Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Μαντήλι να πάρετε βαζέλες. Θα κλαίτε ΚΑΙ τα λεφτά σας. Την καλημέρα μου στους αρχιψευταράδες.

Link to comment
Share on other sites

δειτε ολοι το γκολ. βουτσας στο μια κυρια στα μπυζουκια

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, chris manousopoulos said:

δειτε ολοι το γκολ. βουτσας στο μια κυρια στα μπυζουκια

για μια στιγμη πιστεψα οτι κερδισαν με κανονικο τροπο. μεχρι να δω το γκολ 

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον Ντάνιελ Μαντσίνι, ο Παναθηναϊκός παίρνει έναν ακόμη ποδοσφαιριστή από τον Άρη.

Ο λόγος για τον νεαρό τερματοφύλακα του Άρη, Γιώργο Καρακασίδη, γεννημένο το 2005!

Οι «πράσινοι» έκαναν δικό τους τον Καρακασίδη βγάζοντας ένα ποσό από τα ταμεία τους και θα ενταχθεί στη Β’ ομάδα τους.

Ο Καρακασίδης θα ενταχθεί στο ρόστερ του Παναθηναϊκού το προσεχές καλοκαίρι μιας και υπάρχει ήδη προσύμφωνο μεταξύ όλων των εμπλεκομένων πλευρών.

 

Σημερινή είδηση. Την δεύτερη καλημέρα μου στους ρουφιάνους, κλέφτες κ ηθικούς του κώλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ειδα το β, μιλαμε δεν βλεποταν οαρης, ο καμαρα ελεγε βγαλτε με απ το 60 , τον αφησαν μεχρι και κοκκινη πηρε τελευταια φαση που πηραν και κορνερ.

οκ μπορει να ειναι απλα μπουρδελο μπορει και αυτα που λετε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καθώς πλησιάζουν οι εκλογές, άρχισαν και οι πρώτες εργασίες  στον βοτανικό. Σε ζωντανή σύνδεση ο δήμαρχος Αθηναίων παρουσιάζει το έργο σε κάτι υπουργούς, χορηγούς και παράγοντες. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι στο σωστό μέρος ή έχουν πάει σε παραδίπλα οικοδομή όπως κάνανε πριν 15 χρόνια στις αρχές και παρουσιάζαν τα έργα του εμπορικού του Βωβού για δικά τους?

Link to comment
Share on other sites

κοσμογονία, μύρισε τριφύλλι, σαν να το βλέπω το γήπεδο να ορθώνεται🤡

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Johnny21 said:

κοσμογονία, μύρισε τριφύλλι, σαν να το βλέπω το γήπεδο να ορθώνεται🤡

Μύρισε Τριφύλλι ο Βοτανικός!! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Τάσος Νικολογιάννης γράφει για τις δύο πιστολιές που έχει φάει ο Παναθηναϊκός στα play off, που είναι η πιο αδικημένη ομάδα, τα αφηγήματα που κατέρρευσαν και την «επίθεση» του Αλαφούζου στην κυβέρνηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάστηκε καν ο Τάσος να εργαστεί σήμερα. Το βρήκε έτοιμο το πόνημα το πρωί στο γραφείο του.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

«Η μόνη μου υποχρέωση καραγκιοζάκο είναι να σε στείλω σπίτι σου. Τον Παναθηναϊκό και το όνομα Γιαννακόπουλος να πλένεις το στόμα σου πριν τον ξαναπιάσεις. Τα λέμε μετά το Πάσχα που θα έρθω να μου υπογράψει τη σύμβαση ακριβώς όπως την ψήφισες γιουσουφάκι του γαύρου», έγραψε αρχικά και στη συνέχεια συμπλήρωσε μεταξύ άλλων:

«Ρε γελοίο υποκείμενο, που ο μόνος λόγος που είσαι στη θέση σου είναι η νοθεία στις εσωτερικές εκλογές, εμένα θα μου πεις ότι διαχειρίζομαι την περιουσία του πατέρα μου; Γελοίο υποκείμενο. Μάθε, ρώτα, γελοίο υποκείμενο. Εγώ δουλεύω 12-14-16 ώρες την ημέρα, γελοίο υποκείμενο. Ούτε είμαι στις τηλεοράσεις, ούτε είμαι από εδώ και από εκεί μοιράζοντας λεφτά της κυβέρνησης και του ελληνικού κράτους για να με ψηφίσουν. Κάτσε και θα δεις και θα δεις. Και δεν 'πα να 'χεις όποιον θέλεις να στηρίζει από πίσω. Πίστεψτέ με. Άλλοι κι άλλοι τα έβαλαν μαζί μου. Και νομίζεις ότι εσύ θα τα καταφέρεις; Καλά. Κούνια που σε κούναγε. Τον Παναθηναϊκό και τον Γιαννακόπουλο δεν θα τον ξαναπιάσεις στο στόμα σου.

Τόσο καιρό κάθομαι και δεν μιλάω για το καλό του Παναθηναϊκού και το γενικότερο καλό για να γίνουν τα πράγματα όπως πρέπει. Τώρα όμως δεν κάνω πίσω σε τίποτα. Κάτσε και θα δεις

Εγώ δεν ζω με χρήματα του ελληνικού λαού. Εγώ στηρίζω τον ελληνικό λαό με χορηγίες και δωρεές παντού. Με φόρους, με, με... Με θέσεις εργασίας. Άεργε τύπε που θα έπρεπε να ήσουν τσοπάνης στα βουνά και ο μόνος λόγος που υπάρχεις είναι από την νοθεία που έκανες στις εκλογές σας. Κάτσε και θα δεις λοιπόν».

 

Όλα στραβά πάνε Γιάννη μου. Σήμερα βρήκες κ εσύ μέρα να ψελίσεις κάτι εναντίον της κυβέρνησης. Τώρα όλοι οι αιώνια πιστοί είναι εναντίον της υπουργάρας που κάνει τα πάντα για το... forecast. Και το χειρότερο εναντίον του.... Εκλεκτού. Θα καταλήξεις με πρωταθλήτρια την ΑΕΚ κ τα γκομούνια στην κυβέρνηση. Ωιμέ!

alafouzos-augenakis-synanthhs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια σχολιάζω άλλους πλην ΑΕΚ αλλά ήθελα τώρα που τελειώνει η μέρα να μην το αφήσω να πέσει κάτω έτσι.

Ο Αλαφού σήμερα παρουσία κυβερνητικών αφού του έταξαν γήπεδο σε 3 χρόνια είπε ότι αυτή η κυβέρνηση δεν κάνει τίποτα για την διαφθορά στο ποδόσφαιρο και δεν εφαρμόζει τους νόμους. Ο Αλαφού έχει κανάλι που καλεί όλους αυτούς στην φωτογραφία και εν τέλει υποστηρίζει την κυβέρνηση που δεν κάνει τίποτα για την διαφθορά. Ο Αλαφού που η ομάδα του ήταν 12 βαθμούς μπροστά και έχει 9 κερδισμένα πέναλτι και 8 κερδισμένες αποβολές αντιπάλων θέλει τώρα που τον εφτασαν να εφαρμόζονται οι νόμοι και αυτός να συνεχίζει να έχει την τύχη η ομάδα του να σκοράρει όπως χθες με την μύτη και μετά να βγαίνουν στα ΜΜΕ οι δικοί του συστημικοί να λένε μόνοι μας και όλοι σας.

Ο Αλαφού πιστεύει ότι όλα θα κυλήσουν ομαλώς ( και του το εύχομαι) και πράγματι σε 3 χρόνια σε μια ξένη γειτονιά θα το πετύχει όταν η ΑΕΚ σε ιδιόκτητο οικόπεδο στην φυσική της έδρα και χωρίς πολλές μεταβολές στα σχέδια έκανε να το χτίσει 20 χρόνια, με πραγματικές ενέργειες να διαρκούν σχεδόν γεμάτα 8 με απανωτά δικαστήρια, αγωγές, εκβιασμούς, δήμαρχο & ψευδομάρτυρες από όταν ανάλαβε ο Μελ με την περίφημη ατάκα για τον ρουμπαπα.

Άσχετα της καζουρας πάντως γήπεδα θα πρέπει να έχουν όλες οι ομάδες. Τα εμπόδια όμως για να χτίστουν τα βάζουν οι ίδιες μεταξύ τους. Τι έγινε με το δικό μας το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ παράδειγμα αυτού. 

**Παρεμπιπτόντως ο Βοτανικός είναι γειτονιά του Ρέντη όπου κάποιος άλλος έχει προπονητικό απλά το υπενθυμίζω.

Καλά ξεμπερδεματα τους εύχομαι.

received_236070695631170_11zon.jpeg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Agent HAF said:

 

**Παρεμπιπτόντως ο Βοτανικός είναι γειτονιά του Ρέντη όπου κάποιος άλλος έχει προπονητικό απλά το υπενθυμίζω.

 

Έτσι . Το έχω ξαναγράφει και εγώ ο βοτανικός απο το προπονητικό του Ρέντη ειναι κάπου 7-8 λεπτά με τα πόδια και 1 λεπτό με το αυτοκίνητο . Απο τα φανάρια του παπαδοπούλου στη πέτρου ράλλη 500 μετά προς βόρεια ειναι ο Βοτανικός και 200 μέτρα προς νότια ειναι Ρέντη και τα δύο πάνω στις Α. Άννης . Σε κοντινή απόσταση και το κλειστό Μερκούρη του γαύρου στο Ρέντη . Δεν ξέρω πραγματικά πώς θα λειτουργήσει αυτό το πράγμα εκεί αλλα μου φαίνεται δύσκολο .  Εμάς αντίθετα μας δίνουν μια ιστορική ευκαιρία να μαζέψουμε κόσμο απο το κέντρο και πάνω . 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AG21 said:

Έτσι . Το έχω ξαναγράφει και εγώ ο βοτανικός απο το προπονητικό του Ρέντη ειναι κάπου 7-8 λεπτά με τα πόδια και 1 λεπτό με το αυτοκίνητο . Απο τα φανάρια του παπαδοπούλου στη πέτρου ράλλη 500 μετά προς βόρεια ειναι ο Βοτανικός και 200 μέτρα προς νότια ειναι Ρέντη και τα δύο πάνω στις Α. Άννης . Σε κοντινή απόσταση και το κλειστό Μερκούρη του γαύρου στο Ρέντη . Δεν ξέρω πραγματικά πώς θα λειτουργήσει αυτό το πράγμα εκεί αλλα μου φαίνεται δύσκολο .  Εμάς αντίθετα μας δίνουν μια ιστορική ευκαιρία να μαζέψουμε κόσμο απο το κέντρο και πάνω . 

Αν δεν υπήρχε το αγκάθι της χωρητικότητας, θα είχαμε κάνει ματ για 50+ χρόνια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο elite διαιτητής για το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό βρέθηκε και είναι ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα στην Ευρώπη. Ο Ισπανός Κάρλος ντελ Θέρο Γκράντε ορίστηκε στο παιχνίδι της Κυριακής στη Λεωφόρο και η παρουσία δεν αφήνει περιθώρια για αντιδράσεις. Είναι σίγουρα μια από τις κορυφαίες σφυρίχτρες της Ευρώπης και η παρουσία του βάζει τέλος στον πόλεμο ανακοινώσεων.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

Σπόραρ Βουτσάς 

Ετσι ακριβως. Χτυπαει μαπα και παιρνει ψηλοκρεμαστη τροχια. Δλδ ποσο φαρδος,!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι πχ και του Παλασιος εκει μεσα καπως ετσι μπηκε.

 

τους το εχει ταξει ο θεος του ποδοσφαιρου? δλδ εχουν υπαρξει κωλοφαρδα πρωταθληματα με την ψυχη στο στομα, αλλα φετος με αυτους εχει παραγινει το πραγμα. 

 

ελπιζω παντως οτι και παλι δεν θα τα καταφερουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οσο καλος και αν ηταν σημερα ο βαζελος, που ηταν καλος σε σχεση με αλλα ματς, τα γκολ ηρθαν απο δωρο Σωκρατη και αυτογκολ Ελ Αραμπι.

Δεν ειναι κακος ο ασσος. Μην ξεχναμε οτι ειμαστε ηδη στο +2 απο αυτους στα πλειοφφ και με δυσκολοτερα ματς.

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2023 at 10:25 AM, nikos said:

το θεμα ειναι οτι πχ και του Παλασιος εκει μεσα καπως ετσι μπηκε.

 

τους το εχει ταξει ο θεος του ποδοσφαιρου? δλδ εχουν υπαρξει κωλοφαρδα πρωταθληματα με την ψυχη στο στομα, αλλα φετος με αυτους εχει παραγινει το πραγμα. 

 

ελπιζω παντως οτι και παλι δεν θα τα καταφερουν.

Η κωλοφαρδία τους δεν θα τους φτασει. Και φανηκε στο μεταξυ μας ματς που έχασε ευκαιρια ο Ιωαννίδης για το 1-1 και στα καπάκια κερδίσαμε πεναλτι. Στην κοψη θα το σηκωσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος ο βαζελος ο,τι χρειάζεται το έχει εξωαγωνιστικά. Πότε κωλο πότε σφύριγμα 

Link to comment
Share on other sites

Επισης αυτη η ηττα του γαυρου ξαναβαζει στο παιχνιδι της 3ης θεσης τον Βου, που αν δεν κανω λαθος εξασφαλιζει ευρωπαικους ομιλους.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×