

στο 95΄ ο Χολσχάουζερ λύτρωσε την ομάδα του και με σουτ έκανε το 1-2.

Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος τον 30λεπτο τον περιμενα χειροτερο απο τα περισυ,δεν ξερω τι τον ποτισαν.Αν αντεχει να τον ποτιζουν για αλλα 2 χρονια τον θελω απεγνωσμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος τον 30λεπτο τον περιμενα χειροτερο απο τα περισυ,δεν ξερω τι τον ποτισαν.Αν αντεχει να τον ποτιζουν για αλλα 2 χρονια τον θελω απεγνωσμενα.

Και πάλι 30λεπτος είναι, αλλά πολύ πιο ουσιαστικός από τα περσινά 30λεπτα. 

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι 30λεπτος είναι, αλλά πολύ πιο ουσιαστικός από τα περσινά 30λεπτα. 

 

Φετος ειναι 2 κλικ πανω σε εκρηκτικοτητα.Ηταν τουλαχιστον για καμια ντουζινα ματς.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω scouting για σιγουρια;Εκεινος που ειχα απορριψει το καλοκαιρι παλευει να κερδισει θεση βασικου στον Πανιωνιο της Πολωνιας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×