Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αν υπάρχει καποιος ειδικός ανατολικολόγος να βεβαιώσει την αυθεντικοτητα του ενδύματος. Σταδικά μου απειρα μάτια φαίνεται σαν ένα τυχαίο κουβερλί.

Link to comment
Share on other sites

 

Οριστικό: Περιορισμός μεταγραφών και -6 για τον Παναθηναϊκό

Απορρίφθηκε από το Δευτεροβάθμιο Όργανο η έφεση του Παναθηναϊκού για την αδειοδότησή του, όπως ανακοίνωσε σήμερα η ΕΠΟ.  

Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση της ΕΠΟ:

«Το Δευτεροβάθμιο Όργανο Αδειοδότησης (Δ.Ο.Α.) απέρριψε την υπ’ αριθμ. 17614/15.06.18 έφεση της ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο που αφορούσε αίτημα για χορήγηση άδειας της εν λόγω ΠΑΕ στο Πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Κατηγορίας (άδεια Super League)».

Δηλαδή -6 από την ΕΠΟ και -6 από τον ΠΑΟΚ για την υποχρέωση, πως διάολο θα σωθούν ξεκινώντας με -12; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχει σκαλωσει η μεταβιβαση στον ταιλανδο μεσια μπομπ παιροτζ κοζωνη πιεγκμποσαντ και σφιξαμε 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει επεισόδια

Με Δωνη τα βρήκανε? Επίσης τι γίνεται με τρακη και stayin Alive? *

Link to comment
Share on other sites

με δωνη ναι τα βρηκανε βεβαια δεν ξερω ποιος θα πλερωσει τον δωνη 

 

athens alive  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Ποσα 1.2 δις ευρω ε?

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το μάτι μου για συνάντηση με Αλεξέι για τζιφρες, ένα βήμα πριν μπουκάρει ο dpg

Θα δούμε φίλε

Link to comment
Share on other sites

τι τζιφρες ρε πρεπει να αλλαξουν συντελεστες χρησεις γης σουπα μουπες 5 χρονια να πω καλα ειναι ? 

Link to comment
Share on other sites

Το ΣΤΕ το ξερει ? 

ΚΑπου πηρε το ματι μου οτι οι ομοσπονδιες ειναι θετικες  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

η κυβερνηση του ειπε εγω δενε χω προβλημα σου αλλαζω τον συντελεστη σε οσο θες αλλα μετα δεν φερω ουδεμια ευθυνη για τις προσφυγες

Link to comment
Share on other sites

η κυβερνηση του ειπε εγω δενε χω προβλημα σου αλλαζω τον συντελεστη σε οσο θες αλλα μετα δεν φερω ουδεμια ευθυνη για τις προσφυγες

Μονο σε εμας μας σκοτισε το πεος η κυβερνηση για τους συντελεστες.

Link to comment
Share on other sites

Και οι καινουριοι και οι παλιοι φιλοι της κοντουλας λεμονιας του εχουν πει πως,ανεξαρτητα απο το μισος για το "καραβανι",δεν ειναι πολυ καλο (και για το κομμα) να σκασει η βαζελα στα χερια του και μαλιστα με τοσο προκλητικο τροπο.

 

Το deal με τον Παιροτζ θα προχωρησει.

 

Τι ειναι αυτος ο Παιροτζ,θα δουμε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Βάζω κι εγώ 70, αν βάλουν 70 και οι υπόλοιποι.

Τί, όχι;

10 χρόνια πίσω...

 

ΚΑΛΗ ΔΙΑΛΥΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χουλτ ανέβασε μια φωτογραφία όπου φαίνονται οι Κλωναρίδης και Γιάγκου (γυμναστής).

 

Ετσι, ο Στιλ, δεν έχασε την ευκαιρία να... χτυπήσει με το χιούμορ του γράφοντας:

 

«Επίσημα η πιο περίεργη φωτογραφία που έχω δει στο ποδόσφαιρο. Η ομάδα σου παίρνει τους πάντες από τον Παναθηναϊκό;».

 

Πάντως, πιο μετά έδειξε αισιόδοξος για το μέλλον καθώς απάντησε σε φίλο της ομάδας: «Μην ανησυχείς, θα γίνουμε σύντομα δυνατοί και πάλι».

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε τι θα δουμε με το μειον 6 που εχουν και την αποαγορευση μεταγραφων 

Link to comment
Share on other sites

αντε να δω  γιατι πρεπει να περασει 2 ομαδουλες και φετος οι τελευταιοι δεν ειναι πλατανιαδες και κερκυρες 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα φαινεται πως πισω απο τον ταιλανδο ειναι ο ρεστης .Αναμενομενο τι να κανε ενας ταιλανδος τον παο?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα φαινεται πως πισω απο τον ταιλανδο ειναι ο ρεστης .Αναμενομενο τι να κανε ενας ταιλανδος τον παο?

Θα τον παρει δηλαδη ο ρεστης ο απλας;;

 

Αληθεια, αποφυλακιστηκε αυτος ή θα τον τρεχει μεσα απο την ψειρου;

Link to comment
Share on other sites

Θα τον παρει δηλαδη ο ρεστης ο απλας;;

 

Αληθεια, αποφυλακιστηκε αυτος ή θα τον τρεχει μεσα απο την ψειρου;

Πρεπει να χει βγει αλλα ποιος ξερει για ποσο θα ναι εξω?

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ρθει 15Αυγουστος να βγαλω τα odds να του δωσω το 0,01% που του αναλογει του Αλαφουζορεστη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ρεστης γιατι δεν μπαινει απευθειας και βαζει τον αλλον δλδ.

 

Τι παπαριες καμαρωτες ειναι τουτες;

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ρθει 15Αυγουστος να βγαλω τα odds να του δωσω το 0,01% που του αναλογει του Αλαφουζορεστη

Πίστευα ότι φέτος δεν θα κατέβει καν.

 

tzimeros.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν ηταν το κέντρο bett η Γλυφάδα και γινόταν καθημερινο τζερτζελε στην αποκεντρη καφετερια ιδιοκτησίας του ρεμου πηλιαδακη , ο ρεστης είχε πάρει το τοπικό σύλλογο Κεραυνό Γλυφάδας τον ονόμασε Π.Α.Ο.Κ. Γλυφάδας με σήμα το φουγάρο του και τον είχε φέρει μια ανάσα απο super league . Μετά που τον πιασανε με τη τράπεζα τη παράτησε την ομαδα και ξαναγύρισε σε κεραυνός και βολοδερνει σε κάποια άγνωστη τοπική κατηγορία . Φυσικά ολοι θυμόμαστε οτι ηταν στη τετράδα των 70εκ του μελμε λαρευντιαδη...και πιτ ...

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρεστης γιατι δεν μπαινει απευθειας και βαζει τον αλλον δλδ.

 

Τι παπαριες καμαρωτες ειναι τουτες;

παιζονται αλλα παιχνιδια που δεν ξερουμε ισως. Ο ρεστης διαβασα καπου οτι εχει χρεη προς το κρατος

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • panther-21- unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×