Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Για να δούμε και τη διαχείριση του Τουρκου στα μουτράκια που θα κάνουν Σνεφελντ-Γεβνται όταν θα καταλαβουν οτι πρεπει να παιξουν η μεταγραφή και ο συμπατριώτης, για να δούμε τον Μπερνάρ όταν καταλάβει οτι πρέπει να παίξει ο Τάσαρος. Δεν είναι και ο πιο εύκολος άνθρωπος στις γκρίνιες ο Τούρκος. Σηκώνει φανέλες (όπως χτες), κατεβάζει παντελόνια κλπ κλπ Το πιο σημαντικό είναι αυτό που είπε ο @amd. Πήραν 3 βαριά κορμιά στον άξονα (τα 2 στόπερ και τον Μπακασέτα) και το καλοκαίρι θα προσθέσουν και τον Μαξίμοβιτς. Πάνα τέτοια εύχομαι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goku21 said:

Διαφωνώ με αυτό .Μια χαρά ψυχολογία έχεις αν είσαι εντός δύο στόχων και πας για νταμπλ .σιγά την κούραση .αντίθετα αν χάσεις από Ατρόμητο πρόκριση στους 4....χάνοντας κιόλας...Ε δεν είναι και τόσο καλά τα πράγματα μετά .

Σαφώς δεν πήγαινε προσωπικα .

Διαφωνώ στο κομμάτι αυτό…Και τον Ατρόμητο να περάσει πρέπει να παίξει με παοκ διπλά ματς που δεν θεωρώ ότι τον έχει…Εγώ προτιμώ να περάσει ο παο γιατί θεωρώ όπως είπα και πριν ότι η πρόκριση επι του ατρομητου δεν δίνει τπτ πέρα από δυο ακόμα δύσκολα ματς

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα το καλοκαιρι μακαρι παντα να χανουν, ακομα και στο νομισμα πριν το ματς.

 

Σιχαματα.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AlexKR21 said:

Εγω θα επιμεινω οτι ειναι ο no1 αντιπαλος για το πρωταθλημα

Μακαρι "1" την κυριακη και "2" του γαυρου στη λεωφορο

Δυστυχώς βλέπω ότι θα κερδίσει και τα δύο και άνετα ..

Link to comment
Share on other sites

Στα θετικά ότι αρχίζει (και άργησε πολύ ένεκα της συμμαχίας) και η φαγωμαρα μεταξύ των υπολοίπων. Λίγο κάτι αβαβα πέναλτι εκατέρωθεν, κάτι κόκκινες που δεν δόθηκε τίποτα, κάτι ανακοινώσεις σήμερα Καραπαπά για τον παρατηρητή και την κριτική στο μπάσκετ κτλ κτλ έχουν στρέψει τα βλέμματα πάνω τους και μας ξεσκοτισαν λίγο με το καθημερινό παραμύθι περί ΑΕΚ. 

Πάντα τέτοια και εις ανώτερα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ τόσα μέσα έχουν οι ζέλες κανένα δεν έχει βγάλει το Φ.Α. με τις απειλές του Κούγια. Γιατί απλά περιμένουν χαρούλες αν τις χρειαστούν. Νάνοι των Αμπελοκήπων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξει ειβαι γελοιοι. Γιαυτο και φετος θα τους φερθει απανθρωπα ο πελαδο

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, bladerunner21 said:

Στο μεταξύ τόσα μέσα έχουν οι ζέλες κανένα δεν έχει βγάλει το Φ.Α. με τις απειλές του Κούγια. Γιατί απλά περιμένουν χαρούλες αν τις χρειαστούν. Νάνοι των Αμπελοκήπων.

Με πόνο καρδιάς σας καταλαβαίνω. Τουλάχιστον ξύπνησαν κ τα δικά μας ζώα. Ο ένας βέβαια σαν γνήσιος.... υπάλληλος το έθαψε στο άπειρο. Να συνεχίσετε το ριφρες.

Link to comment
Share on other sites

Βοτανικός γιοκ. Οακα φορέβα για ζέλες. 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ασμοδαίος said:

Βοτανικός γιοκ. Οακα φορέβα για ζέλες. 

Κες κε σε?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nestoridis21 said:

Κες κε σε?

Στα τουρκικα το εγραψα. Την επισημη λαγογλωσσα πλεον. «Γιοκ». 😎

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αποστολής ο δύτης Ιωαννιδης . Λουτσεσκου τρίβει τα χέρια του 

Link to comment
Share on other sites

Τον έβαλε με Ατρόμητο κ τον έκαψε ο Τούρκος.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Χ αλλά έχω μια αισθηση οτι θα τους κάνει μια από χορτα ο κλεφτοκοτάς σήμερα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Μακάρι Χ αλλά έχω μια αισθηση οτι θα τους κάνει μια από χορτα ο κλεφτοκοτάς σήμερα 

Και εγώ αυτό νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×