Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Εξαροεφταρι είναι που παίζει και οχτώ.... Αμυντικογενης παίχτης.

 Καλός παίχτης...όχι όμως ο ηγέτης. Δεν προσπαθούμε να υποβαθμίσουμε την μεταγραφή την αλήθεια αποτυπώνουμε. Ο καλός Τζουρισιτς σαν ποιότητα και φύση θέσης είναι ηγέτης ... Ο αμυντικογενης Μαξίμοβιτς είναι ένας καλός παίχτης ανασταλτικά δεν μπορεί να χαρακτηριστεί αστέρας 

Δεκτόν. 
 

Στην θέση τους θα χαιρόμασταν και θα γραφαμε πολλες  σελίδες παντως.

Να δούμε και αν θα έρθει από τώρα και αν θα μείνει οριστικα ο Μπερναρ, αν γινουν και τα 2 έχουν γεμίσει παρα πολύ..

Τα υπόλοιπα θα φανουν στο γήπεδο, όπως παντα και για ολους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεκτόν. 
 

Στην θέση τους θα χαιρόμασταν και θα γραφαμε πολλες  σελίδες παντως.

Να δούμε και αν θα έρθει από τώρα και αν θα μείνει οριστικα ο Μπερναρ, αν γινουν και τα 2 έχουν γεμίσει παρα πολύ..

Τα υπόλοιπα θα φανουν στο γήπεδο, όπως παντα και για ολους.

Καλη μεταγραφή αναμφίβολα και αναβάθμιση τους  ξεκάθαρα....ωστόσο δεν έχουμε ανάγκη σε αυτή την θέση είμαστε πολύ καλά με Γιονσον - Σιμανσκι. Αντίθετα θα ήθελα πολύ έναν Χουάνγκ για ποιοτική αλλαγή του Πινέδα που δεν έχω!!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, APOSPERITIS_21 said:

Δεν έχουμε ανάγκη σε αυτή την θέση είμαστε πολύ καλά με Γιονσον - Σιμανσκι. Αντίθετα θα ήθελα πολύ έναν Χουάνγκ για ποιοτική αλλαγή του Πινέδα που δεν έχω!!!!

Καλά τι θα θέλαμε τώρα ασ´το…

Εγω πχ δεν μπορώ να βλέπω τους πλάγιους μπακ και τον Αθανασιαδη.

Στα υπόλοιπα με μειωμένες υποχρεώσεις θα είναι καλύτερα τα πραγματα αν δεν έχουμε τπτ σοβαρό  σε τραυματισμό (χτυπαω ξυλο).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, APOSPERITIS_21 said:

Καλη μεταγραφή αναμφίβολα και αναβάθμιση τους  ξεκάθαρα....ωστόσο δεν έχουμε ανάγκη σε αυτή την θέση είμαστε πολύ καλά με Γιονσον - Σιμανσκι. Αντίθετα θα ήθελα πολύ έναν Χουάνγκ για ποιοτική αλλαγή του Πινέδα που δεν έχω!!!!

Μια χαρά ανάγκη έχουμε και εκεί, απλά στα μπακ και στο τέρμα έχουμε πολύ μεγαλύτερη 

Link to comment
Share on other sites

Παντως και 2Μ τον χρονο φερνεις και Ραντογια και Ιμπισεβιτς 

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς ενισχύονται μόνο που έφεραν έναν τελειωμένο να κάνει τον  προπονητή και πρέπει να το εκμεταλλευτούμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πανω κατω ξερουμε απο φετος πως θα ειναι ο ζελας και του χρονου

Μια ομαδα αργη και χωρις φαντασια 

Link to comment
Share on other sites

Καλά αμα τον είχαμε φέρει εμείς θα πετούσαμε τώρα. Διαβάζω ότι ήταν ο ηγέτης της Χετάφε. 

Link to comment
Share on other sites

Καλή μεταγραφή ο σέρβος, αλλά δεν αλλάζω το Δανό κολλητό του @agelos, για κανέναν. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να κανει ο ατζιυν. Ο ματιας του ετοιμαζει σουπερ φλοκι

Link to comment
Share on other sites

Τα..... τσαμπιόνια μετά από προπονητή, αλλάζουν κ ρόστερ. Γιατί άραγε? Τα.... τσαμπιόνια. 

Υ.Γ Τεστ να πάρετε. 

Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω οτι σε καθε ματς φευγουν 2 με θλαση και αυτοι εχουν ξανα μεσοβδομαδο ματς με τον ατρομητο ποσο θα σας πανε σπρωχτους ?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, MITSAKLAS said:

Καλή μεταγραφή ο σέρβος, αλλά δεν αλλάζω το Δανό κολλητό του @agelos, για κανέναν. 

Σουηδός είναι.

Περα απο την κετσετζογλια πλάκα, το ονομα του ειναι πιο σουηδικο απο δανεζικο. Το δανεζικο θα ηταν γιανσεν.

Παικταρας οπως και ναχει, απο τους αγαπημένους μου.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bladerunner21 said:

Πάλι καθάρισε το VAR για την ναζέλα. Καλημέρα σε όλη την οικογένεια... Μπαλτάκων.

Ούτε καν ασχολούνται με αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Όταν οι άλλοι έχουνε κανάλια σαιτ και μια στρατιά αρδ και εσύ όχι, έτσι θα συνεχίζεται η κατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

Εκαναν καλες μεταγραφες παντως, να δουμε πως θα βγουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Nuc1924 said:

Υπεγραψε ο Μαξιμοβιτς.

 

Σφιγγουν τα γαλατα.

Μακάρι Κρίστισιτς.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, felman said:

4113459_205939.thumb.jpg.01790c9b047bb3fb8cd70c3fe46c071e.jpg

Από μικρός πράσινα βαμμένοςαχαχαχαχαχαχ... Μακάρι ούτε κύπελλο παγωτό να μην σηκώσεις ποτέ ξανά στη καριέρα σου

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×