Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΙV (Μεταγραφές Γενάρης 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Εγω τη γουσταρω τη λερα γιατι ειναι αγελαστη κι ειναι ετοιμη να φαει μωρο με ρυζι. Κι ο φιλαθλος το ιδιο απ'οτι κυκλοφορει περιμετρικα του λιμανιου.

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο γκολ με την Αούστρια, ο πούστης ξέρει ότι είναι οφ-σάιντ, το καρφώνει βουτάει την μπάλα, ρίχνει ίσα-ίσα μισή κοφτή ματιά στον επόπτη του στυλ μην σκεφτείς να το ακυρώσεις σε γάμησα και τρέχει για σέντρα ......

 

 

 

Α.Ε.Κ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ναι

 

Ω. Είχα την εντύπωση ότι ήταν δικός μας. Ελπίζω να είναι τότε δανεικός και το καλοκαίρι αγορασμένος, αλλιώς δεν είχε και μεγάλο νόημα ο δανεισμός του. Οκ, μπορεί να βοηθήσει πάρα πολύ στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος, αλλά όπως και να'χει ξυνίζει κάπως.

Link to comment
Share on other sites

Ω. Είχα την εντύπωση ότι ήταν δικός μας. Ελπίζω να είναι τότε δανεικός και το καλοκαίρι αγορασμένος, αλλιώς δεν είχε και μεγάλο νόημα ο δανεισμός του. Οκ, μπορεί να βοηθήσει πάρα πολύ στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος, αλλά όπως και να'χει ξυνίζει κάπως.

Δανεικος χωρις οψιον. Ακομα και να επιανε (λεμε τωρα) δεν εχεις κανενα δικαιωμα το καλοκαιρι, κανονικα επιστρεφει στην ομαδα του.

Link to comment
Share on other sites

Δανεικος χωρις οψιον. Ακομα και να επιανε (λεμε τωρα) δεν εχεις κανενα δικαιωμα το καλοκαιρι, κανονικα επιστρεφει στην ομαδα του.

 

Ναι απλά ελπίζω να έχουν συζητήσει κάτι στο παρασήνιο κι ας μην έχουν υπογράψει τίποτα. Τέλος πάντων, θα δούμε. Όλα θα γίνουν. :P

Link to comment
Share on other sites

Θα δουμε ρε φιλε που λεει και μια ψυχη.

 

Υγ. Καλα, ας παιξει πρωτα και βλεπουμε τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως αν τον Γεναρη η ομαδα ειναι πρωτη ή τελος παντων πολυ κοντα στην κορυφη και δεν τη βοηθησει παιρνοντας παιχτες γαμιεται πατοκορφα. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάτι μου λέει ότι ο Χολτσχάουζερ θα ντυθεί στα κιτρινόμαυρα τον Χειμώνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Βαρουχας έλεγε κάτι περίεργα ότι ο Λειβαδιά δεν ήταν οφσάιντ επειδή ο αμυντικός έκανε τάκλιν, αλλά δεν ξέρω αν αυτό ισχύει (χλωμό/περίεργο).

Link to comment
Share on other sites

Ο αυστριακος ηρθε και ειπε ελατε να με παρετε τον Γεναρη 

 

εχει κανονιστει οταν θα ειμαστε στην βιεννη να γινει σοβαρη κουβεντα 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω σε αυτό το σημείο πως όπως έχουμε φοβερή παράδοση με τους παιχταράδες που υποδεχόμαστε στο αεροδρόμιο έτσι ακριβώς έχουμε και με αυτούς που βγάζουν μάτια όταν παίζουν εναντίον μας.

 

Seboue21r

 

:D  :D  :D

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο αυστριακος ηρθε και ειπε ελατε να με παρετε τον Γεναρη 

 

εχει κανονιστει οταν θα ειμαστε στην βιεννη να γινει σοβαρη κουβεντα 

 

τους δινεις τη νικη-προκριση

σου δινουν τον αρχηγο τους 

Link to comment
Share on other sites

προκρισης? ρε κερδιζω ριεκα και παω για πρετζελ στην βιεννη και περνω και τον αρχηγο τους να σηλωσει κουπα τον μαιο

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου γεμιζει τοσο το ματι ο Αυστριακος.Δεν νομιζω δηλαδη οτι αξιζει να τον πληρωσεις χρυσαφι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω σε αυτό το σημείο πως όπως έχουμε φοβερή παράδοση με τους παιχταράδες που υποδεχόμαστε στο αεροδρόμιο έτσι ακριβώς έχουμε και με αυτούς που βγάζουν μάτια όταν παίζουν εναντίον μας.

 

Seboue21r

 

:D:D:D

Ακομα θυμαμαι το δοκαρι με τακουνακι που μας ειχε κανει στη φιλαδελφεια. Νομιζω για το κυπελλο ηταν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εω ξαναδει τετοιο χαφ στην Ελλαδα πολυ καιρο

 

τι δειγμα εχεις ?

ενα ματς ? 

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν τον εχω δει σε κανενα αλλο παιχνιδι αλλα γενικα εχω ενα θεμα με τους ποδοσφαιριστες που πιστευω οτι μπορω να περασω στο σπριντ ανεξαρτητου θεσης και λοιπων χαρακτηριστικων.

Link to comment
Share on other sites

προκρισης? ρε κερδιζω ριεκα και παω για πρετζελ στην βιεννη και περνω και τον αρχηγο τους να σηλωσει κουπα τον μαιο

 

Την κούπα την ευρωπαϊκή, ε; :D

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε κάνει καλούτσικη εντύπωση στο μεταξύ μας, παρότι γελούσα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι με το παρουσιαστικό του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×