Jump to content

Recommended Posts

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Προσπαθω να δω καποια πραγματα καθαρα.Στο υποθετικο(αλλα πολυ ρεαλιστικο)λοιπον σεναριο που λεει οτι ο Ιβαν μενει για 10 χρονια ακομα στην παοκαρα και ο Βαγγελας για παντα στη θρυλαρα και τα μπατζετ τους ειναι μονιμα σε αυτα τα απλησιαστα για εμας επιπεδα,ποιο ειναι το σχεδιο του τιγρη για να τους ξεπερασουμε αγωνιστικα.Τι οραμα υπαρχει;Περα απο τις εξυπνες κινησεις(λολ).Ποτε θα αρχισει η ομαδα να ανεβαινει αγωνιστικα;Ποτε θα ξεπερασουμε τα 10εκ στα μισθα;Τι λεει το πλανο(λολ);

Εντελώς καθαρά λοιπόν δεν υπάρχει περίπτωση με Μελισσανίδη να τους ανταγωνιστείς οικονομικά αν συνεχίσουν έτσι από την στιγμή που και ο κόσμος σου δεν μπορεί να ακολουθήσει αυτόν των άλλων δύο. Ωστόσο μέχρι να βρεις κάποιον που θα σου εξασφαλίσει πως μπορεί να σε πάει παραπάνω (κανονικό εννοώ όχι Βιντιάδη) καλό θα ήταν να μην ρισκάρεις τα όσα έχεις δεδομένα γιατί έχει αποδειχθεί πως αν σε πάρει από κάτω αντί για τρίτος μπορεί να βρεθείς τρίτη εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα. Εγω απο μεριας μου το κλεινω ως εξης.

 

Κανεις δεν ειπε οτι ο μπαογκ ειναι αξιος θαυμασμου ή ζηλειας κλπ

Κανεις δεν ειπε οτι δεν υπαρχουν πολλοι λογοι να γελας με την οικογενεια Σαββιδη

Κανεις δεν ειπε οτι ο μπαογκ δεν ειναι και δεν θα παραμεινει ιστορικα μικροτερο μεγεθος απο την ΑΕΚ

Κανεις δεν ειπε οτι εχουν καταφερει πολλα περισσοτερα τα τελευταια χρονια (βαζοντας μεσα και Ευρωπη) ως συνολο

Κανεις δεν ειπε οτι  μπορουμε να ξεχναμε οτι εμεις αυτα τα χρονια φτιαχνουμε γηπεδο

Κανεις δεν ειπε οτι ο Σαββιδης αγαπαει την ομαδα του κλπ, αυτα ειναι για γελια

Κανεις δεν ειπε οτι αποκλειεται να σκασουν σαν φουσκα

 

Αυτο που λεμε (τουλαχιστον λεω εγω) ειναι οτι αυτοι εχουν καποιον που βαζει 10 κι εσυ δεν ειναι οτι εχεις καποιον αλλον που βαζει 5 ή 7, αλλα καποιον που βαζει 0 κι αυτο ηδη εχει αρχισει να φαινεται, οποτε πιθανοτατα θα συνεχισει να φαινεται και απο του χρονου. Και δεν ειναι μονο το οικονομικο, ειναι εμφανες οτι αυτος θελει πραγματικα να ειναι πρωτος με καθε κοστος, ο δικος σου ειτε δεν καιγεται, ειτε δεν μπορει, ειτε συνδυασμος αυτων των δυο.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εντελώς καθαρά λοιπόν δεν υπάρχει περίπτωση με Μελισσανίδη να τους ανταγωνιστείς οικονομικά αν συνεχίσουν έτσι από την στιγμή που και ο κόσμος σου δεν μπορεί να ακολουθήσει αυτόν των άλλων δύο. Ωστόσο μέχρι να βρεις κάποιον που θα σου εξασφαλίσει πως μπορεί να σε πάει παραπάνω (κανονικό εννοώ όχι Βιντιάδη) καλό θα ήταν να μην ρισκάρεις τα όσα έχεις δεδομένα γιατί έχει αποδειχθεί πως αν σε πάρει από κάτω αντί για τρίτος μπορεί να βρεθείς τρίτη εθνική.

Αντε πες δεν μπορουμε να ακολουθησουμε τον κοσμο της θρυλαρας που κανει σολντ αουτ στα διαρκειας αλλα μονιμως οι μισοι απο αυτους δεν εμφανιζονται στο γηπεδο.Ουτε τον κοσμο της παοκαρας ομως δεν κερδαμε;Πως αλλαξαν ετσι οι καιροι

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bluesman said:

Σσε επτά χρόνια πήρε ένα πρωτάθλημα, σχεδόν τίποτα στην ευρώπη και δύο δίκαια κύπελλα Ελλάδος παραπάνω από εμάς. Στους οποίους τελικούς δεν μετράει τόσο ο προϋπολογισμός όπως στο πρωτάθλημα που είναι μαραθώνιος ειδάλλως δεν θα το έπαιρνε η ΑΕΛ και ο Πανιώνιος. Μετρούν και άλλα πράγματα σε ένα μονό παιχνίδι. Επίσης δύο Γενάρηδες που όφειλε να ενισχύσει σημαντικά την ομάδα του όπως και ο Μελισσαν(δεν το έκανε το 18) πούλησε καλούς του παίκτες χωρίς ισάξιους αντικαταστάτες και του στοίχισε.

Κανείς όμως που όψιμα μιλάει θετικά για τον Σαββίδη, άλλο θέμα ο Μελισσανίδης, δεν τα αναφέρει αυτά. Ίσως όταν η πραγματικότητα δεν συμφωνεί μαζί τους τόσο το χειρότερο για την πραγματικότητα.

Προσωπικά είμαι υπέρ της κοινής λογικής. Όπως κατακρίνω Μελισσανίδη για το έλλειμμα ποδοσφαιρικής τεχνογνωσίας και την ακαμψία στο οικονομικό σκέλος, έτσι σχολιάζω και την εποχή Σαββίδη.

Μέχρι τώρα σε κάθε περίπτωση το ισοζύγιο είναι συγκεκριμένο και αν θέλετε στην πραγματικότητα ο Σαββίδης δεν βγάζει οφσάιντ τον Μελισσαν αλα Καλφόγλου αλλά τα πέντε πορτοφόλια. Βλέπε διαχείριση 2008 και 2018 αντίστοιχα.

 

Μα το θέμα είναι ότι κανεις δεν υποστηρίζει τον ιβάν σαν καλο παραγοντα. τα ρεζιλίκια του είναι γνωστά, και δεν είναι τωρινα. όσοι έχουν λιγο μνήμη θα θυμηθούν και την εποχή Στεφενς, και το πρώτο περασμα στοχ που στεναξε το μαρκιζ, και τους Νιμανι που έφερνε, και τον Δώνη, και την Γκοντσάρεβα, και τις συσκέψεις μέσω σκαιπ, και όλες τις αβρότητες και γελοιότητες.

Και αυτός είναι φαντάζομαι και ο λόγος που γκρινιάζουν όσοι γκρινιάζουν. ότι έχουμε ηγέτη υποτίθεται μπαρουτοκαπνισμένο και έμεινε πίσω από αυτό το παρτάλι τον ιβάν. ή ακόμα πιο προχωρημένα που το βάζει ο ΜικρόςκαιΑτροπος, ότι ο δικός μας τον έκανε άνθρωπο το παρτάλι και απο κει που τα σκορπούσε πέρα δώθε πλέον τα σκορπάει στην ΕΠΟ και στην ΚΕΔ και πιανουν τοπο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

 από την στιγμή που και ο κόσμος σου δεν μπορεί να ακολουθήσει αυτόν των άλλων δύο. 

Αντε ο γαυρος εχει λαο πολυ. Με τον κοσμο του μπαοκ τι φαση?

 

6 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ δεν νομίζω πως θα έχουν τόσο μεγάλο θέμα αν δεν μπουν CL άλλωστε για μάζεμα θα το πάει και ο Ιβάν σιγά σιγά.

Πρόβλημα θα έχουν αν κρίνει ο Τσετσένος πως η ενασχόληση του με τον ΠΑΟΚ ότι ήταν να του δώσει του το έδωσε.

Αν το μαζεψει σημαινει, δεν πως θα ειναι τοσο ανταγωνιστικος. Σημαινει πως θα αρχισει η μουρμουρα κτλ κτλ κτλ .

Ειναι σιγουρο πως καποια στιγμη θα γινει αυτο με τον τσετσενο και απλα θα φυγει.

Στο μεσοδιαστημα εχω ξαναπει πως η περσυνη εικονα ηταν μαγικα πολυ καλη για τον μπαογκ , μαγικα πολυ κακη για την ΑΕΚ .

Φετος θα ειναι το πιο ενδιαφερον πρωταθλημα της δεκαετιας ειδικα εαν συμβουν 2 πραγματα :

1 Ο καρντοσο κανει δουλιτσα

2 Ο μπαογκ δεν μπει ομιλους

 

bonus : Καλη διαλυση στο βαζελο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Αντε πες δεν μπορουμε να ακολουθησουμε τον κοσμο της θρυλαρας που κανει σολντ αουτ στα διαρκειας αλλα μονιμως οι μισοι απο αυτους δεν εμφανιζονται στο γηπεδο.Ουτε τον κοσμο της παοκαρας ομως δεν κερδαμε;Πως αλλαξαν ετσι οι καιροι

Sorry αλλά φέτος οριακά πάνω από τον Α.Ρ.Η.Σ. ήσουν σε εισιτήρια.

Επίσης μετράει και το ηλικιακό. Έχεις ως ΑΕΚ σαφέστατα πιο γερασμένο κοινό, από τους άλλους δύο που για διαφορετικούς λόγους ανανεώνουν την βάση τους. Άλλος θα πει πως φταίει η χρόνια ανομβρία εγώ θα πω πως φταίει η διαχρονική μιζέρια που βγάζεις ως club η οποία σε κάνει αντιτουριστικό για νέους χωρίς προδιάθεση αυτοκαταστροφής, αυτοκτονίας και καταχρήσεων. Όταν έχεις λοιπόν γερασμένο κοινό, θα χεις και πιο καυλωμένο κοινό και όταν θα χεις λιγότερο καυλωμένο κοινό θα γαμάς και λιγότερο ΚΑΙ σε επίπεδο κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

 

Πιστευω, αν δεν μπει cl , θα εχουν μεγαλο θεμα

Ε αυτο κατα πασα πιθανοτητα θα το διαπιστωσουμε πολυ συντομα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ε αυτο κατα πασα πιθανοτητα θα το διαπιστωσουμε πολυ συντομα

Το μονο σιγουρο .

Αν θα μεινει η οχι θα φανει απο το γηπεδο. Να θυμησω πως εκει στραβωσε και ο πολυμετοχικος και γενικα εκει στραβουν τα παντα.

Γηπεδο  = Προοπτικη

Καβουριας ειναι ο Μελισσανιδης και αλλα πολλα μαζι αλλα μαλακας δεν ειναι , ξερει πως η ΑΕΚ δεν εχει καμμια τυχη χωρις γηπεδο στο παρον και στο μελλον.

Ειτε αυτος , ειτε αλλος το να καυλωσεις τον κοσμο με μεταγραφες ειναι το μονο ευκολο εφοσον εχεις φτιαξει τις βαση σου πρωτα. Πιστευω ειναι πολυ κατανοητο αυτο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Sorry αλλά φέτος οριακά πάνω από τον Α.Ρ.Η.Σ. ήσουν σε εισιτήρια.

Επίσης μετράει και το ηλικιακό. Έχεις ως ΑΕΚ σαφέστατα πιο γερασμένο κοινό, από τους άλλους δύο που για διαφορετικούς λόγους ανανεώνουν την βάση τους. Άλλος θα πει πως φταίει η χρόνια ανομβρία εγώ θα πω πως φταίει η διαχρονική μιζέρια που βγάζεις ως club η οποία σε κάνει αντιτουριστικό για νέους χωρίς προδιάθεση αυτοκαταστροφής, αυτοκτονίας και καταχρήσεων. Όταν έχεις λοιπόν γερασμένο κοινό, θα χεις και πιο καυλωμένο κοινό και όταν θα χεις λιγότερο καυλωμένο κοινό θα γαμάς και λιγότερο ΚΑΙ σε επίπεδο κόσμου.

Η δυναμικη του κοσμου εξαρταται απο την διοικηση.Οταν τον κοροιδευεις μεσα στα μουτρα του θα μεινεις με 3κ αρρωστους και 2κ κλεφτακηδες και θα βλεπεις την πλατη του Καρυπιδη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Η δυναμικη του κοσμου εξαρταται απο την διοικηση.Οταν τον κοροιδευεις μεσα στα μουτρα του θα μεινεις με 3κ αρρωστους και 2κ κλεφτακηδες και θα βλεπεις την πλατη του Καρυπιδη.

Εντάξει αυτή είναι μια άποψη.

Η άλλη άποψη είναι πως και το 93-94 ας πούμε έκανες τρίτη σερί φιέστα πρωταθλήματος σε μισοάδειο γήπεδο το οποίο ούτε τότε γέμιζες ιδιαίτερα.

Πάντως γενικά θεωρώ πως η διοίκηση μπορεί να επηρεάσει κατά ένα 20% θετικά ή αρνητικά τον κόσμο που θα πάει γήπεδο.

Για το γεγονός πως πχ εγώ έχω αραιώσει από το παιχνίδι με Ολυμπιακό στην Β' Εθνική (που διεκόπη) και μετά δεν φταίει επ ουδενί η διοίκηση. Φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι σαν εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest vorras21
6 minutes ago, Bukowski said:

Sorry αλλά φέτος οριακά πάνω από τον Α.Ρ.Η.Σ. ήσουν σε εισιτήρια.

Επίσης μετράει και το ηλικιακό. Έχεις ως ΑΕΚ σαφέστατα πιο γερασμένο κοινό, από τους άλλους δύο που για διαφορετικούς λόγους ανανεώνουν την βάση τους. Άλλος θα πει πως φταίει η χρόνια ανομβρία εγώ θα πω πως φταίει η διαχρονική μιζέρια που βγάζεις ως club η οποία σε κάνει αντιτουριστικό για νέους χωρίς προδιάθεση αυτοκαταστροφής, αυτοκτονίας και καταχρήσεων. Όταν έχεις λοιπόν γερασμένο κοινό, θα χεις και πιο καυλωμένο κοινό και όταν θα χεις λιγότερο καυλωμένο κοινό θα γαμάς και λιγότερο ΚΑΙ σε επίπεδο κόσμου.

Το μπαοκια τουλάχιστον στην βόρεια ελλαδα έχουν τρομερή αύξηση σε κόσμο τα τελευταία 10 χρονια και στην Θεσσαλονίκη έτσι πως πάνε αν δεν έχουν γινει ήδη είναι μια πόλη μια ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εντάξει αυτή είναι μια άποψη.

Η άλλη άποψη είναι πως και το 93-94 ας πούμε έκανες τρίτη σερί φιέστα πρωταθλήματος σε μισοάδειο γήπεδο το οποίο ούτε τότε γέμιζες ιδιαίτερα.

Δεν μπορω να συγκρινω περιοδους που απεχουν 30 χρονια μεταξυ τους.Ουτε μπορω να δεχτω οτι ξαφνικα οι αεκτζηδες και οι βαζελοι εγιναν αχαριστοι ενω οι μπαουκτζηδες με τα σκουληκια απεκτησαν νοοτροπια Αγγλου φιλαθλου.Ολα ειναι θεμα διοικησης.Οραμα,διαθεση,μαρκετινγκ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Δεν μπορω να συγκρινω περιοδους που απεχουν 30 χρονια μεταξυ τους.Ουτε μπορω να δεχτω οτι ξαφνικα οι αεκτζηδες και οι βαζελοι εγιναν αχαριστοι ενω οι μπαουκτζηδες με τα σκουληκια απεκτησαν νοοτροπια Αγγλου φιλαθλου.Ολα ειναι θεμα διοικησης.Οραμα,διαθεση,μαρκετινγκ.

Οι ΑΕΚτζήδες διαφέρουν και οι Βάζελοι θέλουν να αναπνέουν λεύτεροι. 

Link to comment
Share on other sites

Για τους βαζελους που λέτε, είναι σε περίοδο μεγάλου διχασμου από όσο ξέρω και το θέμα Τρακη θα τους πάει ακόμα πιο πίσω γιατί πολλοί δε γουστάρουν με αυτά που λέει, πιπες πάντως δεν του παίρνουν. Καλό αφανισμό. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vorras21 said:

Το μπαοκια τουλάχιστον στην βόρεια ελλαδα έχουν τρομερή αύξηση σε κόσμο τα τελευταία 10 χρονια και στην Θεσσαλονίκη έτσι πως πάνε αν δεν έχουν γινει ήδη είναι μια πόλη μια ομαδα

Καλά στα παπάρια μας σιγά την μεγάλη πόλη η Θεσσαλονίκη.

Όσο βρίζουν την Αθήνα, σημασία έχει πως δεν αποκτούν ερείσματα σε αυτή όπως έχει η ΑΕΚ ας πούμε ειδικά με τον βάζελο σε πτώση και γηπεδικές εγκαταστάσεις σε διάφορες περιοχές της.

Link to comment
Share on other sites

Guest vorras21

Ορεστιάδα έκανα στρατό πριν 1 χρόνο και ήταν τίγκα στους πιτσιρικάδες.μετα από ένα μίνι γκάλοπ που έκανα σε 18 χρόνων και κάτω πρώτα ήταν τα μπαοκια μετά οι βαζελοι 3 γαύροι και 4 εμεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Για τους βαζελους που λέτε, είναι σε περίοδο μεγάλου διχασμου από όσο ξέρω και το θέμα Τρακη θα τους πάει ακόμα πιο πίσω γιατί πολλοί δε γουστάρουν με αυτά που λέει, πιπες πάντως δεν του παίρνουν. Καλό αφανισμό. 

Δεν βλέπω την ώρα να φύγει ο τσαμπατζής ο δικός μας να πλακωνόμαστε και οι ΑΕΚτζήδες για τον Μελισσανίδη που τελικά δεν ήταν και τόσο κακός υπό την διακυβέρνηση κανενός μυστήριου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Οι ΑΕΚτζήδες διαφέρουν και οι Βάζελοι θέλουν να αναπνέουν λεύτεροι. 

Μπορει να το λες ειρωνικα αλλα ετσι ειναι.Εμεις και οι βαζελοι ειμαστε οι λιγοτερο κατευθυνωμενοι οπαδοι.Γι αυτο κ εγω ελεγα παλια οτι χρειαζομαστε αμεσα γαυροποιηση για να μεγαλωσει η ομαδα και με κυνηγουσατε εδω μεσα με τα σκουποξυλα.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vorras21 said:

Ορεστιάδα έκανα στρατό πριν 1 χρόνο και ήταν τίγκα στους πιτσιρικάδες.μετα από ένα μίνι γκάλοπ που έκανα σε 18 χρόνων και κάτω πρώτα ήταν τα μπαοκια μετά οι βαζελοι 3 γαύροι και 4 εμεις

Εγώ στον στρατό πέρσι που ήμουν στα τελειώματα ΛΥΛ, ένα απόγευμα στα πλαίσια του γιδέματος χώρισα βορειοελλαδίτες με νοτιοελλαδίτες και ρωτούσα τί ομάδες είναι κυρίως τους πρώτους.

Θυμάμαι ότι ήταν 24 ΠΑΟΚια, 18 ΑΕΚτζήδες (θυμάμαι χαρακτηριστικά αυτούς τους δύο), καμιά 10αριά γαύροι, κανά 5αρι Αρειανοί και άλλοι τόσοι βάζελοι και 1 ΟΦΗ (!).

Εννοείται έπεσαν και έπαιρναν ανελέητα οι 24 και ο 1 ΟΦΗς είτε λόγω χρώματος είτε επειδή παραήταν ανώμαλος.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Για τους βαζελους που λέτε, είναι σε περίοδο μεγάλου διχασμου από όσο ξέρω και το θέμα Τρακη θα τους πάει ακόμα πιο πίσω γιατί πολλοί δε γουστάρουν με αυτά που λέει, πιπες πάντως δεν του παίρνουν. Καλό αφανισμό. 

Πραγματικα ο τρακης ειναι 3 φορες χειροτερος απο τον δικο μας.Δεν υπαρχει σωτηρια γι αυτους.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Μπορει να το λες ειρωνικα αλλα ετσι ειναι.Εμεις και οι βαζελοι ειμαστε οι λιγοτερο κατευθυνωμενοι οπαδοι.Γι αυτο κ εγω ελεγα παλια οτι χρειαζομαστε αμεσα γαυροποιηση για να μεγαλωσει η ομαδα και με κυνηγουσατε εδω μεσα με τα σκουποξυλα.

Και εγώ το πιστεύω πως αν αντί για αθλητικό σωματείο ήμαστε φιλοσοφική λέσχη θα χαμε πολύ περισσότερες επιτυχίες.

Επίσης παλαιότερα δεν είχες γράψει αυτό. Είχες γράψει πως καλύτερα να μας είχε κάνει παράρτημα του ο Μαρινάκης από το που μας πήρε ο Μελισσανίδης και γι αυτό σε κυνηγούσαμε με τα σκουπόξυλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest vorras21
1 minute ago, Bukowski said:

Καλά στα παπάρια μας σιγά την μεγάλη πόλη η Θεσσαλονίκη.

Όσο βρίζουν την Αθήνα, σημασία έχει πως δεν αποκτούν ερείσματα σε αυτή όπως έχει η ΑΕΚ ας πούμε ειδικά με τον βάζελο σε πτώση και γηπεδικές εγκαταστάσεις σε διάφορες περιοχές της.

Κοίτα σε έναν νόμο με πάνω από 1 εκ κόσμο αν γίνουν ένα 80% μόνο στην Θεσσαλονίκη καταλαβαίνεις ποσους πιτσιρικάδες μικρούς θα έχουν και σιγουρα όταν μένεις στην ίδια πόλη με την ομάδα που υποστηρίζεις αυτόματα γίνετε και ποιο ενεργός από το να είσαι πχ απτην Κέρκυρα και να είσαι μπαοκ.βαλε και την υπόλοιπη Μακεδονία που οι απόστασης είναι κοντά στην θεσσαλονικη που είναι ένα 60% σίγουρα βγάζουν μια δυναμική τα μπαοκια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Και εγώ το πιστεύω πως αν αντί για αθλητικό σωματείο ήμαστε φιλοσοφική λέσχη θα χαμε πολύ περισσότερες επιτυχίες.

Επίσης παλαιότερα δεν είχες γράψει αυτό. Είχες γράψει πως καλύτερα να μας είχε κάνει παράρτημα του ο Μαρινάκης από το που μας πήρε ο Μελισσανίδης και γι αυτό σε κυνηγούσαμε με τα σκουπόξυλα.

Δεν μπορω να θυμηθω πως το ειχα γραψει ακριβως αλλα σιγουρα δεν ηταν ετσι,αφου δεν με μπαναραν.

Μαλλον κατι σε "λιγοτερο θα ειχαμε ξεφτιλιστει αγωνιστικα αν ημασταν παραρτημα του Μαρινακη".

Ποτε ηταν θυμασαι;Μετα απο ποιο τετραμπαλο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vorras21 said:

Κοίτα σε έναν νόμο με πάνω από 1 εκ κόσμο αν γίνουν ένα 80% μόνο στην Θεσσαλονίκη καταλαβαίνεις ποσους πιτσιρικάδες μικρούς θα έχουν και σιγουρα όταν μένεις στην ίδια πόλη με την ομάδα που υποστηρίζεις αυτόματα γίνετε και ποιο ενεργός από το να είσαι πχ απτην Κέρκυρα και να είσαι μπαοκ.βαλε και την υπόλοιπη Μακεδονία που οι απόστασης είναι κοντά στην θεσσαλονικη που είναι ένα 60% σίγουρα βγάζουν μια δυναμική τα μπαοκια

5m έχει η Αττική και οι τρεις ομάδες της έχουν κόσμο και πανελλαδικά.

Ο ΠΑΟΚ έχει επιλέξει να περιχαρακωθεί εντός Θεσσαλονίκης (Μακεδονία δεν νομίζω πως υπερισχύει τόσο έντονα) και πίσω από το "Αθήνα γαμημένη". Ε τον κατουράνε και οι Αθηναίοι λοιπόν και πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Ζηλευεις κατα βαθος γιατι χανεις 1-0 στα μπαν.

 

2 ban έχω. Έχω φάει και ένα επειδή είπα φακλάνα την Kelly Brook.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×