Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

autoi k o adhs

 

Mhn sygrineis ta gatakia me ton Adaro. O Adhs exei dhlosei oti tha vgei gymnos ston Lefko Pyrgo mera meshmeri

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Λουντ εβαλε κανενα ?

 

Αδυναμία μου Αλάτι. Με αυτόν και τον ξανθομπάμπουρα φτιάχνεις ένα κέντρο νταντέλα. Ερχεται;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

νταξει. Τεσπα. Δεν ειναι εικονα επαγγελματιων αυτη.

 

Πρωτάθλημα παίρνουν. Ψάχνουν γαυροπαόκια με τις ψωλές έξω δεν ειναι κακό. Γνώμη μου έτσι;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι. Ο Χιμενεθ με αυτο που γινεται, περναει σαν τον Ελ Σιντ στην Ιστορια. Περναει στην ΑΘΑΝΑΣΙΑ για παντα. ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Ειναι ΜΥΘΙΚΟΣ αυτος ο τιτλος.

Εγω ακομα κ τωρα οταν ερχεται η εικονα του Πανταζη στο Περιστερι στο μυαλο μου, δαγκωνομαι , υπαρχει κομπος παντα στον λαιμο με εκεινη την ΑΝΕΞΙΤΗΛΗ εικονα.

Η φαση με τον Μανολο ειναι ιδιαιτερη για την ΑΕΚ. Το ξερει κ ο Χαλκιδαιος κ οσοι ηταν στο ΚΜ στην πρωτη του περατζαδα απο την ΑΕΚ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΑΥΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ.

ΔΕΙΩΧΝΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΜΠΙΝΕ.... ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....

ΚΑΙ ΤΩΝ ΝΟΣΤΑΛΓΩΝ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ... ΝΑΙ ΑΛΛΑ  ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.... 

Edited by GIANNHS
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΩΧΝΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΜΠΙΝΕ.... ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....

ΚΑΙ ΤΩΝ ΝΟΣΤΑΛΓΩΝ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ... ΝΑΙ ΑΛΛΑ  ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.... 

 

 

Ετσι ντε....Πεταμα και η μακέτα του ΚΟΣΚΟ στα θεμέλια μην ξεχνιομαστε

Link to comment
Share on other sites

Ο χιμενεθ δεν έχει να αποδείξει τίποτα σε κανέναν

Δικός του ο τίτλος και μακάρι να παρει και το κύπελλο

Θα μνημονευεται στους αιώνες των αιώνων

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο χιμενεθ δεν έχει να αποδείξει τίποτα σε κανέναν

Δικός του ο τίτλος και μακάρι να παρει και το κύπελλο

Θα μνημονευεται στους αιώνες των αιώνων

 

Εδω θα γινει μαχη,του ποιανου ειναι ο τιτλος,βασιλομπιλαρος,λυσσανδρου ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το αγωνιστικο (Χιμενεθ) αλλα απαιτειται και προστασια της ομαδας εξωαγωνιστικα.

Ουτε το αενα αρκει ουτε το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

της ΑΕΚ ειναι ο τιτλος γιατι απεδειξε οτι ειναι παραπανω απο μια οικογενεια 

Link to comment
Share on other sites

κιμ καρντασιαν ο σοιλε

 

εντωμεταξυ γελοιε που βγαζεις τη φωτο εκοψες το γκομενακι στη μεση

Link to comment
Share on other sites

2-0 ημιχρονο στο φιλικο με παναιτωλικο. Αινταρεβιτς, Κλωναριδης τα γκολ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Όνομα από άλφα: Αραούχο (ΦΩΤΟ)

Ο εξάχρονο που... τρέλανε τη δασκάλα του

Μια ιστορία ΑΕΚτζήδικης αγάπης μας έστειλε ο Χαράλαμπος. Ο γιός του είναι έξι ετών και στο σχολείο η δασκάλα του ζήτησε να γράψει μια άσκηση. Εκεί, μεταξύ άλλων, έπρεπε να γράψει κάποια ονόματα. Στο όνομα του αρχίζει από άλφα έγραψε "Αραούχο" δείγμα του πόσο πολύ είναι ήδη δεμένος με την ομάδα.

 

64579a6ab7781ad87e7fac0507ef430b_577934.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Είδε στο Λ Λάζαρος, σκέφτηκε και τον Λιβαγια, οπότε σου λέει βάλε στο Άλφα Αραουχο..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είδε στο Λ Λάζαρος, σκέφτηκε και τον Λιβαγια, οπότε σου λέει βάλε στο Άλφα Αραουχο..

Έπρεπε όμως συνεχίσει με Μάνταλο και Κονέ, αλλά μυρίζομαι επέμβαση μαμάς και διαπραγμάτευση του μπόμπιρα να μείνει τουλάχιστον ο Ούχο.

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκε για Στουτγκάρδη και Γαλανόπουλο οτι ετοιμάζεται πρόταση . Απο τη στιγμή που έγινε πελάτης του κουτσολιακου πολλές ομάδες τον παρακολουθούν και φαίνεται να είναι το επόμενο σούπερ ντιλ . Εγώ βλέπω ότι λόγο ηλικίας , γεμάτες χρονιές και παραστάσεων σε Ελλάδα και Ευρώπη με καλές εμφανίσεις σε μεγάλα ματς φτάνει άνετα τα 7-8εκ+ η μεταγραφή του, δεν νομίζω οτι θα τον δώσουμε για λιγότερα . Αλλωστε ανανέωσε πρόσφατα με πολυετές συμβόλαιο αλλά το μειονέκτημα για να ανεβεί ακόμα παραπάνω είναι ότι δεν έχουμε ιστορικό ακριβών μεταγραφών .

Link to comment
Share on other sites

Ζορικα τα 7-8εκ.

Ιστορικα η ΑΕΚ δεν πουλαει και οταν το κανει ταβανι εχει τα 3εκ ξερω γω.

Αν της ερθει προταση 4εκ συν ενα ποσοστο μεταπωλησης 20% (δηλαδη συνολικα 5εκ) τοτε εγω θα ελεγα να δοθει.

Αλλιως ας τον κρατησει με προοπτικη CL και γιατι οχι Euro2020 οταν πια θα ναι στην ωριμη ηλικια των 22 ετων.

Ο βασικος μου προβληματισμος για τον Γαλανοπουλο, ειναι το υψος του.

Στην θεση που παιζει (εξαρι, εκτος αν ξαφνικα αποκτησει πασα-σουτ-τελειωματα) νομιζω οτι ειναι μεγαλο μειον τα κατω απο 180cm του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×