Jump to content

Ντιναμό Κιέβου - Α.Ε.Κ. (Europa League, φάση των 32, ρεβάνς): 22/02, 20:00, Cosmote Sport 2 HD


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

31 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Mπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      12
    • Τσιγκρίνσκι
      7
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      6
    • Μπακασέτας
      4
    • Μασούντ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      7
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μασούντ
      27
    • Αραούχο
      2
    • Κλωναρίδης
      1
    • Γιακουμάκης
      0
    • Αϊντάρεβιτς
      0


Recommended Posts

Είμαι σχεδόν 44 ετών και βλέπω μπάλα 45 χρόνια. 

 

Ειλικρινά δεν θυμάμαι ή δε μου έρχεται στο μυαλό περίπτωση που σε νοκ-άουτ αγώνες όλων των ειδών των διοργανώσεων ΔΕΝ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΑ  ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ.

 

Πραγματικά αποκλειστήκαμε από ΕΝΑ λάθος σε 180' αγώνα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μια γαμημενη φορα να μην ειμαστε τοσο ατυχοι. Μια γαμημενη ρε πουστη. Μια γαμω το μουνι της μανας του καριολη που σφυριζει.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει... δεν έχω λόγια. 18 πίεση. Κομβικό σημείο η ευκαιρία του μασουντ που γαμαει την ψυχολογία και οι αλλαγές του μανολο που ήταν λευκή πετσέτα. Εύχομαι να μην δούμε τραυματισμούς Κ να μην μας γαμησει την ψυχολογία αυτός ο αδικος αποκλεισμός. Ζήτω η ΑΕΚΑΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Τεράστια εμφάνιση. Η ομάδα αν ήταν κομπλέ θα περνούσαμε.

Τώρα αναγκαστικά έβαλε τα ταγαρια Κλωναρίδη κ αστριτ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κερδισαμε αποψε (αρα αποκλειστηκαμε) για 5 λογους:

 

1. Μασουντ

 

2. Μασουντ (εις διπλουν αυτος)

 

3. Πολλες απουσιες

 

4. Αποτυχημενες αλλαγες (αυτο συνδυαζεται και με το 3 παντως γιατι καποιοι θα ψοφαγαν κι ερχεται κι αλλο ματς με απαιτησεις).

 

5. Σπορια διαιτησιας (οπως μαλιστα συνεβη και στο πρωτο ματς).

 

Υγ1. Επισης καθοριστικο το λαθος Μπακακη στο πρωτο ματς

Υγ2. Αραουχο και κυριως Ιρανος τραγικοι. Απο τα υπολοιπα παιδια δεν εχω παραπονο πανω-κατω

Υγ3. Για τον Μανολο τα ειπα. Λαθος αλλαγες αλλα εχει κι ενα ροστερ με 9 (αποψε) απουσιες να διαχειριστει σε συνεχη κρισιμα ματς. Ετσι κι αλλιως η όποια φετινη εως τωρα υπερβαση ειναι κυριως δικο του δημιουργημα

Υγ.4 Μασουντ κανε μας την χαρη αγορι μου. Δεν ειναι Πανιωνιος η ΑΕΚ. Και δεν μιλαω μονο για την ευκαιρια που θα την εκανα γκολ κι εγω...

Link to comment
Share on other sites

Αποτέλεσμα ντροπή του ποδοσφαίρου.Τρισάθλιος Μασούντ, κάκιστες οι αλλαγές του Χιμένεθ, μεγαλειώδη εμφάνιση για 3 γκολ.Επική εμφάνιση Χριστοδουλόπουλου που για κάποιο ακατανόητο λόγο έγινε αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Καταφεραμε και αποκλειστηκαμε απ αυτο το μπουρδελο. Δε χωνευεται με τπτ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Επιθετικη δυστοκια και αναποτελεσματικοτητα,ανυπαρκτος ο αραουχο,ανεκμεταλλευτα τα κορνερ,κουραστηκαμε,σκασαμε και φευγουμε με την καλη εμφανιση.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παίχτες δεν έχεις αφού το αφεντικό σε πρόδωσε. Αλλά ρε γαμημενε βάζεις Κλωναριδη; Άνθρωπο που τον κάνει πουτανα ο τελευταίος αμυντικός στο ελληνικό πρωτάθλημα να πάει να σου γυρίσει ματς στους 32; Ε πάνε γαμησου μαλακα, θα χάσουμε πρωταθλημα από τον Κλωναριδη επειδή εσύ είσαι μυθικός μαλακας. Α γαμησου σε τελική ανάλυση.

 

Μασούντ να πέσεις απ' το αεροπλάνο γαμω τον Αλλάχ σου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μασούντ πέρα του ότι έχασε το γκολ που θα μας έδινε την πρόκριση στο πρώτο ημίχρονο μας έκανε εξαιρετικά αργούς και στο δεύτερο μετά την ευκαιρία όλο βούταγε μπας και πάρει πέναλτι από ένα κοράκι που ήταν ξεκάθαρα εναντίον μας

 

Τεράστια ΑΕΚ, έργο Μανόλο (που το γάμησε όμως με τις αλλαγές)

 

Αλλά ρε πούστη μου, έχω βαρεθεί να μένουμε μια ζωή με τις εντυπώσεις, η πουτάνα η τύχη δεν μας χρωστάει τίποτα εμάς;

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε μεγαλη ομαδα.

Κριμα που δεν περασαμε, αλλα εντος συνορων δεν εχουμε αντιπαλο.

Μιλαμε για ομαδα ευρωπαϊκου επιπεδου.

Μπραβο σε ολους.

Του χρονου ακομα ψηλοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παίχτες δεν έχεις αφού το αφεντικό σε πρόδωσε. Αλλά ρε γαμημενε βάζεις Κλωναριδη; Άνθρωπο που τον κάνει πουτανα ο τελευταίος αμυντικός στο ελληνικό πρωτάθλημα να πάει να σου γυρίσει ματς στους 32; Ε πάνε γαμησου μαλακα, θα χάσουμε πρωταθλημα από τον Κλωναριδη επειδή εσύ είσαι μυθικός μαλακας. Α γαμησου σε τελική ανάλυση.

 

Μασούντ να πέσεις απ' το αεροπλάνο γαμω τον Αλλάχ σου

Ναι μωρε τον προδωσε το αφεντικο δεν εχει παιχτες με 9 απουσιες πρωτοκλασατων παιχτων σου παιζεις μονοτερμα 180 λεπτα την ντυναμο κιεβου στου; 32.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τολμώ να πω έχοντας πλήρη επίγνωση του τι γράφω γιατί εκείνη την ομάδα την ζούσα μέρα με τη μέρα, πως αν μείνει ο Μανόλο και το ρόστερ αυτό με 2-3 προσθήκες το καλοκαίρι, θα κάνει την ΑΕΚ του 1991-1994 να μοιάζει πολύ λίγη. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε τον προδωσε το αφεντικο δεν εχει παιχτες με 9 απουσιες πρωτοκλασατων παιχτων σου παιζεις μονοτερμα 180 λεπτα την ντυναμο κιεβου στου; 32.

Βάζεις και τον Ανέστη στους 9 πρωτοκλασάτους φίλε;

Link to comment
Share on other sites

ο αραουχο ειναι παικτης που μπορει να σου παρει το ματς με μια εντυπωσιακη ενεργεια εκει που δεν το περιμενεις οπως εκανε με τον γαυρο αλλα δεν ειναι ο εκτελεστης μεσα στη περιοχη

 

ο Μασουντ πολυ καλος με τη μπαλα στα ποδια αλλα οπως φανηκε δεν εχει το γκολ, επισης δεν εχει νοημα να διαμαρτυρεται ολη την ωρα και να τσακωνεται, πρεπει να αλλαξει τη μεσανατολιτικη νοοτροπια του

 

ο Μανολο καλα το πηγε το ματς αλλα απο τη στιγμη που τους πιεζουμε και παμε να χτυπησουμε τη προκριση δεν καταλαβα γιατι εβγαλε τον Λαζαρο

 

Γενικα η συμμετοχη μας στην Ευρωπη ειναι πολυ πετυχημενη και αγωνιστικα και οικονομικα και οσον αφορα τους βαθμους

 

Συνεχιζουμε, επιστροφη στο πρωταθλημα, σπυρο ανοιξε τοπικ για ατρομητο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επιθετικη δυστοκια και αναποτελεσματικοτητα,ανυπαρκτος ο αραουχο,ανεκμεταλλευτα τα κορνερ,κουραστηκαμε,σκασαμε και φευγουμε με την καλη εμφανιση.

Ο αραουχο μονο ανυπαρκτος δεν ηταν κατα την αποψη μου.Αλλα εχασε και αυτος τεραστια ευκαιρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×