Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ Γιάννινα (17η αγ.): 14/01, 19:30, Νovasports 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

27 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      1
    • Γκάλο
      0
    • Μοράν
      1
    • Κονέ
      0
    • Λόπες
      0
    • Μασούντ
      1
    • Λιβάγια
      12
    • Αραούχο
      12
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      14
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      8
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Λαμπρόπουλος
      16
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
      6
    • Γκάλο
      1
    • Μοράν
      0
    • Κονέ
      0
    • Λόπες
      2
    • Μασούντ
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      2


Recommended Posts

Το sdna μονο οι μπουγατσες το διαβαζουν πλεον...

Την δουλεια του την εκανε, τσαμπα ασχολουμαστε πλεον.

Σε 1μιση χρονο που θα θελουν ολοι οι ΑΡΔ να ρχονται Αγια Σοφια θα τους μαθουμε να σεβονται.

Πουτσες μπλε. Μιλάμε για έναν κλάδο που σε συντριπτικό βαθμό αποτελείται από αναξιοπρεπεις ανθρώπους, αν έχεις σκοπό τους μαθαίνεις να σέβονται και στο ΟΑΚΑ.

 

Έχουμε χειρότερο γραφείο τύπου κι από τον ΑΟ Μυκόνου

Link to comment
Share on other sites

Πουτσες μπλε. Μιλάμε για έναν κλάδο που σε συντριπτικό βαθμό αποτελείται από αναξιοπρεπεις ανθρώπους, αν έχεις σκοπό τους μαθαίνεις να σέβονται και στο ΟΑΚΑ.

Έχουμε χειρότερο γραφείο τύπου κι από τον ΑΟ Μυκόνου

Ολα θα πανε καλα.

Τρια πραγματα εχουν ημερομηνια ληξης την επομενη πενταετια με την σειρα που τα γραφω:

1. Σαββιδης απο ελληνικο ποδοσφαιρο

2. SDNA

3. ΠΑΟΚ (Δειτε που εφτασε ο βαζελος των πολλων επενδυσεων επι πολυμετοχικου και imagine που τραγουδουσε και ο αλλος που θα παει ο ΠΑΟΚ-Μην ξεχναμε οτι ο ΠΑΟΚ ζει με καθυστεριση 10-15 ετων οσα η ΑΕΚ χωρις τις κουπες ομως)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

παμε γερα κακη εμφανιση αλλα 3 παστελια και παμε παρακατω σου λειπανε παιχτες που τρεχουνε στον αξονα και φανηκε σε συνδιασμο με την κακη εικονα λαμπροπουλου και μπακακη

 

μοραν εξαιρετικος αλλα ειναι πολυ περισσοτερο 8 απο 6 η τελος παντων μπορει να παιξει 6 σε ματς με μικρες ομαδες 

 

επισης θετικος μασουντ που γυρισε την μπαλα καλα η αμυνα ητανα τραγικη και αυτο εβγαλε μεγαλο εκνευρισμο παντως για να ειμαστε ειλικρινης σε 90 λεπτα δεχτηκες μια φαση αυτη που ζητανε πεναλντι που απο το γηπεδο φανηκε για βουτια και ενα γκολ απο το πουθενα ησουν κακος αμυντικα αλλα παλι φασεις δεν δεχτηκες στο αγρινιο ειχες δεχτει περισσοτερες

Link to comment
Share on other sites

Ο Μοραν Φουστεριζει λιγο;

Δεν ξερω αν εχει σουτ και γκολ, αλλα οι κινησεις του τον θυμιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Επισης να πω πως για ΑΚΟΜΑ μια φορα σε ταραξαν στην κλωτσια. Ελεος πια.  Ο αλλος πηγε να κοψει την μπαλα στον Μασουντ και καποιοι Παοκτσηδες τωρα γραφουν πως η κοκκινη ηταν ανυπαρκτη.  Ουστ.

Υπαρχουν δυο ειδων παοκτσηδες.

Αυτοι που εχουν χαμηλοτερο iq απο ενα σκαμπο και αυτοι που εχουν χαμηλοτερο iq απο ενα κομοδινο.

Υπομονη και θα τους το γαμησουν το μουνι της μανουλας τους μεσα στην Τουμπα Λιβαγια-Αραουχο.

Link to comment
Share on other sites

ο μοραν ξερει οση μπαλα ξερουν σιμοες και γιοχανσον μαζι αλλα δεν ειναι παιχτης που παει για το κλεψιμο μαρκαρει χωρο και οταν αναγκαστηκα παιζεις με κονε διδυμο δεν εχεις κλεψιματα

Link to comment
Share on other sites

ο μοραν ξερει οση μπαλα ξερουν σιμοες και γιοχανσον μαζι αλλα δεν ειναι παιχτης που παει για το κλεψιμο μαρκαρει χωρο και οταν αναγκαστηκα παιζεις με κονε διδυμο δεν εχεις κλεψιματα

Γι αυτο λεω ελπιζω να μεινει ο Σουηδος

Link to comment
Share on other sites

Χαρούμενος που αναδείχτηκε MVP του αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά διπλά χαρούμενος που πέτυχε δύο γκολ ο συμπαίκτης του Σέρχιο Αραούχο, δήλωσε ο Μάρκο Λιβάγια, δείγμα της τρομερής ομαδικότητας που τον διακρίνει. Ο Κροάτης παικταράς, κατά την βράβευση του ως πολυτιμότερος του αγώνα, εξέφρασε την χαρά του για την αποψινή επικράτηση, τονίζοντας: «Τα πήγαμε καλά σε γενικές γραμμές, ξέραμε ότι είχαμε έναν δύσκολο αντίπαλο, εγώ αυτό που θέλω είναι να βοηθάω την ομάδα μου και να συνεχίσουμε έτσι. Είμαι χαρούμενος για τη νίκη, το γκολ που πέτυχα και το βραβείο, όμως είμαι πιο χαρούμενος για τα δύο γκολ που πέτυχε ο Αραούχο».

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα πανε καλα.

Τρια πραγματα εχουν ημερομηνια ληξης την επομενη πενταετια με την σειρα που τα γραφω:

1. Σαββιδης απο ελληνικο ποδοσφαιρο

2. SDNA

3. ΠΑΟΚ (Δειτε που εφτασε ο βαζελος των πολλων επενδυσεων επι πολυμετοχικου και imagine που τραγουδουσε και ο αλλος που θα παει ο ΠΑΟΚ-Μην ξεχναμε οτι ο ΠΑΟΚ ζει με καθυστεριση 10-15 ετων οσα η ΑΕΚ χωρις τις κουπες ομως)

Η λογική λέει ότι το κανόνι θα ακουστεί μέχρι το Σουδαν, αλλά μέχρι τότε είναι κάπως ακομψο να προωθούν πουστικα άρθρα εναντίον της ΑΕΚ αυτοί. Ειδικά αυτοί

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ οτι και να λεμε βαδιζει τον δρομο που την οδηγει στην σταδιακη γιγαντωση και την εδραιωση της πλεον ως σταθερα πρωταθληματικη ομαδα (γιατι κακα τα ψεματα δεν ημαστε παντα πρωταθληματικη ομαδα).

Φετος πιστευω ειναι χρονια που θα σηκωσουμε πρωταθλημα.

Παμε γερα.

Link to comment
Share on other sites

Λιβαγια-Καλο-Λαμπροπουλος (κερδισε οριακα τον Μπακακη γιατι το διωξιμο στο γκολ ειναι για να αυυοκτονεις με κωλοδαχτυλο και μου θυμισε γιατι τον βριζαμε)

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Το μοναδικο που θα κρατησει προικα για το πουστη τον γιο του στο μελλον ο γυφτος ειναι το μινι μαρκετ στο Γκροσνι της τσετσενιας. Εκει θα μετακομοισουν οπου ο ιβαν ιγνατιεβιτς θα ανοιξει ηλεκτρονικοτσιγαραδικο πλεον αηδιασμενος απο την καταστροφη ΣΕΚΑΠ.

Το σμπαουγκ θα το πουλησει συμβολικα 1 ευρω στον Ζουραρη και τις υπολοιπες επενδυσεις θα τις κατασχεσει το κρατος ολες ως προιον εγκληματικης δραστηριοτητας και ξεπλυμα χρηματος. Νυχτα θα φυγει απο την σκοπιανονικη με ζασταβα καμουφλαρισμενος.

Link to comment
Share on other sites

λαμπροπουλος δεν πρεπει να εκανε μιση καλη προσπαθεια 

 

εκτος απο συνεχεια λαθος πασες λαθος αποκρουσεις λαθος απομακρυνσεις εχασε και ολες τις κεφαλιες απο τον κοντε

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα Λιβαγια γιατί κάθε φορά μας εκπλήσσει ολο και περισσότερο με το πόσο μεγάλη την έχει. Αραουχο δεν ψήφισα γιατί πλην των γκολ είχε πολλές αποτυχημένες ενέργειες και σε πολλές περιπτώσεις ήταν πολύ μακριά από την περιοχή των άλλων. Όταν το κάνει αυτό ο Αραουχο, γαμιεται ο Δίας. Επίσης κάποιος μου είπε ότι τις προάλλες ήταν πάλι λιώμα σε φάση που σερνόταν. Δεν είμαι απαραίτητα εναντίον των ποδοσφαιριστών που πίνουν, αρκεί όμως να μπορούν να το σηκώσουν. Ο Αραουχο φοβάμαι ότι δεν.

Φυσιολογικό.

Χριστοδουλόπουλο ψήφισα για χειρότερο γιατί μπήκε να βοηθήσει και ήταν ο πιο κουρασμένος του γηπέδου. Κρέμασε τα Λαζαρε, δεν γίνεται έτσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το τρεξιμο που εκανε ο αραουχο σημερα για 70 λεπτα δεν το εχει κανει φορ της ΑΕΚ δεν ξερω αν ηταν λιωμα η οχι προχθες αλλα στο γηπεδο δεν φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Ο Αραουχο ειτε πινει ειτε δεν πινει, πρεπει να μεινει για παντα στην ΑΕΚ.

Να κρεμασει τα παπουτσια του στην Αγια Σοφια, με ενα ωραιοτατο standing ovation στα 34 του εχοντας σηκωσει 4-5 πρωταθληματα, αλλα τοσα Κυπελλα, εχοντας παιξει CL και εχοντας αφησει πισω του τον Μπαγεβιτς στην λιστα με τους ξενους σκορερ της ΑΕΚ.

Χριστουγεννα ρωταω το πιτσιρικι ξαδερφακι μου, πρωτη γυμνασιου ΑΕΚτζης σε περιβαλλον γαυρικο, ποιος ειναι ο αγαπημενος του παιχτης μου λεει με την μια Αραουχο και ελαμψαν τα ματια του.

Εκτος απο παιχταρας, ειναι ολο του το φυζικ τετοιο που ευκολα θα γινει ηρωας μιας γενιας.

Link to comment
Share on other sites

Poly orea h hxitikh diafhmish tou Makedonia Palace sto hmixrono apo ta megafona. 1 oloklhro lepto akougame gia to diamanti tou Tsetsenogyftou. Evge sthn PAE

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αραούχο σχεδόν έφθασε τα περσινά του γκολ στα ίδια σχεδόν παιχνίδια αν δεν κάνω λάθος. 

Εμένα ο φετινός Αραούχο μου αρέσει περισσότερο από τον περσινό. 

Είναι πιο σημαντικός στο σύνολο του παιχνιδιού, σαφώς πιο μαχητικός και αγωνιστικός και δεν έχει κάνει την περσινή κοιλιά που είχε κάνει προς το τέλος. 

Θα θεωρήσω ΤΕΡΑΣΤΙΑ απώλεια το να μην συνεχίσει του χρόνου στην ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πιστευει κανεις υπαρχει περιπτωση να παει ο Αραουχο στην Λας Παλμας που θα πεσει σαν τουβλο φετος;

Απαξ και ο παιχτης θελει ΑΕΚ (που θελει) δεν τον κουναει κανεις.

Θα χει ενδιαφερον να τον δουμε βεβαια και με κανονικη προετοιμασια.

Γενικα παιχταρας, αν φτασουν τα 10 γκολ εκαστος Αραουχο και Λιβαγια πιστευω θα μας δωσουν πρωταθλημα.

Τεραστιες προσθηκες Μασουντ-Μοραν γτ θα φτιαξουν γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×