Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ vol.II


mobster21
 Share

Recommended Posts

Παντως οταν καποτε πηραν τον Μπατιστα οι πουστηδες, ο Μελισσανιδης τους τσιμπησε τον Μητροπουλο.

Απλα το αναφερω.

Θα πει καποιος τι συγκρινω τωρα.

Ναι ο Τασος δεν ηταν Μπατιστα αλλα αναπαντητη εκεινη η κινηση δεν εμεινε και γενικα ο Ραμπο βοηθησε τοτε να παρουμε το δευτερο σερι.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

lazaros_thira7.jpg

 

ΛΑΖΑΡΕ ΚΑΡΙΟΛΗ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΟΥΜΠΑ ΟΛΗ.

 

 

Στο πρωτο τακλιν να σου κοπει η μπαλα πουστη.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει τωρα βρηκαν μια φωτο του Λαζαρου (αν ειναι κιολας αυτος) να σπεκουλαρουν.

Και ο Αλμπανης γαυρος ειναι παιδια.

Και ο Λαμπροπουλος.

Και ο Ανταμ.

Και ο Μανταλος.

Μην μπουμε στο τρυπακι αυτο γενικα και αρχισουν να βγαινουν φωτογραφιες παιχτων της ΑΕΚ στην 7, του Ολυμπιακου στην 13 και του Παναθηναικου στο πεταλο.

Οχι τιποτε αλλο αλλα φοβαμαι πως μονο οι δικοι μας οπαδοι θα πληγωνονταν.

Δεν με ενδιαφερει αν οι παιχτες μας ειναι γαυροβαζελοι, αν ειναι ομοφυλοφιλοι, αν παρτουζωνονται τις νυχτες πριν τα ξενοδοχεια με παιχτες αλλων ομαδων κτλ (ναι συμβαινουν και τετοια).

Το θεμα ειναι να ειναι επαγγελματιες.

Ε ο Λαζαρος ειναι μπινες.

Link to comment
Share on other sites

Έλα καλησπέρα.

Δηλαδή ο τίγραρος πούλησε παίχτη στον γαύρο;

320 χιλιάρικα για τον τριαντάλεπτο (MikrosKaiAtropos ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ), not bad.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο αρδ του γαύρου διαρρέουν ότι ίσως δεν είναι η μόνη κίνηση που γίνεται με παίκτη της ΑΕΚ φέτος... προφανώς η επικοινωνιακή τους τακτική είναι να χτυπήσουν όσο πάει την Πρωταθλήτρια ΑΕΚ που τους ξεπάτωσε φετοσ, με τους γνωστούς γαύρο λιμανίσιους τρόπους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου αρέσει η ηρεμία που αντιμετώπισε το θέμα η ΑΕΚ και ελπίζω αυτή να έχει τα ίδια αποτελέσματα με την ηρεμία που έβγαζε με το πιστόλι . Εκεί θα παραδεχτώ το Λυσσανδρου .

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο αρδ του γαύρου διαρρέουν ότι ίσως δεν είναι η μόνη κίνηση που γίνεται με παίκτη της ΑΕΚ φέτος... προφανώς η επικοινωνιακή τους τακτική είναι να χτυπήσουν όσο πάει την Πρωταθλήτρια ΑΕΚ που τους ξεπάτωσε φετοσ, με τους γνωστούς γαύρο λιμανίσιους τρόπους.

Ο Ανέστης ? Γιατί αλλα συμβόλαια δεν λήγουν εκτός του ουχο που έχει δηλώσει και επειδή δεν είναι τελειωμένος έλληνας ( όπως είχε δηλώσει και Νάτσο και κράτησε ) οτι δεν πάει σε αλλη ελληνική ομάδα .Ξεκίνησαν πάλι τα παλιά τους κόλπα .

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο αρδ του γαύρου διαρρέουν ότι ίσως δεν είναι η μόνη κίνηση που γίνεται με παίκτη της ΑΕΚ φέτος... προφανώς η επικοινωνιακή τους τακτική είναι να χτυπήσουν όσο πάει την Πρωταθλήτρια ΑΕΚ που τους ξεπάτωσε φετοσ, με τους γνωστούς γαύρο λιμανίσιους τρόπους.

Σιμοες κοιταζουν

Link to comment
Share on other sites

Εγω για Σιμοες εχω μαθει και ελπιζω να τελειωνουμε σιγα σιγα με οσους παιχτες μας αφορουν.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για Βρανιες έχω ακούσει ... είναι δεδομένο ότι μας χτυπάνε με το γνωστό πλιάτσικο του 90. Τα @@ μας θα πάρουν και θα ξεφτιλιστούν διπλα

Link to comment
Share on other sites

Παντως γενικα θα εχουμε σοου το καλοκαιρι.

Ο Λαζαρος ηταν αρχη.

Θα ερθουν και σε εμας κοκκινοι (πρωην η νυν) θα γελασουμε.

Με λιγα λογια ΑΕΚ-ΟΣΦΠ θα μονοπωλησουν το καλοκαιρι μεταγραφικα.

Τον νταμπλουχο παοκ στην μπουτσα τους θα τον γραψουν.

Καλο αυτο γενικα.

Επιστροφη στην κανονικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Nea Makri παιζει το ενδεχομενο να υπεγραψε πριν 2 χρονια ο Λαζαρος δυο συμβολαια ξεχωριστα;

Ενα με διαρκεια 2016-2018 και ενα δευτερο με διαρκεια 2018-2019;

Οποτε αυριο μεθαυριο απλα υπογραφουμε το δευτερο ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ και ο Λαζαρος εχει υπογραψει ΚΑΙ με ΑΕΚ συμβολαιο ενος ετους ΚΑΙ με Ολυμπιακο συμβολαιο 2 ετων;

Η για να ισχυσει κατι τετοιο θα πρεπει να το υπογραψει για λογαριασμο της ΑΕΚ ο Δεδες ο οποιος ουσιαστικα εκανε τα συμβολαια το 2016;

Link to comment
Share on other sites

Μας χτυπάνε στα χαμηλά συμβόλαια για να πονεσουν το μελ . Λογικό . Σιμοες δεν νομίζω να τρελαίνονται , ο βρανιες δεν τους είχε τρελάνει στα σοσιαλ ? Τι έγινε τώρα?

Αν ξεχάσουμε πάντως τη νοητική καθυστέρηση του παναγιωτη μπαστα , της ανύπαρκτη ταχύτητα του , τη καγκουριαση του , τα ξεφτιλικια με Μπάστα και τη κολοφατσα κτλ ειναι ακριβώς αυτό που θέλουμε στο κέντρο και δεν έπιασε στο γαυρο γιατί δεν είχε ενα σιμοες δίπλα του αλλα 3 ίδιους παίκτες χωρίς ταχύτητα διπλα του ρομαο οφοε ζιλε .

Τώρα μπορείτε να μου τα χωσετε .

Link to comment
Share on other sites

Παντως οταν καποτε πηραν τον Μπατιστα οι πουστηδες, ο Μελισσανιδης τους τσιμπησε τον Μητροπουλο.

Απλα το αναφερω.

Θα πει καποιος τι συγκρινω τωρα.

Ναι ο Τασος δεν ηταν Μπατιστα αλλα αναπαντητη εκεινη η κινηση δεν εμεινε και γενικα ο Ραμπο βοηθησε τοτε να παρουμε το δευτερο σερι.

Τον Μητροπουλο δεν τους τον πηραμε ενω ηθελαν να τον κρατησουν, οποτε δεν ηταν ακριβως "απαντηση"¨. Δεν τον ηθελαν επειδη ηταν 35 χρονων, αλλα εκαναν λαθος.

Γενικα εκεινη η ΑΕΚ αξιοποιουσε καλυτερα τους παικτες απο τον γαυρο, φανηκε και οταν γυρισε ο Μπατιστα στην ΑΕΚ το 95, οταν οι γαυροι δεν τον ηθελαν πια αλλά στην ΑΕΚ τα ξαναπηγε καλά.

 

Το κοινο με τοτε οτι η ΑΕΚ ειναι πλεον πιο υγιης οργανισμος απο τον γαυρο, οποτε χαλαρα ενας παικτης που επιασε σε μας να χαθει στον ολυμπιακο,

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο κεφτες το ξεφτυλισε με τις ειδησεις που ανεβασε για Λαζαρο.Πραγματικα κλαιν μαιν,ας το πανε δικαστικα ως εκει που δεν παει αλλα στ'αρχιδια μας,δεν ξερω κανεναν να στεναχωρηθηκε που εφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

​παντως,προσωπικα,αυτα τα πολλα δημοσιεύματα και απειλες περι δικαστικης διαμάχης δεν μου αρεσουν.αν το νομικο επιτελειο εχει δεμενη την υποθεση,απλα,περιμενει την 1η ιουλη και εμφανιζει το συμβολαιο και ολοι τρεχουν πανικόβλητοι.τωρα τα "θα κανω ,θα ρανω,θα σου δειξω " ισως είναι και κουτσαβακισμοι μπας και τσιμπισουν.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψηθει για Ταχτσιδη,Τιγρη ξηγησου

Δε χάρηκες που σου έφερε Λάζαρο, θέλεις να ξεφορτώσεις και Ταχτσίδαρο στον ανταγωνισμό; 

Link to comment
Share on other sites

Δε χάρηκες που σου έφερε Λάζαρο, θέλεις να ξεφορτώσεις και Ταχτσίδαρο στον ανταγωνισμό; 

 

Τιγρη ειπα οχι Ιβαν

Link to comment
Share on other sites

​παντως,προσωπικα,αυτα τα πολλα δημοσιεύματα και απειλες περι δικαστικης διαμάχης δεν μου αρεσουν.αν το νομικο επιτελειο εχει δεμενη την υποθεση,απλα,περιμενει την 1η ιουλη και εμφανιζει το συμβολαιο και ολοι τρεχουν πανικόβλητοι.τωρα τα "θα κανω ,θα ρανω,θα σου δειξω " ισως είναι και κουτσαβακισμοι μπας και τσιμπισουν.

Επειδη για μαλακες δεν τους εχω, εαν ο Λαζαρος δεν εχει υπογραψει οταν ηρθε ενα συμβολαιο 2+1 αλλα δυο συμβολαια ενα διετους (αυτο που τελειωσε) και ενα μονοετους διαρκειας τοτε βλεπω τον Λαζαρο να ξαναπαθαινει οτι επαθε τοτε στον ΠΑΟΚ.

Και επειδη ο Μελισσανιδης δεν θα του την χαρισει οπως εκεινος ο παοκ, θα πεσει κλαμα.

Γενικα μακαρι να εχει κανει την μαλακια ο Λαζαρος.

Διαβασα στο 365 πως απειλει να στειλει το συμβολαιο σε.... γραφολογους για να αποδειξει οτι τον πλαστογραφησαν.

Ποιο συμβολαιο ομως;

Αυτο με το οποιο αγωνιζοταν;

Η αυτο που αν η ΑΕΚ αυριο υπογραψει (και εχει ηδη την υπογραφη του) και καταθεσει ο Λαζαρος θα βρεθει να εχει υπογραψει δυο συμβολαια και με ΑΕΚ και με ΟΣΦΠ για του χρονου;

Παντως αυριο, θα κληθει απο την ΠΑΕ για να εξηγησει στην διοικηση τα οσα ειπε περι απειλων.

Γενικα μαλακια εχει κανει ο Λαζαρος και η τοση επιθετικοτητα απο την πλευρα μας μου δειχνει πως μαλλον τον παμε για γαμησι.

Αλλωστε ο Μελισσανιδης εχει αποδειξει πως με τον Ιβαν κανει τον μαλακα.

Τον Μαρινακη τον παει γαμιωντας.

Link to comment
Share on other sites

Και ο Ντιντακ γραφολογους εψαχνε και στο τελος παρακαλουσε να φυγει .......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×