Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ατρόμητος Aθ. (8η αγ.): 23/10, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      4
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Μάνταλος
      3
    • Αραούχο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Πατίτο
      1
    • Κανένας
      13
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      4
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      9
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      4
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      5
    • Αραούχο
      4
    • Μπακασέτας
      3
    • Γκάλο
      0
    • Πατίτο
      0
    • Όλοι χάλια
      8


Recommended Posts

Το πας λαου λαου μεχρι το Δεκεμβρη,με προσευχες να μην ξεφυγει κανεις.Και τοτε πιανεις τον Μπακασετα και του λες συγνωμη λαθος και του λυνεις το συμβολαιο.Πιανεις τον Κονε και του λες φιλε δεν μπορεις σε καταλαβαινω εχεις πονο στην καρδια.Τον στελνεις στην ευχη της μεγαλοχαρης.Το ιδιο και με το Μπακαλιαρο.Κοιτας να πουλησεις και τον Ανεστη.Δινεις το μπονους στον Πατιτο.Και παιρνεις 2 χαφ και ενα αριστερο μπακ.Παρακαλας να αναγεννηθει ο Ποτης και να μην εχεις αλλους τραυματισμους.Και πας με σπασμενα τα φρενα στο 2ο γυρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εμενα με νοιαζει που το τετατετ βγαινει οταν χανω και οχι στο πρωτο ημιχρονο να στο πω αλλιως, περασαν παλι 45 λεπτα με μια ευκαιρια 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσατε τις στημένες φάσεις,σήμερα είχαμε παγκόσμια αποκλειστικότητα.

Τα κόρνερ μας τα εκτέλεσαν 4 διαφορετικοί παίχτες.

Οικοδόμος,σπυρί,μπακασέτας και πατίτο.

Εγω δεν είμαι γκουρού του αθλήματος ούτε έχω ινσάιντ ινφο από τα σπάτα αλλά να μου εξηγήσει κάποιος αν αυτό είναι φυσιολογικό κι αν πιστεύει ότι τα στημένα τα δουλεύουν οι αδερφάρες στα σπάτα.

Link to comment
Share on other sites

Φταιει οτι εχεις ενα σκορερ στο ροστερ, αυτος ειναι μεχρι τωρα τρισαθλιος (στην Ξανθη εκανε 2 φορες λαθος κοντρολ σε τετ α τετ), απ'τους αλλους 3  μπροστα δεν υπηρξε ποτε κανενας γκολτζης οποτε δεν εχεις να περιμενεις πολλα απο κει, οι πισω γραμμες ειναι παιχτες των 0 γκολ/σεζον και δεν μπορεις να παιζεις ολα τα ματς στο 110% με τοσο μικρο ροστερ και ηρωικες ανατροπες.

 

Τη χρονια μας την καιει φετος σχεδον αποκλειστικα η αθλια εικονα του Αραουχο δυστυχως. Ολοι οι αλλοι πανω κατω αυτο που περιμενες ειναι.

Μέχρι τώρα τράβαγαν το κάρο στο σκοράρισμα οικοδόμος και μάνταλος.

Μπούκωσαν αυτοί και σχόλασε ο γάμος.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσατε τις στημένες φάσεις,σήμερα είχαμε παγκόσμια αποκλειστικότητα.

Τα κόρνερ μας τα εκτέλεσαν 4 διαφορετικοί παίχτες.

Οικοδόμος,σπυρί,μπακασέτας και πατίτο.

Εγω δεν είμαι γκουρού του αθλήματος ούτε έχω ινσάιντ ινφο από τα σπάτα αλλά να μου εξηγήσει κάποιος αν αυτό είναι φυσιολογικό κι αν πιστεύει ότι τα στημένα τα δουλεύουν οι αδερφάρες στα σπάτα.

 

apo manolo exoume na doume kala stimena , me scoko kai diop tote

 

profanos den exeis tetoious fetos

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ενταξει κ ο μανταλος στο πρωτο βγηκε δυο φασεις απο αριστερα που δε τις εκανε γκολ και στη μια μπορουσε να τη κοψει στο λιβαγια και εχασε και το αχαστο..δλδ ελαχιστη σοβαροτητα δε λεω για δυο γκολ αλλα ενα ρε πουστη βαλτο...δε νοειτε να χανεις τετοιο αχαστο

 

επισης ελειψε και ο σουηδος κατι κλεψιματα που κανει ψηλα στο γηπεδο βοηθουν στο να ανοιξουν τα πουλμαν..ο γαλανο δε βοηθησε

Link to comment
Share on other sites

εμενα με νοιαζει που το τετατετ βγαινει οταν χανω και οχι στο πρωτο ημιχρονο να στο πω αλλιως, περασαν παλι 45 λεπτα με μια ευκαιρια

 

symfono

alla sto 1o vgainei o mandalos apo aristera erxetai nomizo o livagia sto penalty monos tou k o stokos soutarei app duskolh thesh.ekei gyrisan ta matia.ntax mporei na to vlepo k allios

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μια φαση χρηστο, επρεπε να κανεις 5-6 και να το βαλεις με μια μπορει να γινει μια κακη αποφαση

Link to comment
Share on other sites

ενταξει κ ο μανταλος στο πρωτο βγηκε δυο φασεις απο αριστερα που δε τις εκανε γκολ και στη μια μπορουσε να τη κοψει στο λιβαγια και εχασε και το αχαστο..δλδ ελαχιστη σοβαροτητα δε λεω για δυο γκολ αλλα ενα ρε πουστη βαλτο...δε νοειτε να χανεις τετοιο αχαστο

Εγώ αυτο λέω. Φέτος δεν παίζουν ομαδικά σε καίριες φάσεις του αγώνα. Πέρυσι ο Μάνταλος έβγαζε ασίστ στον Ουχο φέτος προτιμάει να τις τελειώνει μόνος χωρίς να σκέφτεται την ομάδα. Και το ίσιο και οι άλλοι . Ακόμα και ο Λαζαρος. Αυτο ειναι ως ένα βαθμό θέμα και προπονητή . Ανοίξτε το γαμημενο το σκορ κσι όλοι θα γίνεται σκόρερ μετα . Κάνε το 1-0 το γαμημενο πρώτα
Link to comment
Share on other sites

μια φαση χρηστο, επρεπε να κανεις 5-6 και να το βαλεις με μια μπορει να γινει μια κακη αποφαση

δυο ειναι οι φασεις στη μια δε κοβει στο λιβαγια και στην αλλη σουταρει στο τακλιν ενω με μια προσποιηση θα ειχε ολο το χρονο να κανει οτι ηθελε

Link to comment
Share on other sites

Τα εγραψα κι εγω για τα στημενα παραδιπλα. Δεν ειναι θεμα δουλειας, δεν υπαρχει υλικο. Αν ειχες τους Πατιτο (εκτελεστη), Αλμειδα ή Πεκχαρτ και Γιοχανσον εντος αγωνιστικου χωρου να συζητησουμε. Τωρα τι να πουμε γιατι δεν σκοραρουν ο Λιβαγια, ο Αραουχο κι ο Μπακακης με εκτελεστη τον Μπακασετα;

Link to comment
Share on other sites

apo manolo exoume na doume kala stimena , me scoko kai diop tote

 

profanos den exeis tetoious fetos

Προφανώς και δεν έχω σκόκο αλλά αν σαν ομάδα δεν έχω καταλήξει 23 του οκτώβρη ποιοί θα εκτελούν τα στημένα τότε υπάρχει πρόβλημα.

Αν πάλι έχουν καταλήξει στα σπάτα στο συμπέρασμα ότι πρώτα θα ανακαλυφθεί το φάρμακο κατά του καρκίνου και μετά θα βάλουμε γκολ ή θα δημιουργήσουμε προυποθέσεις από στημένα τότε καλύτερα στα κόρνερ να πετάνε γρήγορα την μπάλα άουτ να γλυτώνουμε και χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

δυο ειναι οι φασεις στη μια δε κοβει στο λιβαγια και στην αλλη σουταρει στο τακλιν ενω με μια προσποιηση θα ειχε ολο το χρονο να κανει οτι ηθελε

 

δηλαδη εσενα στο 1ο ημιχρονο η ΑΕΚ σου εβγαλε σκυλιασμα θεληση και παθος να μπει μπροστα στο σκορ και να τελειωσει το ματσακι ?

Link to comment
Share on other sites

Παντως αξιζει να πουμε οτι στο πρωταθλημα ο Λιβαγια εχει 0 γκολ κι ο Αραουχο 1 (κι αδιαφορο).

 

Καλοι παικτες ποιοτικα αλλα καπου δεν το εχουν το θεμα. Ειδικα σε τοσο κλειστες αμυνες.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα τράβαγαν το κάρο στο σκοράρισμα οικοδόμος και μάνταλος.

Μπούκωσαν αυτοί και σχόλασε ο γάμος.

 

Ο Χριστοδουλοπουλος αυτος ο παιχτης ηταν σε ολη τη μεχρι τωρα μετρια καριερα του. Εβαλε τα 2 φαουλ και μετα εδωσε συνεντευξη μεχρι και στο Κυνηγεσια-Κυνοφιλια. Ο Μανταλος δεν εχει τελικη προσπαθεια. Αυτοι ειναι.

 

Τη διαφορα την κανει το σιγουρακι που ειχες στηριξει πανω του ολα τα ονειρα για αλλαγη φετος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν έχω σκόκο αλλά αν σαν ομάδα δεν έχω καταλήξει 23 του οκτώβρη ποιοί θα εκτελούν τα στημένα τότε υπάρχει πρόβλημα.

Αν πάλι έχουν καταλήξει στα σπάτα στο συμπέρασμα ότι πρώτα θα ανακαλυφθεί το φάρμακο κατά του καρκίνου και μετά θα βάλουμε γκολ ή θα δημιουργήσουμε προυποθέσεις από στημένα τότε καλύτερα στα κόρνερ να πετάνε γρήγορα την μπάλα άουτ να γλυτώνουμε και χρόνο.

 

Ας τα εκτελουν ολα με πασα οπως εκανε η Μπαρτσελονα του Γκουαρντιολα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως αξιζει να πουμε οτι στο πρωταθλημα ο Λιβαγια εχει 0 γκολ κι ο Αραουχο 1 (κι αδιαφορο).

 

Καλοι παικτες ποιοτικα αλλα καπου δεν το εχουν το θεμα. Ειδικα σε τοσο κλειστες αμυνες.

ki oso epaize mono o livagia ,pou ekane skorer akoma kai ton klonaridi, pernagame prionokordela ton manolo pou den tous vazei mazi 

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσενα στο 1ο ημιχρονο η ΑΕΚ σου εβγαλε σκυλιασμα θεληση και παθος να μπει μπροστα στο σκορ και να τελειωσει το ματσακι ?

οχι το αντιθετο...γενικα παιζει ενα περιεργο τουπε οτι αυτα τα ματς θα τ παρουμε τρια μηδεν σβηστα γιατι εχουμε αγια τετραδα και ομαδαρα και χ στο μιλανο κτλ..γιαυτο χανουμε ημιχρονα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παντως αξιζει να πουμε οτι στο πρωταθλημα ο Λιβαγια εχει 0 γκολ κι ο Αραουχο 1 (κι αδιαφορο).

 

Καλοι παικτες ποιοτικα αλλα καπου δεν το εχουν το θεμα. Ειδικα σε τοσο κλειστες αμυνες.

Αν ο Γιακουμακης γυρισει σε καλη κατασταση μετα τον τραυματισμο νομιζω δεν θα ξαναβγει απο την 11αδα ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μπακακης, Σιμοες, Αραουχο, Λιβαγια, Γαλανοπουλος, Μανταλος, Λοπες, Μπακασετας, Λαζαρος, Πατιτο, Γκαλο επαιξαν σημερα. Τους θεωρουμε καλους κεφαλοσφαιριστες ολους αυτους;

 

Ποια κορνερ ρε παιδες; Και χωρις σοβαρο εκτελεστη μαλιστα.

 

Η λεξη κορνερ, καμιναδες κλπ ειναι τελειωμενη με το φετινο ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

Για τα στημένα, οταν παίζει ο Λάζαρος τα εκτελεί αυτός, όχι ότι έχουμε δει και καμιά προκοπή δλδ.

Οταν δεν παίζει συνήθως το κτυπάει δικαιωματικά αυτός που το κέρδισε...

Link to comment
Share on other sites

g sthmena enas htan proponhths.

daskalos santos

Με Κατσουρανη, Λυμπεροπουλο, Αλβες κι εκτελεστη Σεζαρ ομως. Δεν περιμενε απο τον Κρασσα και τον Κοντη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×