Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ναι σπουδαια λυση αν θελουν να βγαινουν 2η και να σηκωνουν 1-2 πρωταθληματα την 20ετια.Και ο αλαφου αν ειχε την ομαδα 20χρονια 2 πρωταθληματα θα σηκωνε.

1-2 πρωταθληματα κοντρα στην χουντα Κοκκαλη, πορειες σε προημιτελικα Τσαμπιονς Λιγκ, μαγαζι καθαρο, ακαδημιες αψογες κτλ.

Η ΑΕΚ τι εκανε την ιδια 20ετια; (εκτος απο το να κλαιει για τον Μπαγεβιτς).

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί θα χαλάσουν εγκαταστάσεις (αγιος Κοσμάς , κλειστο μπασκετ , γηπεδα κτλ) αλλα εκεί δεν ενόχλησε πολλη γιατι είναι μικρότερης κλίμακας , ουσιαστικά μη αξιοποιήσιμες και παραθαλάσσιες .

Η γνωμη μου ειναι οτι κακώς δώθηκε ολόκληρο το ελληνικό ενω θα μπορούσε να υπάρχει πολλή μεγαλύτερο αντίτιμο εάν το εδειναν κομμάτι κομμάτι με ενα μάστερ πλαν και θα μπορούσε να γίνει γρηγορότερα η επένδυση . Την ίδια γνώμη έχω και για το οακα .

Και

Δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω ποιο ειναι σωστο τιμημα για μια εκταση σαν το ελληνικο.

Ξερω παντως πως με ευλογιες ΕΕ πωληθηκε, αρα κατι παραπανω θα ξεραν απο τους εγχωριους.

Link to comment
Share on other sites

πως θα γουσταρα να χωθει η οικογενεια σε εμας, οπως ηταν να γινει το 1979

Αυτο μου το χε πει πριν κανα τριμηνο ενας καθηγητης μου.

Δευτερη φορα το ξαναακουω απο εσενα.

Πλεον δεν γελαω.

Link to comment
Share on other sites

1-2 πρωταθληματα κοντρα στην χουντα Κοκκαλη, πορειες σε προημιτελικα Τσαμπιονς Λιγκ, μαγαζι καθαρο, ακαδημιες αψογες κτλ.

Η ΑΕΚ τι εκανε την ιδια 20ετια; (εκτος απο το να κλαιει για τον Μπαγεβιτς).

Τιποτα δεν εκανε λογω των ανικανων διοικησεων της απο αποψη τιτλων.Και ο παο και η ΑΕΚ κατα διαστηματα ειχαν μακραν την καλυτερη ομαδα καποιες χρονιες αλλα χαναν το πρωταθλημα γιατι ειχαν διοικησεις που δεν εκαναν κατι(βαρδινογιαννης) ενω μπορουσαν η ειχαν διοικησεις οπως η ΑΕΚ που δεν μπορουσαν να κανουν κατι απεναντη στη χουντα του κοκκαλη...θελει κανεις ξανα για προεδρους τον ψωμιαδη?τον ντεμη?τον νοτια?τον παππα?τον τροχανα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω ποιο ειναι σωστο τιμημα για μια εκταση σαν το ελληνικο.

Ξερω παντως πως με ευλογιες ΕΕ πωληθηκε, αρα κατι παραπανω θα ξεραν απο τους εγχωριους.

Υπάρχουν πραγματογμωσυνη που λεει η αξία του ειναι πολλαπλάσια και ενα κομμάτι που είναι παραθαλάσσιο και τόσο κοντά στην Αθηνα .

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/102868/pos-xarisan-to-elliniko-sti-lamda-development/amp

 

Εδώ η lamda πήρε άδεια για χωριό δημοσιογράφων και έκτισε mall .τι λέμε τωρα .

 

Ξεφυγαμε λίγο της κουβέντας αλλά η ουσία είναι ίδια . Δεν γίνεται για να σωθεί η βαζελα , κατι που ολοι το θέλουν, να χαριστεί το οακα σε funds για να γκρεμίσουν τα γήπεδα ώστε να κτίσουν ξενοδοχεία και mall . Τα funds ας τα φτιάξουν στη Παιανία Μαρκόπουλο η όπου ακκου θέλουν .

Link to comment
Share on other sites

Στο μπασκετ μας κοβω να πηγαινουμε ΝΦ αργα η γρηγορα.

 

Μπριτάννια;

Υπαρχει και αλλο εγκατελειμμενο εργοστασιο πολυ κοντα, στη συνοικια "ειρηνη", αναμεσα στη μπριτανια και τον περισσο με αρκετο χωρο. 

Αλλά για να γινει κλειστο χρειαζονται και χρηματα και ποιος θα τα δωσει;; Πάλι ασιστ στον Αβραάμ εδωσα στο τέλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και αλλο εγκατελειμμενο εργοστασιο πολυ κοντα, στη συνοικια "ειρηνη", αναμεσα στη μπριτανια και τον περισσο με αρκετο χωρο. 

Αλλά για να γινει κλειστο χρειαζονται και χρηματα και ποιος θα τα δωσει;; Πάλι ασιστ στον Αβραάμ εδωσα στο τέλος.

 

Φημολογείται οτι τις εκτάσεις αυτές τις έχει σκουπίσει ο τίγρης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φημολογείται οτι τις εκτάσεις αυτές τις έχει σκουπίσει ο τίγρης

Εχει ακουστεί οτι πολλα έχει σκουπίσει ο μελ εκει τριγυρο αλλα δεν ξέρω αν ειναι φίδια .

Link to comment
Share on other sites

Εχει ακουστεί οτι πολλα έχει σκουπίσει ο μελ εκει τριγυρο αλλα δεν ξέρω αν ειναι φίδια .

 

Ιδωμεν. 

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πολλή σωστή ωη κίνηση που κάνουμε για να σωθεί ο Παναθηναϊκός γιατί πρώτον ξέρουμε τι σημαίνει,υποβιβασμός λόγο χρεών και άλλοι πρέπει να πέσουν, αν σωθεί θα έχουμε ενα παράσημο και ενα σύμμαχο στη λιγκα , αν πέσει όταν γυρίσει που θα είναι και τρελαμενοι καλυτερα να είναι κοντά παρά απέναντι , στο δικό μας Γολγοθά ισως ηταν οι μόνοι που δεν μας μας έστελναν εχθες αφανισμου ( αυτά δεν πρέπει να τα ξεχνάμε) και για άλλους λόγους.

Δεν είναι τυχαια η σχέση Μπάγερν Ντόρτμουντ , χτίστηκε με την οικονομική βοήθεια της πρώτης προς τη δεύτερη οταν το είχε ανάγκη και το έχω ξεπληρώσει η Ντόρτμουντ με παίκτες κτλ .

Link to comment
Share on other sites

πως ακριβώς τον σωζουμε???? με 2-3 λογια γιατι 2 μερες δε προλαβαινω να δω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

υπενθυμίζω την ανακοίνωση να διακοπεί η λίγκα μέχρι να βγουν αποφάσεις, που αποδείχτηκε ολόσωστη και η κυβέρνηση με

την ουέφα σύρθηκαν από πίσω αλλά και την παρέμβαση της ερχόμενης Δευτέρας.

 

O Zαιρης ειρωνικα ειπε οτι η ΑΕΚ ζητησε πρωτη την διακοπη και τωρα υπεγραψε πρωτη την επανεναρξη.Μπετοστοκος.

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω εδω διοτι δεν ξερω που αλλου...την Κυριακη το ματς της μπασκετικης βαζελας στο ΟΑΚΑ, το αλλαξαν ωρα?

 

Η θα εχουμε τιποτα ανεπιθυματα συναπαντηματα, που μονο κακο μπορουν να κανουν σε εμας και στις περιεργες εποχες που ζουμε....

Link to comment
Share on other sites

Ρωταω εδω διοτι δεν ξερω που αλλου...την Κυριακη το ματς της μπασκετικης βαζελας στο ΟΑΚΑ, το αλλαξαν ωρα?

 

Η θα εχουμε τιποτα ανεπιθυματα συναπαντηματα, που μονο κακο μπορουν να κανουν σε εμας και στις περιεργες εποχες που ζουμε....

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΙΤΩ 

 

απο την διοικηση στην επομενη ψηφοφορια για την σωτηρια τους να ψηφησει αρνητικα 

 

ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ

 

πηγαμε να σας σωσουμε στην λιγκα 

πηγαμε να σας σωσουμε στην ΕΠΟ

σας πηραμε απο το χερακι να σας εξασφαλεισουμε τηλεοπτικο συμβολαιο να σωθειτε 

 

και αυτο ειναι το ευχαριστω

 

στην Γ ρε αρχιδια και να μην ανασενεται ποτε

Link to comment
Share on other sites

βγηκανε σημερα και μιλαμε τα μουνοσκυλα για διατησια παρομοια με του κυζα σε αδιαφορο γι αυτους ματς 

 

γαμω την φαρα σας αρχιδια να αφανιστειτε απο προσωπου γης

Link to comment
Share on other sites

να παρουν κανεναν δανεικο απο τον παοκ να σωσουν και την αλλη χρονια, τοσο περηφανος και μεγαλος που δεν υπαρχει αλλος συλλογος που ειναι

 

καταλαβαμε ρε μουνια που εισαστε ο "δεν υπαρχει αλλος" συλλογος

 

στην ΠΟΥΣΤΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Βρωμιάρηδες...

Νοοτροπία Άρη έγιναν παράρτημα της μπαοκάρας.

Κανένας σεβασμός πλέον.

Πανιώνιος με τίτλους.

Στον διάολο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×