Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, agelos said:

Κολκα μνρ πες μας για το κάρμα.

Θα μας μιλήσει για γουόντερ μποιζζζζζ. LOL.

Link to comment
Share on other sites

Πιο ανάγλυφα δε μπορεί να δείξει η στατιστική την αδυναμία του ΠΑΟΚ να βγάλει σχέδιο στο γήπεδο.

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να... αποκλειστεί από την Λέφσκι Σόφιας μέσα στην Τούμπα μετά το 1-1. Μάλιστα η ομάδα του Λουτσέσκου παρά το ότι είχε συντριπτική κατοχή δεν κατάφερε να βγάλει το πλάνο της στο γήπεδο, καθώς παρά το 83% που έγραψε στην στατιστική είχε τις ίδιες τελικές με τους φιλοξενούμενους που στο περισσότερο μέρος του παιχνιδιού απλά αμυνόταν.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις δεν τελειωσαμε προετοιμασια ακομα και οι αλλοι πηγαν και αποκλειστηκαν. Μην αφησουν μονο τον Μελ να εχει ενα παιχνιδι την εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Man Of Faith said:

Στη νόβα έχει βγει ο Τουρσουνιδης και δίνει συμβουλές γιατί ως γνωστόν ξέρει από πρωταθλητισμο.

Τουλαχιστον σε εμας βγαινουν βετεράνοι που πήραν κουπια. Αυτοί την βγάζουν με Τουρσουνιδηδες και σια

Link to comment
Share on other sites

με οσα ειδα σημερα και χτες κατα 80% ειμαστε πρωταθλητες τη νεα σεζον

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

με οσα ειδα σημερα και χτες κατα 80% ειμαστε πρωταθλητες τη νεα σεζον

Βαζελος δεν παιζει? ΟΑρης?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως αμα φτιαξει και μια 4η διοργανωση η UEFA ισως και να παιζουν οι ελληνικες ομαδαρες.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CHⓇIS said:

kargas_01.jpg

Το 4 το φορούσε στην Παναχαϊκή πάντως, Δεν αποκλείεται απλά να είναι το νούμερο της φανέλας του δηλ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, George_D said:

με οσα ειδα σημερα και χτες κατα 80% ειμαστε πρωταθλητες τη νεα σεζον

Ας παίξουμε κανένα επίσημο και εμείς και το συζητάμε. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

Βαζελος δεν παιζει? ΟΑρης?

οχι δεν τους υπολογιζω αυτους, θα μου πειτε δες τι εγινε περσι..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Παντως αμα φτιαξει και μια 4η διοργανωση η UEFA ισως και να παιζουν οι ελληνικες ομαδαρες.

Σε 2 σεζον οι Ελληνικές ομάδες έχουν αποκλειστεί από τις υπερδυνάμεις του Καζακστάν, του Ισραήλ, της Βοσνίας και της Βουλγαρίας...

Εγώ μόνο τον γαύρο στο Κόνφερενς βλέπω να παίζει φέτος, δεν νομίζω να περάσει κανένας άλλος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σόρρυ για απόψε, ας οψεται η συμφωνική της ΕΡΤ που έπαιζε Φλόιντ στο Νιάρχο, αλλά δε δυσκολευτηκατε απ'όσο κατάλαβα.

Ευκολακι δεν ήταν; Ε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, George_D said:

με οσα ειδα σημερα και χτες κατα 80% ειμαστε πρωταθλητες τη νεα σεζον

Εγώ έχω ψηθεί να ρίξω ένα πενηντάρικο, αλλά δεν έχει μιλήσει ο @The Magician να πει ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ και δεν εχω δει και μια καλή αναλυση απο @MikrosKaiAtropos που ξέρει μπάλα για να δω αν όντως είμαστε ομαδαρα

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμης πρέπει να αισθανόμαστε δικαιωμένοι που θέλαμε να μείνει η ΑΕΚ εκτός Ευρώπης. Πρώτον δούλεψε ο Αλμειδα χωρίς γκρίνια και δυσάρεστες εκπλήξεις που μπορεί να είχαν πάλι κριτική από νωρίς κλπ. Δεύτερον ένιωσε λίγο ο γερος από το κρα και έβαλε δυο δάχτυλα το χέρι στην τσέπη. Τρίτον παρέδωσε το περιβραχιόνιο ο μουλος. Τέταρτο φορτώθηκαν με γκρίνια και ίσως αλλαγές προπονητων οι Ευρωπεη. Δεν είναι και λίγα όλα αυτά. Οκ θα μπορούσαν να είναι και καλύτερα αν πχ έκοβε ο Μάνταλος το ποδόσφαιρο. Γιατί άλλος τρόπος να μείνει εκτός ΑΕΚ δεν φαίνεται να υπάρχει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ μαλακα τι ζωα ειναι αυτα γαμω το στανιο τους

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, billy21 said:

Το 4 το φορούσε στην Παναχαϊκή πάντως, Δεν αποκλείεται απλά να είναι το νούμερο της φανέλας του δηλ.

Γ αυτο ειπα δν ξερω αν το κανε γ αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×