Jump to content

Ξάνθη - Α.Ε.Κ. (7η αγ.): 15/10, 20:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Aνέστης
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      9
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Μάνταλος
      17
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      6
    • Αραούχο
      1
    • Λόπες
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακασέτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      5
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      13
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      19
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      14
    • Λόπες
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπακασέτας
      0


Recommended Posts

Το θεμα ειναι να καταλαβουν οι υπευθυνοι αυτο που εμεις εχουμε καταλαβει εδω και πολυ καιρο και να δοθουν και καποια χρηματα για κηπερ τον Γεναρη. Οι δηλωσεις Μαιστοροβιτς «ειμαστε πληρεις» ακομα ηχουν στα αυτια μου ως ανεκδοτο, οκ τουλαχιστον ας ελπισουμε οτι επαθαν κι εμαθαν κι αυτοι.

 

Μεχρι τοτε λουσιμο με αυτους που εχουμε αναγκαστικο.

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει να μην ξαναδοθει ευκαιρια στον μπαρκα ελπιζω να εμφανισει καλυτερη εικονα απο την περσυνη

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να καταλαβουν οι υπευθυνοι αυτο που εμεις εχουμε καταλαβει εδω και πολυ καιρο και να δοθουν και καποια χρηματα για κηπερ τον Γεναρη. Οι δηλωσεις Μαιστοροβιτς «ειμαστε πληρεις» ακομα ηχουν στα αυτια μου ως ανεκδοτο, οκ τουλαχιστον ας ελπισουμε οτι επαθαν κι εμαθαν κι αυτοι.

 

Μεχρι τοτε λουσιμο με αυτους που εχουμε αναγκαστικο.

Βασικά οι υπεύθυνοι τον γκούφη θέλουν να τον κρατήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οι υπεύθυνοι τον γκούφη θέλουν να τον κρατήσουν.

Τοτε ειναι ανεπιδεκτοι μαθησεως, οποτε μην καθομαστε και χαλιομαστε μαζι τους κι εμεις. Κριμα να ανεβαζουμε πιεση, αρχιζουν δυσκολες ηλικιες.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ειναι ανεπιδεκτοι μαθησεως, οποτε μην καθομαστε και χαλιομαστε μαζι τους κι εμεις. Κριμα να ανεβαζουμε πιεση, αρχιζουν δυσκολες ηλικιες.

Διεθνής είναι ο ανέστης,μπορεί στο μέλλον να σου φέρει λεφτά.Είναι καρασιγουράκι ότι έτσι σκέφτεται το αφεντικό ασχέτως αν τελικά μείνει ή φύγει ο χαζός.

Το ότι σου στοιχίζει κάθε χρόνο καμιά 10ρια βαθμούς βάλτο στις ασήμαντες λεπτομέρειες,αφού δεν αγχώνονται στα σπάτα σιγά μη κάτσω εγώ να χαλάσω την ζαχαρένια μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν επικαλεστηκε οτι νομιζε οτι η μπαλα παει αουτ ας αφησει τα γαντια μονος του στην εστια και ας φυγει. Αν θελει ας παρει και την μπαλα του θα βρουμε αλλη. 

Θα προτιμουσα να παιξει ο Τσιντωτας παλι παρα ο Ανεστης, Με εκνευριζουν ακομα και οι δηλωσεις του. 

Link to comment
Share on other sites

Και αουτ να πηγαίνει οφείλεις να καλύψεις την εστία σου ούτε τερματοφυλακας είμαι ούτε προπονητής τερματοφυλακων αλλα αυτά τα θεωρώ βασικά και αυτονόητα

Κρίμα γιατί μετά την Ρωσία έδειξε να βελτιώνεται αλλα παραμένει βλακας δυστυχώς δε φταίει αυτός αυτά μπορεί αυτά κάνει ας επιλυθούν του θέματος οι αρμόδιοι αλλα και αυτοι κοιμούνται όρθιοι

Link to comment
Share on other sites

Ποσο δύσκολο είναι να φέρεις τερματοφυλακα απο τη Serie B ας πούμε. Χειρότερος δε θα είναι σίγουρα. Το οτι συνεχίζει να παίζει εμένα μου λεει οτι μάλλον παίρνει χαρτάκι ο αλλος μπας και παραμείνει διεθνής ο αλλος και πάρουν κανένα φράγκο οι τσίμπηδες

Link to comment
Share on other sites

ρε τι συζηταμε ο ανθρωπος επικαλεστηκε οτι νομιζε οτι πηγενε αουτ

 

ΔΗΛΑΔΗ γαμω το μυαλο σου το σαπιο πρωτοζωο

Ειπώθηκε τέτοιο πράγμα;
Link to comment
Share on other sites

Μα φαινεται και απο την φαση. Απο χτες το γραφουμε. το επαιξε φαση αστο το εχω εξω παει και το ρουφηξε.Σε οσα ριπλει και να το δεις το καταλαβαινεις

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως ηταν μια ηττα απ αυτες που μπορει να κανουν μεγαλες ομαδες με μικροτερες,

σαν αυτες που εκανε και η μεγαλη ΑΕΚ, και που παντα (θα πρεπει) να γινονται,

το θεμα ειναι οτι προσπαθησες, ηταν ξεκαθαρο οτι ησουν η πολυ καλυτερη ομαδα, το εκανες σαφεστατο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Σε οσα ριπλει και να το δεις το καταλαβαινεις

 

Εγώ όπως το'δα στο ριπλέυ... αν ήταν 15 πόντους πιο κάτω η μπάλα, θα χτύπαγε στην καρκάλα του... θα εξωστρακιζόταν... κι ο ηλίθιος ανάθεμα κι αν έπαιρνε χαμπάρι τι έγινε...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

μου εσκασε φλασια φαση που κανει σεντρα σουτ ενας ξανθιωτης απο αριστερα και το ζωον με πλαγια πισω βηματα και ενα περιεργο μακροβουτι χτυπησε στο δοκαρι !!! , με τη μπαλα να φαινετε μεχρι και απο τη τηλεοραση οτι κατευθυνεται εξω χωρις κινδυνο...το παιδι ειναι επικυνδινο ευχομαι σε καποια εξοδο να πεσει πανω στο βρανιες και μετα να αρπαξει μπουκετα σε λαιβ συνδεση

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για να μη το κουραζουμε το θεμα το παιδι εχει ΘΕΜΑΤΑ αντιληψης και αυτο δεν διορθωνεται και το αποδεικνύει σε καθε φαση.

Οπως περυσι με τον Ατρομητο. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ εντσικέι ένα

καπου διαβασα πως εχει βαλει μανατζερ

να του βρει ομαδα εξωτερικο

και συγκεκριμενα Αγγλία.

 

Τι καθεσαι και τον απαξιώνεις τωρα ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 εναλλακτικά επαγγέλματα για τον Ανέστη, ώστε να σταματήσει να είναι τερματοφύλακας

Ο Τιμολέων Κουκούτσης ερευνά, ψάχνει, βρίσκει και σας παρουσιάζει νέες επιλογές σταδιοδρομίας για τον 26χρονο τερματοφύλακα της ΑΕΚ.

 

Ολα αυτά για έναν τερματοφύλακα που έχει τουλάχιστον μία μεγάλη απόκρουση στα περισσότερα από τα εφετινά ματς της ΑΕΚ και που στην Ξάνθη έφαγε ένα γκολ που θα το έτρωγε κι ο καλύτερος του κόσμου. Υπογράφει ο Τιμολέων Κουκούτσης. Προφανώς ψεύτικο όνομα. Και προφανώς διαθέτει και μυαλό-κουκούτσι. Ή κάποιο άλλο όργανο όσο ένα κουκούτσι. Όλοι ξέρουμε όμως ότι τα κουκούτσια είναι για να τα φτύνουμε.

 

Andreas Dimatos
Αυτό το πράγμα λέγεται δημοσιογραφία! 

Να την χαίρεστε!

Link to comment
Share on other sites

 

6 εναλλακτικά επαγγέλματα για τον Ανέστη, ώστε να σταματήσει να είναι τερματοφύλακας

Ο Τιμολέων Κουκούτσης ερευνά, ψάχνει, βρίσκει και σας παρουσιάζει νέες επιλογές σταδιοδρομίας για τον 26χρονο τερματοφύλακα της ΑΕΚ.

 

Ολα αυτά για έναν τερματοφύλακα που έχει τουλάχιστον μία μεγάλη απόκρουση στα περισσότερα από τα εφετινά ματς της ΑΕΚ και που στην Ξάνθη έφαγε ένα γκολ που θα το έτρωγε κι ο καλύτερος του κόσμου. Υπογράφει ο Τιμολέων Κουκούτσης. Προφανώς ψεύτικο όνομα. Και προφανώς διαθέτει και μυαλό-κουκούτσι. Ή κάποιο άλλο όργανο όσο ένα κουκούτσι. Όλοι ξέρουμε όμως ότι τα κουκούτσια είναι για να τα φτύνουμε.

 

 

 

 

καλα τον δηματο δεν τον σχολιαζω ειναι διακοσμητικος

 

ο αλλος ο τσαρλατανος που μας λεει οτι ο ανεστης εχει κανει τουλαχιστον μια μεγαλη αποκρουση σε καθε ματς ? και βρε σερπατινα απο ποτε μια αποκρουση σε καθε ματς σε κανει να εχεις ασυλια ? αιντε με τον μαλακα μην τον θιξουμε τον καθυστερημενο και του πεσει η ψυχολογια 3 χρονια μας εχουν κοπει τα υπατα καθε φορα που γιενται σεντρα και μακρινο σουτ και θα ψαξουμε δρακους και φαντασματα 

 

σηκω φυγε απο την ΑΕΚ γαμω τα αυτια σου να πας στην Αγγλια να κανεις εξοδο οποτε κρινεις ΜΟΓΓΟΛΕ

Link to comment
Share on other sites

3 χρόνια εχουμε δει Ανεστη. Φτανει ΔΕΝ μπορει. Τι αλλο θα δουμε και γιατι πρεπει να τον στηριξουμε κι αλλο. Ελεος δεν βελτιωνεται δεν τον βλεπουμε? Και εκανε εστω απο μια αποκρουση σε καθε αγωνα τι παει να πει τελειωσε η δουλεια του? Κανω μια και μετα εχω περιθωριο για 2-3 γκελες ? 

φτανει με την "υπερπροστασια " στην ΑΕΚ επιτελους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο ανεστης φυσικά μετά την ΑΕΚ θα συνεχίσει την καριέρα του στη Λίβερπουλ.

Δυστυχώς είμαστε καταραμένοι και καταδικασμενοι να το ζήσουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ξαναλέω, είναι ίδιος ο Χαλκιάς, με τα καλά του και τα στραβά του. και αυτό είναι το χειρότερο. Γιατί έχει καποια καλούτσικα πράγματα για να μπορούν να βγάλουν γλώσσα οι πούστηδες που τον πρωοθούν, αλλά είναι ΕΓΚΛΗΜΑ να παίζει τέρμα. η μόνη του σχέση με τέρμα αυτουνού είναι ΤΕΡΜΑ ΜΑΛΑΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×