Jump to content

Ντέμης Νικολαΐδης


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

ελα μωρε, αφου στο βαθος ολοι εχουμε καταλαβει τι ειναι ο ντεμης και πως σκεφτεται.

Λες κι ειναι ο μονος, ολοκληρο ειδος ειναι, ισαποστακηδες που λεει κι σταυρος.

Και οι ΑΕΚτζηδες νομιζω το χουν αυτο το αγχος της αντικειμενικοτητας.

Απο την αλλη, ιση αποσταση απο καθε αριθμο και τον αντιστοιχο αρνητικο του, εχει μονο το 0.

Κι εκει τεινουν οι ισαποστακηδες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο Νικ. που γνώρισα αποκλειεται να

έχει γράψει το κείμενο που διάβασα πιο πανω.

Προφανώς έχει ανθρωπο καποιον φίλο και του τις γράφει.

Για να πληρωνει ανθρωπο να τις γραφει

ουτε να το σκέφτεστε, έχει

μείνει λόγω επιπολαιων κίνησεων

και πανακριβων ρινοχόμπυ.. ξεβρακωτος

πουλώντας επαύλεις και μηχανές

παρασύροντας δυστυχως

και την ΚΥΡΙΑ Δέσποινα στη μιζέρια του .

 

Ο άνθρωπος που επέλεξε

να ανεβασει ο Κωστόπουλος και

να γίνει συμβολο του μοδατου νεοΕλληνος

ψάχνει λοιπον ξεκαθαρα

όπως και πολλοί ακόμα

λιγο γαυροι ..λιγο παοκ..λιγο φιλαθλοι..λιγο

δημοσιογραφοι ..λιγο πολιτικοι..λιγο απο ολα στο μυαλο τους..

ειναι οι θελω να γινω κάτι και να βγάζω χρήμα

και θα το κάνω γιατί δεν έχω φραγμούς.. και

χωρις να είμαι τιποτα ..αυτοι λοιπον

τη φιλοσοφια εκπροσωπεί ο

τάχα μου σκεπτόμενος κοντός.

Το όνειρο τους είναι να τους διαβάζει ο περισσότερος

κόσμος και παράλληλα να συντηρείται

ο μύθος τους για αρπαχτες κάθε λογής

και όχι νάναι καθαρη η ψυχή τους.

Μεταμφιέζονται ,αλλάζουν προβιες.

 

Του ευχομαστε ολόψυχα παρά το διωγμό του

απο τον σπορ φμ του Αλαφούζου(η ακροαματικότητα

της εκπομπής του με τον εταιρο πουλάω την ψυχή μου

στον Σαββίδη..

ηταν μικρότερη και απο τις μεταμεσονυχτιες

επαναλήψεις

του εδω Ντόιτσε Βελε..)

να ξαναβρεί εκπομπη που θα του δινει

διχιλιαρο ανα επεισοδιο

για να τραυλίζει στα ερτζιανά

και να διαβάζει

συλλαβιστά τις έτοιμες ερωτήσεις

της παραγωγής

στον Κριστοφ Βαζέχα.

 

Κριμα μωρε μαλακα κοντε και μιζερε

που τελικά απο σποντα γράφεις

δεν εγινες παοκ.

Άνετα σε έβλεπα τώρα δίπλα στο προσωποποιημένο

κόμπλεξ

που λέγεται Βιερίνια να κλαις για το κύπελλο

της μπαοκαρας.

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμενα τοση χολη κι απο σενα Αντωνη. Τεσπα, καλη καρδια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμενα τοση χολη κι απο σενα Αντωνη. Τεσπα, καλη καρδια.

Τι εννοεί ο Ζαστροποιητης;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί ο Ζαστροποιητης;

Αυτος ή βρηκε νεο χομπυ κ τρολλαρει σαν 20χρονος, ή εφαγε τιποτα χαλασμενα μυδια κ εχεις παραισθησεις.

Απο εσενα δεν περιμενε τετοιο μισος, απο εμενα να ευαισθητοποιηθω απο την επιθεση των αλλων στον μπινε!!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχαμε ψωμιαδη η κάθαρση έπρεπε να ξεκινήσει από την ΑΕΚ. Όταν μπαίνει ο πουτιν οπλοφορωντας και τελειώνει διαιτητές ον λαιβ τιβι, κάνουμε κόβερ πικ τα παιδιά του και κράζουμε πολιτικούς.

 

Ο Κολκας πιο λαιτ παοκι φαίνεται.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ντέμη...

 

  Όλοι αγαπάνε το ποδόσφαιρο.  Εάν δεν το αγαπούσαμε θα ήμασταν γραμμένοι σε φόρουμ για το κρίκετ.  Την λατρεύουμε την μπάλα.  Δυστυχώς αυτό που αγαπάμε το είδαμε να βιάζεται μπροστά στα μάτια μας σερί 30 χρόνια.  Αυτά τα 30 χρόνια είχαμε αξιοπρέπεια, στήριξη και φυσικά ΑΓΑΠΗ για την ΑΕΚ.

 

Σίγουρα θα μπορούσαμε να βλέπουμε μόνο Τσέλσι - Μίντλεσμπρο κτλ...  Αλλά τον πατέρα μου τον λένε Γιάννη, δεν τον λένε Χουάν.  Και σίγουρα π.χ. αγαπάω όλα τα παιδιά του κόσμου αλλά αγαπάω τα δικά μου περισσότερο από όλα.  Και όταν θέλω να τα μαλώσω το κάνω στο χώρο και χρόνο που πρέπει.

 

Επειδή λοιπόν η υστεροφημία είναι εξαιρετικά σημαντική δεν είναι κακό να ταυτίζεσαι με κάτι που αγαπάς.

 

Εάν πάλι δεν αγαπάς την ΑΕΚ παραπάνω από το ποδόσφαιρο, πρόβλημα σου.  Η ιστορία θα σε βάλει εκεί που σου αρμόζει.

 

Καλά μυαλά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χειρότερος αντίπαλος για τον ΑΕΚτζή, από τον ντεμί-σεζόν ΑΕΚτζή. Από αυτόν που ναι μεν δηλώνει ΑΕΚ, αλλά αγαπάει το άρωμα της προσφυγιάς, τις μνήμες, την πολιτική ορθότητα του να είσαι πρόσφυγας και αριστερός κτλ.

 

Μπορείτε να καταλάβετε το γιατί; Γιατί αυτού του τύπου ο "ΑΕΚτζής" δεν έμαθε να αγαπάει τους ΔΙΚΟΥΣ του ανθρώπους, τους ΔΙΚΟΥΣ του προγόνους και τον αγώνα που έδωσαν αυτοί για να σταθούν στα πόδια τους στις γειτονιές της Αθήνας που βρέθηκαν, αλλά και των άλλων πόλεων, έχοντας ΚΑΜΑΡΙ και ΚΟΡΩΝΑ τους την ΑΕΚάρα που τους έκανε υπερήφανους μέσα στη μιζέρια τους.

 

Αυτός ο "ΑΕΚτζής" δεν έμαθε να αγαπάει την ΑΕΚ. Αυτός έμαθε να αγαπάει τους πρόσφυγες, και ότι δικό τους. Θα μπορούσε με την ίδια τυχαιότητα να στηρίζει Απόλλωνα, Πανιώνιο, ΠΑΟΚ, Πόντιους Βέροιας, Ντιναμό Δαμασκού -και οι Σύριοι πρόσφυγες είναι- ή Λοκομοτίβ Καμπόύλ -αμ αυτοί και αν είναι πρόσφυγες-.

 

Για μένα αυτοί είναι οι χειρότεροι αντίπαλοι της ΑΕΚ. Άνθρωποι που προοσεταιρίζονται κάτι από την ιστορία και το DNA της ΑΕΚ, και τελικά το μεταλλάσουν σε κάτι που είναι τελείως ξένο προς αυτή.

 

Μακριά.....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τον Ντεμη μπορει να τον αντιπαθει καποιος για οσα εχει κανει, κυριως σαν προεδρος.

Τοτε, σε οτι και δηλωσει θα βρει κατι αρνητικο.

Αλλιως δεν θα σχολιαζοταν τοσο.

Link to comment
Share on other sites

Guest theo

ενταξει ρε Κωστα , πρεπει παντα να χρειαζομαστε αυτους που κανουν τους μαλακες και να τους περιμενουμε να μαθουν απ τα λαθη τους και να σταματησουν να κανουν τους μαλακες? κανεναν νικωλαιδη δεν χρειαζεται η ΑΕΚ, μακρια και ουτε αγαπημενοι

Link to comment
Share on other sites

Οτι καλο ή κακο εχει κανει ειναι στο παρελθον.

Τωρα δεν ειναι στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Ιιιιιι τι αρχίδι είναι

 

Εγώ ρε πούστη όπως είχα πει όταν συνέβη εκείνη η συνάντηση, απλώς σεβάστηκα την παρουσία της γυναίκας μου, της γυναίκας του και των παιδιών του. Επειδή το ματάκι γυάλισε, μου είπε η γυναίκα μου αν κάνεις φασαρία χωρίζουμε και έκατσα σαν την κότα. Αλλά εσύ λες αισχρά ψέματα. Φτου σου

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

ηταν ο ανθρωπος που καταφερε να τον μισησω περισσοτερο απο τον Μπαγεβιτς...

 

ο ενας πηγε στον γαυρο για τα λεφτα... στην τελικη, ΠΟΥΤΣΑ μου...

 

ο αλλος ομως μηδενισε την Φιλαδελφεια με τοση ευκολια ο ατιμος...

 

δεν προσπαθησε καν να κανει κατι για εκει γιατι νομιζε οτι μπορει ο κοσμος της ΑΕΚ να γεμιζει 55αρια γηπεδα για παντα...

 

θυμαμαι οτι μπηκε μπροστα στην στραβη και το σεβομαι αυτο...

 

αλλα δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ τον πολεμο στη Νεα Φιλαδελφεια...

 

που ΣΗΜΕΡΑ σηκωνεται ΜΑΛΑΚΑ Ντεμη...

 

ΜΑΛΑΚΑ...

 

και καθομαι και ασχολουμαι μαζι του γιατι αυτος που εχασε στην τελικη δεν ημουν εγω...

 

αυτος ηταν και ΚΥΡΙΩΣ η ΑΕΚ...

 

ΜΑΛΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

εντελως αντικειμενικα μιλαμε για εναν προπονητη που πηρε πρωταθληματα και πηγε σε αλλη ομαδα με εναν πρωην ποδοσφαιριστη που πηρε την ομαδα στα δυσκολα και πολεμησε τον ιερο χωρο της νεας φιλαδελφειας...

 

ο ενας σε πολεμησε αγωνιστικα και ο αλλος προσπαθησε να μηδενισει και να ακυρωσει κατι που συμβολιζει πολλα περισσοτερα απο τσιμεντα, καθισματα και ποπ κορν...

 

μισησα οποιον πολεμησε την νεα φιλαδελφεια για οσα συμβολιζε, συμβολιζει και θα συμβολιζει για παντα...

 

τιποτα προσωπικο...

Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ μας τωρα το να μισησεις τον Ντεμη περισσοτερο απο τον Μπαγεβιτς ε νορμαλ δεν ειναι.

Βασικα εγω δεν τον μισω (προφανως).

Απλα μου σπαει τα παπαρια πλεον, σαν την πρωην γκομενα που χωρισαμε και ηθικολογει για εμενα ενω απ' οταν χωρισαμε εχει βαρεθει να τρωει πουτσες κατωτατης ποιοτητας εχει φτασει 45 και νιωθει ακομα μπεμπεκα.

Ντεμη βρες το λιγο ρε φιλος.

ΗμαρτΟ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που ο Μάκης εκείνο το βράδυ ήταν περαστικός και δεν σε έθαψε.

Γαμώ το σπίτι σου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν επηρεαζει, γιατι δε λεει για  το μουνι τον Καϊπιρινια, τα μπιστολια και τα παπαρια του Λουτσεσκου και μιλαει για ειρηνη υμιν ξαδερφια ?

Αιντε με το μπουστη και τον καθε πουστη στην καμπουρα της ΑΕΚ.

Δεν εχει ξαδερφια ρε η Α.Ε.Κ. ΤΕΛΟΣ. Μουνια ειναι οπως ειναι κι οι αλλοι 2.

Εσυ θυμασαι περισσοτερα απο μενα και το σεβομαι αλλά και ο ιδρυτης της οριτζιναλ σιγουρα θυμαται περισσοτερα απο ολους εδω μεσα.

Σε καθε περιπτωση οταν περιεγραφε πως εγινε ΑΕΚ, απο πατερα θεσσαλονικιο παοκτζη που ηταν ηρθαν αθηνα εγινε ΑΕΚτζτης δεν εγινε κανενας ντορος.

Υπερβολικος και ο ντορος για οσα ειπε ο Ντεμης, ειτε τα λεει για να πολιτευθει ειτε για να "το παιξει ανωτερος".

Link to comment
Share on other sites

Eχουμε ολη αυτη την πρωτοφανη χυδαιοτητα εδω και 2 μηνες απο ολο τον οργανισμο του αδελφου προσφυγικου σωματειου αλλα ας κρατησουμε ισεςαποστασεις γιατι ο ξαδερφος ο Ευριπιδης ειναι παοκ.

 

Και μεις εχουμε (ειχαμε, εγω τους εκοψα) φιλογνωστους Βου ρε ηλιθιε και μαλιστα καθημερινα στα μουτρα μας, οχι σαν εσενα το βλακα που κυκλοφορεις μονο στα στενα της Φιλοθεης και της Γλυφαδας. Ψοφα,

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω αδερφιστικες δηλωσεις τιγκα ανωτεροτητα, ποδοσφαιρικο πολιτισμο και ισες αποστασεις απο "παικτες-σημαιες" της ΑΕΚ (οχι καποιων που αντε εχουν περασει και απο δικεφαλο κ απο φωτοτυπια), πρωην προεδρους κτλ κτλ την ωρα που οι αλλοι θελουν να σε κατουρησουν στο στομα.

 

Οχι ρε πουσταραδες, μονο γαμησι και ξυλο στους βουλγαρους δεν ξερουν με ποιους μπλεξανε. Εδω προσπαθουν να σε σβησουν αππ τον χαρτη 90 χρονια οι βαζελογαυροι και δεν το καταφερνουν θα κουνιουνται οι μιζεροι κομπλεξικοι;

 

ΑΕΚ γαμω τον αντιχριστο σας γκολ και ξυλο και χυσια στη μαπα σας.

 

Να περασει, δεν βριζω

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Οντως. Επρεπε να δηλωσει οτι "γαμιεται ο μπαογκ και η θεσσαλονικη".

Παντως τι ισες αποστασεις, δεν αναφερθηκε καν στον επισημο παοκ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβως αυτο επρεπε να δηλωσει.

 

Ή θα μπορουσε να μην πεταξει την μαλακια του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδες το γαμημενο το φαινομενο της πεταλουδας;

 

Ακολουθησε την ομαδα του λαθος θειου και τα ξερασε το ελληνικο ποδοσφαιρο. Αν ακολουθουσε τον σωστο δρομο, θα τα ξερναγε το βουλγαρικο....

Edited by DiK-Reloaded
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εντελως αντικειμενικα μιλαμε για εναν προπονητη που πηρε πρωταθληματα και πηγε σε αλλη ομαδα με εναν πρωην ποδοσφαιριστη που πηρε την ομαδα στα δυσκολα και πολεμησε τον ιερο χωρο της νεας φιλαδελφειας...

 

ο ενας σε πολεμησε αγωνιστικα και ο αλλος προσπαθησε να μηδενισει και να ακυρωσει κατι που συμβολιζει πολλα περισσοτερα απο τσιμεντα, καθισματα και ποπ κορν...

 

μισησα οποιον πολεμησε την νεα φιλαδελφεια για οσα συμβολιζε, συμβολιζει και θα συμβολιζει για παντα...

 

τιποτα προσωπικο...

Σόρρυ, αλλά η σύγκριση που κάνεις είναι unfair

Γιατί στην περίπτωση Μπάγεβιτς το βλέπεις τελείως αντικειμενικά και ψυχρά, ενώ την περίπτωση της ΝΦ τη βλέπεις με βάση το συναίσθημα

Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 μουνόπανα είναι. Δεν έχει νόημα να μετρήσει κάνεις τη μουνοπανιαση τους και να τις συγκρίνει. Για διαφορετικούς λόγους ο καθένας τους. Ψοφος σε αμφότερους. Όσο για τα πλάνα του νικολαιδη ναι οκ, ήρθε ο λαζοντοιτς απ'την Αλεξανδρούπολη να φτιάξει το ποδόσφαιρο μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D locked, pinned, unpinned and featured this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×