Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, amd said:

περσι ειχε τα τριπλασια γκολ ο γκαρσια απο τον φωτη και ο γκαρσια κανει 10 δουλειες παραπανω 

δεν υπαρχει συγκριση γκαρσια - ιωαννιδη

υπαρχει συγκριση - πονσε ιωαννιδη και αυτην την στιγμη ο ιωαννιδης ειναι σε καλυτερη φορμα μεχρι εκει.

Αυτη την στιγμή ο Γκαρσία ειναι σαφώς καλυτερος. 

Αλλά ήθελα να πω και ο Ιωαννίδης κάνει 10 πραγματα καλά στο γήπεδο.Και είναι 2 χρόνια μικρότερος του Γκαρσία. Γενικά θεωρώ είναι πολυ καλός παιχτης . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

Αυτη την στιγμή ο Γκαρσία ειναι σαφώς καλυτερος. 

Αλλά ήθελα να πω και ο Ιωαννίδης κάνει 10 πραγματα καλά στο γήπεδο.Και είναι 2 χρόνια μικρότερος του Γκαρσία. Γενικά θεωρώ είναι πολυ καλός παιχτης . 

ειπα ειναι καλος προσωπικα δεν με τρελενει για αλλαγη καλος θα ηταν και σε εμας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, goku21 said:

Διαφωνώ. Γενικά καλους παιχτες έχουν από περυσι και η ΑΕΚ και ο βάζελος και ο γαυρος. Καλές ομάδες είναι και οι τρεις. Όλοι έχουν παιχτες που θα έπαιζαν στους ανταγωνιστές. Για αυτό ήταν και το καλυτερο πρωταθλημα των τελευταίων 20 χρονών. Και για αυτό και φέτος και οι τρεις είναι αξιοπρεπείς στην Ευρώπη. Ακόμα και ο παοκ είναι καλός . Πόσα χρόνια έχει να συμβεί αυτό? Δεν είναι τυχαίο... Οι ελληνικές ομάδες εδώ και έναν χρόνο το πανε καλα το πραγμα . 

 

Ναι ισχύει, δε λες κάτι παράλογο και συμφωνώ με όλο το συλλογισμο σου. Ωστόσο θεωρώ πως κανείς του βαζελου δεν είναι καλύτερος κάποιου βασικού μας. Ίσως για τον πάγκο το συζητάω αλλά όχι για βασικό, εκτός του τερματος που οκ υπάρχει υστέρηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σύγκριση στην αθλητικότητα, την τεχνική, στην ταχύτητα κ στην ποιότητα μεταξύ Γκαρσία κ Ιωαννίδη. Αν κάποιος δει λίγκες σε Σλοβενία, Τσεχία, Κροατία κλπ θα βρει 100 Φώτηδες. Γκαρσία δεν θα βρει. 1 υπήρχε ο Μπόνιφεϊς που είχε συζητηθεί κ εδώ, έπαιζε στην Νορβηγία κ τώρα έφτασε να είναι ο βασικός φορ στην Λεβερκούζεν στην καλύτερη ίσως ομάδας της Γερμανίας αυτή την στιγμή. Αν ο Λιβάι είχε δουλευτεί σαν φορ από την πρώτη μέρα στην ΑΕΚ τώρα θα έπαιζε ήδη σε κάποιο από τα top 5 πρωταθλήματα της Ευρώπης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bladerunner21 said:

Δεν υπάρχει σύγκριση στην αθλητικότητα, την τεχνική, στην ταχύτητα κ στην ποιότητα μεταξύ Γκαρσία κ Ιωαννίδη. Αν κάποιος δει λίγκες σε Σλοβενία, Τσεχία, Κροατία κλπ θα βρει 100 Φώτηδες. Γκαρσία δεν θα βρει. 1 υπήρχε ο Μπόνιφεϊς που είχε συζητηθεί κ εδώ, έπαιζε στην Νορβηγία κ τώρα έφτασε να είναι ο βασικός φορ στην Λεβερκούζεν στην καλύτερη ίσως ομάδας της Γερμανίας αυτή την στιγμή. Αν ο Λιβάι είχε δουλευτεί σαν φορ από την πρώτη μέρα στην ΑΕΚ τώρα θα έπαιζε ήδη σε κάποιο από τα top 5 πρωταθλήματα της Ευρώπης.

Ο Μπονιφας εξαργυρωσε την καλή χρονιά με τη Ζιλουανζ. Αλλα γενικά λαβράκια υπάρχουν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Ο Μπονιφας εξαργυρωσε την καλή χρονιά με τη Ζιλουανζ. Αλλα γενικά λαβράκια υπάρχουν. 

Έκανε παπάδες με την Μπόντο ο συγκεκριμένος. Παικταράς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, theo said:

ρε ποιος φωτης ιωαννιδης την παλευετε?

 

Ama kaneis kana xrono na deis ton Bokolh ton 30 myrion ephreazese oso na einai na ksereis.

Link to comment
Share on other sites

Με βάζετε και ψάχνω ποια φυσιογνωμία είναι ο λεγόμενος. Ομολογώ ότι δεν γνώριζα την τεράστια προσφορά του στον πολιτισμό. Εκτος από απόφοιτος του fame story ηταν και υποψήφιος  του μουσικου βραβειου " MAD Video Music Award " καλύτερου στίχου που έγινε ατάκα

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Duck_Season said:

υποψήφιος  του μουσικου βραβειου " MAD Video Music Award " καλύτερου στίχου που έγινε ατάκα

To "Σας γάμησε ο Αλαφούζος" παίζει χωρίς αντίπαλο πλεόν. Ιστορικό, ανεπανάληπτο, μοναδικό. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bladerunner21 said:

To "Σας γάμησε ο Αλαφούζος" παίζει χωρίς αντίπαλο πλεόν. Ιστορικό, ανεπανάληπτο, μοναδικό. 

Meabwhile ουτε που ρώτησαν τον κυρ Γιάννη αν προτιμάει να κάνει αυτό ή να πίνει τσάι με βουτήματα  με τον Άρη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Mas diavazei o Algofren.

Και επειδή βλέπω, ότι κάποιοι λένε για μένα και γράφουν, ότι έχω πει ότι ο Παναθηναϊκός παίρνει μόνο στο γήπεδο τα παιχνίδια και όχι στα χαρτιά όπως οι άλλοι. Το έχω πει και το ίδιο λέω και τώρα θέλω όλα τα ματς να κρίνονται στο γήπεδο, αλλά  υπάρχουν κάποια όρια.  Δεν μπορεί ένας παίκτης να τραυματίζεται από κροτίδα κρότου λάμψης να παθαίνει ζημιά να έχει πρόβλημα με την ακοή του μέρες μετά και εγώ να λέω όλα καλά να μην τιμωρηθεί κανείς

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, felman said:

Mas diavazei o Algofren.

Και επειδή βλέπω, ότι κάποιοι λένε για μένα και γράφουν, ότι έχω πει ότι ο Παναθηναϊκός παίρνει μόνο στο γήπεδο τα παιχνίδια και όχι στα χαρτιά όπως οι άλλοι. Το έχω πει και το ίδιο λέω και τώρα θέλω όλα τα ματς να κρίνονται στο γήπεδο, αλλά  υπάρχουν κάποια όρια.  Δεν μπορεί ένας παίκτης να τραυματίζεται από κροτίδα κρότου λάμψης να παθαίνει ζημιά να έχει πρόβλημα με την ακοή του μέρες μετά και εγώ να λέω όλα καλά να μην τιμωρηθεί κανείς

Όρια λάστιχο

Link to comment
Share on other sites

Γελαει ο κόσμος με τα ηθικά βαζελια που θέλουν αλα καρτ τα παιχνίδια να κρίνονται στα γηπεδα.

Νομιζω είναι οι νο1 διασκεδαστές τελευταια, έχουν ξεπεράσει και τους βου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Anypografo apo portokali newsroom 😂

Μόλις την Κυριακή στοχοποιήθηκε ευθέως και επισήμως ο Τάσος Νικολογιάννης επειδή τόλμησε να πει στον αέρα ότι ο γιατρός άλλαξε γνωμάτευση και ήθελε σε εκείνο το σημείο να βγάλει τις ομάδες να παίξουν. Άποψη που ανέκρουσε πρύμναν μόλις ο Παναθηναϊκός του ζήτησε να βάλει υπογραφή σε αυτή τη γνωμάτευση. Είδατε να αντέδρασε κανείς; Ο ΠΣΑΤ, η ΕΣΗΕΑ, κάποιος άλλος στη στοχοποίηση ενός δημοσιογράφου;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ασμοδαίος said:

Ας μάθουμε και λίγη ιστορία :

20231029_133322.jpg

Πολύ μπροστά! 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×