Jump to content

Recommended Posts

Just now, Giorgos said:

Ε καλά σιγά το πέναλτι. Ίσα ίσα βρίσκει την μπάλα με το χέρι ενώ δεν επηρεάζει καθόλου την φάση, στο κεφάλι του αμυντικού θα κατέληγε η μπάλα ειτε με το χέρι είτε χωρίς. Ενω δεν αποκλείεται μπορεί να ειναι και επιθετικό.

Σημασια δεν εχει αν ειναι...σημασια εχει η κλαψα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε που να ακουμπήσει το χέρι του ο παίχτης του πας και αναγκαστικά πάτησε τη μπάλα.....τι να κάνει;

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Χώρια που γλίτωσε ο Βούλγαρος σε αυτή τη φάση του πέναλτι κίτρινη γιατί ήταν ακριβώς από πίσω από τον παίχτη του πας, εμποδίζοντας τον να βάλει το χέρι στον κωλο του, ε που να το βάλει.....το βάλε στην μπάλα. Και κίτρινη στο ζμπαοφ παρακαλώ 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Black Angels said:

Ξεκαρδιστικός.

Screenshot_20230225_234622_edit_84320501878799.jpg

Έτσι το αντιλαμβάνονται αυτοί....μέχρι εκεί είναι πραγματικά, χαμηλότερο iq από λυκόσκυλο έχουν 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, felman said:

Στο μεταξύ ο πρώην βαζελος από το Χολαργό ξεχνάει ότι είχε αποβληθεί από το 3' ο Αραουχο στο ματς του ΟΑΚΑ το 17-18 αλλά και πάλι τον ήπιαν με παίκτη περισσότερο.

Ποσο τους έχει διαλύσει εκείνο το πρωτάθλημα, ψυχολογικά μια ζωή θα έχουν.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tarasfw said:

Έτσι το αντιλαμβάνονται αυτοί....μέχρι εκεί είναι πραγματικά, χαμηλότερο iq από λυκόσκυλο έχουν 

Οποιος δεν τους ζει καθημερινά δεν μπορεί να καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tarasfw said:

Έτσι το αντιλαμβάνονται αυτοί....μέχρι εκεί είναι πραγματικά, χαμηλότερο iq από λυκόσκυλο έχουν 

To lykoskylo file exei tromeri eyfia.

Pio xazoi apo laxano prepei na les😆

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Οποιος δεν τους ζει καθημερινά δεν μπορεί να καταλάβει.

Συμφωνώ, εδώ δεν τους υποφέρουμε εμείς από τα σάιτ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

To lykoskylo file exei tromeri eyfia.

Pio xazoi apo laxano prepei na les😆

Ναι το ξέρω ότι είναι ευφυές, αλλά ήθελα να είμαι ρεαλιστής και οχι να μειώσω το λυκόσκυλο. 

Link to comment
Share on other sites

τα καλύτερα από τον Σταυρακα δεν βάζετε ρε παιδιά

Εγώ τον καταλαβαίνω τον Μαρινάκη. Σου λέει γκολ στο 90 έβαλα ρε φίλε. Τι το ακυρώνεις; Ανθρώπινη αντίδραση, δεν μπορείς να πεις.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Λίγη ώρα μετά, ο Ευάγγελος Μαρινάκης μπούκαρε στον αγωνιστικό χώρο για να διαμαρτυρηθεί για την ακύρωση του γκολ της ομάδας του. Ο Πινέιρο του έδειξε και κάρτα, αλλά μου φαίνεται πως δεν ήταν δηλωμένος. Διαμαρτυρήθηκε για μία φάση που πιο οφσάιντ δεν γίνεται. Ερχόμενος από καθαρή θέση οφσάιντ ο παίκτης του Ολυμπιακού, πετάει απο τη φάση με το σώμα τον αμυντικό του Παναθηναϊκού.

Εγώ τον καταλαβαίνω τον Μαρινάκη. Σου λέει γκολ στο 90 έβαλα ρε φίλε. Τι το ακυρώνεις; Ανθρώπινη αντίδραση, δεν μπορείς να πεις.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 μαρτυρανε χωρις ξυλο 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mobster21 said:

Τώρα κατάλαβαν ότι η ΑΕΚ ήταν πολύ χαλαρή στην Τούμπα.

Θα ήταν 14 πόντους πίσω σήμερα.

Θα τα πούμε στα playoffs ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.

Πολυ χαλαρη ηταν. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λένε αρκετοί.
Ξέρω τι λέει η εικόνα.
https://www.sport24.gr/img/7890/9953745/149000/o/0/0/sport-24-xgoals--a693cddc-3a0f-4fb0-a40e-dc472f6d970b.png

 

https://www.sport24.gr/img/7001/9880011/141000/o/0/0/pas-osfp.png

https://www.sport24.gr/img/5643/9892188/077000/o/480/0/pas_giannina_aek_xgoals.png

Η ΑΕΚ στον ΠΑΣ έκανε πολλές περισσότερες φάσεις, δέχθηκε ποσοτικά τις ίδιες φάσεις περίπου με τον ΠΑΟΚ και πολύ λιγότερες από τον Ολυμπιακό, αλλά έχασε.
Ο ΠΑΟΚ δεν έχασε, όπως και ο Ολυμπιακός.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

metr-2602-001-cmyk.jpg?itok=FP1EI3F0

σκουξτε ρε ...οταν το εκανε ο Βιερινια στην Λαμια μας λεγατε για αηττητο ..ΚΑΡΜΑ που λεει και ο εκ Χολαργου  ορκ 

Link to comment
Share on other sites

Μη μου ξυπνάς το... παρελθόν. Ωραίο άσμα.

Ρε πουτάνες νοτιομακεδόνες σε φιλικό?

enstasi paok 2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καρπετοπουλος για Λουτσεσκου και παοκ

Οσο για τα πέναλτι για τα οποία διαμαρτύρεται καλό θα ήταν να ρωτήσει τους διοικούντες της ομάδας τι άλλαξε σε σχέση με πέρυσι όταν ο ΠΑΟΚ είχε κερδίσει καμιά 15αριά. Κι αν είναι ευτυχισμένοι για την συμφωνία τους με όσους έφεραν τον Μπένετ και τον Μάνταλο, που τους κάνουν πλάκα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Και καθώς πήγαινα Κυριακή μεσημέρι στα Χανιά να πάρω καμιά μπριζόλα να φάω, τσουπ μπροστά μου αυτό το σιχαμα. Δε χρειάστηκε να το δω από μπροστά για να καταλάβω ότι είναι σιχαμα. Ήμουν μισό λεπτό από πίσω του και σκεφτόμουν να τον σεντραρω μία να παει στο γεροδιάβολο......μετά σκέφτηκα αμαρτία, ανοίγει η σεζόν σε ένα μηνα και ήρθαν οι Βούλγαροι για εργασία...

 

ereareatret.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2023 at 9:15 AM, Man Of Faith said:

Καρπετοπουλος για Λουτσεσκου και παοκ

Οσο για τα πέναλτι για τα οποία διαμαρτύρεται καλό θα ήταν να ρωτήσει τους διοικούντες της ομάδας τι άλλαξε σε σχέση με πέρυσι όταν ο ΠΑΟΚ είχε κερδίσει καμιά 15αριά. Κι αν είναι ευτυχισμένοι για την συμφωνία τους με όσους έφεραν τον Μπένετ και τον Μάνταλο, που τους κάνουν πλάκα.

Αυτός μας λέει με απλά λόγια, ότι πέρυσι τα είχαν βρει οι 2 γαύροι κ έπαιρναν τα πέναλτι με το τσουβάλι. Καλό είναι να επιβεβαιώνουμε ότι βλέπουμε στα γήπεδα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tarasfw said:

Και καθώς πήγαινα Κυριακή μεσημέρι στα Χανιά να πάρω καμιά μπριζόλα να φάω, τσουπ μπροστά μου αυτό το σιχαμα. Δε χρειάστηκε να το δω από μπροστά για να καταλάβω ότι είναι σιχαμα. Ήμουν μισό λεπτό από πίσω του και σκεφτόμουν να τον σεντραρω μία να παει στο γεροδιάβολο......μετά σκέφτηκα αμαρτία, ανοίγει η σεζόν σε ένα μηνα και ήρθαν οι Βούλγαροι για εργασία...

 

ereareatret.jpg

GTA V mode on

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×