Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, Bluesman said:

ο Μαντσίνι μετά την ρεβάνς μπορεί να μην είναι στο ρόστερ των «πράσινων». Η Κράσνονταρ δεν έχει εγκαταλείψει την προσπάθεια απόκτησης του, τον θέλει σαν τρελός ο κόουτς Βλάνταν Ίβιτς και την … δουλειά τρέχει ο ατζέντης /αδερφός του ΄Ιλια Ίβιτς. Η υπόθεση δεν έχει κλείσει, μέχρι και ο Γιοβάνοβιτς έχει ενημερωθεί/ μιλήσει με τους… ενδιαφερόμενους και είναι πλέον θέμα … σωστής πρότασης στον Αργεντινό εξτρέμ και κυρίως στον Παναθηναϊκό. Στην ελληνική πιάτσα agents ακούγεται πως η Κράσνονταρ ειναι έτοιμη να καταθέσει προσφορά στους πράσινους που μαζί με τα μπόνους θα ξεπερνάει τα 6.000.000 ευρώ!! Και στον παίκτη περίπου 1.500.000 ευρώ ετησίως!!! Πολλά λεφτά για να τα… προσπεράσεις, ειδικά αν ο Μαντσίνι ζητήσει να τον παραχωρήσουν. Οπότε αναμένονται εξελίξεις…

https://radar.gr/article/i-krasnontar-epistrefei-gia-ton-skorer-mantsini-me-protasi-plus-6-ekatommyrion-ston-panathinaiko-o-ivits-einai-aftos-pou-trechei-tin-ypothesi-basimo-tis-fiorentina-gia-ton-manda-o-palikoutsa-den

Δηλαδή ο Παναθηναϊκός τον πήρε τον Ιανουάριο με 2.5εκ και μετά από ένα μέτριο εξάμηνο θα πουληθεί με 6εκ? Δεν μου ακούγεται πολύ λογικό 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bluesman said:

Έχω βρει τα xGoals από Opta, μάλιστα η ευκαιρία του Σποραρ δίνει 0,88, αλλά λινκ για τα παραπάνω;

opta analyst στο twitter

Κι εγώ σήμερα τον έμαθα αλλά νομίζω είναι έγκυρος

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πρώτο γκολ της σεζόν με ασσίστ από κώλο...

Καταλαβαίνουμε πώς θα κυλήσει και φέτος η χρονιά..

Link to comment
Share on other sites

Αισχροί. Τπτ άλλο. Χωρίς ίχνος Τσιπας.. Φαίνεται πλέον από που βγαίνει όλη αυτή η προσπάθεια να ρίξουν τη μπάλα στην εξέδρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξερουν και οι ιδιοι οι βαζελοι οτι αυτό που έκαναν ήταν ανιερο. Το ξερουν και οι ιδιοι οτι πέρασαν μια κοκκινη γραμμη που μονο καθιζηματα, αποπατοι περνούν.

Ξέρουν και οι ιδιοι οτι ειναι στη λάθος μερια. Αυτό που κάνουν είναι άμυνα. Αμύνονται γιατι φοβούνται. 

 

Link to comment
Share on other sites

Οσοι αφησαν να ανεβουν αυτα τα μουνοπανια ειναι συνενοχοι και τους ευχομαι ψοφο.

Μουλοι σκατοβαζελες.

Οι οποιοι εβγαλαν 2 ανακοινωσεις κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου.

Η τοξικοτητα και φετος θα βαραει κοκκινα.

Γισυτο στηριξη στην ομαδα. Να βλεπουμε τη μπαλα μας και ταμειο στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιογράφος σπορφμ δεν πρέπει να περνάει ούτε απέξω απο το γήπεδο μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν την προπαγάνδα από το πρώτο ματς αυτοί.

Για το πανό μόνο ευχουλες.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Toni Black said:

Η επισημη θεση της θ1320230827_005955.thumb.jpg.1246c5760c587f483f3103a1dc19b2ec.jpg

Οι γαύροι μετά  το 2007 προσπάθησαν και πέτυχαν να γλυτώσουν για την δολοφονία του Φιλόπουλου αλλά δεν πήγε το μυαλό τους να πουν ότι τον έφαγε βάζελος. Οι ζέλες το πήγαν σε άλλο επίπεδο. Και τότε ήταν όντως ραντεβού αλλά παρόλα αυτά δεν δικάστηκαν βάζελοι. 

Link to comment
Share on other sites

Οι βαζελοι σα γνησιοι νεοναζι ακολουθουν τις επικοινωνιακες τακτικες του γκαιμπελς.

Link to comment
Share on other sites

Η μονη αληθεια που εχει αποδειχτει ρε λαγοι , ειναι οτι δωρησατε θωρακισμενο αυτοκινητο στο δολοφονο του Φιλοπολου

 

σιχαμενοι

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα στο πλευρο των ναζιστών δηλαδή... 

Να χαίρονται τους οπαδους τους τα μουνοπανα. 

Link to comment
Share on other sites

Ντράπηκε και η ντροπή με τους ξεφτυλισμενους.

Λίγη τσίπα να είχαν δεν θα τόλμαγαν να σηκώσουν τέτοιο πάνι. Αν ήμουν δικός τους σοβαρός θα ντρεπόμουνα.

Link to comment
Share on other sites

Από την πρώτη αγωνιστική ξεκίνησε η τοξικότητα και η προπαγάνδα τους. Ελπίζω ο Εθναρχης να έχει ράμματα για τη γούνα τους. Και γενικά να γαμηθουν. Και να σκουζουν όλη τη χρονιά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια για να σηκωνονται τετοια πανια ο σκατοψυχος συνεργατης ποινικων δολοφονων δεν εχει προβλημα. Ισα ισα.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Toni Black said:

Η επισημη θεση της θ1320230827_005955.thumb.jpg.1246c5760c587f483f3103a1dc19b2ec.jpg

Περίεργο  η θύρα 13, που εκτός ίσως  από κάποια μεμονωμένα μέλη της, δεν είχε σχέση με την κάθοδο των φασιστών BBB, να παίρνει θέση για την υπόθεση και να ζητάει την απελευθέρωση τους. 

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μην τα ανεβάζετε αυτά εδώ... Πάει η πίεση 21. Θα αρχίσω να λέω αυτά που θέλω και μετά θα φάω πόρτα 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×