Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Antiviosis21 said:

Κάπου διάβασα ότι ο αλγκοφρέν στην λάιβ μετάδοση του αγώνα χθες ανέφερε ότι ο Μπάμπα κάνει θέατρο. Αν ισχύει πόσο μαλάκας είσαι ρε τασούλη; 

Και να μην ισχύει πάλι λακαμας Είναι 

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι οι ναζελες θα τιμωρηθούν για τα καπνογόνα στην έναρξη του ματς, ε?

Αν όχι, μακαρι ρεκόρ καπνογονων στο επόμενο εντός μας.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

δε το δα το ματς ολο. κανα μισαωρο μονο στο πρωτο ημιχρονο. που ο παοκ ηταν πολυ ανωτερος.

ο τροπος που περασαν τελικα ειναι εναντια στη ποδοσφαιρικη λογική. Και αυτο θα το πληρωσουν.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, agelos said:

Φαντάζομαι οι ναζελες θα τιμωρηθούν για τα καπνογόνα στην έναρξη του ματς, ε?

Αν όχι, μακαρι ρεκόρ καπνογονων στο επόμενο εντός μας.

Η κροτίδα στην Τούμπα και τα χθεσινά καπνογόνα είναι τα πρώτα που έχουν να διαχειριστούν με τον νέο νόμο.

Link to comment
Share on other sites

Χθες είδα όλο το ματς .

Ο Παναθηναϊκός ήταν εκκωφαντικά χειρότερος , μέχρι να μπει το 0-2 στην παράταση και να κάνει κακά του ο Ρουμάνος και να τους στήσει πίσω δεν παίρνουσε το κέντρο .

Απίστευτο ότι ο Λημνιός έπιασε τέτοιο τελείωμα στην τελευταία φάση του αγώνα, επίσης απίστευτο που ο μπαμπα κόντεψε να πεθάνει πριν την λήξη και έπαιξαν και με δέκα.

Η τύχη που έχει αυτή η ομάδα δεν λέγεται.

Αλλά θα τελειώσει και στις δύο διοργανώσεις. Όπως τελειώσε και πέρσι .

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Agent HAF said:

Η κροτίδα στην Τούμπα και τα χθεσινά καπνογόνα είναι τα πρώτα που έχουν να διαχειριστούν με τον νέο νόμο.

Ακόμα δεν έχει κατανοηθεί ο νέος νόμος οπότε θα περασουν έτσι, με την ΑΕΚ θα είναι έτοιμοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚ ήταν πολύ καλύτερος, τουλάχιστον από το 40 και μετά που το είδα. Το θέμα είναι όμως ότι όταν τα πράγματα πάνε στα πέναλτι τη βαζέλα δεν την νικάει κανένας.

Οι άνθρωποι έχουν πάρει μάστερ στην κωλοφαρδία και πρόκριση που κρινόταν στο 11ο πέναλτι μόνο αυτοί θα μπορούσαν να την πάρουν, κανένας άλλος.

Βέβαια, και το ότι πήγαν στα πέναλτι κωλοφαρδία τους ήταν, αν δεν έμενε ο ΠΑΟΚ με 10 δεν έπαιζε να βρουν δεύτερο γκολ.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nf28 said:

Ο ΠΑΟΚ ήταν πολύ καλύτερος, τουλάχιστον από το 40 και μετά που το είδα. Το θέμα είναι όμως ότι όταν τα πράγματα πάνε στα πέναλτι τη βαζέλα δεν την νικάει κανένας.

Οι άνθρωποι έχουν πάρει μάστερ στην κωλοφαρδία και πρόκριση που κρινόταν στο 11ο πέναλτι μόνο αυτοί θα μπορούσαν να την πάρουν, κανένας άλλος.

Βέβαια, και το ότι πήγαν στα πέναλτι κωλοφαρδία τους ήταν, αν δεν έμενε ο ΠΑΟΚ με 10 δεν έπαιζε να βρουν δεύτερο γκολ.

Κάποτε πήραν κύπελλο με μας χάνοντας πέναλτι ο Τσιαρτας και ο Δημητριάδης που ανάθεμα αν είχαν χάσει πέναλτι μέχρι τότε στη καριέρα τους.

Link to comment
Share on other sites

To exoune paei se allo level ta ardakia tous

Γερεμέγεφ: Πρώτος σκόρερ στον κόσμο ανά λεπτά συμμετοχής!

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Να βρείτε μια/έναν να σας κοιτάζει στα μάτια όπως ο Τάσος τον ΠΔΦΛ.

Screenshot_20240222_114427.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, felman said:

To exoune paei se allo level ta ardakia tous

Γερεμέγεφ: Πρώτος σκόρερ στον κόσμο ανά λεπτά συμμετοχής!

Παιχταρα σαν τον ενομπακορε (αν λέγετε έτσι )που είχαμε εμείς πριν λίγα χρόνια 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, agelos said:

Να βρείτε μια/έναν να σας κοιτάζει στα μάτια όπως ο Τάσος τον ΠΔΦΛ.

Screenshot_20240222_114427.jpg

Πω πω κατάντια🤡

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, agelos said:

Να βρείτε μια/έναν να σας κοιτάζει στα μάτια όπως ο Τάσος τον ΠΔΦΛ.

Screenshot_20240222_114427.jpg

Μου λες μ αγαπάς, εγώ να δεις. Μου λες με πονάς, εγώ να δεις. Μου λες μ αγαπάς μου λες πως πετας και πως μακριά μου δεν ζεις. Εγώ να δεις, εγώ να δεις. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Μου λες μ αγαπάς, εγώ να δεις. Μου λες με πονάς, εγώ να δεις. Μου λες μ αγαπάς μου λες πως πετας και πως μακριά μου δεν ζεις. Εγώ να δεις, εγώ να δεις. 

Η επιλογή του Διονυσίου να υποθέσω ότι δεν είναι τυχαια

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνει ο Μπακασέτας και κερδίζει χρόνο με καραγκιοζιλίκια με οπαδούς και θέατρα και αλαφούζο κτλ, πάει όσο μπορεί παραπέρα τις πατσαβούρες, γιατί με 3ετές 5 εκ ε αυτός ο παλιακός παίκτης δεν υπάρχει περίπτωση να τις γλιτώσει.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα σημερα φιλο βαζελο και τα παμε λιγο.

Του ειπα ποσο τυχερος ειναι που εχει προπονητη-νικητη, οτι η ομαδα ειναι ατσαλινη, αρνειται να χασει και πρεπει να προσεξουν πολυ για να μην αλλαξουν τιποτα και διαταραξουν το κλιμα, τωρα που ομαδα ρολαρει και παιρνει τα αποτελεσματα που πρεπει. 

Ειναι απιστευτο που δεν καταλαβε οτι τον δουλευα.

  • Hahaha 32
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λογικό να πανηγυρίζουν οι βαζελοι με τον τρόπο που πέρασαν αλλά σαν το μπαζερ μπιτερ από το κέντρο δεν υπάρχει.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Man Of Faith said:

Εντάξει λογικό να πανηγυρίζουν οι βαζελοι με τον τρόπο που πέρασαν αλλά σαν το μπαζερ μπιτερ από το κέντρο δεν υπάρχει.

Το έλεγα σήμερα σε βαζελο που τοτε ήταν πιτσιρικάς και μου είπε «τι μου θύμησες τώρα η μονη  φορά που έκλαψα για τον Παναθηναϊκό τοτε».

Βέβαια  κι εμεις  καλά έχουμε περάσει με το 15-14 από τους γαύρους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Το έλεγα σήμερα σε βαζελο που τοτε ήταν πιτσιρικάς και μου είπε «τι μου θύμησες τώρα η μονη  φορά που έκλαψα για τον Παναθηναϊκό τοτε».

Βέβαια  κι εμεις  καλά έχουμε περάσει με το 15-14 από τους γαύρους.

Το 14-15 σαδιστική δεν ήταν η διαδικασία των πέναλτι, αλλά η ισοφάριση του Νταρμπισαιρ στην καθυστέρηση της καθυστέρησης....

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Το 14-15 σαδιστική δεν ήταν η διαδικασία των πέναλτι, αλλά η ισοφάριση του Νταρμπισαιρ στην καθυστέρηση της καθυστέρησης....

Αυτό εννοώ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ικανοποιητικά επίπεδα πάντως η αποδοχή ότι ο παοκ τους ξεκολλιασε και προκρίθηκαν καθαρά από τύχη από τους Παναθηναϊκους σήμερα. Το προφανές θα μου πείτε αλλά δεν το είχα και δεδομένο. Από εκεί και πέρα λογική και η χαρά τους που πήγαν τελικό και θεωρούνται και φαβορί, λογική και η χαρά μας που με τέτοια χάλια σαν χθες δεν πάνε πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

Βέβαια  κι εμεις  καλά έχουμε περάσει με το 15-14 από τους γαύρους.

Μια φορά δεν πήραμε matchball εκείνο το βράδυ και το χάσαμε; Η θυμάμαι λάθος; Κάπου μετά από 8-9 πέναλτι.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×