Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Καλή μεταγραφή για το βαζελο, όπως καλή θα ήταν και για εμάς.

Όμως η πεφωτισμένη δεσποτεία των Μιμαρα-ΓΠ σε έχει με 3 τέρματα με συμβόλαια και ακόμα δεν έχει φύγει κανείς.

Αν έπαιρνες τώρα το Λοντίγκιν, θα είχες 4 τερματζηδες, εκ των οποίων οι δύο δε συγκινούν ούτε τοπικό Ευρυτανίας.

Και θα είχες και ένα 400αρι που θα πληρώνεις του χρόνου να το ξύνει, ύστερα από το 400αρι του Μπακακαρου.

Δλδ λεφτά στο γάμο του Καραγκιόζη από τους δύο μαγκιτες που δεν τους πιάνεις κοροϊδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

300 χιλιάρικα  συμβολαιο γράφουν. Πάμφθηνη λυση, έκλεινες παγκο και πούλαγες Αθανασιαδη.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει Γκάνεα ο Παναθηναϊκός! 🤡

Παίκτης του Παναθηναϊκού θα πρέπει να θεωρείται ο Κρίστιαν Γκάνεα! Οι «πράσινοι» έχουν συμφωνήσει σε όλα με τον 30χρονο Ρουμάνο αριστερό μπακ, ο οποίος έμεινε ελεύθερος από τον Άρη!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nikos said:

Νομιζω ότι αυτος είναι πραγματι καλος. Νομιζω..

Μετριατζα του κερατά είναι ρε Νίκο που με τον κλόουν τον Μπολονι ήταν για γέλια και με τον ψιλονορμαλ Γιοβάνοβιτς, αξιοπρεπής.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως ενα καλο ερώτημα είναι αν το διδυμο Μοχαμαντι-Χατζισαφι είναι καλυτερο από το διδυμο Χουανκαρ-Γκάνεα ώστε να τους ειρωνευόμαστε.

Λεω εγώ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Παντως ενα καλο ερώτημα είναι αν το διδυμο Μοχαμαντι-Χατζισαφι είναι καλυτερο από το διδυμο Χουανκαρ-Γκάνεα ώστε να τους ειρωνευόμαστε.

Λεω εγώ τώρα.

Γνώμη μου με νορμάλ προπονητή, ναι. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ο Γκανέα είχε προταθεί με σοβαρές προοπτικές σε εμάς και πήγαινε το καντήλι σύννεφο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Υπενθυμίζω ο Γκανέα είχε προταθεί με σοβαρές προοπτικές σε εμάς και πήγαινε το καντήλι σύννεφο. 

Και για τον Χατζισαφι.

Τεσπα, δεν είπε κάνει ότι είναι αξιοζήλευτη μεταγραφή ο Γκανεα, προς θεού δλδ. Δεν τον έχω παρακολουθήσει, αλλά οκ σιγά το παικτακι.

Εγω ξαναγράφω παντως ότι με αντιπαλους πρώτης 5αδας ο Χατζισαφι γίνεται κυριολεκτικά γιο γιο, τον περνανε όπως θέλουν και οποτε θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουνε κάνα Σουντγκρεν και κάνα Γκεντζογλου μην αρχίσουμε τα  "πωωωω τι παικταραδες χάσαμε μέσα απ τα χερια μας, ξυπνάτε στην ΠΑΕ".

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ οι βαζελοι έχουν βγάλει τη φήμη ότι θα πάρουν τον Καβανι, μιλάμε για μπούφους 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mporat said:

Στο μεταξύ οι βαζελοι έχουν βγάλει τη φήμη ότι θα πάρουν τον Καβανι, μιλάμε για μπούφους 

Το κανάλι του Καβανι μπορεί, τον ίδιο αποκλείεται.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mporat said:

Στο μεταξύ οι βαζελοι έχουν βγάλει τη φήμη ότι θα πάρουν τον Καβανι, μιλάμε για μπΑφους 

Στο διόρθωσα λιγο

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Αλαφουζος φερει Καβανι, θα απαντησει με Ιμπραιμοβιτς ο Τιγρης.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Αν ο Αλαφουζος φερει Καβανι, θα απαντησει με Ιμπραιμοβιτς ο Τιγρης.

Έκανε και χιαστό φέτος, ταμάμ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν φέρει Ζλάταν παίρνω φανέλα με σχέδιο ό,τι να 'ναι, χωρίς δεύτερη σκέψη. 😀

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Αν φέρει Ζλάταν παίρνω φανέλα με σχέδιο ό,τι να 'ναι, χωρίς δεύτερη σκέψη. 😀

Σκέψου να πηγαίνει ο μανταλος και να του ζητάει μπάλα για την εκτέλεση των φάουλ

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν ερχότανε ο Ζλαταν θα του ρίχνε φάπες συνέχεια του μανταλου.

Τον δε μπακακη παίζει να του βουτούσε το κεφάλι στη χέστρα κάθε μερα

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×