Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Βγάλανε και γλώσσα, ξεχάστηκαν ευκολα τα ξευτιλίκια τοσον καιρό.
 

Που τους επαιξαν οι βου λες και ήταν ομαδα β εθνικής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς είστε αδιόρθωτοι. Το γυρίσατε πάλι, μπράβο σας.

Κατά δεύτερον, δυστυχώς μεγάλη νίκη για τον βαζελο, θα του δώσει ψυχολογία.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τώρα για ομάδα που ψάχνει ένα ολόκληρο πρωτάθλημα τη μισή φάση σε κάθε παιχνίδι.

Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ο χειρότερος διεκδικητής του πρωταθλήματος που θυμάμαι ποτέ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brom21 said:

Πρεπει να κερδισουμε μεσα στη Τουμπα οπωσδηποτε.

Θα κοιτάς τους μεταξυ βαθμους με ανταγωνιστές.

Με ΠΑΟ είμαστε 3-3 και εχουμε δυο ματς ακομα

Με ΠΑΟΚ είμαστε 3-0 και εχουμε 3 ματς ακομα

Με Γαυρο ειμαστε 1-1 και έχουμε 3 ματς ακομα

Εν ολίγοις καιγόμαστε για νίκη με γαυρο εντος για να κανουμε το 4-1. Με ΠΑΟΚ μας κάνει και Χ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη στη σειρά διαιτησία υπέρ των Γαύροι and friends...

Κόκκινη στον Σαρλια...

Χέρι στο τείχος...

Γκολ σε κόντρα με το χέρι (νομίζω)...

Δημήτρη πάρε τα μέτρα σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να δω πόση κουβέντα ή όχι θα σηκώσουν τα διαιτητικά σφυριγματα πριν το γκολ. 
 

Δεν ξερω αν ήταν χερι του Παλασιος, δεν είμαι σίγουρος αν ήταν κόκκινη πιο πριν, αλλά την χερουκλα στο φάουλ μονο τυφλός δεν την έβλεπε.

Ολες οι φασεις υπέρ τους. Να δούμε πόσοι και ποσο θα ασχοληθούν.

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινη δεν είναι γιατί έχει δυο παικτες δίπλα, αλλά έχει υπάρξει ποτε πιο κωλόφαρδη ομάδα στην ιστορία του ποδοσφαιρου;  Κυριολεκτικά στραβοκλωτσια ήταν αυτό σήμερα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από όλους πλέον υπολογίζω πιο πολύ τους βου, μετά την Τούμπα θα δούμε τι και πώς. Ο βαζελος την γλίτωσε σήμερα και πάλι αλλά δεν βγαίνουν τα play off. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι τα πλει οφ δεν βλέπω να χάνουν βαθμούς αυτοί. Μόνο Καραϊσκάκη αν χάσουν κ εκεί … θα δείξει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vagos21 said:

Εγώ μέχρι τα πλει οφ δεν βλέπω να χάνουν βαθμούς αυτοί. Μόνο Καραϊσκάκη αν χάσουν κ εκεί … θα δείξει 

Συμφωνώ.

Σήμερα ήταν μια καλή ευκαιρία να χάσουν βαθμούς, αλλά ο Άρης στο λίγο που είδα ήταν σκορποχωρι.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vagos21 said:

Εγώ μέχρι τα πλει οφ δεν βλέπω να χάνουν βαθμούς αυτοί. Μόνο Καραϊσκάκη αν χάσουν κ εκεί … θα δείξει 

Εγώ πιστεύω ότι κάθε τους ματς θα είναι ζορικο, αν καταφέρουν και τα πάρουν όλα μέχρι τα πλει οφ μαγκιά τους.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μετα το σημερινο ματς αυτοι πιστευουν στο πρωταθλημα κι εμεις ψαρωσαμε! Ψυχιατρε γαμω τον πειραια!

Πολλαπλων χρησεων ομαδα ο σκωληξ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Giorgos said:

Εγώ πιστεύω ότι κάθε τους ματς θα είναι ζορικο, αν καταφέρουν και τα πάρουν όλα μέχρι τα πλει οφ μαγκιά τους.

Έχουν Μπέο εντος, ατρόμητο εκτός τελευταία αγωνιστική ( ξέρουμε τι θα γινει) γαύρο εκτος και Παναιτωλικό εντος. Τα δύσκολα είναι 2 αλλά ο σπανος…

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος Αρης έχει κατρακυλήσει κι έχει 4 πόντους λιγότερους από τον Μπέο ξερω ´γω.

Οκ σημαντική νικη αλλά μην ακούμε υπερβολές.

Αν καταφέρουν και τερματίσουν 2-3 πόντους πάνω μας και δεν το καλυψουμε και στα πλευ οφ, μαγκιά τους ας το πάρουν, τι να πω.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς είναι ευχάριστο που ο Ρούλης του Καρυ διαλύεται. Τα υποκαταστήματα διαχρονικά έχουν όλα μια κατάληξη. Αν χάσουν στον ΟΦΗ την Κυριακή θα παίξουν πιθανών στα playout. Ο βάζελος βρίσκεται σε τρομερό ντεφορμάρισμα το οποίο μάλλον οφείλεται στο τι δεν έκανε στην διακοπή. Πήρε κάποιους παίκτες με μεταγραφή αλλά δεν αρκούν για να τον ανεβάσουν επίπεδο κ να τον κρατήσουν ανταγωνιστικό ως το τέλος. Προφανώς η Λανγκάρντ υπολόγισε ότι χωρίς σοβαρή προετοιμασία στην διακοπή θα ξεκινήσει με φόρα κ θα καθαρίσει το πρωτάθλημα στον αγώνα με εμάς. Το πλάνο δεν του βγήκε κ αυτό θα το κουβαλάει μέχρι το τέλος. Τα έχουμε ζήσει αυτά τα... κουβαλήματα στην ΑΕΚ κ ξέρουμε τι κατάληξει έχουν όσο πάμε προς τον Μαη.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το είδαν. Γιατί ο Αλαφούζος προχθες είχε το θράσος να παει να υπερασπιστεί και τα … λέιζερ. Και να ήταν η πρώτη ή η δευτερη φορά φετος 

 

https://www.enwsi.gr/1286836/paraskinia/piperata/skandalo-yper-toy-pao-prin-to-1-2-toy-palasios-video.html

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως έχουν πολυ πλακα, με το σημερινο πιστεύουν οτι μπηκε παλι το τρενο στις ράγες κλπ κλπ τσαφ τσουφ.

Παντως ακομα δεν έχουν καταλαβει οτι για την ΑΕΚαρα δουλεύουν.

Αυτη η στιγμιαία τόνωση ηθικού, ελπιζω να τον βγαλει μέχρι και το Καραϊσκάκη, οπου θα πέσουν οι μάσκες διότι τα λεφτα του τσουλου χαλάνε φιλίες, εκτος αν ειναι και οι δυο Πόντιοι…

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παντως ανεβάζει την χερουκλα και ο Βαγγελης σε ολα τα σαιτ του.

Άλλο λοιπόν συμμαχία, άλλο θα του χαρίζει πόντους.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Τραγικά κακή ομάδα ο βαζελος, για να γίνεται οποιαδήποτε σοβαρή κουβέντα για το ποια είναι η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα.

Και επίσης σύμφωνα  με όσα έχουμε δει ως τώρα  και ειδικά την περασμένη Πέμπτη , αντικειμενικότατα και ψύχραιμα η καλύτερη ομάδα μετά την ΑΕΚ είναι ….τα δεύτερα της ΑΕΚ.!

Και πέρα από την πλάκα ,όπως  έλεγα στον Α γύρο ότι αυτός ο φετινός βάζελος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάρει πρωτάθλημα , έτσι όπως τους είδα σήμερα νομίζω ότι απαγορεύεται να βγει 2ος….

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα ας καταφερει να παρει 1 ποντο στα δυο παιχνιδια με τους Βου και μιλαμε για αυτους 

Link to comment
Share on other sites

Ναί οκ, ήταν χέρι και νέο φάουλ αλλά υπερβολές αυτά που γράφονται εδώ. Δεν είδα το ματς, περίμενα να δώ καμιά σκανδαλάρα πρώτου μεγέθους αλλά στο τέλος θα λέμε σκάνδαλο και το ανάποδο πλάγιο ξερωγω.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Epitaph21 said:

Ναί οκ, ήταν χέρι και νέο φάουλ αλλά υπερβολές αυτά που γράφονται εδώ. Δεν είδα το ματς, περίμενα να δώ καμιά σκανδαλάρα πρώτου μεγέθους αλλά στο τέλος θα λέμε σκάνδαλο και το ανάποδο πλάγιο ξερωγω.

Την λέξη σκάνδαλο δεν νομιζω να την είδες γραμμένη από κανέναν εδώ μέσα  (το σαιτ που παρεθεσα το λέει και δεν το έβαλα για τον τίτλο, ούτε για το περιεχόμενο αλλά γιατί είχε την φαση).

Από εκεί και περα ναι, ήταν σημαντικό στην ροη του ματς εκείνη την στιγμή ότι δεν δίνει την χερουκλα και στα καπάκια παίρνουν το κόρνερ που καταληγει στο γκολ. Το ματς πήγαινε για σβήσιμο πριν από αυτά.
 

Ούτε βεβαια η πρώτη φορά είναι και έχουν το θράσος να λενε για εμας ότι είμαστε χάρτινοι κι αυτοί κερδίζουν με την αξια τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×