Jump to content

Recommended Posts

Λουτσεσκου μιλαμε οτι πιο βρωμιαρης κλεφτοκοτας......ο θεος μας φυλαξε και δεν ηρθε η πουστρα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perparim56 said:

Τι λέει ρε ο καραγκιόζης; Τι λέει;;;; Έχει ξεφύγει. Να τα βλέπει ο γέρος που ήθελε να τον φέρει. 

Τι είπε παλι;

Link to comment
Share on other sites

Μέσες άκρες ότι χρειαζόντουσαν χρόνο γιατί έχουν μικρούς παίχτες και να κοιτάξουν τώρα οι άλλοι τι θα κάνουν με τα καινούρια γήπεδα και που είχαν να πάρουν 25 χρόνια πρωτάθλημα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, felman said:

Mhn tous ksegrafoume tous gyftous. Exoune ahthto seri apo Filadelfeia kai 1 goal pathitiko se 9-10 paixnidia ean den kano lathos.

Όντως, στην επιθετική δημιουργία είναι δυσκοίλιος. Η άμυνά του έχει σκληρύνει και παίρνει αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perparim56 said:

Μέσες άκρες ότι χρειαζόντουσαν χρόνο γιατί έχουν μικρούς παίχτες και να κοιτάξουν τώρα οι άλλοι τι θα κάνουν με τα καινούρια γήπεδα και που είχαν να πάρουν 25 χρόνια πρωτάθλημα.

ΤΜΤΜΝΤ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perparim56 said:

Μέσες άκρες ότι χρειαζόντουσαν χρόνο γιατί έχουν μικρούς παίχτες και να κοιτάξουν τώρα οι άλλοι τι θα κάνουν με τα καινούρια γήπεδα και που είχαν να πάρουν 25 χρόνια πρωτάθλημα.

Δεν ειπε αυτο

Τον ρωτησανε για το πρωταθλημα και ειπε οτι ο παοκ τωρα χτιζεται ενω:

Ειπε οτι καποιοι εχουν καινουργιο γηπεδο (εμεις)

Αλλοι εχουν 24/25 πρωταθληματα (γαυρος)

Και ο βαζελος ειναι ιστορικη ομαδα

Αρα αυτοι πρεπει να αγχωνονται, οχι εμεις κτλπ

 

Απλα ο μεταφραστης τους ειναι βλακας και μετεφρασε τα δικα του

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Epitaph21 said:

Όντως, στην επιθετική δημιουργία είναι δυσκοίλιος. Η άμυνά του έχει σκληρύνει και παίρνει αποτελέσματα.

Σοαρες και Κουλιερακης είναι για τα θηρία. Και μη μου πεις ότι είναι ταλενταρα ο δεύτερος και νέος Μαλντινι; 

Link to comment
Share on other sites

Θα φάνε επικό ξεκώλιασμα ο Κλεφτοκοτάς και ο Κωνσταντέλιας στο κοτέτσι τους , υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Κούρασε πια αυτό με τον κλεφτοκοτά. Μπορεί να επηρρεάσει μόνο τπτ ορκ κ να κάνουν κανένα ντου πάλι αν πέσει καμιά τσαπου. Διαχρονικά 1 φορά ανα δεκαετία τρώνε γερό γαμήσι απ την ΑΕΚ κ κάνουν ντου. Είμαστε στα 5 χρόνια, στατιστικά είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν χρειαζόταν να ψηλώσουν τόσο ξαφνικά οι βουλγαρόγυφτοι λίγο πριν από το μεταξύ μας παιχνίδι στο κοτέτσι τους...

Πολύ σημαντικό να περάσουμε από κει...

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι για να ειμαστε διεκδικητες πρεπει η τουμπα να ειναι διπλο 

Link to comment
Share on other sites

Και επισης καποιος να πει στον Αλμειδα οτι ο ρουμανος ειναι πονηρος και πουστης

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Η αληθεια ειναι οτι για να ειμαστε διεκδικητες πρεπει η τουμπα να ειναι διπλο 

Και το χ χρυσο ειναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

έχουμε σχεδόν ένα μήνα μέχρι τι τούμπα .και μεσολαβούν 3 ματς που πρέπει να πάρουμε πρώτα .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hades said:

Σοαρες και Κουλιερακης είναι για τα θηρία. Και μη μου πεις ότι είναι ταλενταρα ο δεύτερος και νέος Μαλντινι; 

Μιά χαρά είναι ο Κουλιεράκης. 19 χρονών και στέκεται αξιοπρεπώς. Ούτε Σβάρνας είναι, ούτε Λάτσι.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν ειπε αυτο

Τον ρωτησανε για το πρωταθλημα και ειπε οτι ο παοκ τωρα χτιζεται ενω:

Ειπε οτι καποιοι εχουν καινουργιο γηπεδο (εμεις)

Αλλοι εχουν 24/25 πρωταθληματα (γαυρος)

Και ο βαζελος ειναι ιστορικη ομαδα

Αρα αυτοι πρεπει να αγχωνονται, οχι εμεις κτλπ

 

Απλα ο μεταφραστης τους ειναι βλακας και μετεφρασε τα δικα του

Δεν άκουσα τον μεταφραστή. Αυτό μου φάνηκε ότι είπε με τα σπαστά του αγγλικά. Πάντως κι ο σπορφμ το ίδιο μ εμένα λέει, βέβαια αυτοί σίγουρα θα γράψανε ό,τι είπε ο μεταφραστής. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, johnny21 said:

Πάντως δεν χρειαζόταν να ψηλώσουν τόσο ξαφνικά οι βουλγαρόγυφτοι λίγο πριν από το μεταξύ μας παιχνίδι στο κοτέτσι τους...

Πολύ σημαντικό να περάσουμε από κει...

Έχουν γαυρο πρώτα, 

Έχει δρόμο μέχρι τότε.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Μιά χαρά είναι ο Κουλιεράκης. 19 χρονών και στέκεται αξιοπρεπώς. Ούτε Σβάρνας είναι, ούτε Λάτσι.

Όσο τον έχω δει το παιδί μοιάζει να μη ξέρει που πατά και που βρίσκεται, το μια χαρά είναι πολύ σχετικό. 

Αξιοπρεπής ήταν και ο Λαμπρόπουλος 

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε εκτός νίκης με τουλάχιστον δύο γκολ διαφορά θα είναι αποτυχία ...

Η ίδια ομάδα με τους ίδιους παίκτες και τον βασιλιά καρνάβαλο για προπονητή είναι...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Η αληθεια ειναι οτι για να ειμαστε διεκδικητες πρεπει η τουμπα να ειναι διπλο 

Εχεις ηδη παρει 3 βαθμους απο τα 4 μεταξυ μας παιχνιδια. Στοχος στο τελος της σεζον ειναι να χεις παραπανω ή έστω ίδιους βαθμους σε αυτα τα 4. Η ήττα (εφόσον κέρδισες στο πρωτο) δεν ειναι καταδικαστικη. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perparim56 said:

Δεν άκουσα τον μεταφραστή. Αυτό μου φάνηκε ότι είπε με τα σπαστά του αγγλικά. Πάντως κι ο σπορφμ το ίδιο μ εμένα λέει, βέβαια αυτοί σίγουρα θα γράψανε ό,τι είπε ο μεταφραστής. 

Επειδη το ξανακουσα λεει: the history of winning the last 25 years 24 years

 

Προφανως τα αγγλικα του ειναι σαν τη μαπα του (για τον πουτσο καβαλα) αλλα πιο πολυ μου ταιριαζει να εννοει αυτο που λεω εγω. Συν οτι λεει για new stadium και μετα αναφερεται και στον βαζελο οποτε πιο λογικη ειναο η αναφορα του με την 25ετια να αφορα τον γαυρο και την κυριαρχια του (λεει κιολας "the system")

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×