Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, MITSAKLAS said:

 

 

Αύριο θα τα ακούσουν όλοι στη προπόνηση του Βαζελα για την ήττα

 

Εκτός απ' τον Χουανκαρ 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 23
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Σε σχέση με τα τελευταία παιχνίδια απόψε ήταν καλός.

Σήμερα έχασε ενώ στη Λαμία που ήταν θλιβερος κέρδισε.

Στο πρώτο ήταν καλός όντως στο δεύτερο ήταν βιαστικος και επιπόλαιος και όταν άρχισε να περνάει η ώρα έβγαζε και άγχος και εκνευρισμό. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mike said:

Αν και θεωρώ τον Φώτη παιχταρα που χαραμιζεται στη Βαζελα,έχουμε και λέμε

 

Πέρσυ ειμασταν στο -6 ? 

-7? Κάπου εκεί

Τώρα είμαστε μείον ένα με τη Βαζελα να έχει πάρει τρεις στα χαρτιά ενώ τους έχουμε πετσωσει εμφατικά στη Λεωφόρο.

Και γενικά έχουμε κάνει μερικά παιχνίδια όπως στην Αγγλία,στη Λεωφόρο και με παοκ που η ομάδα δείχνει πολύ καλύτερη από πέρσυ.

 

Το κεκλεισμένων στο τηγάνι αν το πάρουμε,καθαρίζουμε κι από τώρα

 

Δεν έχω κάτι με το Φώτη εκτός ίσως από τις βούτες του.

Κλασσικό σέντερ φορ δεν είναι, περιφερειακός περισσότερο αλλά το βαρύ σκαρί του δεν τον κολακεύει για αυτό.

Οσο είναι νέος και θα τον βοηθάει το κορμί του θα παίζει καλά σε ομάδες που θα του δίνουν ρόλο τύπου Αραούχο σε εμάς.

Όταν μεγαλώσει που και αυτή η λίγη ταχύτητα που έχει θα χαθεί, θα του μείνει η δύναμη και αναγκαστικά η μετατόπιση του στο κουτί που εκεί θα φανεί ότι είναι δυσκοιλιος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AG21 said:

Ήταν καλός στην αρχή ο βαζελος και πιεσε αρκετά για το γκολ αλλά ήταν εκει ο κουεσμα οπότε χρειάστηκε και μετά το 30 άρχιζε να ανεβαίνει και ο ρουλης που έχει ποδοσφαιριστές με ποιότητα. 

Δίκαιο αποτέλεσμα από τη στιγμή που ο ρουλης είχε περισσότερες και πιο καλές ευκαιρίες ενω όσο περνούσε η ώρα και ο βαζελος δεν έβρισκε γκολ ερχόταν και να αγχώνεται. 

Αν είχε ο ρούλης φορ που να παίζει στον χώρο θα είχε βάλει 4 άνετα στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Θλιβερό Σαβ/κο για την ιστορία της ναζέλας. Και έχασαν κ έπαιξαν χωρίς πένθος για τον θάνατο της Δέσποινας. Αφήνει πίσω της ένα... Γουέμπλεϊ κ δεν έβαλαν όυτε ένα περιβραχιόνιο. Ναζέλες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mike said:

 

Αύριο θα τα ακούσουν όλοι στη προπόνηση του Βαζελα για την ήττα

 

Εκτός απ' τον Χουανκαρ 

Χαχα τοπ σχόλιο. Ευφυέστατο 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ με τα προληπτικά τι γίνεται;

Σημερα πρόλαβε κι έγραψε ολόκληρος @Hades εδώ και ο @stavros 9-11 παραδιπλα και ολα πήγαν ευθεία 

Γενικά έσπασαν πολλές κατάρες σήμερα και αυτό είναι καλός οιωνός. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ με τα προληπτικά τι γίνεται;

Σημερα πρόλαβε κι έγραψε ολόκληρος @Hades εδώ και ο @stavros 9-11 παραδιπλα και ολα πήγαν ευθεία 

Σας εκανε τη μεγαλη ντριπλα στο παρα πεντε ο δασκαλος @Stylianopoulosκαι το σωσε το πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Στο Σιχαμα-ΕφΕμ του κυρίου Γιάννη, οι λαγό-ΑΡΔ δίνουν παίκτες στεγνά για το αποψινο.

Απ' ότι διάβασα δλδ, γιατί έχω να τον ακούσω δεκαετία και βάλε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ με τα προληπτικά τι γίνεται;

Σημερα πρόλαβε κι έγραψε ολόκληρος @Hades εδώ και ο @stavros 9-11 παραδιπλα και ολα πήγαν ευθεία 

Έχω αποδείξει πολλές φορές ότι είμαι ιδιαίτερα προσεκτικός με αυτά και ότι δεν την έχω πατήσει ποτέ. Άιντε παρθένες ολες

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στο Σιχαμα-ΕφΕμ του κυρίου Γιάννη, οι λαγό-ΑΡΔ δίνουν παίκτες στεγνά για το αποψινο.

Απ' ότι διάβασα δλδ, γιατί έχω να τον ακούσω δεκαετία και βάλε.

Μπήκα μετά από καιρό με αφορμή το ποστ σου και διάβασα εκνευρισμένο Νικολογιαννη να τα βαζει με το αμυντικο διδυμο και τον Τζουρισιτς που περπαταγε. Και να λέει ότι δεν έχει καμια τύχη έτσι η Παναθα. Πάλι καλά δεν ανακάλυψε κσμια αδικία αποψε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ έφεραν το Παπαδημητρίου για να μην έχουν αποτυχίες στις μεταγραφές και τελικά είναι χειρότερες από τις περσινές . Βιλενα , γετβαι , τζουρισιτς , αραο , μπλαντενοβιτς και δεν ξέρω και ποιος άλλος  δεν έχουν κολλήσει καθόλου μέχρι τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Εν το μεταξύ έφεραν το Παπαδημητρίου για να μην έχουν αποτυχίες στις μεταγραφές και τελικά είναι χειρότερες από τις περσινές . Βιλενα , γετβαι , τζουρισιτς , αραο , μπλαντενοβιτς και δεν ξέρω και ποιος άλλος  δεν έχουν κολλήσει καθόλου μέχρι τώρα 

Θεμα Γιοβανοβιτς καθαρα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Εν το μεταξύ έφεραν το Παπαδημητρίου για να μην έχουν αποτυχίες στις μεταγραφές και τελικά είναι χειρότερες από τις περσινές . Βιλενα , γετβαι , τζουρισιτς , αραο , μπλαντενοβιτς και δεν ξέρω και ποιος άλλος  δεν έχουν κολλήσει καθόλου μέχρι τώρα 

Για προπονητη τον έφεραν τον Παπαδημητρίου. Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Aραο και Τζουρισιτς εχουν βγει. Η μεγαλη φολα ειναι ο Βιλενα. Ο Γεντβαι για τριτος ηρθε, μαλλον παλτο.

Φιλος βαζελος επελεξε νεο αμόρε αντι να παει να δει την ομαδα του ενώ είναι στη Θεσσαλονίκη για το συγκεκριμενο νέο αμόρε. Υπάρχει επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση γιατί τους ξέμεινε σε αυτό το ματς το φάρδος αντί για τόσα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Εν το μεταξύ έφεραν το Παπαδημητρίου για να μην έχουν αποτυχίες στις μεταγραφές και τελικά είναι χειρότερες από τις περσινές . Βιλενα , γετβαι , τζουρισιτς , αραο , μπλαντενοβιτς και δεν ξέρω και ποιος άλλος  δεν έχουν κολλήσει καθόλου μέχρι τώρα 

Μλαντενοβιτς, Αραο καλά έχουν παει.

Οι υπόλοιποι δεν έχουν κολλήσει, ούτε πρόκειται.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Atlas21 said:

Aραο και Τζουρισιτς εχουν βγει. Η μεγαλη φολα ειναι ο Βιλενα. Ο Γεντβαι για τριτος ηρθε, μαλλον παλτο.

Φιλος βαζελος επελεξε νεο αμόρε αντι να παει να δει την ομαδα του ενώ είναι στη Θεσσαλονίκη για το συγκεκριμενο νέο αμόρε. Υπάρχει επιστημονικά τεκμηριωμένη απάντηση γιατί τους ξέμεινε σε αυτό το ματς το φάρδος αντί για τόσα άλλα.

Μήπως πήγε τελικά ο φίλος σου γήπεδο ; 

Γιατί έκανε κάτι κοντινά στην εξέδρα μετά το 1-0 κ έβλεπες πολλές θλιμμένες φάτσες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gybe21 said:

Έχω μπει στο πειρασμό να ακούσω Νικολογιαννη αύριο.

 

Και 7-0 να κερδίζαμε τον ζελα δεν θα τον άκουγα τον γλοιώδη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Μήπως πήγε τελικά ο φίλος σου γήπεδο , γιατί έκανε κάτι κοντινά στην εξέδρα μετά το 1-0 κ έβλεπες πολλές θλιμμένες φάτσες.

Για καλή μας τυχη, όχι.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fanch21 said:

Και 7-0 να κερδίζαμε τον ζελα δεν θα τον άκουγα τον γλοιώδη 

Οκ ,κ γω δεν ακούω ραδιόφωνο αλλά λέμε τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο θέμα τους ημέρα είναι ότι με πρώτο τον Γιοβάνοβιτς, έδωσαν παίχτες τους για την ηττα οπως ειπε και ο @MITSAKLASΩς κλασσικο Σερβικό νοπανο έκανε αλλαγή στο 92 τον στόπερ του με το σκορ στο 0-2. Να δείξει τι; Όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν. Έδειξε το Γεβνται σαν υπεύθυνο για την ηττα και έμμεσα έστειλε μήνυμα στη διοίκηση ότι θέλει παίχτη. Καπάκι στον Σπορ Φμ περιέλαβε τον παίχτη και ο Τασουλης. 
 

ποσο ευλογημένοι ειναστε που στον πάγκο μας κάθεται κάποιος που ζει και πεθαίνει με τους παίχτες του και για τους παίχτες του. 
 

Και επειδη υπάρχουν γκρίνιες για τη συμπεριφορά του Γιοβάνοβιτς από πέρυσι μέσα στα αποδυτήρια, αν επαναληφθεί άλλος ένας παρόμοιος Γενάρης με τον περσινό μάλλον τον βλέπω να μένει νωρίς εκτός κούρσας. 
 

Ηδη ο Σποραρ κάνει νερακια που είναι στην απέξω και είναι λόμπι οι Σλοβένοι. Για να δούμε. 

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Να πω και κάτι άσχετο. Μου άρεσε ο επιθετικος του Άρη. Οκ δεν τραβάω και τα βυζια μου αλλά δεν είναι καθόλου κακος 

Link to comment
Share on other sites

Edose Schenkeveld pou gyrnaei synexeia thn bala ston Brinioli,  Durisic gia to deftero goal kai thn olh agonistikh syberifora tou kathos kai Jedvaj pou thn exei dei epithetikos xoris na exei parei adeia apo kanenan.

Kai spontes gia Karvela pou epimenei na paizoune mazi Sporar me Ioanidh eno den tou vgenei oses fores to exei kanei.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×