Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΙV (Μεταγραφές Γενάρης 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Έχουν πέσει ολοι στο μασουντ περιμένουν να μείνει ελεύθερος θα σου κάνει κανένα χουνερι ο νιωνιος και μετα δε θα προλαβαίνεις τραγικός σχεδιασμός...

Είμαστε τόσο κοντά φέτος στο να παρουμε πρωτάθλημα και πονταρουμε στον μασουντ τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αν δεν παρει παικτες,να παρει το κουμαντο στα κορακια για το β γυρο,η το ενα η το αλλο,δεν θα θυσιαστουμε εμεις δευτερη χρονια για να γινει πρωτος μαγκας ο μιτσουκο.

Link to comment
Share on other sites

Την εχουμε πεσει για Μασουντ και το μεγαλυτερο λαθος ειναι ο Μοραν, λεω εγω. Ηθελες κατι καλυτερο απο τον Γιακομπ κι αυτος μαλλον χειροτερος πρεπει να ειναι.

 

Τεσπα, στο χορτο ολα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι χειροτερος, απλα αυτο υποψιαζομαι...

 

Εδω μια συγκριση βιογραφικων στο transfermarkt:

https://www.transfermarkt.com/vergleich/spielervergleich/statistik/def/spieler/67542&46473

 

Κι εδω πώς τους εχει το FIFA 18:

http://www.futhead.com/18/players/6461/erik-moran/

http://www.futhead.com/18/players/13807/jakob-johansson/

Link to comment
Share on other sites

Στο χορτο εννοειται. Απλα μια πρωτη εκτιμηση μπορει να κανει ο καθενας τωρα.

 

Κι αυτα τα παιχνιδια εχουν απειρες χοντραδες, πχ τον Βρανιες το Fifa τον εχει με το τραγικο overall 69.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αφου τον θελει ο προπονητης δεν μας πεφτει λογος. Το καλο ειναι οτι δεν ειναι επιλογη του Γλυφτεροπουλου.

Link to comment
Share on other sites

Oλοι στο χορτο κρινονται. Οταν φεραμε τον Σιμοες εδω μεσα υπηρχαν ατομα που ελεγαν που παμε με τον βασικο παικτη του Πανθρακικου της Πορτογαλιας .Την συνεχεια την ξερουμε.

 

Σιγουρο τωρα αυτο για τον Σιμοες;Γιατι εγω ζεστους τους θυμαμαι ολους με την περιπτωση του,ειχε ανακοινωθει και πρωτοχρονια οτι εκλεισε και υπηρχε ενθουσιασμος γενικα με την κινηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κανει που ειναι πιο χαμογελαστος στις φωτογραφιες ο Μοραν...

 

ετσι κι αλλιως τον αλλον δεν τον πολυσυμπαθησα ποτε μου...

 

τον θεωρω υπερτιμημενο για τα 800 που ζηταει σε σχεση με αυτα που μπορει να δωσει σε ενα κρισιμο παιχνιδι...

 

οπως και να εχει πιο πολυ μου μοιαζει ο Μοραν για αντιΣιμοες παρα για αντιΓιοχανσον παντως...

 

θα δουμε τι εχει στο μυαλο του ο Χιμενεθ... τον εμπιστευομαι στην συγκεκριμενη αγορα και στα χρηματα που δινουμε νομιζω οτι καταληγουμε στον καλυτερο, χωρις να εχω προσωπικη εικονα για την κατασταση του παιχτη...

Link to comment
Share on other sites

Ο Μοραν λογικα θα ερθει ελευθερος και με μικρο συμβολαιο.Αρα το ρισκο ειναι μικρο.Αν βγει καλως.Αν δεν βγει ομως περιμενω να κανουν το αυτονοητο.Αυτο δηλαδη που επρεπε να εχουν κανει με τον Αινταρεβιτς απο το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε αυτος ο Κρυος (που βεβαια δεν ξερω αν εχει ιδεα απο τοπι) και ειπε οτι η ΑΕΚ εχει τη δυνατοτητα να παει σε κατι καλυτερο απο Μοραν.

Ειδα και τις συγκρισεις με τον Γιοχανσον που εβαλα παραπανω, βλεπω οτι και στην ομαδα του δεν παιζει, ε, λογικο να μην πεταω και απο αισιοδοξια, γι αυτο εγραψα παραπανω οτι τον φοβαμαι.

 

Απο εκει και περα σε σχετικα φθηνους-ελευθερους

 

εχουμε δει και

Σιμοες, Γιοχανσον, Βρανιες, Τσοσιτς, Λοπες

 

εχουμε δει και

Κρισαντους, Βινισιους, Αινταρεβιτς

 

οποτε τωρα απλα σπεκουλα κανουμε.

 

Το καλο θα ειναι πραγματι οποιος ερθει να ειναι της εγκρισης του Χιμενεθ. Να παρει την οποια ευθυνη πανω του ξερω ´γω.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο Γιοχανσον ηταν απο τους αγαπημενους μου και γενικα σπαζομαι που θα φυγει.

Link to comment
Share on other sites

Επισης ο Σιμοες αν δεν κανω λαθος οταν ηρθε ηταν στην καλυτερη ενδεκαδα του πορτογαλικου πρωταθληματος. Οι ενστασεις ηταν του στυλ (δεν προωθει σωστα την μπαλα μπροστα) επειδη ειχαμε τον Γιοχανσον.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω (ελπίζω) ο Μοραν να είναι αντιγιόχανσον σε βάθς χρόνου. Εννοείται το καλοκαίρι πρέπει να την κοιτάξουμε την θέση για τα καλά αν δεν μείνει ο Σουηδός.

Link to comment
Share on other sites

Ο μοραν είναι 6 στο διαφορετικός από τον σιμοες δηλαδή πολύ πιο καλος τεχνικά λιγότερα τρεξίματα ομως έχει καλό ύψος που σου λείπει πολύ καλή πασα και γενικά 6αρο 8αρι

Link to comment
Share on other sites

Στο χορτο εννοειται. Απλα μια πρωτη εκτιμηση μπορει να κανει ο καθενας τωρα.

 

Κι αυτα τα παιχνιδια εχουν απειρες χοντραδες, πχ τον Βρανιες το Fifa τον εχει με το τραγικο overall 69.

Τον βρανιες τον εχουν 74 τωρα πια.Οι ικανοτητες που ειχαν στην αρχη ηταν για τον πουτσο μετα τις βελτιωνουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο μοραν είναι 6 στο διαφορετικός από τον σιμοες δηλαδή πολύ πιο καλος τεχνικά λιγότερα τρεξίματα ομως έχει καλό ύψος που σου λείπει πολύ καλή πασα και γενικά 6αρο 8αρι

βολεύει δηλαδή και σε ρόμβο και σε 4-3-3, αμα θελήσουμε να παίξουμε ετσι.

 

η κίνηση αυτή είναι ασχετη με την υπόθεση Χολσχαουερ ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Δεκάδες άρθρα στα σάιτ και συνέντευξεις συμπαικτών του Μασούντ γιανα πείσουν τον κόσμο ότι είναι μεταγραφαρα.

 

Μακάρι ναχουν δικιο

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αφου βαζει το χερι του στην φωτια ο Βαγγελης Οικονομου για τον 34χρονο Μασουντ τι συζηταμε τωρα. Μεταγραφη του αιωνα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξερογλυφεται ο Βαγγελακης δεν ξέρω όσο δεν ακούγεται κατι για αρ. μπακ. Αυτή ήταν η θέση του

Link to comment
Share on other sites

Για το Μοραν αυτό που με ανησυχεί ειναι οτι δεν υπαρχει ενα βιντεάκι να δεις, δεν υπαρχει ενα σχόλιο για αυτόν κάπου, ενα άρθρο, μια γνώμη οπαδών κατι. Δείχνει δλδ απο τις αντιδράσεις ως παίχτης αδιάφορος. Και μην ξεχνάμε μιλαμε για τη Leganes που πήγε ο Σιόβας και τον εκαναν Θεό και του έβγαλαν μεχρι και σύνθημα οι οπαδοί.

Link to comment
Share on other sites

Βιντεάκι για αμυντικό χαφ είναι σπάνιο να βρεις και του σιμοες 2 βίντεο είχαν βγει με κάποια γκολ που είχε βάλει

 

Τι βίντεο να φτιάξεις για ένα αμυντικό χαφ

 

Όποιος θέλει να δει τον μοραν αν ψάξει να βρει ολόκληρα ματς που είχε κάνει με την μπιλμπαο η με την Σαραγόσα στο γιουτουμπ βρίσκεις

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×