Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αφηστε το παιδι να κονομησει. Δε το βρισκεις καθε μερα το μυριο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, chris manousopoulos said:

Αφηστε το παιδι να κονομησει. Δε το βρισκεις καθε μερα το μυριο

1.5m

Link to comment
Share on other sites

Χαρακτήρισε θρύλο τον Φατίχ Τερίμ, για τον οποίο είπε χαρακτηριστικά στους δημοσιογράφους ότι, έχοντας παίξει τόσα χρόνια στην Τουρκία, «μπορώ να καταλάβω καλύτερα από εσάς το μέγεθός του», ενώ ευχαρίστησε τον Γιάννη Αλαφούζο, που έκανε ό,τι περνούσε από το χέρι του για να τον φέρει στον Παναθηναϊκό, όπως υπογράμμισε!

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ολοκληρο 1,5Μ περασε απο το χερι του Αλαφουσκου στο χερι του Μπακασετα

Ακουει 👇

 

Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή δεν σε είχα πάρει με καλό ματι, όταν είχε γίνει σήριαλ ο ερχομός σου στην ΑΕΚ ένα ολόκληρο καλοκαίρι λες και θα φέρναμε τον Χρήστο τον Κωστή ξέρω γω.

Τίμιος ήσουν οκ, τόσο ήξερες τόσο έπαιζες. Δεν με ενδιαφέρεις κατά βάση, σόρρυ έχω καλύτερους από σένα και στην ΑΕΚ οριακά θα έπαιζες κάνα δεκάλεπτο κατά μ.ο.

Παρ όλα αυτά ως παίχτης της βαζελας γαμιεσαι γιατί αυτό είναι το σωστό.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πρότεινα οποτε σας λεει καμια μαλακια καποιος... εσχάτως ψηλωμενος (πλην όμως πονεμένος) βαζελος για τον Μπακασετα να τον ρωτάτε το εξης απλο: "Δηλ εσυ απο την ΑΕΚ που σηκωσε Πρωταθλημα με Χιμενεθ, τοτε, έχυνες με Μπακασετα Τάσο και τον ηθελες στην ομαδα σου;". Πιστευω οι αντιδραση του θα πείσει και τον ιδιο ποσο γελοίος γινεται.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

3,5 χρόνια θα τσεπώσει περίπου 5.5-6 μυρια. Μια χαρά τους κορόιδεψε. Από εκεί και πέρα μόνο για ροχάλες είναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δεν θα τον έβριζα, αλλά επειδή:

1) Το καλοκαίρι που μας πέρασε το έπαιζε ΑΕΚάρας ανεβάζοντας stories στο insta με συγχαρητήρια κλπ. για το πρωτάθλημα

2) Είχε δηλώσει πρόσφατα πως δεν σκέφτεται να επιστρέψει Ελλάδα σύντομα

3) Τσαμπουκαλεύτηκε σε φιλικό με τον (αρχηγό) Σιμάνσκι

έχω να του δύο πράγματα. Το ένα είναι ότι γαμιέται και το δεύτερο μπράβο του που τους τα πήρε χοντρά.

Το επιχείρημα "είναι επαγγελματίας" θα κολλούσε αν δεν το έπαιζε ΑΕΚτζης. Λες και χάθηκαν οι ομάδες και έπρεπε να πάει στον νο.1 rival αυτή την εποχή μετά τα όσα έχουν συμβεί από το καλοκαίρι κόντρα στους σιχαμένους. Άντε μακάρι σε κανά δυο χρονάκια να βρεθεί στον ΠΑΟΚ και όταν κλείσει την καριέρα του να μείνει στις μνήμες όλων ως ο αριστεροπόδαρος Χριστοδουλόπουλος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δε θεωρώ ότι πρόδωσε.

Ήθελε να γυρίσει Ελλάδα, πιθανότατα στην ΑΕΚ.

Δεν κινήθηκε αποφασιστικά για τη μεταγραφή η Ένωση.

Βρήκε αδιανόητα λεφτά για την αξία του, επαγγελματίας είναι τα τσεπωσε.

Καλή αποτυχία στη νέα σου ομάδα.

Για μένα το θέμα είναι άλλο.

Βλέποντας τη χθεσινή ΑΕΚ και ενθυμούμενος τις υπόλοιπες φετινές μας καλές εμφανίσεις, πουθενά δεν μπορώ να δω τον Μπακασετα να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο.

Μετά δυσκολίας να δω αξιόλογο δεύτερο ρόλο.

 

  • Δικεφαλάκι 15
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Δε θεωρώ ότι πρόδωσε.

Ήθελε να γυρίσει Ελλάδα, πιθανότατα στην ΑΕΚ.

Δεν κινήθηκε αποφασιστικά για τη μεταγραφή η Ένωση.

Βρήκε αδιανόητα λεφτά για την αξία του, επαγγελματίας είναι τα τσεπωσε.

Καλή αποτυχία στη νέα σου ομάδα.

Για μένα το θέμα είναι άλλο.

Βλέποντας τη χθεσινή ΑΕΚ και ενθυμούμενος τις υπόλοιπες φετινές μας καλές εμφανίσεις, πουθενά δεν μπορώ να δω τον Μπακασετα να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο.

Μετά δυσκολίας να δω αξιόλογο δεύτερο ρόλο.

 

Σωστος ο Μητσακλας. Καμία προδοσία. Δεν τον θέλαμε κ δεν χώραγε στην ΑΕΚ. Αν ερχόταν θα ψάχναμε πάλι σε ποια θέση παίζει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δε θεωρώ ότι πρόδωσε.

Ήθελε να γυρίσει Ελλάδα, πιθανότατα στην ΑΕΚ.

Δεν κινήθηκε αποφασιστικά για τη μεταγραφή η Ένωση.

Βρήκε αδιανόητα λεφτά για την αξία του, επαγγελματίας είναι τα τσεπωσε.

Καλή αποτυχία στη νέα σου ομάδα.

Για μένα το θέμα είναι άλλο.

Βλέποντας τη χθεσινή ΑΕΚ και ενθυμούμενος τις υπόλοιπες φετινές μας καλές εμφανίσεις, πουθενά δεν μπορώ να δω τον Μπακασετα να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο.

Μετά δυσκολίας να δω αξιόλογο δεύτερο ρόλο.

 

Εγώ σκέφτομαι ότι οι τύποι τον πλήρωσαν καλύτερα απο Λιβαι και Πινέδα και γελάω. Καλός είναι αλλά με τόσα λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

Το ξανά ανέφερα για τον μπακασετα.

Με πολλές επιφυλάξεις, έμαθα ότι ο Τάσος προσπάθησε αρκετά στο να έρθει στην ομάδα τώρα . Επί λέξη μου είπαν ότι ήταν στα τηλέφωνα μέχρι την τελευταία στιγμή με την ΑΕΚ σε φάση " με θέλετε η να υπογράψω ?".

Στην ΑΕΚ ήθελε να έρθει και με αρκετά μειωμένες αποδοχές.

Αυτά . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DimiKVA said:

Το ξανά ανέφερα για τον μπακασετα.

Με πολλές επιφυλάξεις, έμαθα ότι ο Τάσος προσπάθησε αρκετά στο να έρθει στην ομάδα τώρα . Επί λέξη μου είπαν ότι ήταν στα τηλέφωνα μέχρι την τελευταία στιγμή με την ΑΕΚ σε φάση " με θέλετε η να υπογράψω ?".

Στην ΑΕΚ ήθελε να έρθει και με αρκετά μειωμένες αποδοχές.

Αυτά . 

Κι αυτό δείχνει πόσο σοβαρά δουλεύει πια η ΑΕΚ του Αλμέιδα και της νέας οργανωτικής δομής, που της απέφερε ήδη ένα νταμπλ και εγώ πιστεύω ότι θα της αποφέρει και ένα δεύτερο σερί πρωτάθλημα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κι αυτό δείχνει πόσο σοβαρά δουλεύει πια η ΑΕΚ του Αλμέιδα και της νέας οργανωτικής δομής, που της απέφερε ήδη ένα νταμπλ και εγώ πιστεύω ότι θα της αποφέρει και ένα δεύτερο σερί πρωτάθλημα.

 

Αν συγκεντρωθείς λιγάκι …. Ίσως κ να τα καταφέρουμε 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Σωστος ο Μητσακλας. Καμία προδοσία. Δεν τον θέλαμε κ δεν χώραγε στην ΑΕΚ. Αν ερχόταν θα ψάχναμε πάλι σε ποια θέση παίζει 

Στη θέση των Αραούχο - Τσουμπερ θα πάλευε να χωθεί.

Πώς να βρει χώρο εκεί και πως η σοβαρή ΑΕΚ να τον δει σαν αντικαταστάτη του αρχηγού αν δεν ανανεώσει;

Δεν κούμπωνε το πράγμα πουθενά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Αν συγκεντρωθείς λιγάκι …. Ίσως κ να τα καταφέρουμε 

Εγώ εύχομαι να μην έδωσε τόση σημασία ο ανταγωνισμός σε αυτό που έγινε χθες το απόγευμα στο Περιστέρι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Εγώ εύχομαι να μην έδωσε τόση σημασία ο ανταγωνισμός σε αυτό που έγινε χθες το απόγευμα στο Περιστέρι.

Εσυ εννοώ να συγκεντρωθείς…😀

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Εσυ εννοώ να συγκεντρωθείς…😀

Άσε με εμένα, είδα αυτά που ήθελα χθες...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Εγώ εύχομαι να μην έδωσε τόση σημασία ο ανταγωνισμός σε αυτό που έγινε χθες το απόγευμα στο Περιστέρι.

Δεν εδωσε . Οι περισσοτεροι μιλανε για ματιαγμενους Τζαβ Τσιντ. αλλοι λενε τυχαιο, αλλοι λενε μας υποτιμισε το Περιστερι και καποοιοι λιγοι την ακουσαν αλλα δεν τους πιστευει κανεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Δεν εδωσε . Οι περισσοτεροι μιλανε για ματιαγμενους Τζαβ Τσιντ. αλλοι λενε τυχαιο, αλλοι λενε μας υποτιμισε το Περιστερι και καποοιοι λιγοι την ακουσαν αλλα δεν τους πιστευει κανεις. 

Κάτι για μποφορια πήρε εμένα το αυτί μου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κάτι για μποφορια πήρε εμένα το αυτί μου.

Και αυτα. Στρατηγος ανεμος. Τον επιασε ο Γιαννακης να φυσαει κοντρα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντομεταξυ ο Μπαναωτης εβγαλε και κανα δυο τρια ισα ισα να μη παμε σε ιστορικα σκορ.

Σημερα τον λενε ματιαγμενο.

Δεν πειραζει , το οτι δεν εχουμε χασει σε ντερμπι ακομα δεν τους εχει χτυπησει την καμπανα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την Τετάρτη Τζαβ Τσιν να τους κάνουν καμία κηδεία και να αρχίσουν μετά τα σε εμάς παίξατε στην ΑΕΚ κατσατε. Παράρτημα του Μελ ο Ατρόμητος. Φααααπππ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει κανενα ματς τους με Τεριμ, εκτος απο το δικο μας, απ΄οτι καταλαβαινω προσπαθει να τους κανει λιγοτερο κλεφτοπεριστεραδες απο οτι ηταν, αλλα τσιμα τσιμα τα παιρνουν τα ματς με τους μικρους ως τωρα.

 

Εχει κανεις εικονα?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×