Jump to content

Α.Ε.Κ. - Πλατανιάς (12η αγ): 27/11, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη   

26 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      1
    • Γκάλο
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
    • Λόπες
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      25
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Κονέ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      11
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      1
    • Γκάλο
      4
    • Βράνιες
      0
    • Τσόσιτς
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Αϊντάρεβιτς
      7
    • Λόπες
      2
    • Χριστοδουλόπουλος
      7
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιακουμάκης
      3
    • Κονέ
      0


Recommended Posts

γιατι κανεις καψονια? ο παιχτης σοσυ ειπε δεν θελω να μεινω και εσυ ειπες εγω θελω τερματοφυλακα συγκεντρωμενο αρα επιλεγω καποιον αλλο που θα ειναι πιο συγκεντρωμενος 

 

ειναι σαν να πηγαινεις εσυ σαν υπαλληλος και να δινεις Notice οτι θα φυγεις σε 3 μηνες για αλλη δουλεια και μετα να λες γιατι δεν μου δινεται εργα να παρω μπονους.

Και από πού προκύπτει ότι δεν θα ναι συγκεντρωμένος; Και ντάξει δεν μιλάμε καν ότι βάζεις πρώτο τον Μπάρκα ή παίρνεις άλλο τερματοφύλακα το Γενάρη. Από πρώτος ξαφνικά να μένει εκτός αποστολής χτυπάει άσχημα

 

Το δεύτερο που λες μου συνέβη πριν λίγους μήνες πριν και τόσο εγώ όσο και οι εργοδότες, διευθυντές, προιστάμενοι κτλπ μέχρι την τελευταία ημέρα συμπεριφερόμασταν σαν να μην έχει υπάρξει παραίτηση :)

Link to comment
Share on other sites

το μαθαμε τι εννοεις ? εδω βγηκε η ραπιντ και ειπε να του βρουμε ομαδα, θα διακοπει ο δανεισμος του τον Γεναρη ειναι εκτος ομαδας

Ειρωνικα το αναφερω. Ολοι το φωναζουν οτι εχει φυγει

Link to comment
Share on other sites

Τι σημασία έχει τον ίδιο τον.παιχτη προστατευεις από την στιγμή που θεωρείς ότι έχεις ισαξιους κάθεται έξω. Δηλαδή αν φάει ακόμα μια γκάφα δεν θα βγει ένας να πει ότι τονεχει γράψει στα αρχιδια του και δεν δουλεύει;

 

Καψονι είναι να τον στείλεις στην β ομάδα Όχι να τον κόψεις από μια αποστολη που για να λεμε του στραβου το δικιο δεν έχει βγάλει και ματια με την απόδοση του πέρα του παιχνιδιού στο Μιλάνο

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι και στην Τριπολη του ειχαμε στειλει μηνυμα αλλα μας το επεστρεψε γελωντας ο Γκουφυ μετα την παρασταση του Τσιντωτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ελα τωρα που θα κατσουμε να συζητησουμε γιατι εβγαλε τον Αβερελ απο την ενδεκαδα... να πα να γαμηθει...

 

Μπαρκας την φανελα και παμε παρακατω...

 

ελπιζω να εβαλε μυαλο αυτο...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τα καψωνια πρέπει να γίνουν στον οποίον μουλο της ΠΑΕ ήθελε να ανανέωση τον Γιάννη Ανέστη στην ΑΕΚ.

 

Που να μην του ξανασηκωθεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα το πηρα χαμπαρι. Μου φτιαξατε την διαθεση!

 

Γιανναρε, μην εισαι μαλακας και υπογραψεις!!

 

Ανοιξε τα αυτ....εε τα φτερα σου για να πεταξεις στην Αγγλια!!!Ευκαιρια ζωης ρε φιλε!!!

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, από τις δοκιμές που έκανε στην προπόνηση της Κυριακής (την τελευταία πριν από το παιχνίδι) ο Μανόλο Χιμένεθ, φαίνεται ότι σκέφτεται σοβαρά να ξεκινήσει στα χαφ τον Αστρίτ Αϊντάρεβιτς.Ο Ισπανός τεχνικός τσέκαρε κάποια πράγματα στα Σπάτα, δοκιμάζοντας τόσο σχήμα με 4-2-3-1, όσο και με 3-5-2. Και στις δύο περιπτώσεις ο Σουηδός μέσος ήταν αυτός που έπαιξε δίπλα στον Γαλανόπουλο. Στην άμυνα ήταν αρχικά οι Γκάλο (δεξιά), Τσόσιτς, Βράνιες, Μπακάκης (αριστερά), στα άκρα της επίθεσης οι Χριστοδουλόπουλος και Λόπες και πίσω από τον Λιβάγια έπαιξε ο Μπακασέτας. Όταν ο Χιμένεθ γύρισε σε σχήμα με τρεις αμυντικούς, χρησιμοποίησε τους Τσόσιτς, Βράνιες και Τσιγκρίνσκι.

 

Να του δωσουμε εναν Βαλε να κοβει ομως !!

Link to comment
Share on other sites

H λογικη λεει, Πατιτο-Λαζαρος στα ακρα και Μπακασετας πισω απο τον Λιβαγια. Αν κι εχω την εντυπωση οτι θα βαλει τον κλωναριδη αριστερα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια νομιζω κανει περιπου αυτα που δοκιμαζει.

 

Και το παει για κωλο-ενδεκαδα παλι ο Μανολο.

 

Αντε να αφησω εξω Κονε και Γιακουμακη γιατι ο μεν πρωτος ισως δεν βγαζει 90λεπτο, ο δε 2ος δεν ξερω αν κανει για βασικος.

 

Αλλα απο εκει και περα

-Αλλαζει σιγουρα τερμα

-Αριστερο μπακ τον Μπακακη

-Αινταρεβιτς στην θεση 8, παικτης που ουτε κοβει, ουτε κουβαλαει. Το εχουμε πει τοσες φορες οτι αν τον πιστευεις για τις μπαλιες του τον βαζεις 10αρι

-Λοπεζ αριστερο χαφ και Πατιτο εξω (αληθεια κανει για να γυρισεις ευρωπαικο ματς και δεν κανει να παιξει με Πλατανια κι ενω εχεις ακομα περισσοτερες ελλειψεις στην ενδεκαδα; )

 

Τι να πω, διαφωνω σε ολα τα παραπανω, ελπιζω να τα ξανασκεφτει, εστω μερικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφέρον είναι να πάρεις το χειμώνα ένα καλύτερο τερματοφύλακα για να ετοιμάσεις τη διάδοχη κατάσταση. Το να κάνεις καψόνια επειδή ξέρεις ότι ο άλλος θα φύγει το καλοκαίρι είναι ανφαίρ πως να το κάνουμε. Όπως ζητάς από τον παίκτη να είναι επαγγελματίας μέχρι την τελευταία μέρα του συμβολαίου του, το ίδιο πρέπει να κάνεις και συ

Καλά εκτός από ανφέρ δεν ξέρω αν μας συμφέρει, μου φαινεται οτι να ναι, αν ισχυει.

Δηλαδή τι κερδιζουμε με το να μην τον βάλουμε να παιζει;; Αν ειναι να τον πουλησουμε, λογικό θα ηταν να παιζει.

Αν πάλι θελουμε να.. τον τιμωρησουμε επειδη δεν θελει να ανανεωσει ή να τον πιεσουμε να το κανει, ετσι τιμωρούμε την ομάδα αγωνιστικά.

 

Και για τον Γιοχανσον ειχε γραφτει οτι θα τον βαζαμε στον πάγο, και τελικά δεν ισχυσε, δεν ξερω αλλά μου φαινεται περίεργο να γινεται τωρα με τον Ανεστη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκτός από ανφέρ δεν ξέρω αν μας συμφέρει, μου φαινεται οτι να ναι, αν ισχυει.

Δηλαδή τι κερδιζουμε με το να μην τον βάλουμε να παιζει;; Αν ειναι να τον πουλησουμε, λογικό θα ηταν να παιζει.

Αν πάλι θελουμε να.. τον τιμωρησουμε επειδη δεν θελει να ανανεωσει ή να τον πιεσουμε να το κανει, ετσι τιμωρούμε την ομάδα του Πλατανιά αγωνιστικά.

 

Και για τον Γιοχανσον ειχε γραφτει οτι θα τον βαζαμε στον πάγο, και τελικά δεν ισχυσε, δεν ξερω αλλά μου φαινεται περίεργο να γινεται τωρα με τον Ανεστη.

 

Στο διόρθωσα λίγο

Link to comment
Share on other sites

με καμια παναγια 

μητσε σε  κρατησε στο μιλανο και εκανε ενα καλο  σερι πολυ καλων εμφανισεων

Link to comment
Share on other sites

Αν δν βάλει σήμερα Γιακουμάκη πότε θα τον βάλει.

Εντός έδρας παίζουμε με μικρη ομάδα. οπωσδήποτε 2 φορ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

μητσε σε  κρατησε στο μιλανο και εκανε ενα καλο  σερι πολυ καλων εμφανισεων

 

μονο το μιλανο ειναι ρε γιανναρε 

 

στην ξανθη με χαντακωσε 

προχθες παλι η μια γκαφα πισω απο την αλλη

με την μπουγατσα ετρεμε το φιλοκαρδι σου μην γινει καμια σεντρα

στην λεοφωρο εκτος θεσης συνεχεια 

 

ε δεν γινεται ετσι δεν κανει το παιδι να ξαναδουμε τον μπαρκα εχουμε να τον δουμε απο περσι, ας τον δουμε ξανα αν κανει μαλακιες να φυγει και αυτος 

πως να πουμε οτι ο ανεστης ειναι καλυτερος πας να παρεις πρωταθλημα με τον τερματοφυλακα μονιμα στους χειροτερους , ε δεν γινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλά και στο Μιλάνο, μαλάκας ήταν με τις εξόδους..

 

Δεν γίνεται να τον γλιτώνουν συνέχεια τα σέντερ μπακ.

 

Ένα και μόνο ένα προσόν έχει: τα τετ-α-τετ

 

Σε όλα τα άλλα είναι ούτε στα βασικά

 

Στις εξόδους είναι γαμώ την παναγααραραρα του γαμώ

 

Να πάει αγγλία να διαπρέψει....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×