Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Πάντως ο Κομποτής έκανε τα πάντα για τις βαζέλες. Άκρη στους ρεφ τους βρήκε με τόσα πέναλτι της πλάκας. Προστασία έιχαν τα άμπαλα ταγάρια τους στο κέντρο. Παίκτες τους βρήκε. Την ΑΕΚ την έβαλε να παίξει σε χωράφι, ενώ δέχτηκε να αλλάξει η έδρα στο ματς με τις βαζέλες. Επενδυτή μεγάλο τους έφερε. Μέχρι κ για τα μερσεντικά είχε λύση για να μην μένουν... παροπλισμένα. Τι άλλο να σου κάμει κ ο Κομπόταρος ρε παναθηναικάκι? Και πάλι δεν μπόρεσες. Μικρή ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πιέσεις, οι οποίες μάλιστα είναι και πολιτικού περιεχομένου, φαίνεται ότι ασκούνται τα τελευταία εικοσιτετράωρα, προκειμένου να μην γίνει έρευνα εξονυχιστική ώστε να εντοπιστούν οι συνομιλητές του δολοφονημένου στον Κορυδαλλό, Βασίλη Ρουμπέτη. 

Όσοι επιθυμούν συσκότιση της δράσης του προγενέστερα καταδικασμένου για συμμετοχή σε δολοφονία, μεθοδεύουν μία επιφανειακή έρευνα σε μία μόλις τηλεφωνική σύνδεση την οποία χρησιμοποιούσε, ενώ είναι γνωστό ότι ο Ρουμπέτης διέθετε τουλάχιστον τρεις τηλεφωνικές συσκευές, τις οποίες έφερε πάντα μαζί του. 

Είναι καιρός να ορθώσουν ανάστημα οι έντιμοι Έλληνες αστυνομικοί, που έχουν βρεθεί μάλιστα στο στόχαστρο των πληρωμένων δολοφόνων, ώστε να αποκαλυφθεί κάθε σκοτεινή πτυχή του υποκόσμου που πλέον όπως αποκαλύπτεται, συνδέεται άμεσα με την οικονομική, μιντιακή και πολιτική εξουσία.

https://www.newsbreak.gr/parapolitika/476953/aforites-pieseis-na-min-anoixoyn-ta-tilefona-toy-roympeti/

Link to comment
Share on other sites

Αλαφου χρειάζομαι αυτοκίνητο επειγόντως και δεν εχω φράγκο.....ένα απλό ούτε θωρακισμένο θέλω ούτε μάρκα, απλά να Τσουλαει. Ας είναι και κλειστό βαν που έχουν τα συνεργεία καθαρισμού. Επισης είμαι ΑΕΚ, όχι Παναθηναϊκός. Όποτε μπορείς παρακαλώ βάλε τον Τάσο να στείλει μήνυμα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ούπς 

 

 

Σποράρ

Για τη φετινή σεζόν του με τον Παναθηναϊκό: «Είχα μία πολύ επιτυχημένη σεζόν στον Παναθηναϊκό, η πρώτη μου στην Ελλάδα. Ήμουν ο κορυφαίος σκόρερ στην ομάδα. Παλέψαμε μέχρι το τέλος για το πρωτάθλημα και ήταν η πρώτη φορά μετά από καιρό που έφτασε ο σύλλογος τόσο κοντά. Ήμασταν μπροστά όλη τη σεζόν, υπήρχε μία ευφορία. Στα playoffs όμως πετάξαμε βαθμούς και χάσαμε λίγη από την τύχη μας. Η ΑΕΚ ήταν η επάξια πρωταθλήτρια. Φυσικά και υπάρχει πικρία για το ότι χάσαμε το πρωτάθλημα, αφού για εννέα μήνες ήμασταν πρώτοι. Μπορεί του χρόνου να τα καταφέρουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, nikos said:

Ούπς 

 

 

Σποράρ

Για τη φετινή σεζόν του με τον Παναθηναϊκό: «Είχα μία πολύ επιτυχημένη σεζόν στον Παναθηναϊκό, η πρώτη μου στην Ελλάδα. Ήμουν ο κορυφαίος σκόρερ στην ομάδα. Παλέψαμε μέχρι το τέλος για το πρωτάθλημα και ήταν η πρώτη φορά μετά από καιρό που έφτασε ο σύλλογος τόσο κοντά. Ήμασταν μπροστά όλη τη σεζόν, υπήρχε μία ευφορία. Στα playoffs όμως πετάξαμε βαθμούς και χάσαμε λίγη από την τύχη μας. Η ΑΕΚ ήταν η επάξια πρωταθλήτρια. Φυσικά και υπάρχει πικρία για το ότι χάσαμε το πρωτάθλημα, αφού για εννέα μήνες ήμασταν πρώτοι. Μπορεί του χρόνου να τα καταφέρουμε.

Απο που ειναι αυτο γιατι σε ολα τα σαιτ που ειδα την δηλωση ητανε "αλλαγμενη" 😁 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Απο που ειναι αυτο γιατι σε ολα τα σαιτ που ειδα την δηλωση ητανε "αλλαγμενη" 😁 

Ακόμα κι εδω έτσι το λέει παντως 

https://newspao.gr/podosfairo/503953_sporar-eicha-mia-petychimeni-sezon-ston-panathinaiko.html/amp

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

η πλακα ειναι οτι αμα στριμωξει κανεις τον Αλγκοφρεν στο ραδιο απλα θα πει "εγω την γνωμη μου λεω και γραφω" 🤡🤡🤡🤡

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

www.sport-fm.gr

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 09/06/2023, 12:05

Με την εθνική Σλοβενίας προετοιμάζεται επί του παρόντος ο Αντράζ Σπόραρ, ενόψει των αγώνων με την Φινλανδία και την Δανία, για τα προκριματικά του Euro 2024.

Σε δηλώσεις που έκανε ο 29χρονος επιθετικός του Παναθηναϊκού, μίλησε τόσο για τη χρονιά που τέλειωσε όσο και για τον στόχο της επόμενης που υπάρχει στο «τριφύλλι».

«Η χρονιά ήταν σχετικά πετυχημένη. Να βγούμε πρωταθλητές δεν ήταν ο αρχικός μας στόχος, αλλά βρισκόμασταν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας πρακτικά ολόκληρη τη σεζόν. Μέχρι τις δύο τελευταίες αγωνιστικές. Θέλαμε να πετύχουμε, αλλά στο τέλος η ΑΕΚ πήρε περισσότερους βαθμούς. Τον επόμενο χρόνο θα παλέψουμε και πάλι», ήταν τα χαρακτηριστικά λόγια του Σπόραρ.

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/superleague1/sporar-tha-palepsoume-kai-tou-xronou-gia-to-prwtathlima/4889792 

Και οι δηλώσεις όπως τις παρερμήνευσε ο Βάιος Τσούτσικας. Και Τσουτσέκι να το έιχες το επώνυμο αποδεκτό θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2023 at 1:27 PM, billy21 said:

Ο διάβολος πάντα θα πάρει την ψυχή που του έχουν τάξει. Ο χρόνος καμιά φορά μπορεί να είναι- κ θα γίνει- απολαυστικός. Ή και.... σαδιστικός. Πάντως οι χαρές σας είναι τώρα. Σήμερα. Δεν υπάρχει τπτ άλλο που να σας περιμένει, όπως δεν υπήρξε κ για τον καπετάνιο.

Ελπίζω να απολαύσατε, τότε κ για όσο διήρκεσαν, τις χαρές σας. Τώρα ήρθε η ώρα για τις ψυχές σας. Και από ότι φαίνεται θα τις παραδώσετε αμαχητί. Για δεύτερη φορά τα τελευταία 25 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έψαξα κατευθείαν στην πηγή της τη συνέντευξη και με αυτόματη μετάφραση προφανώς, αφού δεν γνωρίζω τη γλώσσα, όντως λέει "Η ΑΕΚ ήταν επάξια πρώτη."

https://www-slovenskenovice-si.translate.goog/sport/timeout/intervju-z-reprezentantom-ki-bo-avgusta-dobil-najlepse-mozno-darilo/?_x_tr_sl=sl&_x_tr_tl=el&_x_tr_hl=el&_x_tr_pto=sc

Το πρωτότυπο

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjJieTO0r7_AhWoSfEDHS-wBWQQFnoECBgQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.slovenskenovice.si%2Fsport%2Ftimeout%2Fintervju-z-reprezentantom-ki-bo-avgusta-dobil-najlepse-mozno-darilo%2F&usg=AOvVaw1SwQgPcapx54n9bOyjEPET

Άρα η ιστοσελίδα ιδιοκτησίας Αλαφούζου, σκοπίμως δεν αναφέρει την συγκεκριμένη δήλωση του Σπόραρ για την ΑΕΚ. Ας το στείλει κάποιος στον Κέτσε, να το αναφέρει έξυπνα. Δεν λέω δηλαδή να κάνει το δύσκολο, να το επικρίνει, αλλά στη ροή της συζήτησης να πει από μόνος του ότι ο Σπόραρ δήλωσε ότι η ΑΕΚ ήταν επάξια πρωταθλήτρια και μετά ας συνεχίσει στα άλλα θέματα.

Τέτοιες κουτοπονηριές...να μη πω κάτι βαρύ.

 

Παραθέτω τις δηλώσεις του Σπόραρ μετά τον μεταξύ μας αγώνα στα πλέι οφ στο εκτός έδρας(0-0).
"«Η αλήθεια είναι πως το παιχνίδι ήταν δύσκολο. Η ΑΕΚ έπαιξε καλά μας πίεσε, δεν κάναμε το παιχνίδι που θέλαμε, αλλά το 0-0 δείχνει την ένταση του ματς. Όλα είναι στα χέρια μας, έχουμε σε τρεις μέρες ακόμα έναν αγώνα.

Είχαμε παίξει πολλούς μεγάλους αγώνες. Η ΑΕΚ έχει πολύ καλούς παίκτες και ποιότητα. Όποιος επικρατούσε θα είχε αβαντάζ. Το 0-0 συνεχίζει την πορεία μας και θα δώσουμε τα πάντα μέχρι το τέλος.

Όπως και σήμερα υπήρξαν αρκετές ευκαιρίες. Η ΑΕΚ είχε πολλές ευκαιρίες, εμείς μία. Όμως είχαμε πολύ καλή άμυνα και τερματοφύλακα. Ο Μπρινιόλι είναι εξαιρετικός και το έδειξε και σήμερα»."

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bluesman said:

Λοιπόν, έψαξα κατευθείαν στην πηγή της τη συνέντευξη και με αυτόματη μετάφραση προφανώς, αφού δεν γνωρίζω τη γλώσσα, όντως λέει "Η ΑΕΚ ήταν επάξια πρώτη."

Sωστότατος !!!!

https://www.aek21fans.gr/2023/06/blog-post_39.html?m=1&fbclid=IwAR388UEjg7FaRKSEwO3czqAB9l-QjaWJLAL1iM3cNc3dVVXT-p1ejlqslCk

Link to comment
Share on other sites

Η απανθρωπια έχει και τα ορια της!! Τι σας νοιάζει τώρα τι ακριβώς είπε ο Σποραρ και αν  πετσοκοψαν τις δηλώσεις του; Ένα αθώο ψεματάκι δεν μπορούν να πουν; 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που πιάσατε αυτό το ψεμματακι, αρχίζω να υποψιαζομαι οτι ο Αλαφουζος και ο Σκαι λενε ψέματα και για αλλα πράγματα, όπως για τη θωρακισμένη Μερσεντες.

Ψύλλοι στ αυτιά μου, μπήκανε, βρε ποποπό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Geologos said:

θωρακισμένη Μερσεντες.

Η αλήθεια δεν βρίσκεται στους Sex Pistols. Βρίσκεται στον Δάκη.

 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Geologos said:

Τωρα που πιάσατε αυτό το ψεμματακι, αρχίζω να υποψιαζομαι οτι ο Αλαφουζος και ο Σκαι λενε ψέματα και για αλλα πράγματα, όπως για τη θωρακισμένη Μερσεντες.

Ψύλλοι στ αυτιά μου, μπήκανε, βρε ποποπό.

Μην μου πεις ότι το κάνουν κ με τα υπόλοιπα θέματα που παρουσιάζουν?

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rossi said:

Μην μου πεις ότι το κάνουν κ με τα υπόλοιπα θέματα που παρουσιάζουν?

Βιρνα θες να πεις οτι υπαρχει πιθανοτητα ο Αμραμπατ να μην ήτανε για 10 απευθειας κοκκινες στο 0 0 😱 😱 😱 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

400 χιλιαρικα ειναι το συμβολαιο του μλαντενοβιτς χωρις τα μπονους

Link to comment
Share on other sites

 Η ΑΕΚ ήταν άξια πρώτη. 

Ταδε εφη μπιγουινσπορφμ στις 13/06/2023 ωρα 10.33

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός επιθετικά με νούμερα που είχαν οι εξτρεμ πριν 5 χρόνια, δυναμικός αμυντικά, με τρομερό αριστερό, ταχύτατος, εκτελεί κ με το δεξί, χτυπάει τα στημένα-όχι με τον Λεβαδειακό- χτυπάει τα φάουλ κ στα ρεπό του οδηγάει κ θωρακισμένες Μερτσεντές. ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΦΜ πριν λίγο.

Και όλα αυτά στα 32 του, άλλωστε τέτοιοι παικταράδες δεν έρχονται γρηγορότερα στο ελληνικό πρωτάθλημα, θα συμπλήρωνα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • Papatsakalos21 unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×