Jump to content

Ξαδέρφες - Α.Ε.Κ. (25η αγ.): 11/03, 19:30, Novasports 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Σου έχει τύχει ξυλίκι στη γειτονιά σου;

Και φανατισμός υπάρχει και παράνοια υπάρχει.

 

Περισσο μενω ψοφια πραγματα γενικα.

Ωστοσο πιστευω οτι 50 μαλακες σε καθε ομαδα δεν ειναι να δυνατο να χαρακτηριζουν ολους τους οπαδους.

Χρονια τωρα πιστευω πως η Ελλαδα δεν πασχει ποδοσφαιρικα τοσο οσο θελουν να νομιζουμε σε επιπεδο χουλιγκανισμου.

Αλλου πασχει (διαφθορα, εγκαταστασεις κτλ) αλλα επειδη τα μεν πρωτα κινουν την οικονομια τα δε δευτερα κοστιζουν, εχουμε τα... σκιαχτρα να τους χρεωνουμε την καταντια του προϊοντος.

Τωρα το τι γινεται σε Αγγλιες, Ιταλιες η Ισπανιες σε επιπεδο χουλιγκανων το διαβαζουμε συχνα-πυκνα και μπορουμε να κρινουμε.

Btw πρεπει να κανει ενα σχολιο ο Ντεμης για την χλεπα του Καραγκερ σε οικογενεια (πατερα-γυναικα-παιδια) οπαδων της Γιουναιτεντ.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Saxon δεν ξέρω τι ήθελες να αποδείξεις με την παράθεση του κειμένου. Εμένα αυτό που λεει η ποδοσφαιρική νοημοσύνη μου, ειναι οτι όσο και να ευθύνεται ΦΙΦΑ-ΟΥΕΦΑ για το χαλί της Ελλάδας, πολυ περισσότερο ενδιαφέρεται για την εικόνα της. Οποτε λέω αν κάποιος κανει πανο τη σκηνή με το Σαββιδη και απο κάτω λεζάντα UEFA-FIFA σταματήστε να σκοτώνετε το ποδόσφαιρο, νομίζω οτι μερικά κωλαρακια θα τσούξουν περισσότερο απο το επιτρεπτό. Και στα παπάρια τους για τις επιτροπές διαιτησίας κλπ

Link to comment
Share on other sites

Και μετά ο ο γκοθομπήχτης ο Μπουκόφσκι, ονειρεύεται εγκαίνια Ανιέλι όπου αναγκαστικά πρέπει να τον βάλεις μέσα και αυτόν.

Βαρθολομαίος σαν τον Ρουβά στην Αριστοτέλους λέμε.

Καποτε ο Ολλανδος ειχε πει οτι ο Μιμης θα κανει τα εγκαινια Οικουμενικη Συνοδο.

 

Αν ειναι να γινουν με Ντουσκαρα,Ντεμαρα,Στελαρα και δεν συμμαζευεται οχι Οικ.Συνοδο προτιμω αλλα και το Opus Dei να μαστιγωνει οποιον δεν μεταλαβει μπετον.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Και μετά ο ο γκοθομπήχτης ο Μπουκόφσκι, ονειρεύεται εγκαίνια Ανιέλι όπου αναγκαστικά πρέπει να τον βάλεις μέσα και αυτόν.

Βαρθολομαίος σαν τον Ρουβά στην Αριστοτέλους λέμε.

 

Πλεον ειμαστε μονο φιλοι με την γκοθου, καφες σπιτι, Sisters of Mercy σκακι και παραλληλα συζητησεις για ΑΕΚ, φιλοσοφια, σινεμα
  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Καποτε ο Ολλανδος ειχε πει οτι ο Μιμης θα κανει τα εγκαινια Οικουμενικη Συνοδο.

 

Αν ειναι να γινουν με Ντουσκαρα,Ντεμαρα,Στελαρα και δεν συμμαζευεται οχι Οικ.Συνοδο προτιμω αλλα και το Opus Dei να μαστιγωνει οποιον δεν μεταλαβει μπετον.

H Ένωση των Εκκλησιών θα γίνει. 

Θα τραβάνε από τα πετραχήλια ο Μπαρθόλομιου τον Φραγκίσκο και ο Φραγκίσκος τον Μπαρθόλομιου ποιος θα κόψει την κορδέλα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πλεον ειμαστε μονο φιλοι με την γκοθου, καφες σπιτι, Sisters of Mercy σκακι και παραλληλα συζητησεις για αεκ, φιλοσοφια, σινεμα

Και κανα πουτσαδάκο για να σπάει η ρουτίνα. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ε το μονο που σου χει μεινει ειναι να την παντρευτεις,

να κανετε ενα παιδι 

και να το πειτε μελινα.

Αν δεν φοβομουν μην της γυρισει το ματι κανα βραδι και με θυσιασει ενω θα κοιμαμαι θα το σκεφτομουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πλεον ειμαστε μονο φιλοι με την γκοθου, καφες σπιτι, Sisters of Mercy σκακι και παραλληλα συζητησεις για αεκ, φιλοσοφια, σινεμα

Θελω παρα πολυ να μου εξηγησεις πως καποιος μπορει να παιξει σκακι με Sisters of Mercy.

 

Δηλαδη το αναλογο ειναι να διαβαζεις Καφκα στην ιδια αυλη που ο Ιβαν κανει τη σκοποβολη του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θελω παρα πολυ να μου εξηγησεις πως καποιος μπορει να παιξει σκακι με Sisters of Mercy.

Δηλαδη το αναλογο ειναι να διαβαζεις Καφκα στην ιδια αυλη που ο Ιβαν κανει τη σκοποβολη του.

Φετος η χρονια ειναι Sisters of Mercy δηλαδη ΑΕΚ. Ειναι λιγο πολυπλοκο το ζητημα που απαιτει αποστασιοποιηση μπρεχτικη, θα ακολουθησουν σχετικα τοπικς μολις γινει το νταμπλ.
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε απλα παντρεψου την ,

μην της κανεις παιδια

και φωναζε την μπεκα.

 

 

Σταμάτα μωρέ μαλάκα να με κάνεις ρεζίλι στη δουλειά. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε απλα παντρεψου την ,

μην της κανεις παιδια

και φωναζε την μπεκα.

Μην γυρισει ομως στο ΚΜ μετα απο 15 χρονια και ζηταει συγγνωμη απο αυτους που πληγωσε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

H Ένωση των Εκκλησιών θα γίνει. 

Θα τραβάνε από τα πετραχήλια ο Μπαρθόλομιου τον Φραγκίσκο και ο Φραγκίσκος τον Μπαρθόλομιου ποιος θα κόψει την κορδέλα. 

 

θα τσιμεντώσει το Σχίσμα ο Κουραπαλάτης??

Link to comment
Share on other sites

Μιλαγα με εναν γαυρο και μου πε οτι το σκεπτικο για να τιμωρηθουν και οι δυο ΑΕΚ ΠΑΟΚ ειναι οτι υπηρξαν απειλες των μιχελ σαββιδη για τις οποιες θα τιμωρηθει με -6 (αρα παει 49)και οτι η αστυνομια και διαιτητης αν και υπηρξε τρομοκρατια για 10λεπτα(οσο ηταν ο σεριφης μεσα) ,μετα ο σαββιδης εφυγε απο το γηπεδο,οποτε το ματς μπορουσε να συνεχιστει.Επισης μου ειπε οτι η αστυνομια λεει οτι διασφαλιζε την επανεναρξη του που δεν ξερω αν ισχυει...

Link to comment
Share on other sites

να τον παρει για σεναριογραφο στην αλτερ εγκο ο πολντο να του πεις 

Link to comment
Share on other sites

να τον παρει για σεναριογραφο στην αλτερ εγκο ο πολντο να του πεις

Καλα και μενα γενικα μαλακιες μου φανηκαν απλα μου ειπε αυτο για την αστυνομια δεν το χα ακουσει πουθενα ισχυει?εδινε εγκριση για να ξαναξεκινησει?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν δεν ειχαν προηγηθει ολα αυτα τα τραγικα με την εφεση και την μεταμεσονυκτια αποφαση-φιλι ζωης στην μπουγατσα,ολοι τωρα θα ποσταραμε πανηγυρικα πρωταθληματικα post.εξαιτιας οσων συνεβησαν, το μονο που δεν εχουμε γραψει ειναι οτι το πιστολι το εβαλε στη θηκη ο χιμενεθ ξερω ρω....

Link to comment
Share on other sites

Καλα και μενα γενικα μαλακιες μου φανηκαν απλα μου ειπε αυτο για την αστυνομια δεν το χα ακουσει πουθενα ισχυει?εδινε εγκριση για να ξαναξεκινησει?

δεν εχει καμια σημασια η αστυνομια εψαχνε να καλυψει τον πατο της γιατι δεν ειχε συλλαβει τον σαββιδη

Link to comment
Share on other sites

και που να δεις και την καινουργια που κυκλοφορει τωρα.

και που εχουν γινει μανικια λεει στην οικογενεια εξαιτιας της.

αν μπει ο στυλιανοπουλος και γραψει θα σας κοπουν τα γονατα

για το που παει αυτη η ομαδα με τις ενδοοικογενειακες αντιθεσεις.

στυλ θα μιλησεις ρε ή σε δεσμευει υποσχεση σε γιωργακι ?

 

Ισχύει και με ασχημες λεπτομερειες .

Του εχουν απαγορευσει να ξαναπατησει πατρικο

αν δεν την διωξει .

Link to comment
Share on other sites

Μιλαγα με εναν γαυρο και μου πε οτι το σκεπτικο για να τιμωρηθουν και οι δυο ΑΕΚ ΠΑΟΚ ειναι οτι υπηρξαν απειλες των μιχελ σαββιδη για τις οποιες θα τιμωρηθει με -6 (αρα παει 49)και οτι η αστυνομια και διαιτητης αν και υπηρξε τρομοκρατια για 10λεπτα(οσο ηταν ο σεριφης μεσα) ,μετα ο σαββιδης εφυγε απο το γηπεδο,οποτε το ματς μπορουσε να συνεχιστει.Επισης μου ειπε οτι η αστυνομια λεει οτι διασφαλιζε την επανεναρξη του που δεν ξερω αν ισχυει...

Λαθος ολα, το -6 ειναι τυχαιο νουμερο απο την κοιλια τους (οσο θελει ο δικαστης δινει για την εισοδο) και το οτι εφυγε το κακοποιο στοιχειο αρα επρεπε να συνεχισουμε ειναι αστειο ως επιχειρημα για πολλους λογους.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ βλεπουμε πως πανε να χοντρυνουν το πραγμα

οι Παπαθεοδωρου 

μπας και παρουν αναβολη αυριο

και παμε και για γκρεξιτ .

Τωρα μιλουν για απειλες στον iBAN και βομβες .

 

Ο,τι γραψει το sdna αναπαραγει τις

αμεσως επομενες ωρες ολο το παοκολογημα.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ βλεπουμε πως πανε να χοντρυνουν το πραγμα

οι Παπαθεοδωρου 

μπας και παρουν αναβολη αυριο

και παμε και για γκρεξιτ .

Τωρα μιλουν για απειλες στον iBAN και βομβες .

 

Ο,τι γραψει το sdna αναπαραγει τις

αμεσως επομενες ωρες ολο το παοκολογημα.

Αυτη ειναι η σειρα. Πρωτα μιλαει το αφεντικο και μετα αναπαραγουν οι δουλοι του.

 

Υγ. Εντυπωσιακο οτι μπαινουν και σχολιαζουν στα ΣΟΒΑΡΑ ΑΕΚτζηδες σε αυτο το site.

Link to comment
Share on other sites

Με το που θα τιμωρηθούν το επόμενο βήμα είναι να το ρίξουν στα βράχια. Εδώ θα είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν θα γίνει,θα δεχτούν την απόφαση και θα βγάλουν τον σκασμό.

Link to comment
Share on other sites

Μακρυα απο ΣπορτουΙβαν-DNA

Η φαση ειναι , οτι αν αυτο το σαιτ λεγοταν ΣΠΟΡ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ, θα γελουσαμε μεχρι δακρυων οπως πηγε απατο το ΠΑΟΚ365 πως το λεγαν του Κολκα.

Και τωρα ο Παπαθιοδορ κ Κολκατ κανανε σαιτ, κ αναφερομαστε σε αυτο.

Τους βαραει ο αλλος ντεφι κ αυτοι ξερνανε νιουζ.

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ καν τον κοπο το μερος. Μοναχα ΧΛΕΥΑΣΜΟ.

Τωρα εχει ανοιξει και το10.gr που ναι sdna αλλα για γαυρους γενικα καλο ειναι να μην δινουμε ουτε κλικ σ αυτα γιατι και το dna το aek365 και γενικα οι ΑΕΚτζηδες και οι βαζελοι ρο καναν σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×