Jump to content

Α.Ε.Κ. - Απόλλων Σμύρνης (15η αγ): 16/12, 17:15, Nοvasports 2


George_D
 Share

Mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

15 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      2
    • Γκάλο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      7
    • Αραούχο
      0
    • Κονέ
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Κλωναρίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Λόπες
      0
    • Μπακασέτας
      3
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      1
    • Κονέ
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      9
    • Κλωναρίδης
      1


Recommended Posts

ο κεφτες σε ποιανου payroll ειναι ρε Τολη?

Για του Μελισσανιδη δεν τον κοβω.

Και βασικα αν γραψεις κομμεντ για ΠΑΟΚ η Ιβαν σε τρωει το σκοταδι.

Link to comment
Share on other sites

Και τη λεζα θα παρει και το πρωταθλημα θα παρει,μη παρει και νταμπλ στο τελος.

Ενα παπαρι θα παρει ως συνηθως η Λεστερ της Ελλαδας.

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται αδιανοητο οτι σουστελνουν το ενα μυνημα μετα το αλλο και δεν μπορεις να κανεις τιποτα

 

οπως εγραψα πριν ο σημερινος κορακας ανηκες στην ΕΠΣ Κυκλαδων και ηταν διατητης Β εθνικης

 

μεσα Νοεμβρη πηρε μεταγραφη στην ΕΠΣ Θρακης η οποια ΕΠΣ Θρακης ειναι η πιο ταλιμπαν ΕΠΣ του Σαββιδη, δεν υπαρχει πιο βαμμενη χειροτερη ακι απο την Θεσσαλονικη του Γραμμενου

 

στις 21/11 ο κορακας λοιπον ανεβαινει στους πινακες της σουπερλιγκας και παιρνει πρωτο ματς το σημερινο 

 

στους χωρους της διατησιας το σημερινο λεγεται παραγγελια 

 

καλη καρδια

 

Να ρωτήσω κάτι όμως εδώ?Στη Θράκη δεν υποτίθεται ότι έχουμε πολλούς ΑΕΚτζήδες, ποιος σου φταίει λοιπόν που πιστώθηκε ο Σαββίδης την ΕΠΣ και όχι εσύ?

Link to comment
Share on other sites

Ανεπαρκης εισαι εδω και χρονια κι απλα φετος ελπιζεις σε υπερβαση των υπαλληλων σου.

 

Οποιος δεν λεει να το καταλαβει ακομα, σιγα-σιγα θα το χωνεψει.

 

Χωρις παρεξηγηση (δεν θελω να προσβαλλω κανεναν εδω μεσα) η παγια γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

κυριος αρθρογραφος στο sdna του σαββιδη ειναι και ραδιοφωνικος παραγωγος του spor fm (ποιανου να νε αραγε)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι όμως εδώ?Στη Θράκη δεν υποτίθεται ότι έχουμε πολλούς ΑΕΚτζήδες, ποιος σου φταίει λοιπόν που πιστώθηκε ο Σαββίδης την ΕΠΣ και όχι εσύ?

 

τωρα μικρα παιδια ειμαστε? ολη η ΕΠΣ Θρακης με χορηγια Σαββιδη ζει το υλικο που εδωσε ο παοκ εκει πανω δεν ειχε προηγουμενο και αυτα ειναι τα φανερα

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το ΠΑΟΚ για αρχη με ΟΣΦΠ-ΑΕΚ στην Τουμπα και Βαζελο Λεωφορο που θα καιγεται στο τελος θα μαζεψει 7 βαθμους οπως η ΑΕΚ. Εδω γελαμε. Ενα παπαρι θα σηκωσει ο ΠΑΟΚ και λογικα το ξερουν και οι μπουκ γι αυτο και δινουν τις αποδοσεις που δινουν για πρωταθλητη μηνες τωρα.

Άμα έχεις τη σφυρίχτρα ο,τι χρειάζεσαι θα το πάρεις. Εγώ δεν ξέρω τί κάνει ο Ιβάν, άσχετος είμαι με αυτά, κρίνω με βάση όσα διαβάζω εδώ, ξέρω όμως ότι ισχύει η πρώτη πρόταση που σου έγραψα. Απλά αλίμονο μας αν το πάρει το ΠΑΟΚ φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Ο κοσμος του γκεη απαιτει πρωταθλημα και στο -15.

Ο κοσμος της ΑΕΚ στο -1 αρχιζει θεωρειες για νεφελιμ και ελοχιμ.

Οποτε και πουλημενη διοικηση να εχεις (που δεν εχεις) ειναι πιο δυσκολο να παιξεις πουστικα στους πρωτους παρα στους δευτερους που ειναι μεσα στην απελπισια λογω μιας στραβης.

Λες και αν ηθελε ο Μελισσανιδης να το δωσει στον Ιβαν δεν ειχε αλλες ευκαιριες φετος που δεν θα παραξενευοταν και κανεις.

Η ομαδα ειναι ΜΕΣΑ στο κολπο του πρωταθληματος (προσωπικα την θεωρω μεγαλο φαβορι), εχει μπροστα το Κυπελλο, εχει την Ευρωπη και τρεχει το γηπεδο.

4 στα 4 σημερα που μιλαμε και αυτο ειναι δεδομενο.

Ο Μελισσανιδης το 94 το παιζε νταης και εμεινε η ιστορια οτι ειχε τα κοζα.

Ελπιζω να ναι πιο πονηρος πλεον και να αφησει τον Τσετσενο να παρει την λεζα του χαλιφη και να χτυπησει οταν πρεπει.

Θεωρω πως θα το κανει εν τελει.

Δεν ξέρω ποιοί αεκτζήδες το έριξαν στους ελοχίμ και νεφελίμ αλλά εδώ μέσα ότι έχει γραφτεί είναι πραγματικό γεγονός.

Ο μήτσος σου λέει για το σημερινό μπουμπούκι που πήρε απόσπαση από τις κυκλάδες στην θράκη και ήρθε απόψε να σου πει ότι η φανέλα σου είναι ανθεκτική στο τράβηγμα και δεν σκίζεται με τίποτα,εγώ σου λέω ότι από τη στιγμή που ο αλέξης σου πέρασε την τροπολογία και άνοιξε το συρτάρι που κρατούσε κλειδωμένο ο λαφαζάνης εσύ από τότε δεν βγάζεις κιχ ακόμα κι αν σου γαμάνε τη μάνα,ε δεν χρειάζεται να είσαι κλουζώ για να καταλάβεις τι συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ο διαμαντοπουλος που εσωσε την μπουγατσα σημερα σε ποιο δικο σου ματς σου εκοψε 2 πεναλντι? να πω ? ΑΕΚ - Ατρομητος 0-1. Ποσα πεναλντι δεν σου εδωσε ειπαμε ? 2

 

τι εκανε σημερα ο διαμαντοπουλος? ακυρωθεν γκολ στο 2' λεπτο στον πλατανια που ειναι καθαρο

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις τη σφυρίχτρα ο,τι χρειάζεσαι θα το πάρεις. Εγώ δεν ξέρω τί κάνει ο Ιβάν, άσχετος είμαι με αυτά, κρίνω με βάση όσα διαβάζω εδώ, ξέρω όμως ότι ισχύει η πρώτη πρόταση που σου έγραψα. Απλά αλίμονο μας αν το πάρει το ΠΑΟΚ φέτος.

Ναι αν το παρει ο ΠΑΟΚ φετος ξεφνικα εγινε μεγαλυτερο μεγεθος απο ΟΣΦΠ, ΠΑΟ και ΑΕΚ.

Και με τι κουτελο θα κυκλοφορησουμε μετα εξω οι οπαδοι των τριων αυτων.

Βασικα οι αλλοι δυο χεστηκαν, εμεις εχουμε αγχη μην γινει ο ΠΑΟΚ μεγαλυτερο μεγεθος.

Επειδη ομως ΠΑΟΚ εισαι θα γελασουμε φετος με τους Κουλουρηδες.

Καποτε (1996) ο Πρακτορας πηρε απο το χερακι τον αχρηστο τον Βατραχο γιατι πρωταθλημα δεν θα σηκωνε απο μονος του.

Ετσι και ο Ιβαν παει να παρει τον Ρουμανο.

Υπομονη να χουμε, παντως χρονος υπαρχει ακομα να κανει και ο δικος μας αυτα που πρεπει (θεωρω θα τα κανει) και θα γελασουμε με τον... Χαλιφη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιοί αεκτζήδες το έριξαν στους ελοχίμ και νεφελίμ αλλά εδώ μέσα ότι έχει γραφτεί είναι πραγματικό γεγονός.

Ο μήτσος σου λέει για το σημερινό μπουμπούκι που πήρε απόσπαση από τις κυκλάδες στην θράκη και ήρθε απόψε να σου πει ότι η φανέλα σου είναι ανθεκτική στο τράβηγμα και δεν σκίζεται με τίποτα,εγώ σου λέω ότι από τη στιγμή που ο αλέξης σου πέρασε την τροπολογία και άνοιξε το συρτάρι που κρατούσε κλειδωμένο ο λαφαζάνης εσύ από τότε δεν βγάζεις κιχ ακόμα κι αν σου γαμάνε τη μάνα,ε δεν χρειάζεται να είσαι κλουζώ για να καταλάβεις τι συμβαίνει.

Ο συσχετισμος γηπεδο-κορακες ειναι λιγο... υπερβατικος.

Μπορει να ειναι και ετσι, μπορει ομως και οχι.

Επισης θεωρω πως ο Μελισσανιδης δεν θα δεχτει να φαει και δευτερη πιστολια και οταν πρεπει να δρασει, εκει που πρεπει.

Υπομονη να χουμε και μην βιαζομαστε να στεψουμε την μπουγατσα πρωταθλητρια (λολ).

Εμεις η ο γκεη θα το σηκωσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο διαμαντοπουλος που εσωσε την μπουγατσα σημερα σε ποιο δικο σου ματς σου εκοψε 2 πεναλντι? να πω ? ΑΕΚ - Ατρομητος 0-1. Ποσα πεναλντι δεν σου εδωσε ειπαμε ? 2

 

τι εκανε σημερα ο διαμαντοπουλος? ακυρωθεν γκολ στο 2' λεπτο στον πλατανια που ειναι καθαρο

Ναι και οι αλλοι θα σου πουν ξερω γω για την Λαμια, η την Ξανθη που εμεινε με 9.

Προφανως και ο Ιβαν ο Κωμικος παιζει μπαλιτσα, αλλα ειναι μογγολος και θεωρω εκτιθεται.

Οποτε περιμενω να παρει αυτος τον τιτλο του Χαλιφη και εμεις του Πρωταθλητη τον Μαη.

Link to comment
Share on other sites

ο κεφτες σε ποιανου payroll ειναι ρε Τολη?

Ε τι με ρωτάς τώρα ρε συ.

Απλά το τόνισα γιατί ακόμα και τα ελάχιστα μέσα που διαθέτεις πλέον δεν είναι και τόσο δικά σου όσο νομίζεις.

Αν με ρωτήσεις τι φταίει ο πόντιος θα σου πω πως το επικοινωνιακό εργαλείο που χρησιμοποιεί ο μέσος αεκτζής δεν το αφήνεις να εξαγοραστεί από αλλόθρησκο.

Δώστου στην τελική ένα χιλιάρικο τον μήνα του μαλάκα να ζήσει το παιδί του και άσε το σάιτ να τα λέει όπως είναι και όπως συμβαίνουν τα πράγματα.

Είναι σαν να αφήσει το κκε τον ριζοσπάστη να τον εξαγοράσει ο αλαφούζος ξέρω γω και να σου λέει ότι οι εφοπλιστές είναι φίλοι μας. :D

Link to comment
Share on other sites

βρε τι να μου πουν βρε

 

ποια λαμια εχω να παρω πεναλντι 11 αγωνιστικες 

 

με ατρομητο πιστολι 2 πεναλντι

με μπουγατσα σφαγη με 10 απο το 6' σε φαη που επρεπε να παιζει και αλλος με 10

με βαζελο εφαγες ακυρο γκολ απο δικο σου διατητη

με κομποτη κοκκινη λεβαδειακου εγινε επιθετικο φαουλ για χερι

με κερκυρα πιστολια στο 3-0 για να παρεις το μυνημα

με ιεχωβαδες φρουπ πεναλνταρα στο 30' εφτα νουμερα μεγαλυτερη η φανελλα λαμπροπουλου οχι εκτος φαση την ωρα που πας να σουταρει για να βαλει γκολ

 

 

ποια Λαμια και Ξανθη που παιξαμε 5 λεπτα μπαλα σε ολο το 2ο ημιχρονο

Link to comment
Share on other sites

ε ξεχναω και μερικα μωρε ποια Λαμια τωρα μην κοιτας που ειμαστε πουθεναδες και δεν μιλαμε σε κανενα μεσο 

 

αυτα ειναι πραγματικοτητα οχι αφηγηματα

Link to comment
Share on other sites

ε ξεχναω και μερικα μωρε ποια Λαμια τωρα μην κοιτας που ειμαστε πουθεναδες και δεν μιλαμε σε κανενα μεσο 

 

αυτα ειναι πραγματικοτητα οχι αφηγηματα

Δηλαδη θα το σηκωσουμε κοντρα σε ολους και ολα φετΟ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν το παρει ο ΠΑΟΚ φετος ξεφνικα εγινε μεγαλυτερο μεγεθος απο ΟΣΦΠ, ΠΑΟ και ΑΕΚ.

Και με τι κουτελο θα κυκλοφορησουμε μετα εξω οι οπαδοι των τριων αυτων.

Βασικα οι αλλοι δυο χεστηκαν, εμεις εχουμε αγχη μην γινει ο ΠΑΟΚ μεγαλυτερο μεγεθος.

Επειδη ομως ΠΑΟΚ εισαι θα γελασουμε φετος με τους Κουλουρηδες.

Καποτε (1996) ο Πρακτορας πηρε απο το χερακι τον αχρηστο τον Βατραχο γιατι πρωταθλημα δεν θα σηκωνε απο μονος του.

Ετσι και ο Ιβαν παει να παρει τον Ρουμανο.

Υπομονη να χουμε, παντως χρονος υπαρχει ακομα να κανει και ο δικος μας αυτα που πρεπει (θεωρω θα τα κανει) και θα γελασουμε με τον... Χαλιφη.

Με Κακλαμανο επιθετικό το πήρε το 1996. Κάτσε μην το πάρουν και οι Κουλουρηδες και κλαίμε με μαύρο δάκρυ αντί να γελάμε, γιατί σε τέτοιο ενδεχόμενο δεν σε βλέπω να ανακαμπτεις. Και δεν με νοιάζουν οι παοκ οπαδοί, δεν συναντώ κανένα στην καθημερινότητα μου, ούτε πως θα κυκλοφορώ (εδώ έχουμε πέσει στην τρίτη εθνική) η ΑΕΚ με ενδιαφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Ο συσχετισμος γηπεδο-κορακες ειναι λιγο... υπερβατικος.

Μπορει να ειναι και ετσι, μπορει ομως και οχι.

Επισης θεωρω πως ο Μελισσανιδης δεν θα δεχτει να φαει και δευτερη πιστολια και οταν πρεπει να δρασει, εκει που πρεπει.

Υπομονη να χουμε και μην βιαζομαστε να στεψουμε την μπουγατσα πρωταθλητρια (λολ).

Εμεις η ο γκεη θα το σηκωσουμε.

Κανένας υπερβατικός συσχετισμός δεν υπάρχει.

Εσύ κύριε δημήτρη θα πάρεις το γήπεδο παρόλο που δεν το γουστάρω και είναι αντίθετο με την γενικότερη πολιτική μου ιδεολογία άσε που δεν σε γουστάρω και προσωπικά και θα μπορούσα πολύ ευκολα να σε γαμήσω ακόμα και με την "ανεξάρτητη" δικαιοσύνη και ο ιβάν θα πάρει την κούπα γιατί με ενδιαφέρει εκλογικά η μακεδονία που είναι προπύργιο της ν.δ.Όσο για τον βαγγέλη αυτόν θα τον έχω υπό συνεχή δικαστική ομηρία,μπορεί να χάσω μερικές ψήφους αλλά ξέρω καλά ότι στον πειραιά και στις λαικές γειτονιές του ο κούλης είναι ανύπαρκτος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο τραβηγμενο σεναριο που η ΑΕΚ σηκωνει πρωταθλημα τι θα εχει συμβει;

 

Τιποτα δεν θα συμβει γιατι δεν προκεται να γινει.Οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις τοσο πιο ευκολα θα το ξεπερασεις.Παμε γερα στην ευρωπη μηπως γινει το θαυμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο τραβηγμενο σεναριο που η ΑΕΚ σηκωνει πρωταθλημα τι θα εχει συμβει;

Θα παραδεχθώ ότι έκανα λάθος αλλά δεν δίνω ουτε 1% πιθανότητα.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν θα συμβει γιατι δεν προκεται να γινει.Οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησεις τοσο πιο ευκολα θα το ξεπερασεις.Παμε γερα στην ευρωπη μηπως γινει το θαυμα.

Καλα ασε τις νουθεσιες (στο εχω ξαναπει και παλαιοτερα) σχετικα με το τι θα συνειδητοποιησω και τι οχι, γιατι 4 χρονια τωρα αυτο που εχω συνειδητοποιησει ειναι πως οτι παει στραβα παει επειδη καποιες μυστικες συμφωνιες εχει κανει ο Μελισσανιδης και οταν κατι γινεται καλα ειναι μια απλη καθημερινη μερα.

Η πραγματικοτητα τωρα που μιλαμε, λεει πως 15 αγωνιστικες πριν το τελος εισαι 1 βαθμο πισω.

Μπορει και να το χασεις οντως στο τελος.

Μπορει και να μιλησει η καρδια του πρωταθλητη στον Μπειραια.

Ποτε δεν ξερεις.

Αλλο πραγμα ομως το οτι ο Ιβαν τρωγεται να σηκωσει κιουπι και αλλο οτι ο Μελισσανιδης συμφωνει και κανει τον Κινεζο.

Γενικα μια χαρα την εχει την ομαδα 3 χρονια τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα παραδεχθώ ότι έκανα λάθος αλλά δεν δίνω ουτε 1% πιθανότητα.

Υποθετω το ιδιο ισχυει και αν το σηκωσει η Βαγγελιω;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×