Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Έλεος, ποσο φάρδος η ναζελα πια… τεσπα μακάρι διασυρμό στον τελικό από το σκουλήκι.

Και όπως και να έχει μακάρι να μην έπαθε μεγάλη ζημιά ο Μπαμπα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Τον γαυρο στα πεναλτι, τον Ατρόμητο στο 90, τον ΠΑΟΚ στα πέναλτι...

Το πιο κωλοφαρδο Κύπελλο της ιστορίας θα σηκώσουν

Και μεις για να σηκώσουμε ένα τρόπαιο ματώνουμε...

Θα το χάσουν απο τον Άρη. Σε οτι αφορα εμας τωρα, οταν μάθουμε να βαράμε σοβαρα πεναλτι και να πιάνουμε και κανένα, κανουμε σοβαρη συζητηση. Που παιζει να χουμε να παρουμε πρόκριση στα πεναλτι απο τοτε με την QPR.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μάγεψε ο Παναθηναϊκός σήμερα δικαιολογημένη η αποθέωση από τον κόσμο 

Link to comment
Share on other sites

Να αφοσιωθεί π Δεντροποταμος στην κατάκτηση του ευρωπαϊκού Κυπέλλου   να φέρει βαθμούς και στην Ελλάδα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θα το χάσουν απο τον Άρη. Σε οτι αφορα εμας τωρα, οταν μάθουμε να βαράμε σοβαρα πεναλτι και να πιάνουμε και κανένα, κανουμε σοβαρη συζητηση. Που παιζει να χουμε να παρουμε πρόκριση στα πεναλτι απο τοτε με την QPR.

Η μόνη πιθανότητα να το σήκωνε ο Αρης ήταν να παιζε με τον ΠΑΟΚ στον τελικο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχουν απίστευτο φάρδος οι ναζέλες. Αλλά όπως και πέρυσι στα play off θα τελειώσει. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο Σαματα έχει φάει τόσο αρνητισμό από τους παοκτσηδες που ήμουν σίγουρος ότι ακριβώς έτσι θα το έχανε το πέναλτι, γλιστρώντας.

Με το που τον είδα να πηγαίνει να εκτελέσει, ήμουν 100% σίγουρος ότι θα το χάσει. 

Είναι γενικά περιορισμένης αντίληψης ο συγκεκριμένος, δεν ξέρω που τον βρηκαν

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Απλα πηραν τερματοφυλακα 

Έλα ρε Μπούκο τι λες τώρα; Χτυπάει ο Μπαμπά και στο τελευταίο πέναλτι ο κυνηγός ελεφάντων πατάει τα κορδόνια του … τι τερματοφύλακα μας λες 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπακασετας εχει γινει 100 κιλά στο μεταξυ. Μου θύμισε το βιντεο του Γεωργίου για Κατσουρανη

Ντροπή ρε παιδι μου...

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Έλα ρε Μπούκο τι λες τώρα; Χτυπάει ο Μπαμπά και στο τελευταίο πέναλτι ο κυνηγός ελεφάντων πατάει τα κορδόνια του … τι τερματοφύλακα μας λες 

Ο πάτος τους δεν υπάρχει, δεν ξέρω τι συμφωνίες έχει κάνει ο χειλουδακης αλλά δεν υπάρχει το άστρο τους

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που πέρασαν για να κρατήσει το παραμύθι τους μεχρι τα playoffs και να ξαναρχήσουν τα αλαφούζο πουλο κτλπ από Μάρτιο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leon21 said:

Ευτυχώς που πέρασαν για να κρατήσει το παραμύθι τους μεχρι τα playoffs και να ξαναρχήσουν τα αλαφούζο πουλο κτλπ από Μάρτιο

Ισχυει οτι τους θελουμε ακομα ζεστους για να κοψουν βαθμους απο γαυρο ισως.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αν ζητούσαμε κάτι τέτοιο δεν θα μπορούσαμε να το γράψουμε καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα των βάζελων να πανηγυρίζουν με τέτοια ένταση, είναι θλιβερή. Βλέπω ΑΕΚ από το 1992, ποτέ, καμία άλλη φορά δεν έχω αισθανθεί τόσο αφ' υψηλού βλέποντας ματς άλλων. Κι ας αποκλείστηκε η ΑΕΚ από τον θεσμό, δεν έχει να λέει. Και σιγά τον θεσμό βεβαια, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως καμία φορά αυτές οι «ηρωικές» προκρίσεις τελειώνουν με ακόμη πιο ηρωικές σφαλιάρες, ολόψυχα τους εύχομαι να επαναληφθεί αυτό το έργο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Η εικόνα των βάζελων να πανηγυρίζουν με τέτοια ένταση, είναι θλιβερή. Βλέπω ΑΕΚ από το 1992, ποτέ, καμία άλλη φορά δεν έχω αισθανθεί τόσο αφ' υψηλού βλέποντας ματς άλλων. Κι ας αποκλείστηκε η ΑΕΚ από τον θεσμό, δεν έχει να λέει. Και σιγά τον θεσμό βεβαια, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση 

Μεταξύ των... 3,5 μεγάλων οι στερημένοι αυτή τη στιγμή είναι οι βάζελοι

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια απο την αλλη ο Μήτσος δύσκολα να χαλάσει τον άλλο Πόντιο των βου, δλδ θα ταν λίγο μπέρδεμα ο τελικος... Τώρα όμως μήπως πιο εύκολα θα το δώσει στον (φιλο;) Κάρυ;; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

ΤΕΡΑΣΤΙΟ παιχνίδι Μπακασετα...

Κομβικος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Ισχυει οτι τους θελουμε ακομα ζεστους για να κοψουν βαθμους απο γαυρο ισως.

Αυτό που έχει πάθει πολύς κόσμος με τον γαύρο από την Κυριακή δεν το καταλαβαίνω. Από πότε έγινε υπολογίσιμος αντίπαλος για το πρωτάθλημα ο γαύρος; Έχουμε 5 βαθμούς διαφορά συν την ισοβαθμία προς ώρας και στο τελευταίο ματς στην έδρα τους η φάση ήταν ψιλοτσοντα κι ας κρατήθηκε χαμηλά το σκορ. Τι ακριβώς φοβάται η ΑΕΚ από τον γαύρο φέτος;

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα σαματα 99/100 πιστευαν θα το χασει,εγω ημουν σιγουρος οτι δεν θα βρει και τερμα.Νομιζω τον δειχνει η καμερα σε καποια δοση,μετα τα πρωτα 5 πεναλτι,που ρωτανε οι παικτες ποιος θα εκτελεσει και κουναει το κεφαλι αρνητικα.Δεν ξερω τον κανονισμο αλλα λογικα αναγκαστικα επρεπε να παει αυτος πριν τους αναπληρωματικους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizou said:

Πάντως καμία φορά αυτές οι «ηρωικές» προκρίσεις τελειώνουν με ακόμη πιο ηρωικές σφαλιάρες, ολόψυχα τους εύχομαι να επαναληφθεί αυτό το έργο.

Η εικόνα τους είναι τραγική, η σφαλιάρα θα έρθει πολύ σύντομα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×