Jump to content

Ατρόμητος - Α.Ε.Κ. (23η αγ.): 26/02, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Για μενα επρεπε να γινει καλυτερη μεταγραφη του αντιμανταλου.

και για μενα αλλα τσαμπα μονο εμεις θα παιζαμε..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο λιβαγια επισης χαζος ειναι και τσακωνεται σε τερτοιο ματς με το σκορ 1-1 3 λεπτα χασαμε εκει στο κορνερ

Link to comment
Share on other sites

Ο γαλανο μια χαρα ειναι απλα δεν κανει σαν διδυμο με τον σιμοες.Λειπει υψος και δυναμη

Link to comment
Share on other sites

Μια ζωη την ιδια μαλακια κανουμε στο μεταξυ στην θεση των χαφ.

Ολο για μπακ και εξτρεμ κλαιμε και απο τα χαφ τον πινουμε στο τελος.

Δεν ισχυει αυτο σε καμια περιπτωση.

 

Ειδικα με το θεμα μπακ φετος ειναι η πρωτη εξαιρετικη χρονια μετα απο παρα πολλα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

μας δινουν το Πρωταθλημα στα χερια και φοβομαστε να το πιασουμε...

 

πολυ μεγαλη γκελα η σημερινη...

 

και στα παπαρια μου αν ειναι καλη ομαδα ως συνολο οι αλλοι οι μουλοι...

 

για τον Ατρομητο Περιστεριου μιλαμε...

 

κρυβεις την μπαλα τα τελευταια λεπτα με 0-1 εκει μεσα ρε πουστη μου...

 

δεν ξερω... εχω βρισει πολυ σημερα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω την αποψη οτι ο μικρος πρεπει να ειναι βασικος.

Δεν τον θεωρω ανεπαρκη σε καμια περιπτωση.

 

Ο Γαλανοπουλος εχει παιξει καμια 20αρια ματς σαν βασικο 8αρι φετος στην ΑΕΚ και πρεπει να εχει 0 γκολ και 0 ασιστ. Εχει καλα στοιχεια αλλα δεν κανει σε καμια περιπτωση για βασικο χαφ της ΑΕΚ αυτη τη στιγμη. Ακομα και σαν ευθυνη ειναι too much για τον παικτη. Αν το σκεφτηκαν ετσι καναν εγκλημα

Link to comment
Share on other sites

Το πραγμα με φυσιολογικη ροη (θα) εχει ως εξης: 

 

  1. ΑΕΚ 51
  2. ΠΑΟΚ 49 με μειον τρεις και μηδενισμο στο παιχνιδι με τον Ολυμπιακο
  3. Ολυμπιακος 46 με μειον τρεις αλλα 0-3 ανευ αγωνος για την Τουμπα

Η δικη μου λογικη λεει οτι εαν με τοσους μειον βαθμους στους ανταγωνιστες το χασεις, τοτε δεν δικαιουσαι δια να ομιλεις. 

Εχεις το παιχνιδι της Τουμπας και ας πουμε και τον Παναθηναικο εντος σαν ματς υψηλης εντασης/κινδυνου.

Ο ΠΑΟΚ εχει την Τριπολη, εσενα, το Σπανο εξω και τον Παναθηναικο εξω.

Ο Ολυμπιακος εχει μονο τον Παναθηναϊκο στο Καραισκακη. Λογικα παει για το απολυτο και ταβανι τους 67.

 

67 ταβανι Ολυμπιακος, 70 ΠΑΟΚ, 72 εσυ. Και με ηττα στην Τουμπα μπορει να χασει ο ΠΑΟΚ 2 βαθμους σε Τριπολη ή Λεωφορο ή Περιστερι και να παει το πραγμα στην ισοβαθμια. Γι αυτο φωναζα για το αποψινο και το ματς οπως ηρθε μπορουσες να το παρεις. Δεν το πηρες γιατι εισαι πτωμα απο την κουραση και οτι ποιοτικο εχεις μπροστα ειναι ντεφορμε.

 

Για μενα η ΑΕΚ ειναι το φαβορι, δεν ηταν πριν τα γεγονοτα της Τουμπας αλλα αυτο το δυνητικο μειον 6 του ΠΑΟΚ την εχει μετατρεψει σε φαβορι. Ανεβαινεις στη Θεσσαλονικη δεν χανεις και τελειωνεις καθε συζητηση. Σου αρκει και το Χ οπως θα αρκουσε στον ΠΑΟΚ εαν δεν υπηρχε η διαφαινομενη τιμωρια. Το να το χασεις απο τον Ολυμπιακο με 5 ποντους αβαντζο το θεωρω τουλαχιστον ιλαρο.

 

Δυστυχως δεν το τελειωσες αποψε και θα σου βγει η ψυχη.

ο παοκ μονο στον αστερα αν χασει βαθμους

Link to comment
Share on other sites

εγινε στο α ημιχρονο με τη δυναμο εντος

Θεωρώ ότι παίκτες ζούνε γι αυτά τα ματς, ο Λάζαρος βγήκε στο 70 και κόντεψε να πάθει εγκεφαλικό, σκέψου μετά τα όργια στο πρώτο ματς να παιζε μόλις κανά 20λεπτο 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι να σκάσω.

Ολοι σκασμενοι ειμαστε αλλα δεν μας παιρνει να μας παρει απο κατω.

Σφιγγουμε δοντια σηκωνουμε κεφαλι και προχωραμε.

Θα πεθανουμε αλλα θα τους γαμησουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανοπουλος εχει παιξει καμια 20αρια ματς σαν βασικο 8αρι φετος στην ΑΕΚ και πρεπει να εχει 0 γκολ και 0 ασιστ. Εχει καλα στοιχεια αλλα δεν κανει σε καμια περιπτωση για βασικο χαφ της ΑΕΚ αυτη τη στιγμη. Ακομα και σαν ευθυνη ειναι too much για τον παικτη. Αν το σκεφτηκαν ετσι καναν εγκλημα

Τα χιλιομετρα που καταπινει,τα καθετα μετρα που κουβαλαει την μπαλα και οι ασφαλεις επιλογες του στην πασα μου αρκουν.

 

Αν στο σημερινο ματς επαιζε διδυμο Μοραν-Αστριτ,η Ρεαλ και η Μπαγερν θα ειχαν κανει κανει επισημη προταση στο Τρεχαντινεικο για τη μιση ενδεκαδα του.

Link to comment
Share on other sites

Τα χιλιομετρα που καταπινει,τα καθετα μετρα που κουβαλαει την μπαλα και οι ασφαλεις επιλογες του στην πασα μου αρκουν.

 

Αν στο σημερινο ματς επαιζε διδυμο Μοραν-Αστριτ,η Ρεαλ και η Μπαγερν θα ειχαν κανει κανει επισημη προταση στο Τρεχαντινεικο για τη μιση ενδεκαδα του.

 

ΟΚ, ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε, απλα να σημειωσω οτι στην ακομα περιπτωση που θεωρησεις και το Γαλανοπουλο αναντικαταστατο,δε χρειαζοσουν κανενα Μοραν που δεν κανει και τπτ σωστα εδω που τα λεμε. Ειχες καλυτερο παιχτη απ'αυτον ηδη, τον Αστριντ, ας εβαζες τον Αστριντ που τουλαχιστον ειναι εντος κλιματος και μπορει να βγαλει και καμια μπαλια που και που. Ο αλλος ειναι σαν διασταυρωση Μαυρουδη Μπουγαιδη με Παντελη Καφε, τι νοημα ειχε να παρεις τετοιο παιχτη? Ας εφερνες καναν κατσαπλια τυπου Κορμπου ξερω γω

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανοπουλος εχει παιξει καμια 20αρια ματς σαν βασικο 8αρι φετος στην ΑΕΚ και πρεπει να εχει 0 γκολ και 0 ασιστ. Εχει καλα στοιχεια αλλα δεν κανει σε καμια περιπτωση για βασικο χαφ της ΑΕΚ αυτη τη στιγμη. Ακομα και σαν ευθυνη ειναι too much για τον παικτη. Αν το σκεφτηκαν ετσι καναν εγκλημα

 

Σωστός. Το πρωτάθλημα το παίρνουν εύκολα οι ομάδες με παίχτες που σκοράρουν απο τις πίσω γραμμές, να μπορούν να σε ξελασπώσουν οταν κλειστούν οι μπροστά. Μέχρι στιγμής τα 6-8άρια σου, σου έχουν δώσει 6 γκολ / 7 ασίστ. Οσα έκανε ο Κατσουράνης πχ στα καλά του μέσα στη χρονιά. Η ΑΕΚ παράγει ποδόσφαιρο, κάνει φάσεις και όμως έχει την χειρότερη επίθεση. Αυτό οφείλεται και στην όχι και τόσο καλή χρονιά ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ που κάνουν ο Λιβάγια και ο Αραούχο. Δεν γίνεται πρώτος σκόρερ σου να είναι ο Λάζαρος και να ακολουθούν αυτοί. Αντε να το σηκώσουμε στο τέλος και στα παπάρια μας, αλλά νομίζω οτι η ΑΕΚ το καλοκαίρι ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να ψάξει και για φορ περιοχής τύπου Μπεργκ. Λεω θα έπρεπε γιατι δεν προκειται εφόσον φαίνεται διατεθειμένη να αγοράσει Λιβάγια και ίσως Αραούχο. Ας βρεί τουλάχιστον 2 εξτρεμ να πατάνε περιοχή να μην φαίνεται αυτή η έλλειψη σε κλειστές άμυνες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε, απλα να σημειωσω οτι στην ακομα περιπτωση που θεωρησεις και το Γαλανοπουλο αναντικαταστατο,δε χρειαζοσουν κανενα Μοραν που δεν κανει και τπτ σωστα εδω που τα λεμε. Ειχες καλυτερο παιχτη απ'αυτον ηδη, τον Αστριντ, ας εβαζες τον Αστριντ που τουλαχιστον ειναι εντος κλιματος και μπορει να βγαλει και καμια μπαλια που και που. Ο αλλος ειναι σαν διασταυρωση Μαυρουδη Μπουγαιδη με Παντελη Καφε, τι νοημα ειχε να παρεις τετοιο παιχτη? Ας εφερνες καναν κατσαπλια τυπου Κορμπου ξερω γω

Συμφωνω οτι ο Μοραν αποδειχτηκε ταγαρι.

Συμφωνω ομως και στη λογικη με την οποια κινηθηκε η ομαδα να τον αποκτησει τον Γεναρη.Δατς ιτ,τιποτα παραπανω.Ηταν μια κινηση που δεν βγηκε και αυτο φυσικα το χρεωνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σκόρπα τα αλλού κι άφηνε το "Άριδας Σαμπόνις" να βολοδέρνει στην ανυπαρξία και τον εξευτελισμό.

ΟΥΣΤ

Ντροπή κύριοι.

Βλέπουμε ποιοι σκάβουν τον λάκκο του διαγωνισμού.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω η ομαδα το καλοκαιρι να βρει παιχτη στα ακρα που να σκοραρει οπως ο Λαζαρος η εστω 7-8 γκολ/σεζον και ενα 8αρι που να χει αλλα τοσα/σεζον.

Δεν εχει προβλημα στους επιθετικους η ΑΕΚ.

20 γκολ με το σημερινο και 10 ασιστ σε 13 μηνες εχει ο Αραουχο χωρις προετοιμασια.

Η ομαδα το καλοκαιρι θελει ΧΑΦ.

Θελει εναν αντιΣιμοες αλλα ψηλο (τυπου Γιοχανσον), θελει τον Αυστριακο αντι του Αινταρεβιτς (upgrade) αλλα θελει ΚΑΙ εναν box2box τυπου Λετσπαγια παλια η εστω Ζουκουλινι.

Μας εφαγε η παπαρια "θα φερουμε χαφ ακριβο για αναπληρωματικο των Σιμοες-Γιοχανσον;".

Ναι βρε τσιπηδες.

Γενικα πρεπει να χετε διαφορα στυλ χαφ.

Εμεις φετος πασχουμε ΚΑΙ αριθμητικα ΚΑΙ ποιοτικα.

Και Γιοχανσον να χαμε θα εξακολουθουσαμε να πασχουμε ΚΑΙ αριθμητικα.

Το καλοκαιρι θα φυγουν ΔΥΟ Χαφ: Γιοχανσον-Αινταρεβιτς. Εγω λεω θες να παρεις τρεις κανονικα. Αλλα βλεπω να παιρνουμε τον Αυστριακο μονο.

Γενικα αν ο αξονας δεν εμπλουτιστει ΚΑΙ αριθμητικα ΚΑΙ ποιοτικα δεν..

Και θα λεμε μετα για τον Αραουχο που δεν παστελωνει αρκετα με τους... αλχημιστες απο πισω.

Link to comment
Share on other sites

το ξενέρωμα  που έχω φάει δεν περιγράφεται.

 

και εκεί που λες οκ παίζουν το πουλάκι τους αλλά τουλάχιστον κερδίζουν, πάς και τρως γκολ στο 80'.

 

εχω αδειάσει, τέλος

Edited by DiK-Reloaded
Link to comment
Share on other sites

Μερικοί νομίζατε ότι με νικη σήμερα παίρναμε μαθηματικά το πρωτάθλημα...

Είμαστε στο +2 και ξενερωνετε, πατε καλα ρε? Έχουν μείνει 7 τελικοί... Οσο πλησιάζουμε μπρος το τέλος τόσο περισσότερη πίστη έχω στην ομάδα και πρέπει να έχουμε όλοι

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός ο κεφτές αρχική σελίδα καταστροφή λες και ήρθε το τέλος του κόσμου

Τι ηττοπάθεια είναι αυτή ρε πουστη μου

Link to comment
Share on other sites

Ολοι εχουμε φαει ξενερωμα.

 

Τα πραγματα ειναι απλα πλεον. Αν πανε ολα νορμαλ δικαστικα, για να σηκωσεις κουπα θες

 

Χ στην Τουμπα

 

Στα υπολοιπα 6 ματς

 

1. Πανιωνιο μεσα

 

(και μετα την Τουμπα)

2. ΠΑΟ μεσα

3. Πλατανια εξω

4. Λεβαδειακο μεσα

5. Κερκυρα εξω

6. Απολλωνα εξω

 

Εχεις δικαιωμα για ενα χ ακομα και θες 5 νικες.

 

Αυτα υπο την προυποθεση οτι δεν χασει αλλο ποντο ο μπαογκ (εκτος απο το ματς με σενα)

 

Μπορεις? αν οχι, εισαι λιγος τι να κανουμε τωρα...

 

Υγ. Για μενα με το ανυπαρκτο βαθος που εχεις κυριως μεσοεπιθετικα, την ΑΕΛ στο κυπελλο την παιζεις με ψιλο-δευτερα γιατι απλα δεν προκειται να αντεξεις διαφορετικα. Κι ο,τι γινει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχουν γνώση οι φυλακές για να έχουμε και εμείς σταθερή την πίεση

 

Σοφά μιλάς παιδί μου !!!!

Όλοι για "κάγκελο" είμαστε.

Μπουντρούμι κι άγιος ο Θεός ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×