Jump to content

Πανιώνιος - Α.Ε.Κ. (9η αγ): 29/10, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

33 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Ανέστης
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      9
    • Τσόσιτς
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      10
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      9
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      4
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      25
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      3
    • Μπακάκης
      1
    • Λόπες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Λαμπρόπουλος
      3
    • Βράνιες
      5
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      15
    • Μάνταλος
      1
    • Λιβάγια
      3
    • Αραούχο
      1
    • Γιόχανσον
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      1


Recommended Posts

Ο Κονε ειναι ετοιμος για ντεμπουτο συμφωνα με τα αρδορεπορταζ. Προφανως θα τον δουμε συντομα ως αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κονε ειναι ετοιμος για ντεμπουτο συμφωνα με τα αρδορεπορταζ. Προφανως θα τον δουμε συντομα ως αλλαγη.

Αν αναφέρεσαι για τον κονέ του απόλλωνα είναι ετοιμοπόλεμος εδώ και καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι για τον κονέ του απόλλωνα είναι ετοιμοπόλεμος εδώ και καιρό.

Τι γραφουν λεω. Τι κανει αυτος στην πραγματικοτητα αλλο καπελο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι θα δουμε μεγαλο Πατιτο στο επομενο διαστημα και πεστε να με φατε, Θα κανει παπαδες σρη θεση του Μανταλου και ειναι ο μονος απο το ροστερ που μπορει να κανει την δουλεια και να δωσει και πασα και στημενα,. Για να σε δουμε τωρα ρε παταφριτα......

Ευχομαι να δειξει το λιγοτερο κακο η μαγνητικη αυριο και να συζηταμε για χρονο επανοδου συντομα του αρχηγου

Πυρειος νικη η σημερινη αλλα νικη με @@

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Τι γραφουν λεω. Τι κανει αυτος στην πραγματικοτητα αλλο καπελο.

Εχουν γράψει ότι είναι οκ εδώ και μια εβδομάδα και δεν τον πήρες ούτε στην αποστολή με το χωριό που έπαιξες προχθές.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι θα δουμε μεγαλο Πατιτο στο επομενο διαστημα και πεστε να με φατε, Θα κανει παπαδες σρη θεση του Μανταλου και ειναι ο μονος απο το ροστερ που μπορει να κανει την δουλεια και να δωσει και πασα και στημενα,. Για να σε δουμε τωρα ρε παταφριτα......

Ευχομαι να δειξει το λιγοτερο κακο η μαγνητικη αυριο και να συζηταμε για χρονο επανοδου συντομα του αρχηγου

Πυρειος νικη η σημερινη αλλα νικη με @@

Κι εγω πιστευω οτι πρεπει να παρει ευκαιριες. Το θεμα ειναι να τον βαζει βεβαια για να δουμε αν υπαρχουν τετοιες πιθανοτητες.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πιστευω οτι ο Παταφριτος θα παρει ματς και θα κανει οργια. Και ο Ατροπος λογικα θα αγοράσει φανελίτσα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι θα παρει ευκαιρια, Το θεμα ειναι να την αρπαξει και να δειξει κατι επιτελους. Ηρθε η ωρα αλλιως το Γεναρη κορδελα και στο καλο σε οποια ομαδα δωσει το κατιτις 

Link to comment
Share on other sites

Εχουν γράψει ότι είναι οκ εδώ και μια εβδομάδα και δεν τον πήρες ούτε στην αποστολή με το χωριό που έπαιξες προχθές.

Καλα, ναι.. Βασικα εχω και καλυτερο

 

«Οι ιθύνοντες της Ένωσης υπολογίζουν πως ο Κονέ θα είναι απολύτως έτοιμος για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό, την πέμπτη αγωνιστική του πρωταθλήματος.»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι (και ) σημερα ειδα εναν Μπακασετα που στην θεση του στεκεται βασικος.

Δυστυχως ειναι περιπου ιδια θεση με Λιβαγια ομως. Θες πολλες αλλαγες στο παιχνιδι σου οπως ηρθε το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Μου λέγε πριν λίγο γνωστός μου νιόνιος που ήταν στο γήπεδο ..

«Δεν ξέρω πόσο φαίνεται στην tv αλλά Μάνταλος και Σιμόες είναι όλη η ΑΕΚ.. όλη η εξέδρα τα ίδια έλεγε

Δεν είναι μόνο οι πάσες ή το γκολ

Τα τρεξίματά τους και η ένταση είναι η ίδια σ όλο το παιχνίδι

Απ αυτούς τους 2 ξεκινούν και τελειώνουν όλα»

Link to comment
Share on other sites

Καλα, ναι.. Βασικα εχω και καλυτερο

 

«Οι ιθύνοντες της Ένωσης υπολογίζουν πως ο Κονέ θα είναι απολύτως έτοιμος για τον αγώνα με τον Ολυμπιακό, την πέμπτη αγωνιστική του πρωταθλήματος.»

xaxaxaxaxax

 

Τι έγραψαν ρε οι θεούληδες.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι εσείς που τον λέτε "άμπαλο" (και λοιπές ανοησίες), τώρα θα καταλάβετε την πολύ μεγάλη σημασία του Μάνταλου στην οργάνωση όλου του παιχνιδιού της ΑΕΚ (παραγωγικά και μόλις χάνεται η μπάλα), αν τυχόν η μαγνητική δείξει ζημιά και χάσει τη σεζόν...
ΥΓ.: Τον χάνει και η Εθνική για τα μπαράζ, γαμώτο!
#to10gr #dekaria #ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν ετσι ολοι οι Αεκτζηδες αστα να πανε. Αυτος που μιλαει για δημοσιογραφους αλλα το κολληταρι του τον τσελσι μια φορα δεν ειδα να τον κατακρινει.

δεν θελουμε αλλους ΑΕΚΑΡΕΣ δημοσιογραφους ουτε δηθεν αντικειμενικους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι θα δουμε μεγαλο Πατιτο στο επομενο διαστημα και πεστε να με φατε, Θα κανει παπαδες σρη θεση του Μανταλου και ειναι ο μονος απο το ροστερ που μπορει να κανει την δουλεια και να δωσει και πασα και στημενα,. Για να σε δουμε τωρα ρε παταφριτα......

Ευχομαι να δειξει το λιγοτερο κακο η μαγνητικη αυριο και να συζηταμε για χρονο επανοδου συντομα του αρχηγου

Πυρειος νικη η σημερινη αλλα νικη με @@

Το λεω εδω και καιρο και συμφωνω απολυτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22853419_1499181256833571_60121665906896

 

O μπαμπάς επιστρέφει στο ίδιο σημείο, στο ίδιο μπουρδέλο, στο ίδιο λεπτό.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΤΡΑΒΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ, Η ΚΟΡΗ ΣΑΣ, Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΑΣ, Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ, Ο "ΓΙΟΣ" ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΪ ΣΑΣ.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Το λεω εδω και καιρο και συμφωνω απολυτα.

Νομιζω ηρθε η ωρα να το δουμε. Μπαλα ξερει το θεμα ειναι να μπορει να προσφερει. Κι να κανει πολυ κοσμο να κανει κωλοτουμπα παλι. 

Link to comment
Share on other sites

Περσι που ειμασταν τελείως γτπ από Οκτώβρη μεχρι Γεναρη ξερω γω ηταν ο μόνος που είχε διασωθεί από τον θίασο. Και σου εχει πάρει και ματς (βλέπε Γιάννενα) με ατομικές ενέργειες. Για να δουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι και αυτος οπως και πολλοι παικτες θελουν και παιχνιδια και εμπιστοσυνη απο τον προπονητη, Πως να το κανουμε ειναι και θεμα ψυχολογιας το ποδοσφαιρο. Και σιγουρα ερχεται και ο Κονε.....λεμε τωρα μετα απο 2,5 μηνες 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×