Jump to content

Recommended Posts

13 hours ago, nikos said:

Εννοείς ότι η μοιρασιά αφορά τους άλλους δυο; Αυτό ειλικρινά δεν το αποκλείω.

ναι. αυτο πιστευω.

οτι η μοιρασια εχει να κανει με τους αλλους 2 που σπρωχνουν και φραγκα..

εμεις απο σποντα πηραμε πρωταθλημα.

ο τιγρης θελει πρωτα το γηπεδο, να αυξησει η ΑΕΚ τα εσοδα της και μετα να επενδυσει στην ομαδα.

θα μου πεις γιατι δε παιρνει εναν προπονητη σοβαρο και να ναι ετοιμος οταν μπει στο γηπεδο? ισως γιατι α) δε θελει να καψει καποιον σοβαρο ξεροντας οτι κουπα Δεν παιρνεις ειδικα οταν δεν παιρνεις και παικτες β) με αυητο το αλαλουμ αποπροσανατολιζεται και ο κοσμος και δεν εχει και προσδοκιες.

 

κατι τετοιο θεωρω οτι συμβαινει στο μυαλο του.

Link to comment
Share on other sites

μακαρι -λεω εγω- να ειναι οπως τα λες, γιατι προσωπικα εχω πολυ χειροτερη εκτιμηση για τις δυνατοτητες αλλα και τις προθεσεις του Μελισσανιδη.

 

Κοινως θεωρω οτι με το που θα μπεις γηπεδο θα παρει 2-3 Ολιβειρες-Βερντε κι εναν τυχαιο ξενο προπονητη (αν δεν εχει ηδη) και ως εκει. ταυτοχρονα θα αρχισει να ψαχνει διαδοχο (αν δεν ψαχνει ηδη),

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά δεν νομίζω ότι ο ΟΦΗ πλέον είναι του Σαββίδη.

Όπως και να χει βγάλανε τεράστιο διπλό

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις κατι πραγματα τωρα, κερδισε η εθνικη και στο πορτοκαλι που δεν εχουν καμια σχεση με παοκ, λενε πως κορυφαιοι του ματς ηταν οι δυο παικτες του παοκ.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nestoridis21 said:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο τίγρης έμεινε μόνο στον οπαπ

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, felman said:

mavrh.jpg

Ακομα και σε αυτο αντιγραφη της γριας ειναι . Οταν ειχαν βγαλει αυτη την μπλε μουσταρδα. 
Αποτέλεσμα εικόνας για Μπλε μουσταρδα

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλυτερο επιτευγμα αυτης της ομαδας ειναι οτι τους εκανε σκετσακι ο Λαζοπουλος.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aussie said:

Απευθυνομενος στους διαχειριστες θα ηθελα αν συμφωνουν να δημιουργηθει ενα poll για να ψηφισουμε το κατα ποσο εχει "συμβαλλει" η ΑΕΚ στο να μεγαλωσει ως οργανισμος ο Παοκ. Τι εννοω:

α) 3 σερι χαμενοι τελικοι

β) Αποτελεσματα με μεγαλη ευκολια μεσα στο ΟΑΚΑ, κατι που πριν απο μερικα χρονια ηταν αδιανοητο

γ) Συνεχεις ανακοινωσεις εναντιον της ΑΕΚ, διχως να υπαρχει αντιδραση απο εμας, δημιουργωντας ετσι ενα κλιμα "ανωτεροτητας", ενω εμεις απλως καθομαστε και τους ακουμε

δ) Καταστροφη πρωταθληματικης ομαδας, αφηνοντας τον Παοκ να εχει ως αντιπαλο μονο τον ΟΣΦΠ του β' γυρου περυσι. Στην ουσια δεν ειχε καν αντιπαλο.

Ολα αυτα εχουν συμβει μολις απο την σεζον 2015-2016. Βεβαια εχουν και αυτοι σοβαρο επενδυτη, αλλα εαν καναμε και εμεις καποια στοιχειωδη πραγματα και δεν ημασταν αυτοκαταστροφικοι, τοτε θα ειχε περιοριστει η ανοδος τους. Ετσι τουλαχιστον πιστευω εγω.

Η ιστορία με τον ποακ έχει ξεκινήσει από όταν ήρθε για τρίτη θητεία ο μπινές. από τότε, φτύσαμε αίμα για να γίνουν αυτοι ίσα κι ομοια με μας. από τότε, δεν δυνάμεθα να τους θεωρούμε "ανύπαρκτους", γιατι σε σχέση με μας, αυτά τα 10+ χρόνια, δεν είναι. ήταν μέχρι τότε ναι, αλλα αν απομονώσουμε μόνο αυτό το κομμάτι, δεν είναι.

και ξέρετε τι λένε για το χωριάτη και το κρεββάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×