Jump to content

Recommended Posts

Η δηλωση Αυγενακη εγινε για μελλοντικη χρηση επειδη μαλλον θα πεσουν. Καλα στο CAS θα πεσουν 100%. Στο μεταξυ απ' οτι φαινεται ο Ιβαν παρα τα περι αντιθετου θρυλουμενα εχει μετοχες στον ΠΑΟΚ που δεν τις ειχε δηλωσει. Δηλαδη περαν της πολυιδιοκτησιας υπαρχει και αλλος λογος για να πεσει.

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ:

Η εισήγηση της ΕΕΑ είναι ένα μνημείο υποδούλωσης των -υποτίθεται- λειτουργών της στις εντολές του πολιτικού της προϊσταμένου. Ο κ. Αυγενάκης αποδείχθηκε εντολοδόχος του γραφείου τύπου του Ολυμπιακού στήνοντας μια υπόθεση που ως μόνο στόχο είχε την κηλίδωση της ιστορίας του ΠΑΟΚ. Της ομάδας που έβαλε τέλος οριστικά στην ασυδοσία του Ολυμπιακού.

Από σήμερα σηκώνουμε το γάντι που έριξε ο Λευτέρης Αυγενάκης και απαιτούμε από τον Πρωθυπουργό την άμεση απομάκρυνσή του. Είναι επικίνδυνος για τον αθλητισμό, την συνοχή της χώρας και επίορκος.

Η φούσκα, που έστησε με τον Βαγγέλη Μαρινάκη, θα σκάσει στο δικό τους πρόσωπο. Να μην ξεχνάνε ότι προσπάθησαν αρκετές φορές να εξοντώσουν τον ΠΑΟΚ και σε κάθε τους απόπειρα βρέθηκαν οι ίδιοι πιο βαθιά χωμένοι στο βούρκο.

Σύντομα το όνειρό σας να δείτε τον ΠΑΟΚ στο έδαφος θα γίνει εφιάλτης!

 

Link to comment
Share on other sites

αναμένω πύρινα άρθρα Σταύρακα Κόλκα και του άλλου του μπαγλαμα που βγαίνει μαζί του στο οπεν (δεν θυμάμαι όνομα).

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skepastos said:

Το ζουμί είναι το CAS. Η μόνη περίπτωση να κάνει πίσω ο χοντρος είναι να του τάξουν τα επόμενα και να του παραδώσει ο Ρώσος τις ενώσεις του άρα και τα κουμάντα στην ΕΠΟ

Σιγά μην κάνει πίσω τώρα που μπορεί να τελειώσει τον έναν από τους δύο αντιπάλους του.

Θα έχει συνέχεια το έργο και η ταφόπλακα για αυτούς θα είναι από το CAS.

 

Πάντως η μπάλα να προτείνεται για υποβιβασμό και το μπάσκετ να είναι από μόνο του για υποβιβασμό, μια χαρά τα έχουν καταφέρει.

ΠΣΟΦΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Tους τρολαρει ο αυγενάκης με τη δήλωση που έκανε, αφού αυτός άλλαξε 2-3 από τους δικαστές όταν βγήκε το θέμα στην επιφανεια

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο, καταστρεψτε κι αλλο το ελληνικο ποδοσφαιρο. Παιξτε ντερμπι με τη Λαμια. Ποιος θα βγαινει Ευρωπη τωρα; Η ΑΕΚ και ο Αστερας Τριπολης; Γελαει ο κοσμος. Προσωπικα δε νομιζω να πεσουμε ομως ακομα κι ετσι παλι μαζι με τη Ξανθη θα ανεβουμε και μαλιστα καθαροι πλεον και τοτε δε σας σωζει τιποτα απο την οργη του ΠΑΟΚ. Παλι αητητοι θα το παρουμε.

Επικο ποσταρισμα θολωμενου μπαοκτζη.

Μεγαλες στιγμες, η αναφορα στην Ευρωπη(!!!!!!) και στη οργη του παοκ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, SpiRos said:

Έλα καλησπέρα, κατεβαίνω κι εγώ τότε. Πού θα νοικιάσουμε; :D

Makedonia Palace

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Μετά το τέλος του αγώνα με τον Βόλο, οι οπαδοί του Δικεφάλου κατευθύνθηκαν στα γραφεία της ΝΔ στην Μιχαήλ Καλού για να διαμαρτυρηθούν.

Φωνάζουν συνθήματα κατά της κυβέρνησης και του Λευτέρη Αυγενάκη.

Είμαι σίγουρος ότι αυτοί οι τύποι έψαξαν εξονυχιστικά την υπόθεση , ρώτησαν νομικους και κατέληξαν στο ότι έχουν ολο το δίκιο με το μέρος τους. Γι αυτό η έκρηξη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλά να κάνω και το συνήγορο του διαβολου. Μικρό μέγεθος αλλά και στη μπούκα με το γκανι υποβιβασμό έλεγαν οι ποινές. Θέλω να πω ότι αν ήθελαν να τον ρίξουν είχαν την ευκαιρία από τότε...Εγώ ειλικρινά δεν το έχω και τόσο δεδομενο. Δεν έπεσε ο βαζελος πριν δυο χρόνια που δεν είχε πιστοποιητικό και άλλαξε ο κανονισμός, ο γαύρος είναι ο γαύρος και δεν έχει πέσει τόσα χρόνια, η μόνη ομάδα που την πλήρωσε διαχρονικά είναι ο Ηρακλής και εμείς που πέσαμε όπως πέσαμε...Δεν ξέρω να είμαι ειλικρινής τι θα γίνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Ετσι μπραβο, καταστρεψτε κι αλλο το ελληνικο ποδοσφαιρο. Παιξτε ντερμπι με τη Λαμια. Ποιος θα βγαινει Ευρωπη τωρα; Η ΑΕΚ και ο Αστερας Τριπολης; Γελαει ο κοσμος. Προσωπικα δε νομιζω να πεσουμε ομως ακομα κι ετσι παλι μαζι με τη Ξανθη θα ανεβουμε και μαλιστα καθαροι πλεον και τοτε δε σας σωζει τιποτα απο την οργη του ΠΑΟΚ. Παλι αητητοι θα το παρουμε.

Επικο ποσταρισμα θολωμενου μπαοκτζη.

Μεγαλες στιγμες, η αναφορα στην Ευρωπη(!!!!!!) και στη οργη του παοκ..

 

 

Μονο αυτοι μας κουβαλανε στην ευρωπη.... τοσα χρονια εστρεσουντ, σλαβια πραγας βιντεοτον κτλπ χρυσες σελιδες στην ιστορια του ελληνικου πρωταθληματος

Link to comment
Share on other sites

Νομικοι κυκλοι του γαβρου παντως, τονιζουν πως η εισηγηση σε οτι αφορα την ποινη ειναι δεσμευτικη για τον αθλητικο δικαστη.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ τα "σιγα μην τους ριξουν" τα λεμε μονο εμεις οι ΑΕΚτζηδες επειδη εννοειται θα τουα την χαριζαμε. Δυστυχως εχουν να κανουν με γαυρους (οριτζιναλ) και με τον Βαγγελα τον αχορταγο οι Βουλγαροι οποτε μια χαρα θα τους ριξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Νομικοι κυκλοι του γαβρου παντως, τονιζουν πως η εισηγηση σε οτι αφορα την ποινη ειναι δεσμευτικη για τον αθλητικο δικαστη.

Δεν πεφτουν μωρε ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Νομικοι κυκλοι του γαβρου παντως, τονιζουν πως η εισηγηση σε οτι αφορα την ποινη ειναι δεσμευτικη για τον αθλητικο δικαστη.

Ναι, στον εφέτη ελπίζουν στον μπαοκ. Ο Αθλητικός δικαστής δεν υπάρχει περίπτωση να ακυρώσει το πόρισμα της εεα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Αλλά να κάνω και το συνήγορο του διαβολου. Μικρό μέγεθος αλλά και στη μπούκα με το γκανι υποβιβασμό έλεγαν οι ποινές. Θέλω να πω ότι αν ήθελαν να τον ρίξουν είχαν την ευκαιρία από τότε...Εγώ ειλικρινά δεν το έχω και τόσο δεδομενο. Δεν έπεσε ο βαζελος πριν δυο χρόνια που δεν είχε πιστοποιητικό και άλλαξε ο κανονισμός, ο γαύρος είναι ο γαύρος και δεν έχει πέσει τόσα χρόνια, η μόνη ομάδα που την πλήρωσε διαχρονικά είναι ο Ηρακλής και εμείς που πέσαμε όπως πέσαμε...Δεν ξέρω να είμαι ειλικρινής τι θα γίνει 

Το μέγεθος δεν είναι ο μποακ του Βουλινου, αλλά ο μποακ του Σαββιδη.

 

Απλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Μονο αυτοι μας κουβαλανε στην ευρωπη.... τοσα χρονια εστρεσουντ, σλαβια πραγας βιντεοτον κτλπ χρυσες σελιδες στην ιστορια του ελληνικου πρωταθληματος

Ναι ρε φιλε, αλλα δεν τρομαζεις καθε φορα που συνειδητοποιεις οτι τετοιοι ανθρωποι ζουν αναμεσα μας?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NIS21 said:

Και θα ανεβουνε και θα ναι ΚΑΘΑΡΟΙ.

Παντως φαινεται να ειχαν σχεδιο αφου η μιση Β' ειναι ομαδες του Ιβαν. Μην πεσουν και απο εκει δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Αλλά να κάνω και το συνήγορο του διαβολου. Μικρό μέγεθος αλλά και στη μπούκα με το γκανι υποβιβασμό έλεγαν οι ποινές. Θέλω να πω ότι αν ήθελαν να τον ρίξουν είχαν την ευκαιρία από τότε...Εγώ ειλικρινά δεν το έχω και τόσο δεδομενο. Δεν έπεσε ο βαζελος πριν δυο χρόνια που δεν είχε πιστοποιητικό και άλλαξε ο κανονισμός, ο γαύρος είναι ο γαύρος και δεν έχει πέσει τόσα χρόνια, η μόνη ομάδα που την πλήρωσε διαχρονικά είναι ο Ηρακλής και εμείς που πέσαμε όπως πέσαμε...Δεν ξέρω να είμαι ειλικρινής τι θα γίνει 

Δεν ειναι το ιδιο. Το αρθρο για απειλες ελεγε απο πριστιμο( που εφαγαν)  μεχρι υποβιβασμο.... αρα ο δικαστης εβαζε οτι ποινη ηθδλε αφοη εκρινε την ενοχη.

Εδω ο νομος λεει μονο υποβιβασμος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Παντως φαινεται να ειχαν σχεδιο αφου η μιση Β' ειναι ομαδες του Ιβαν. Μην πεσουν και απο εκει δηλαδη.

Και να πεσουν γ θα ανεβουνε ΚΑΘΑΡΟΙ και θα τα γαμησουν ολα αητητα ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Μπουκο, δώσε κλίμα από παοκμανια ρε.

Οτι τους εριξαν λενε, κατι μακεδονιτικα και ποντιακα γραφουν, βρι,ουν οσους ψηφισαν ΝΔ και τετοια. Κατι ελαχιστοι λενε για συνορα στα Τεμπη λολ αλλα γενικα παγωμαρα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, George_D said:

Tους τρολαρει ο αυγενάκης με τη δήλωση που έκανε, αφού αυτός άλλαξε 2-3 από τους δικαστές όταν βγήκε το θέμα στην επιφανεια

Το αστειο ειναι πως νομιζω μειοψηφισαν αυτοι που χε βαλει ο Αυγενακης ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×