Jump to content

Α.Ε.Κ. - Ριέκα (Europa League): 23/11, 22:05, CosmoteSport 2


MikrosKaiAtropos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      1
    • Αραούχο
      6
    • Λιβάγια
      20
    • Κονέ
      0
    • Πατίτο
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      8
    • Βράνιες
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      9
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      4
    • Λόπες
      2
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      5
    • Μπακασέτας
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Κονέ
      0
    • Πατίτο
      0


Recommended Posts

Μολις ειδα στιγμιοτυπα. Τι τραγικο ξεκινημα ηταν αυτο; Δεν καταλαβα γιατι επρεπε να ξεκινήσει σε τοσο σημαντικο παιχνιδι ο εκτος ρυθμου Ουκρανός.

Κριμα, τεραστια χαμενη ευκαιρια. Θεωρω δεδομένο οτι θα αποκλειστουμε στην Αυστρία.

Link to comment
Share on other sites

πρωτα κοιτας να μην την πατησεις ε δεν την πατησες λοιπον και ολα ειναι στο χερι σου

 

επισης γελαω με τον λιβαγια τον αμπαλο που δεν σκοραρει που γαμωμαναζει πραγματικα γελαω

 

Ότι είναι και μισθοφόρος ξέχασες να πεις.

 

Τέσπα ας πάρουμε την πρόκριση στο τελευταίο ματς και δεν τρέχει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Diorthosh

 

O Manolo eipe oti fovithike oti o travmatismos tou Cosic tha tou dhmiourgouse tenontitida......

 

O Keftes molis eipe oti o Cosic kathotane piso tou sthn Leoforo. Otan ton rothse ean ponaei o Cosic apanthse oti den exei tipote kai einai mia xara....

Αυτά τα πράγματα είναι ιατρικά και το οκ για την κατάσταση ενος αθλητή το δίνουν οι γιατροί.

Ο τσόσιτς προπονείται κανονικά 10 μέρες και προφανώς έχει πάρει το οκ από τους γιατρούς αλλά από την άλλη κι ο μανώλης δεν νομίζω να μιλάει για τενοντίτιδες και να τα βγάζει από την κοιλιά του.Όποιος μπορεί να δώσει λογική εξήγηση ας την πει.

Link to comment
Share on other sites

Den yparxei thema tenontitidas diavaste ti egrapsa sthn prohgoumenh selida. Ean eixe thema tenontitidas den tha borouse na ton exei sthn apostolh. H istoria vromaei pantos meta kai apo afto pou eipe o Keftes ston sport fm

ο κεφτες εκει δεν ηταν ? στην συνεντευξη τυπου δεν ηταν ? γιατι δεν μιλησε? γιατι δεν ορθωσε το τεραστιο κορμι του να πει ρε χιμενεθ γιατι μας λες μαλακιες αφου εγω ξερω οτι ειναι καλα 

 

γιατι ΕΝΑΣ ΚΑΡΙΟΛΗΣ που ξερει και καλα δεν μιλαει? γιατι πρεπει να αφηνουμε παντα υπονοιες σε αυτην την κωλοομαδα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω θετικο τον βρισκω σε οσα παιχνιδια εχει παιξει.Υπαρχει θεμα βεβαια στο σκοραρισμα εχει χασει κατι απιστευτα.

Εμενα και περισυ και φετος ΣΧΕΔΟΝ ο ιδιος καλος παικτης-ψιλοχασογκολης μου φαινεται.

 

Ο μεσος ΑΕΚτζης περισυ τον εβλεπε Ντεμη και φετος Κρισαντους.

 

Καποια απο τις 2 πλευρες εχει αδικο προφανως.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θετικο τον βρισκω σε οσα παιχνιδια εχει παιξει.Υπαρχει θεμα βεβαια στο σκοραρισμα εχει χασει κατι απιστευτα.

Και εγώ τον βρίσκω θετικό και παραπάνω και με μεγαλύτερη διάρκεια από πέρσι στην απόδοση του.

Το ότι η ομάδα φέτος διεκδικεί και δεν είναι το ξένοιαστο μελίσση άρα και ο παίκτης προσαρμόζεται σε αυτό, μην το υποτιμούμε σαν παράμετρο.

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ότι είναι και μισθοφόρος ξέχασες να πεις.

 

Τέσπα ας πάρουμε την πρόκριση στο τελευταίο ματς και δεν τρέχει τίποτα.

 

δεν τα λεω εγω 2 μηνακια αυτα γραφοντουσαν καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

Επισης, αν και ο κιοφτες εκανε τετοιες δηλωσεις περι Τσοσιτς σημερα, θεωρω δεδομενο οτι ο Μανολο θα φαγωθει στην πρωτη ευκαιρια.

Ενας προπονητης κανονικος, που σιγουρα κανει λαθη, χωρις τον οποιο και με βαση τις προηγουμενες επιλογες της διοικησης, θα ημασταν πιθανοτατα εκτός στοχων παντου.

Edited by agelos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο κεφτες εκει δεν ηταν ? στην συνεντευξη τυπου δεν ηταν ? γιατι δεν μιλησε? γιατι δεν ορθωσε το τεραστιο κορμι του να πει ρε χιμενεθ γιατι μας λες μαλακιες αφου εγω ξερω οτι ειναι καλα 

 

γιατι ΕΝΑΣ ΚΑΡΙΟΛΗΣ που ξερει και καλα δεν μιλαει? γιατι πρεπει να αφηνουμε παντα υπονοιες σε αυτην την κωλοομαδα?

 

Pare thl tora pou kanei ekpobh kai rota ton. Sostes oi apories sou pantos. Symfono

Link to comment
Share on other sites

θα μου εξηγησει ΕΝΑΣ γιατι ο κεφτες η ο τσαταλης που ξερουνε λοιπον οταν ο χιμενεθ απανταει αυτα που απανταει δεν του λενε οτι λεει μαλακιες να τον ξεμπροστιασουνε τον πουστη που λεει ψεμματα 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

δεν τα λεω εγω 2 μηνακια αυτα γραφοντουσαν καθε μερα

 

Εγώ πάντως δεν τα έγραφα  :)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα και περισυ και φετος ΣΧΕΔΟΝ ο ιδιος καλος παικτης-ψιλοχασογκολης μου φαινεται.

 

Ο μεσος ΑΕΚτζης περισυ τον εβλεπε Ντεμη και φετος Κρισαντους.

 

Καποια απο τις 2 πλευρες εχει αδικο προφανως.

 

Ιδιος ειναι.Απλα φετος εχει καλυτερους συμπαικτες αλλα ειναι και πιο γκαντεμης.Αν και απ οτι θυμαμαι ειχε και ενα δοκαρι με Ατρομητο και του χε βγαλει και ο Γλυκος ενα απιστευτο.

Link to comment
Share on other sites

να απαντησω μονος μου? γιατι ειναι μουνοσκυλα και ζουνε απο την μιζερια της ΑΕΚ γιατι ειναι ωραιο να πλεκεις ιντριγκες και συνωμοσιες γιατι δεν γινεται να εισαι παντου μεσα και να εισαι χαρουμενος 

 

ΠΡΕΠΕΙ να μιζεριαζεις πρεπει να υπαρχει φαγωμαρα πρεπει να υπαρχουν υπονοιες πρεπει καποιος να φταιει 

 

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ δεν αντεχει ο αεκτζης ειτε ειναι αρδ ειτε κοσμος να δει την ΑΕΚ πρωτη εχει μαθει στην κλαψα στην μιρλα και στο παραπονο 

 

θα τον φανε τον Ισπανο αργα η γρηγορα θα το πετυχουν για να πεσουμε παλι στην μιζερια στην κλαψα και στην μιρλα

Link to comment
Share on other sites

Ιδιος ειναι.Απλα φετος εχει καλυτερους συμπαικτες αλλα ειναι και πιο γκαντεμης.

Φέτος είναι σκύλος. Πέρσι αμόλαγε και κανέναν αετό συχνά-πυκνά.
Link to comment
Share on other sites

θα μου εξηγησει ΕΝΑΣ γιατι ο κεφτες η ο τσαταλης που ξερουνε λοιπον οταν ο χιμενεθ απανταει αυτα που απανταει δεν του λενε οτι λεει μαλακιες να τον ξεμπροστιασουνε τον πουστη που λεει ψεμματα 

Αν θέλει το αφεντικό κάτι τσατάληδες και κιοφτέδες τους μαζεύει σε 1sec.

Οπότε αλλού είναι το πρόβλημα και δεν ξέρω αν γίνεται σκόπιμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

να απαντησω μονος μου? γιατι ειναι μουνοσκυλα και ζουνε απο την μιζερια της ΑΕΚ γιατι ειναι ωραιο να πλεκεις ιντριγκες και συνωμοσιες γιατι δεν γινεται να εισαι παντου μεσα και να εισαι χαρουμενος 

 

ΠΡΕΠΕΙ να μιζεριαζεις πρεπει να υπαρχει φαγωμαρα πρεπει να υπαρχουν υπονοιες πρεπει καποιος να φταιει 

 

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ δεν αντεχει ο αεκτζης ειτε ειναι αρδ ειτε κοσμος να δει την ΑΕΚ πρωτη εχει μαθει στην κλαψα στην μιρλα και στο παραπονο 

 

θα τον φανε τον Ισπανο αργα η γρηγορα θα το πετυχουν για να πεσουμε παλι στην μιζερια στην κλαψα και στην μιρλα

vasika lene auta pou thelei na akousei o kosmos

 

sto 30' to miso kai vale KM tha ton eixe apolusei 

 

sta ypoloipa site ginete party 

 

to pote tha mpei o vatraxos sto hotel perimenoume 

Link to comment
Share on other sites

Εν παση περιπτωσει.

 

Ο Χιμενεθ ειπε οτι ο Λιβαγια δεν ειναι μηχανη να παιζει συνεχεια απο την αρχη και οτι εκρινε οτι ο Τσιγκρινσκι ηταν πιο ετοιμος απο τον Τσοσιτς. Εξαλλου ο Λιβαγια μπηκε νωρις.

 

Με τις υπολοιπες επιλογες σε προσωπα δεν υπηρχε σοβαρο προβλημα αποψε, ισα-ισα πηραν λεπτα επιτελους και οι Πατιτο και Κονε.

 

Ναι, κανει λαθη, αλλα δεν θα ημασταν εδω χωρις αυτον.

 

Κριτικη ναι, αλλα και ψυχραιμια λοιπον.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Φέτος είναι σκύλος. Πέρσι αμόλαγε και κανέναν αετό συχνά-πυκνά.

 

Και περσι ηταν παιχνιδια που ετρεχε σαν τον Βεγγο.Την παοκαρα την ειχε παρει μονος του,το ιδιο και το γαυρο(με τη βοηθεια και του παικταρα Πατιτο).

Link to comment
Share on other sites

vasika lene auta pou thelei na akousei o kosmos

 

sto 30' to miso kai vale KM tha ton eixe apolusei 

 

sta ypoloipa site ginete party 

 

to pote tha mpei o vatraxos sto hotel perimenoume 

Μόνο που τώρα δεν έχεις δημητρέλο και αδαμίδη αλλά τίγρη.

Αν ήθελε ο μελ όλα αυτά τα αρδάκια θα ήταν μαζεμένα στις τρύπες τους αυτό ξέρω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιος ειναι.Απλα φετος εχει καλυτερους συμπαικτες αλλα ειναι και πιο γκαντεμης.Αν και απ οτι θυμαμαι ειχε και ενα δοκαρι με Ατρομητο και του χε βγαλει και ο Γλυκος ενα απιστευτο.

Και περισυ εκανε εναν τραγικο μηνα (μεσα στον οποιο κι ο τελικος κυπελλου), εχασε κατι απιστευτα οπως ενα τετ-α-τετ με τον γκεη κι αν δεν ειχε σκοραρει με τον πανιωνιο στα play-off, ο μεσος ΑΕΚτζης αντι για Ντεμη θα τον ειχε βγαλει απο τοτε Κρισαντους.

 

Γενικα ασπρο-μαυρο, γκρι δεν υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Κονέ: «Αν πάμε για την ισοπαλία στη Βιέννη θα χάσουμε»

 όσα είπε ο Μπακασέτας στην κάμερα της Cosmote ΤV: «Είναι το 3ο ματς που προσπαθούμε να γυρίσουμε το σκορ. Το θετικό ότι γυρίζουμε το σκορ και προσπαθούμε να κερδίσουμε. Δείχνει ότι έχουμε μέταλλο στα δύσκολα αλλά πρέπει να μας προβληματίσει ότι μένουμε πίσω στο σκορ και να το συζητήσουμε με τον προπονητή. Δεν έπαιξε τόσο ρόλο το σύστημα. Φταίμε και εμείς οι παίκτες. Είμαστε σίγουρος ότι θα βρούμε λύση. Στα αποδυτήρια ηρεμήσαμε, είπαμε ότι είμαστε πιο καλοι από τον αντίπαλο και μπήκαμε για να πάρουμε το ματς. Δύσκολο ματς στην Αυστρία. Πάμε για 2 αποτελέσματα. Έχουμε δείξει τι ομάδα έχουμε και μπορούμε να ανταπεξέλθουμε. Όταν έχουμε φτάσει σε αυτό το ματς θα το δούμε»

 

Γινονται πραγματακια στα αποδυτηρια παντως.

Link to comment
Share on other sites

Εν παση περιπτωσει.

 

Ο Χιμενεθ ειπε οτι ο Λιβαγια δεν ειναι μηχανη να παιζει συνεχεια απο την αρχη και οτι εκρινε οτι ο Τσιγκρινσκι ηταν πιο ετοιμος απο τον Τσοσιτς. Εξαλλου ο Λιβαγια μπηκε νωρις.

 

Με τις υπολοιπες επιλογες σε προσωπα δεν υπηρχε σοβαρο προβλημα αποψε, ισα-ισα πηραν λεπτα επιτελους και οι Πατιτο και Κονε.

 

Ναι, κανει λαθη, αλλα δεν θα ημασταν εδω χωρις αυτον.

 

Κριτικη ναι, αλλα και ψυχραιμια λοιπον.

 

ειναι η αληθεια αυτη παντως... αρεσει δεν αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που τώρα δεν έχεις δημητρέλο και αδαμίδη αλλά τίγρη.

Αν ήθελε ο μελ όλα αυτά τα αρδάκια θα ήταν μαζεμένα στις τρύπες τους αυτό ξέρω εγώ.

klian main

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×