Jump to content

Recommended Posts

λογικα θα ειναι στις κλησεις αυριο για να απολογηθουν την πεμπτη αρα αποφαση το πολυ μεχρι δευτερα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να τελειώνει η μαλακία.

ΠΑΝΤΟΥ στον κόσμο όταν πετάξεις κάτι ΕΝΤΟΣ αγωνιστικού χώρου και χτυπήσει παίχτη-προπονητή-διαιτητή αυτόματα σημαίνει διακοπή αγώνα.

Κοροϊδεύουμε τον γαύρο ΑΛΛΑ ρολό ταμειακής μηχανής αν το φας στο μάτι (δεν απείχε πολύ) από 30 μέτρα παίζει και να το χάσεις.

Δεν είναι ανάγκη να στραβωθεί κανείς.

Και γενικά το μπουρδέλο της Τούμπας θέλει ΚΛΕΙΣΙΜΟ εδώ και δεκαετίες.

Καλά γαμήσια στον ΠΑΟΚ.

Δικαιότατα θα μηδενιστεί ακόμα δικαιότατα θα φάει και -3 και θα χάσει το πρωτάθλημα.

Εμείς εδώ αν χάναμε ματς έτσι, θα βρίζαμε και τα δικά μας τα καλόπαιδα όπως πολλές φορές έχουμε κάνει.

Δεν θα λέγαμε να πάρουμε το ματς 3-0 στα χαρτιά.

Αυτά.

ΥΓ: Εννοείται πως ο gay πήρε ακόμα ένα ματς στα χαρτιά. Αυτή είναι άλλωστε η ιστορία του. Εμάς κάποτε έκαψαν παίχτη μας και συνεχίσαμε. Δεν είδα κάποια αναγνώριση από τα ούρουκ χάι του βορρά. Καλή διάλυση πλέον γιατί αν το χάσουν το πρωτάθλημα έτσι (εγώ λέω θα χάσουν και την δεύτερη θέση) δεν θα συνέλθουν ποτέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στα επίσημα όλα αυτά.

Μη πιστεύεις τίποτα.δάκτυλος της ιντέλιτζενς σέρβις που κυνηγάει το καμάρι του ροστόβ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μη πιστεύεις τίποτα.δάκτυλος της ιντέλιτζενς σέρβις που κυνηγάει το καμάρι του ροστόβ.

Εγώ πιστεύω αυτό που λένε για Τούρκους και Σκοπιανούς πράκτορες στη Συμπρωτεύουσα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να τελειώνει η μαλακία.

ΠΑΝΤΟΥ στον κόσμο όταν πετάξεις κάτι ΕΝΤΟΣ αγωνιστικού χώρου και χτυπήσει παίχτη-προπονητή-διαιτητή αυτόματα σημαίνει διακοπή αγώνα.

Κοροϊδεύουμε τον γαύρο ΑΛΛΑ ρολό ταμειακής μηχανής αν το φας στο μάτι (δεν απείχε πολύ) από 30 μέτρα παίζει και να το χάσεις.

Δεν είναι ανάγκη να στραβωθεί κανείς.

Και γενικά το μπουρδέλο της Τούμπας θέλει ΚΛΕΙΣΙΜΟ εδώ και δεκαετίες.

Καλά γαμήσια στον ΠΑΟΚ.

Δικαιότατα θα μηδενιστεί ακόμα δικαιότατα θα φάει και -3 και θα χάσει το πρωτάθλημα.

Εμείς εδώ αν χάναμε ματς έτσι, θα βρίζαμε και τα δικά μας τα καλόπαιδα όπως πολλές φορές έχουμε κάνει.

Δεν θα λέγαμε να πάρουμε το ματς 3-0 στα χαρτιά.

Αυτά.

ΥΓ: Εννοείται πως ο gay πήρε ακόμα ένα ματς στα χαρτιά. Αυτή είναι άλλωστε η ιστορία του. Εμάς κάποτε έκαψαν παίχτη μας και συνεχίσαμε. Δεν είδα κάποια αναγνώριση από τα ούρουκ χάι του βορρά. Καλή διάλυση πλέον γιατί αν το χάσουν το πρωτάθλημα έτσι (εγώ λέω θα χάσουν και την δεύτερη θέση) δεν θα συνέλθουν ποτέ.

Το θέμα είναι να γαμήσουμε εμείς σήμερα.

Το αν θα διαλυθεί η μπουγάτσα έχει την ίδια σημασία για την ΑΕΚ με το αν θα διαλυθεί ο αετός σκύδρας ξέρω γω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω αυτό που λένε για Τούρκους και Σκοπιανούς πράκτορες στη Συμπρωτεύουσα. 

Την σιωνιστική παρέμβαση κάνεις πως δεν την βλέπεις ε?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να γαμήσουμε εμείς σήμερα.

Το αν θα διαλυθεί η μπουγάτσα έχει την ίδια σημασία για την ΑΕΚ με το αν θα διαλυθεί ο αετός σκύδρας ξέρω γω.

σε ψάχνουμε μουνάκι

 

eaglesofskydra nogate

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και το ξαναγράφω.

Ο ΠΑΟΚ μπορούσε να ναι η Τσέλσι της Ελλάδας.

Να κάνει μια χρυσή δεκαετία στο λάου λάου, να φτιάξει τον κόσμο του να φτιάξει νέους οπαδούς κτλ.

Αγωνιστικά το πήγαινε πολύ καλά.

Η Τσέλσι ποτέ δεν τα έβαλε με τα μεγάλα μπραντς του βρετανικού ποδοσφαίρου.

Δεν θα πω Λέστερ της Ελλάδας.

Λέστερ θα ήταν ο Ατρόμητος.

Τσέλσι μια χαρά θα ήταν.

Μπορούσαν να φτιάξουν μια παοκτζήδικη δεκαετία με 3-4 πρωταθλήματα και 4-5 κύπελλα που όντως θα τους άλλαζε μέγεθος και ΔΙΚΑΙΩΣ θα μιλούσαμε μετά για big-4.

Επέλεξαν να το παίξουν Μπαρτσελόνα και Καταλονία ενώ το μέγεθος τους είναι Εσπανιόλ και Καταλονία.

Είναι καθυστερημένοι τέλος.

Μια ζωή ΑΕΛ+1 μια ζωή ΞΕΚΑΘΑΡΑ μικρότερο μέγεθος από τον σιχαμερό Άρη του οποίου πλέον η επιστροφή είναι ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ.-

Link to comment
Share on other sites

Την σιωνιστική παρέμβαση κάνεις πως δεν την βλέπεις ε?

Δεν έχουν συμφέροντα εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν συμφέροντα εκεί. 

Θεσ/νίκη=2η ιερουσαλήμ αλλά που να τα ξέρεις εσύ αυτά γατί.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αντίδραση με… νόημα έβγαλε μέσω instagram ο Γιώργος Σαββίδης, μετά τα όσα (δεν) έγιναν το βράδυ της Κυριακής (25/2) στην Τούμπα.

 

Το διοικητικό στέλεχος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ «ανέβασε» μια φωτογραφία με τον πατέρα του, Ιβάν, κατά την αποχώρηση τους από το γήπεδο αργά το βράδυ.

 

Σε αυτήν σχολίασε: «Γελάει καλύτερα, όποιος γελάει τελευταίος γιε μου».

 

my son, ask for thyself another championship for that which i leave is too small for thee

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θεσ/νίκη=2η ιερουσαλήμ αλλά που να τα ξέρεις εσύ αυτά γατί.

Ούτε ο Μπουτάρης δε μπορεί να την ξανακάνει αν και είναι καλή ιδέα να φτιάξει ένα Τέμενος και μια Συναγωγή δίπλα-δίπλα. 

Link to comment
Share on other sites

 

"Woe to you, oh Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath,

Because he knows the time is short...

Let him who hath understanding reckon the number of the beast

For it is a human number,

Its number is Six hundred and sixty six."

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γαμώ και τον Αρη, γαμώ και τον ΠΑΟΚ και τα ούρα του Τσίγκοφ. Σήμερα περισσότερο και απο νίκη θέλω να δώ τους παίχτες μας να σκυλιάζουν σαν να μην υπάρχει αύριο. Γιατί μόνο και μόνο τότε θα πιστέψω οτι έχουν καταλάβει τι παίζεται στις επόμενες 7 αγωνιστικές

Link to comment
Share on other sites

Γιε μου δεν τον ακουσες το δολιο σου πατερα, παρασυρθηκες και μερα με τη μερα, εισαι εικοσι χρονων κι ομως γερνααααααας. Γιε μου τι περιμενεις πΕ μου.....

Link to comment
Share on other sites

"Woe to you, oh Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath,

Because he knows the time is short...

Let him who hath understanding reckon the number of the beast

For it is a human number,

Its number is Six hundred and sixty six."

You'll take my life but I'll take yours too

You'll fire your musket but I'll run you through

So when you're waiting for the next attack

You'd better stand, there's no turning back

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Γαμώ και τον Αρη, γαμώ και τον ΠΑΟΚ και τα ούρα του Τσίγκοφ. Σήμερα περισσότερο και απο νίκη θέλω να δώ τους παίχτες μας να σκυλιάζουν σαν να μην υπάρχει αύριο. Γιατί μόνο και μόνο τότε θα πιστέψω οτι έχουν καταλάβει τι παίζεται στις επόμενες 7 αγωνιστικές

Αν νικήσεις σήμερα σχόλασε ο γάμος και οι άλλοι δεν θα προλαβαίνουν να μαζεύουν τα κομμάτια τους.

Αν και κάτι μου λέει ότι το σημερινό θα είναι πιο εύκολο απ'όσο νομίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ και τον Αρη, γαμώ και τον ΠΑΟΚ και τα ούρα του Τσίγκοφ. Σήμερα περισσότερο και απο νίκη θέλω να δώ τους παίχτες μας να σκυλιάζουν σαν να μην υπάρχει αύριο. Γιατί μόνο και μόνο τότε θα πιστέψω οτι έχουν καταλάβει τι παίζεται στις επόμενες 7 αγωνιστικές

 

Έγραφα από πριν το ματς το χτεσινό πως ακόμα και Χ απόψε δεν θα ταν καταδικαστικό αφού είτε έτσι είτε αλλιώς νίκη θα θέλαμε στην Τούμπα.

Φυσικά σήμερα αν κερδίσεις γίνεσαι το απόλυτο φαβορί.

Ωστόσο επειδή φοβάμαι τον Σιδηρόπουλο και μόνο αυτόν, δεν χρειάζεται να αρχίσουμε τις ακρότητες σήμερα.

Πάμε να πάρουμε το ματσάκι αλλά ας έχουμε κατά νου πως είτε έτσι είτε αλλιώς κατά πάσα πιθανότητα σήμερα είμαστε ήδη πρώτοι με ένα ματς λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Απο εσενα περιμενα να δεις πιο περα και πιο καθαρα.

Του διαβαλκανικου -που επαιξε τοσο σκοτεινο ρολο χθες βραδυ στη γνωματευση γκαρσια-ποιος επισημος εκανε τα εγκαινια ?

Μλκ δεν έχω πιεί 2ο καφέ ακόμα και είμαι σε κατάσταση ημινιρβάνας.

Για πες.

Link to comment
Share on other sites

when you are old enough

to read these words their meaning will unfold

these words are all thats left

and though we ve never meet my only son

i hope you know , that i would have been there to watch you grow

Link to comment
Share on other sites

when you are old enough

to read these words their meaning will unfold

these words are all thats left

and though we ve never meet my only son

i hope you know , that i would have been there to watch you grow

Ήτανε Σαββατόβραδο

που μου ’πες το αντίο

κι έμεινα μες στ’ απόβραδο σαν βουλιαγμένο πλοίο.

Σαββάτο με παράτησες

κι ούτε ρωτάς τι κάνω.

Σάββατο όταν έρχεται νιώθω πως θα πεθάνω.

 

:lol:  :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×