Jump to content

Kαλλιθέα-ΑΕΚ (Κύπελλο Β' Φάση, 3η αγ): 30/11, 19:30, Cosmote Sport 3


George_D
 Share

Recommended Posts

Παλι καλα ξεχωρισε αυτο το παιδι αποψε, γιατι οι περισσοτεροι απο τους υπολοιπους δεν.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιούσης πραγματικά ήταν πολύ καλός σήμερα, πρέπει να τον ξαναδουμε βέβαια αλλά έδειξε πολύ καλα στοιχεία και μου φάνηκε και πιο δυνατός απ το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

γιακουμακης μαλλον δεν....

 

Μια χαρα για 3ος στην ιεραρχια.Οι αλλοι τρεις δεν εχουν ουτε βασικο επιθετικο.Με κατι Κουλουρηδες Περσες και Μολινς παλευουν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμής είναι μπελάς για τους αμυντικούς, παίζει ξύλο και παλεύει κάθε φάση αλλά για να ναι αποτελεσματικός για την ΑΕΚ πρέπει να είναι σε φουλ ρυθμό γιατί αυτά είναι τα πλεονεκτήματά του και όχι η υψηλή τεχνική. Ο τραυματισμός τον πήγε αρκετά πίσω.

Link to comment
Share on other sites

ειναι μικρος ακομα ο μπαμπης πρεπει να δυναμωσει και γι αυτον λεγονται πολυ καλα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

o χρηστακης ο γιουσης ειναι μεγαλο προτζεκτ για την ΑΕΚ απο οσα λεγονται

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω, αν το περιμέναμε ή ήταν εμφάνιση φωτοβολίδα.Ωραία  :)

Link to comment
Share on other sites

Συμπερασματα δικα μου με βαση τα σημερινα (εχασα 15 λεπτα παντως)

 

Απο τα πιτσιρικια ξεχωρισε φυσικα ο Γιουσης

Ο Πατιτο μας εχει τελειωσει οριστικα (μαζι με Τριστασον)

Ο Κονε θεωρειται ακομα ανετοιμος και κοντευει να ληξει ο πρωτος γυρος

Κατι Τζανετοπουλος-Κλωναριδης-Αινταρεβιτς-Βινισιους ακριβως οπως τους ξερουμε ολους. Δλδ για αναπληρωματικοι στην καλυτερη (Βινισιους ξεκαθαρα για πουλο).

Γιακουμακης δεν μου αρεσε, απο οσο τον εχω δει στην ΑΕΚ δεν τον πολυ-πιστευω, αλλα ειναι αδικο να τον κρινω χωρις να παρει κι αλλα παιχνιδια.

 

Αυτα. Θελουμε μεταγραφες εννοειται και για βαθος. Οσες περισσοτερες αντεχει το πορτοφολι...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κλωναριδης για να τον ταίσεις στα θηρία κομμάτι κομμάτι. Βινισιους για να κουβαλά τα μπετά στην Αγιά Σοφιά.

 

Γιούσης αν φάει τα φοφίκο του θα εξελιχθεί. Έχει στοιχεία. Κεφάλι κάτω και κάνας καλός δανεισμός να πάρει παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×