Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Bluesman said:

Θαυμασμός για τον μεγάλο μαέστρο Μπίσεσβαρ που για τους λάτρεις των ευρώπουλων ήταν από τις φθηνές του μεταγραφές.

800 χιλιαρικα συμβολαιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

800 χιλιαρικα συμβολαιο

Λιγότερα απ' όσα δίνεις για Μάνταλο-Οικονόμου

Link to comment
Share on other sites

Τέλος. Από σήμερα μετράμε αντίστροφα να σκάσει το κανόνι. Τα λεφτά κάνανε φτερά uefa mafia και έτσι. Ο μπαμπάς με την πλάτη στον τοίχο όπως έχουμε γράψει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα και τέταρτο πέναλτι να πονάει περισσότερο γαμιολες.

Πέρα από την πλάκα, έκαναν εκπληκτική εμφάνιση. Όπως έγραψα και μετά το πρώτο παιχνίδι για μένα είναι ξεκάθαρο φαβορί για το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω πως και πως αρθρα Κολκα-Βασιλοπουλου,

για το πως τα παλικαρια και η διοικηση κανανε οτι πρεπει,

αλλα καποιοι κυριοι με τα σηματακια της UEFA και κατι ακουστικα,

δεν δωσανε στο μεγαλο ΠΟΑΚ την προκριση που αξιζε.

#γιαεμεναοπαοκπερασε

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω θα παιχτει στα ισα αναμεσα στους 2 γαυρους εμεις τριτο και πολυ μακρινο αουτσαιντερ.

Το οτι δεν μας υπολογιζει κανεις παντως ισως μας βγει σε καλο...

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Λιγότερα απ' όσα δίνεις για Μάνταλο-Οικονόμου

Το 2016 κιολας αυτο,τοτε πρεπει να χαμε Τζεμπουρ σουπερ σταρ 300 χιλιαρικα το χρονο υπερβαση

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλος ο μποακ.

Ο Άγιαξ είναι παράξενη ομάδα παντως. Ποιότητα μεγάλη σιγουρα, αλλά χασογκοληδες μπροστά, τρυπιοι πίσω και κυρίως πολύ κακή διαχείριση των ματς όταν έχουν αυτό που θελουν. Άπειροι προφανως κάποιοι παίκτες.

Απο εκεί και πέρα τα πέναλτυ ήταν και τα τρία και γενικά θεωρω δίκαιο και για τις 2 ομάδες το 3-2 (θα μπορούσε να λήξει και με 2 γκολ διαφορά παντως).

Μπισεσβαρ τεράστιο ματς και τεράστιος παίκτης γενικά.

Γενικα έχουν πολύ καλή ομάδα, ελπίζω το ότι είχαν τέτοια φυσική κατάσταση σήμερα να τους κάνει να κλατάρουν αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Οποιοσδήποτε πρωταθλητής δεν χάνει κομβικούς παίκτες παραμένει εκ των φαβορί εκτός αν οι αντίπαλοι του γίνουν Παρί Σεν Ζερμέν.

Ωστόσο η σημερινή εικόνα δεν λέει τίποτα απολύτως για το μέλλον, ο ΠΑΟΚ μπορεί να παρουσιαστεί καλύτερος, ίδιος ή χειρότερος.

Οι προκριματικοί αγώνες ποδοσφαίρου έχουν τη δική τους λογική ώστε να υπάρχουν και μεγάλες εκπλήξεις.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Πολύ καλος ο μποακ.

Ο Άγιαξ είναι παράξενη ομάδα παντως. Ποιότητα μεγάλη σιγουρα, αλλά χασογκοληδες μπροστά, τρυπιοι πίσω και κυρίως πολύ κακή διαχείριση των ματς όταν έχουν αυτό που θελουν. Άπειροι προφανως κάποιοι παίκτες.

Απο εκεί και πέρα τα πέναλτυ ήταν και τα τρία και γενικά θεωρω δίκαιο και για τις 2 ομάδες το 3-2 (θα μπορούσε να λήξει και με 2 γκολ διαφορά παντως).

Μπισεσβαρ τεράστιο ματς και τεράστιος παίκτης γενικά.

Γενικα έχουν πολύ καλή ομάδα, ελπίζω το ότι είχαν τέτοια φυσική κατάσταση σήμερα να τους κάνει να κλατάρουν αργότερα.

Υπαρχει καποια λογικη εξηγηση για τον αφανα που πριν 2 χρονια εβγαζε με το ζορι ενα ποιοτικο μισαωρο και τωρα παιζει 90λεπτα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Υπαρχει καποια λογικη εξηγηση για τον αφανα που πριν 2 χρονια εβγαζε με το ζορι ενα ποιοτικο μισαωρο και τωρα παιζει 90λεπτα;

Η μόνη εξήγηση κυρίως για αυτόν (αλλά και για τον Ματος και άλλους) είναι ότι γύρω στον Οκτώβρη θα φεύγουν με φορεία ή θα σέρνονται.

Αλλη εξήγηση δεν έχω, πέραν του να έγινε Ουζουνιδεια προετοιμασία.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα. Δν θα μπορεσω να κοιμηθω

Αλλη μια χρονια χωρις τσουλου ο μπιγκ φορ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Η μόνη εξήγηση κυρίως για αυτόν (αλλά και για τον Ματος και άλλους) είναι ότι γύρω στον Οκτώβρη θα φεύγουν με φορεία ή θα σέρνονται.

Αλλη εξήγηση δεν έχω, πέραν του να έγινε Ουζουνιδεια προετοιμασία.

Και εγω τον Ματος τον εχω για χιαστο φετος και τελος καριερας.Το σουλουπι του Μπισεσβαρ παντως καθιστα την μεταλλαξη του "ιατρικο" θαυμα,θα εχει ενδιαφερον να δουμε την περιπτωση του.Αν δεν παθει τιποτα ας πουμε και γραψει και 3000 λεπτα συμμετοχης πρεπει να ψαχτει λιγο η ΠΑΕ να βρει τι στον πουτσο εκαναν αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

Ψυχωμένος ο μπαουγκ στα δύο παιχνίδια και λογικό καθως το κίνητρο ειναι τεραστειο. Αλλα οκ, για 5 γκόλ σήμερα.

Δεν θα ειναι αυτη η εικόνα του. 

Επίσης όπως πέρυσι σε εμάς ετσι και φέτος σε αυτούς η εντολή ειναι σαφής. 

Cl . Οπότε ναι, η προετοιμασία είναι χαλαρή σε αυτούς όπως πέρυσι σε εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα πηγε ο παοκ.ουσιαστικα ταβανιασε δεν μπορουσε κατι αλλο.

Αλλα βλεποντας και τα δυο ματς οκ ο αγιαξ δεν δυσκολευτικε και πολυ.επισης σαφως ο αγιαξ ειναι δυο σκαλια κατω απο περυσι και θα φανει με τις μεγαλες ομαδες δεν πηραν καν παιχτη αντι ντε λιχτ και ντε γιονκ που ουσιαστικα ηταν οι κορυφαιοι...Επισης ςιναι αυγουστος...Αν ηταν οκτωβρης ο πελκας που ναι αργος και λιγος γενικα θα πεφτε με το που εκνε σπριντ ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δε μου άρεσαν όπως έχει περάσει ως εικόνα. Έδωσε δικαιώματα πίσω ο αγιαξ. Κλασικοί μαλακες Ολλανδοι. Αν είχαν περισσότερη προσοχή στα τελειώματα 5 γκολ θα άρπαζε ο παοκ. Στο κέντρο ήταν ανύπαρκτος. Μπροστά κυρίως υπήρχαν χώροι και μπόρεσε να κάνει ό,τι έκανε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Εμένα πάλι δε μου άρεσαν όπως έχει περάσει ως εικόνα. Έδωσε δικαιώματα πίσω ο αγιαξ. Κλασικοί μαλακες Ολλανδοι. Αν είχαν περισσότερη προσοχή στα τελειώματα 5 γκολ θα άρπαζε ο παοκ. Στο κέντρο ήταν ανύπαρκτος. Μπροστά κυρίως υπήρχαν χώροι και μπόρεσε να κάνει ό,τι έκανε 

Μα εφυγε ο ντελιχτ και ο ντε γιονκ και δεν πηραν τιποτα ουσιαστικα δεν εχουν καλη αμυνα και κεντρο πισω αν κατεβουν ετσι με μπαρτσα και λιβερπουλ θα πεσουν 4μπαλα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Εμένα πάλι δε μου άρεσαν όπως έχει περάσει ως εικόνα. Έδωσε δικαιώματα πίσω ο αγιαξ. Κλασικοί μαλακες Ολλανδοι. Αν είχαν περισσότερη προσοχή στα τελειώματα 5 γκολ θα άρπαζε ο παοκ. Στο κέντρο ήταν ανύπαρκτος. Μπροστά κυρίως υπήρχαν χώροι και μπόρεσε να κάνει ό,τι έκανε 

Ναι και ο παοκακος εχασε 2-3 καλα σημερα.Εκαναν 2 σοβαρες εμφανισεις με τον δυσκολοτερο αντιπαλο που θα μπορουσαν να τυχουν.Ο δευτερος καλυτερος ηταν η Σελτικ που αποκλειστηκε στην εδρα της απο κατι Ρουμανους.Δεν χρειαζεται να τους μειωνουμε συνεχεια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρή προσπάθεια έκαναν, το ζητούμενο είναι να μη παίξουν ποτέ τσλ και επετεύχθη. Τα υπόλοιπα τώρα είναι άλλα λόγια, πάντως κι εγώ εκτιμώ ότι η ΑΕΚ θα είχε αποκλειστεί από το ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν ειχαμε αποκλειστει ετσι θα τον ψιλοπαιζαμε τωρα..

Δε πειραζει του χρονου θα το τεντωσετε.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×