Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Αν ρωταγαν τους ζελες θελατε 30αρι στη λεωφορο η 38αρι στο βοτανικο τι πιστευετε θα απαντουσαν;

Δεν ειναι μονο οτι χτισαμε γηπεδο αλλα οτι το χτισαμε στη φιλαδελφεια.

Τεραστια υποθεση.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να είναι κ ο νέος ύμνος στο.... νέο? τους γήπεδο. Κλαψομούνηδες.

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NIS 9-11 said:

Αν ρωταγαν τους ζελες θελατε 30αρι στη λεωφορο η 38αρι στο βοτανικο τι πιστευετε θα απαντουσαν;

Δεν ειναι μονο οτι χτισαμε γηπεδο αλλα οτι το χτισαμε στη φιλαδελφεια.

Τεραστια υποθεση.

Το προβλημα για αυτους είναι ότι στην Λεωφόρο δεν χωράει ούτε εικοσαρι :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το αν θα είναι μεγαλύτερο ή καλυτερο από το δικό μας. Κάθε καινούργιο που φτιάχνεται καλυτερο θα είναι από το προηγούμενο, τι να κανουμε.

Πρόβλημα έχω με το ότι αν προχωρησει κανονικά αυτή η ιστορία και στα χρονοδιαγραμματα που λενε, θα τους χαρίσουν γήπεδο με πολύ μεγαλύτερο μπατζετ και το 1/4 της ταλαιπωρίας που τραβήξαμε εμεις.

Ετσι αποφάσισαν Μπακογιαννηδες και σια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν ας εκμετάλλευθουμε την δυναμική που έχει δημιουργήσει η Αγιασοφια και όταν εγκαινιάσουν το γήπεδο που τους χαρίζουν, θα δούμε πως θα τους επηρεάσει, θετικά ή αρνητικά. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, baRon21 said:

O giokas tou Tasarou grafei alla omos

Αυτό έγινε μετά από επιθυμία του Ιβάν Γιοβάνοβιτς, ο οποίος ήθελε έναν άνθρωπο ακόμα για να τον βοηθάει ιδιαίτερα κατά τις μεταγραφικές περιόδους.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pappous said:

Νομίζω αυτό το λάθος έπρεπε να το είχαμε διορθώσει.

Συμφωνώ οτι ειναι καλός στη δουλειά του αλλα δεν ταίριαξε με τον οργανισμό και αυτό φάνηκε στο χορτάρι εκτός ότι όποιο ρόλο θα του δίναμε θα ήταν υποβάθμιση ( πχ ακαδημίες )

Στη περίπτωση που στραβώσει η χρονιά θα γίνει μακελειό με ιβάν και παπαδημητρίου στη βαζέλα . 

Link to comment
Share on other sites

Ειδε ο Γιαννακης οτι εκανε δουλεια στην ΑΕΚ και σου λεει παρτον εδω,. Ξερει να φερνει προπονητες ομως οποτε Ιβαν σε βλεπω χλωμο

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια? Κκαπέλωμα? Ανάγκη? Θα δούμε πως θα συνεργαστούν οι 2 τους σύντομα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pappous said:

Θα του έδινα άνετα τις Ακαδημίες.

Με κλειστά μάτια . Αλλα θα ήταν υποβάθμιση και ίσως ήθελε να παραμείνει σαν τεχνικός διευθυντής γι'αυτο και περίμενε μια αντίστοιχη πρόταση με προοπτική . 

1 minute ago, billy21 said:

Βοήθεια? Κκαπέλωμα? Ανάγκη? Θα δούμε πως θα συνεργαστούν οι 2 τους σύντομα. 

Αυτό . Ίσως έχει σχέση με τη κακή σχέση υψηλού κόστους / ποιότητας που είδαμε φέτος στο βάζελο και το συζητήσαμε και εδώ . 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pappous said:

Νομίζω αυτό το λάθος έπρεπε να το είχαμε διορθώσει.

Αν δεν ειχε φερει τον Αλμειδα, θα ειχες την ιδια αποψη? Οτι αποτελεσε λαθος οτι εφυγε?

Γιατι απο οσο θυμαμαι ο τυπακος νομιζε οτι με εναν Εμβιλα η ΑΕΚ θα επαιρνε πρωταθλημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση μου κάνει γιατί νόμιζα ο Παπαδημητρίου ακόμα κρατούσε υπόγειο ρόλο στην ομάδα. Περίεργο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Παντως οι βαζελοι δεν το πηραν και πολυ καλα στα σοσιαλ

Ο καλύτερος που μπορεί να φέρουν ειναι αλλα κουβαλάει τη περσινή χρονιά της ΑΕΚ και γι'αυτο ξυνίζει . Απο σήμερα ήδη του φιάχνουν το προφίλ , 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Με κλειστά μάτια . Αλλα θα ήταν υποβάθμιση και ίσως ήθελε να παραμείνει σαν τεχνικός διευθυντής γι'αυτο και περίμενε μια αντίστοιχη πρόταση με προοπτική . 

Αυτό . Ίσως έχει σχέση με τη κακή σχέση υψηλού κόστους / ποιότητας που είδαμε φέτος στο βάζελο και το συζητήσαμε και εδώ . 

Απέτυχε η μάγισσα στις μεταγραφές. Επίσης φαίνεται ότι έχει σχέσεις με συγκεκριμένους μάνατζερ. Απλά ο τελευταίος πιστός κατάλαβε ότι θα πρέπει να τον ελέγχει με κάποιο τρόπο κ να αξιολογεί τις προτάσεις του κ κάποιος άλλος. Δεν νομίζω ότι θα πάει καλά αυτό προσωπικά. Η μάγισσα τρώει κολλήματα στο μυαλό κ αν αντιληφθεί κάτι τέτοιο θα έχουμε ομορφιές.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, baRon21 said:

Αν δεν ειχε φερει τον Αλμειδα, θα ειχες την ιδια αποψη? Οτι αποτελεσε λαθος οτι εφυγε?

Γιατι απο οσο θυμαμαι ο τυπακος νομιζε οτι με εναν Εμβιλα η ΑΕΚ θα επαιρνε πρωταθλημα.

Εγώ πάντα είχα καλή άποψη για το δίδυμο Κονέ Παπ . Ευτυχώς ο επικοινωνιακός και συνεργάσιμος Κονέ έμεινε . Ο Παπ είναι εργάτης και ξέρει τη δουλειά αλλα ανασφαλής και δύσκολος στην συνεργασία . Αυτό καταλάβαμε ενα χρόνο στην ΑΕΚ που κάποια στιγμή το έχασε με το να ασχολείται τi γράφουν οι άρδ . Καλός έφυγε απο τη στιγμή που ήρθε ο Κιουχάρσκι ( επίσης δύσκολος αλλα τον έχουν σε γυάλα)  που είναι σαφώς upgrade στη θέση αφού εκτός απο καλή έρευνα κάνει και πωλήσεις . Θα τον ήθελα όμως τον παπ στην ακαδημίες αλλα θα ήταν υποβάθμιση γι'αυτον σίγουρα και φάνηκε οτι δεν το ήθελε μένοντας ενα χρόνο χωρίς δουλειά . 

 

Ισως λέω εγώ έχει σχέση με την επόμενη ημέρα μετά τον Ιβαν και κάτι τρέχει που δεν τον ξέρουμε στο κορωπι εκτός φυσικά οτι η βοήθεια στις μεταγραφές μάλλον ειναι έλεγχος με ότι σημαίνει αυτό ...  

 

Μην ξεχνάμε οτι έδινε στα ίσια τον πρόεδρο η απεφευγε να βγαίνει φώτο μαζί τους ( Μιλόγεβιτς , Γιαννίκης φράνσον χατζισαφί κοκ) ώστε να μην χρεωθεί επιλογές προπονητών και παικτών που δεν ήταν δικές του . Θα κάνει το ίδιο και στο βάζελο ??? 

Εκτός αυτού χτυπούσε παίκτες ποιότητας με υψηλό κόστος ( Τσούμπερ , Αμπραμπάτ κ.ο.κ. ) ώστε να εξασφαλίσει την επιτυχία και δεν πρότεινε vfm παίκτες άρα θα πρέπει είτε να εκτοξευτεί το ρόστερ  είτε να λένε οτι δεν κάνει δουλειά . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

Γιατι απο οσο θυμαμαι ο τυπακος νομιζε οτι με εναν Εμβιλα η ΑΕΚ θα επαιρνε πρωταθλημα.

Αν νομίζεις ότι την φετεινή ομάδα σου την έφτιαξε ο Κονέ μάλλον κάνεις κάποιο λάθος νομίζω. Δεν ξέρω πόσο καλός έχει γίνει/γίνεται ο Κονέ άλλά έχω την εντύπωση ότι μεγάλο μέρος των φετεινών προσθηκών (και Αλμέιδα) είχαν "δουλευτεί" από τους δύο τους (και κυρίως τον Παπαδημητρίου που είχε κάνει καλή δουλειά και στην Ξάνθη).

Όσο για τυχόν επαναφορά στην ΑΕΚ από την στιγμή που είχε "υποδειχτεί" ως το "μαύρο πρόβατο" τα πράγματα ήταν δύσκολα και για τον Μελ και για τον ίδιο υποθέτω. Αν του γινόταν "κρούση" από τον Μελ σε κατάλληλη χρονική στιγμή πιστεύω οτι θα "τσίμπαγε" γιατί δεν νομίζω να είχε εντός συνόρων πολλές ευκαιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Καθίστε να ξεκινήσει το γήπεδο στο Βοτανικό να δούμε τι θα γίνει και με τα αρχαια. Η ταφόπλακα του θα είναι το γήπεδο αυτό όπως το είπε ο Σταύρος. 
 

Οσον αφορά τον Παπαδημητριου, Ιβαν καλή επιτυχία στη νέα σου ομάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pappous said:

γιατί δεν νομίζω να είχε εντός συνόρων πολλές ευκαιρίες.

Προτάσεις πρέπει να είχε αλλα όλες θα ήταν downgrade . Με το Λυσσάνδρου ακόμα είχε συζητήσει όπως είχε βγεί αλλα δεν προχώρησε . 

Πρέπει να ήταν πάντως εξέλιξη των τελευταίων ημερών μη πώ ωρών . 

Link to comment
Share on other sites

Ενα ποδοσφαιρικο ΟΑΚΑ θα ειναι ο βοτανικος.

1 ωρα πριν αφιξη

5 λεπτα πριν τελειωσει το ματς αναχωρηση 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ειναι μπροστα αυτη την στιγμη σαν οργανισμος σε σχεση με ζελα.. με τα αποφαγια μας θα ζουν.

με παπαδημητριου δεν μπηκαμε ουτε ευρωπη και τα αποδυτηρια ηταν espresso.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • chris manousopoulos unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×