Jump to content

Recommended Posts

Just now, aris2168 said:

Δεν υποτιμω τον αλμειδα. Ειναι καλος προπονητης, με τα καλα του και τα στραβα του. Κι ΑΕΚ γενικως καλη ομαδα εχει. 

Να σου θυμίσω το πρώτο ματς του πρώτου γύρου για 4 ήταν ο πάοκ αλλά μάλλον ξεχνάς και μετά απο ευρωπαικό ματς.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

Δεν υποτιμω τον αλμειδα. Ειναι καλος προπονητης, με τα καλα του και τα στραβα του. Κι ΑΕΚ γενικως καλη ομαδα εχει. 

Βλέπω θαυμάζεις την μπάρτσα του κλεφτοκοτά αν ήταν στο δικό μας όμιλο στην ευρώπη ούτε βαθμό δεν θα έπαιρνε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pelado Alme said:

Να σου θυμίσω το πρώτο ματς του πρώτου γύρου για 4 ήταν ο πάοκ αλλά μάλλον ξεχνάς και μετά απο ευρωπαικό ματς.

Του βαλες 4?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Του βαλες 4?

Βρες το βιντεάκι να δεις πόσες ευκαιρίες χάσαμε.Δεν ήταν εύστοχοι τι να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado Alme said:

Βλέπω θαυμάζεις την μπάρτσα του κλεφτοκοτά αν ήταν στο δικό μας όμιλο στην ευρώπη ούτε βαθμό δεν θα έπαιρνε.

Μα ολα τα ξερεις πχια?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pelado Alme said:

Βλέπω θαυμάζεις την μπάρτσα του κλεφτοκοτά αν ήταν στο δικό μας όμιλο στην ευρώπη ούτε βαθμό δεν θα έπαιρνε.

Η μπαρτσα του κλεφτοκοτα συνεχιζει σε 3 διργανωσεις και ειναι πρωτη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Η μπαρτσα του κλεφτοκοτα συνεχιζει σε 3 διργανωσεις και ειναι πρωτη.

Ε και;;Δεν μου λέει κάτι.Φίλε τότε παρακολούθα την μπαρτσα του βορρά.Αφού τόσο πολύ σου αρέσει και είσαι φαν του λουτσέσκου που όπου σε βρίσκει σε αποκαλεί κλέφτη.Στην ευρώπη  με καφενεία έπαιζε ο παοκ και δεν είχε τους τραυματισμούς όπως είχαμε εμείς. 

Ευκαιρία να παίξεις στοίχημα να κάνει τρεμπλ ο παοκ και την κυριακή παίξε σκορ 4-0 θα τα οικονομίσεις χοντρά. Καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Pelado Alme said:

Ε και;;Δεν μου λέει κάτι.Φίλε τότε παρακολούθα την μπαρτσα του βορρά.Αφού τόσο πολύ σου αρέσει και είσαι φαν του λουτσέσκου που όπου σε βρίσκει σε αποκαλεί κλέφτη.Στην ευρώπη  με καφενεία έπαιζε ο παοκ και δεν είχε τους τραυματισμούς όπως είχαμε εμείς. 

Ευκαιρία να παίξεις στοίχημα να κάνει τρεμπλ ο παοκ και την κυριακή παίξε σκορ 4-0 θα τα οικονομίσεις χοντρά. Καλό βράδυ.

Πειραζει η αληθεια. Το καταλαβαινω. Στο εγραψα πριν οτι δεν παιζω στοιχημα. Δεν διαβαζεις τι γραφω, γι αυτο φτασαμε ως εδω.

Καλο βραδυ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, aris2168 said:

Πειραζει η αληθεια. Το καταλαβαινω. Στο εγραψα πριν οτι δεν παιζω στοιχημα. Δεν διαβαζεις τι γραφω, γι αυτο φτασαμε ως εδω.

Καλο βραδυ.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.Διάβασα τι έγραψες.Δεν το διατύπωσα σωστά,ευκαιρία να το ξεκίνησεις αφού γράφεις  ομαδάρα τις μπουγάτσες και εμείς θα φάμε 4αρα.Χαραμίζεσαι θα βγάλεις φράγκα.Ούτε εγώ παίζω αλλά θα το ξεκινήσω με τα προγνωστικά που  έγραψες.

Καμιά αλήθεια δεν πονάει.Καλή ομάδα έχουν αλλά μέχρι εκεί. Η ομάδα μας και πολυ καλό προπονητή και πολύ καλούς παίκτες.Τουλάχιστον και να παραδεχτώ οτι η μπαοκαρα έχει ομάδαρα και θα φαμε 4αρα δεν θα το γράψω σε φορουμ της ΑΕΚ και δεν θα διατυμπανίζω τον κλεφτοκοτά που όπου μας βρει μας βρίζει.Μάλλον γούσταρες να σου φέρει τον κλεφτοκοτά ο μελ.Και έγω έγραψα κάποιες αλήθειες αλλά μάλλον δεν τις διάβασες λες τα δικά σου.

Καλή σου μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ο ποακ είναι βασικός αντίπαλος για το πρωτάθλημα. Δεν πεταει βαθμους πουθενά..οι άλλοι είναι σαπακια όπως έλεγε και ο μακαρίτης.

Μακαρι διπλό στη στάνη τους για να βγούμε μπροστά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, parakmiakos said:

Εξελίχθηκε πολυ σκατα η βραδιά. Και ο βάζελος νικάει και παμε με την πλατη στον τοίχο στην τουμπα που αμα χάσουμε αντίο ζωή. 

Εδώ πληρώνονται οι μαλακιες με τα Χ με τους μικρους. 

με καμια πλατη στον τοιχο δεν ειμαστε οταν εχει 15 ματς ακομα και θα παιξεις με καθενα απο αυτους αλλες 2 φορες 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, amd said:

με καμια πλατη στον τοιχο δεν ειμαστε οταν εχει 15 ματς ακομα και θα παιξεις με καθενα απο αυτους αλλες 2 φορες 

Αν μπεις στο -5 θα πρέπει να κάνεις νίκη σχεδόν σε όλα τα ντέρμπι μέσα έξω. Δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Αν μπεις στο -5 θα πρέπει να κάνεις νίκη σχεδόν σε όλα τα ντέρμπι μέσα έξω. Δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει αυτό. 

γιατι θα πρεπει αν κανω νικη μεσα εξω σε καθε ντερμπι οι αλλοι δεν χανουν βαθμους?

ας πουμε οτι μπαινω -5 και τον κερδισω στην φιλαδελφεια και φερνω χ εκει ειμαι στο -2 λοιπον με την ισοβαθμια δικη μου

ε ουσιαστικα ψαχνεις σε ολη την διαδικασια ενα καλυτερο αποτελεσμα απο αυτον 

δεν εχουμε απεναντι μας την σιτυ ουτε την ρεαλ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,έχει πολύ δρόμο ακόμα,το Χ είναι οκ για αυτή τη φορά.

Ο παοκ θα δείξει αυτόν τον μήνα τί μπορεί να κάνει φέτος.Εχει εμάς,βαζελο,γαύρο,βαζελο σερί.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pelado Alme said:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.Διάβασα τι έγραψες.Δεν το διατύπωσα σωστά,ευκαιρία να το ξεκίνησεις αφού γράφεις  ομαδάρα τις μπουγάτσες και εμείς θα φάμε 4αρα.Χαραμίζεσαι θα βγάλεις φράγκα.Ούτε εγώ παίζω αλλά θα το ξεκινήσω με τα προγνωστικά που  έγραψες.

Καμιά αλήθεια δεν πονάει.Καλή ομάδα έχουν αλλά μέχρι εκεί. Η ομάδα μας και πολυ καλό προπονητή και πολύ καλούς παίκτες.Τουλάχιστον και να παραδεχτώ οτι η μπαοκαρα έχει ομάδαρα και θα φαμε 4αρα δεν θα το γράψω σε φορουμ της ΑΕΚ και δεν θα διατυμπανίζω τον κλεφτοκοτά που όπου μας βρει μας βρίζει.Μάλλον γούσταρες να σου φέρει τον κλεφτοκοτά ο μελ.Και έγω έγραψα κάποιες αλήθειες αλλά μάλλον δεν τις διάβασες λες τα δικά σου.

Καλή σου μέρα.

Ελα, καλημερα.

4αρα δεν ειπα εγω οτι θα φαμε, ενας μπαρμπας εκει που βλεπα το παιχνδι χτες το πε.

Κατα τ αλλα, @MITSAKLAS, @agelos, παμε να κανουμε τη δουλεια μας και θα βρουμε και τον μπελα μας απο πανω.

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε να παιξουμε 4 ματς στη Θεσσαλονικη. Απο 7 βαθμους και πανω να κανουμε εκει ειμαστε πολύ καλα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

 

Κατα τ αλλα, @MITSAKLAS, @agelos, παμε να κανουμε τη δουλεια μας και θα βρουμε και τον μπελα μας απο πανω.

 

Δεν ξέρουμε κάθε φορά αν θα γυρίσουμε ζωντανοί στα σπίτια μας. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, aris2168 said:

Ελα, καλημερα.

4αρα δεν ειπα εγω οτι θα φαμε, ενας μπαρμπας εκει που βλεπα το παιχνδι χτες το πε.

Κατα τ αλλα, @MITSAKLAS, @agelos, παμε να κανουμε τη δουλεια μας και θα βρουμε και τον μπελα μας απο πανω.

 

Δεν ξέρουν τι λένε οι νεοπες.

Θα είμαι ειλικρινής, βλέποντας τα τελευταία παιχνίδια των βου, έχω τρομάξει.

Το Χ θα είναι τεράστια υπέρβαση.

Μακάρι να μας λυπηθούν.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, amd said:

δεν εχουμε απεναντι μας την σιτυ ουτε την ρεαλ

Έλα ρε Μήτσο με τα πελατάκια τώρα ....

Τά 'στειλε αδιάβαστα η Ντουσκάρα με Μαλαδένηδες και Βάλτερ Σεντένους ναούμε ....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, aris2168 said:

Κατα τ αλλα, @MITSAKLAS, @agelos, παμε να κανουμε τη δουλεια μας και θα βρουμε και τον μπελα μας απο πανω.

 

 

11 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δεν ξέρουμε κάθε φορά αν θα γυρίσουμε ζωντανοί στα σπίτια μας. 

 

5 minutes ago, agelos said:

Δεν ξέρουν τι λένε οι νεοπες.

Θα είμαι ειλικρινής, βλέποντας τα τελευταία παιχνίδια των βου, έχω τρομάξει.

Το Χ θα είναι τεράστια υπέρβαση.

Μακάρι να μας λυπηθούν.

Το φόρουμ φλερτάρει με την ολική καταστροφή. :(

cms-image-000007221.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, amd said:

γιατι θα πρεπει αν κανω νικη μεσα εξω σε καθε ντερμπι οι αλλοι δεν χανουν βαθμους?

ας πουμε οτι μπαινω -5 και τον κερδισω στην φιλαδελφεια και φερνω χ εκει ειμαι στο -2 λοιπον με την ισοβαθμια δικη μου

ε ουσιαστικα ψαχνεις σε ολη την διαδικασια ενα καλυτερο αποτελεσμα απο αυτον 

δεν εχουμε απεναντι μας την σιτυ ουτε την ρεαλ

Ναι ρε συ αλλά ταυτόχρονα για να διατηρήσεις αυτο το -2 θα πρεπει να νικάς γαυρο και βαζελο νον στοπ. Πρέπει να βρεις δλδ σε ντέρμπι +5 βαθμους απ τον ανταγωνιστή σου. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται καν να ανέβει η ομάδα εδώ πάνω. Η μπαρτσελόνα δενδροποτάμου κάνει ήδη τις τελευταίες συνεννοήσεις με το καινούργιο δήμαρχο μπουγατσούπολης για το βάθρο που θα στηθεί στο λευκό πύργο.

Επαναλαμβάνω, καμία ελπίς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, parakmiakos said:

Ναι ρε συ αλλά ταυτόχρονα για να διατηρήσεις αυτο το -2 θα πρεπει να νικάς γαυρο και βαζελο νον στοπ. Πρέπει να βρεις δλδ σε ντέρμπι +5 βαθμους απ τον ανταγωνιστή σου. 

το ιδιο και αυτοι ρε μητσο τι σκαλωμα εχεις φαει σου εξηγω οι 5 βαθμοι ειναι μια νικη στην εδρα μας ενα Χ εκτος εδρας και μια νικη εκει που φερει αυτος ενα Χ απο εκει και περα ιδια αποτελεσματα

ετσι εχεις και την ισοβαθμια 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, amd said:

το ιδιο και αυτοι ρε μητσο τι σκαλωμα εχεις φαει σου εξηγω οι 5 βαθμοι ειναι μια νικη στην εδρα μας ενα Χ εκτος εδρας και μια νικη εκει που φερει αυτος ενα Χ απο εκει και περα ιδια αποτελεσματα

ετσι εχεις και την ισοβαθμια 

Αυτό είναι το καλό σενάριο. Μπορεί να σου κάνουν αυτοί Χ εδώ και άσσο τουμπα. Ντέρμπι είναι. 

Μακάρι να μην μπουμε με -5 και να γράφω μαλακίες. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×