Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΙV (Μεταγραφές Γενάρης 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Κες κε σε Χαντακιας; 6 συμμετοχές την μια με τζουτζουμπρουτζου με Λιβαγια. Δεν μπορείς να πάρεις Μαυροπανο και βλέπεις Χαντάκια; Λυμπε βοηθό θέλεις;

Link to comment
Share on other sites

μαυροπανος εχει κλεισει στον γαυρο

 

και ο μαυροπανος και ο χαντακιας και ο πασαλιδης ειναι κλωνοι λαμπροπουλου

Link to comment
Share on other sites

O Χαντάκιας για όσους θυμούνται ήταν αυτός που μοίραζε κλωτΣές αβέρτα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος και έφαγε την ανάποδη από τον Λιβάγια. 

Link to comment
Share on other sites

O Χαντάκιας για όσους θυμούνται ήταν αυτός που μοίραζε κλωτΣές αβέρτα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος και έφαγε την ανάποδη από τον Λιβάγια. 

 

και το ζμπρώξιμο απο τον -καλύτεροτερματοφύλακα απο γκούφι- Αλμέιδα.

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι μονο εγω εχω επιφυλαξεις για τον αυστριακο ε; Μπαλα ξερει και μαλιστα κανταρια, αλλα μου φανηκε πολυ βαρυς και αργος και μετριος αμυντικα. Ενα πραγμα σαν τον Αινταρεβιτς δλδ και πιστευω οτι η ΑΕΚ χρειαζεται εναν μπαπα μπουπα ντιοπ για τη θεση του σουηδου.

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι μονο εγω εχω επιφυλαξεις για τον αυστριακο ε; Μπαλα ξερει και μαλιστα κανταρια, αλλα μου φανηκε πολυ βαρυς και αργος και μετριος αμυντικα. Ενα πραγμα σαν τον Αινταρεβιτς δλδ και πιστευω οτι η ΑΕΚ χρειαζεται εναν μπαπα μπουπα ντιοπ για τη θεση του σουηδου.

 

κοιτα παιχτης που παιζει λιμπερο, 6 - 8 αμυντικα δεν μπορει να ειναι κακος, επιφυλαξεις ολοι εχουμε γιατι ο παιχτης πηγε γερμανια και δεν επιασε 

 

τωρα παιχτης που με αυτην την αουστρια στην ευρωπη εχει 5 ασιστ στα 9 γκολ που εχει βαλει η ομαδα του δεν μπορει να ειναι ασχημος

 

για το αργος και βαρυς σιγουρα δεν ειναι γρηγορος ομως εμενα μου φαινεται οτι παιζει παρα πολυ την μπαλα καθετα σε αντιθεση με τον αινταρεβιτς που παιζει την μπαλα παραλληλα 

Link to comment
Share on other sites

 σε αντιθεση με τον αινταρεβιτς που παιζει την μπαλα παραλληλα 

λάθος κάνεις

 

ο αιντάρεβιτς την παίζει πάνω-κάτω

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν και γρηγορος ο Αυστριακος θα επαιζε στην Γιουβεντους ο παιχτης...

 

για τον Θεο δηλαδη που συζηταμε τωρα για ανθρωπο που εχει 5 ασιστ στα 9 γκολ της ομαδας του στην Ευρωπη...

 

λες και θελουμε ταχυ 6/8αρι για να παρουμε Πρωταθλημα στην Ελλαδα με αντιπαλο τον Ταχτσιδη και τον Σαχοφ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα και ο Αινταρεβιτς αν ηταν γρηγορος μαλλον θα παιζε ακομα στη Λιβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν και γρηγορος ο Αυστριακος θα επαιζε στην Γιουβεντους ο παιχτης...

 

για τον Θεο δηλαδη που συζηταμε τωρα για ανθρωπο που εχει 5 ασιστ στα 9 γκολ της ομαδας του στην Ευρωπη...

 

λες και θελουμε ταχυ 6/8αρι για να παρουμε Πρωταθλημα στην Ελλαδα με αντιπαλο τον Ταχτσιδη και τον Σαχοφ...

 

Βέβαια το θέμα δεν είναι να παίρνουμε παίχτες με λογική ότι οι αντίπαλοι μας είναι οι Ταχτσίδηδες και οι Πέλκες.

Το θέμα είναι να παίρνουμε παίχτες για να μαγευόμαστε στην Αγιά Σοφιά.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βραζιλιάνος Αΐλτον της Στουτγάρδης αρέσει ιδιαίτερα στον Λυμπερόπουλο για τη θέση του αριστερού μπακ (μπας και ξορκίσουμε το φάντασμα Ρότσα 1f642.png

λεει ο Αρναουτογλου

 

Amd Review please 

Link to comment
Share on other sites

να προειδοποιησω οτι ο αιλτον ειναι βραζιλιανος  :lol:

 

βεβαια σε 3-5-2 κανει ΤΑΜΑΜ γενικα μοιαζει αρκετα με τον λοπες δεν ειναι επουδενι αμυντικογενης, γενικα απο οσους κοιτανε ειναι για 3-5-2 κυριως

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι... Δεν θέλω λίγους και καλούς, θέλω πολλούς και καλούς, Τίγρη κανόνισε, παμε για τρεμπλ!

Link to comment
Share on other sites

2,5 Μυρια δίνει λεει η Άντερλεχτ για Βρανιες. Ούτε τονΤζανετοπουλο να ζητούσε!!!

Link to comment
Share on other sites

το αποκλειω δεν ψαχνουμε καν κεντρικος αμυντικο 

 

αφου ο Τσοσιτς εχει πουληθει 

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσοσιτς εχει μπλέξει στα δίχτυα Ελληνίδας. Δεν τον βλέπω να ξεκουναει απο εδω

Link to comment
Share on other sites

δε βγαίνει και κανά όνομα να αρρωστήσουμε..άντε φέρτε 2 παιχταράδες να γίνει ματομούνι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×