Jump to content

Recommended Posts

Πιο συντομα θα ανακαινισει η ΑΕΚ την Αγια Σοφια παρα θα φτιαξει γηπεδο το μπαοκ, φυσικα γνωμη μου ε;

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

δεν θα ναι πάντα στην ΑΕΚ ο ψιψινος. Έτσι νομίζω. 

Οντως και εγω δεν ειμαι σιγουρος οτι θα πεθανει καποτε

?

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
7 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ελληνικη πραγματικοτητα

Νεα γηπεδα στην Ελλαδα τα τελευταια 20 χρονια :

Βοθρος - με λαμογιες και fast truck λογω ΟΑ

Αγια Σοφια με καθηστερηση 20 ετων και οληκληρωση εργου στα 7 - 8 χρονια.

Νεα Τρουμπα ... Do the math

Αν πάντως βάλει χρήματα ο Ρώσος δεν πρόκειται να αντιμετωπίσει πόλεμο και απρόβλεπτες καθυστερήσεις όπως η ΑΕΚ.

Αντίθετα εκεί στο βορρά ανταγωνίζονται βουλευτές, περιφερειάρχες και δήμαρχοι ποιος θα βάλει πιο ψηλά το ονομά του για την βοήθεια που προσέφερε στον γαύρο του βορρά για κάθε ζήτημα που τον απασχολεί.

Link to comment
Share on other sites

αυτα που ζηταει η μπουγατσα να παραχωρηθουν για να γινει η νεα μαλαματινα ειναι 1000 φορες πρισσοτερα απο αυτα που ηθελε η ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
Just now, amd said:

αυτα που ζηταει η μπουγατσα να παραχωρηθουν για να γινει η νεα μαλαματινα ειναι 1000 φορες πρισσοτερα απο αυτα που ηθελε η ΑΕΚ

Δεν άκουσα όμως κάποιον πολιτικό ή άλλο φορέα να αντιδρά και να διαφωνεί. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, amd said:

αυτα που ζηταει η μπουγατσα να παραχωρηθουν για να γινει η νεα μαλαματινα ειναι 1000 φορες πρισσοτερα απο αυτα που ηθελε η ΑΕΚ

Ο,τι ζητήσουν θα λάβουν και μάλιστα όπως γράφτηκε παραπάνω, παίζει βουλευτές, υπουργοί, πρωθυπουργός, ευρωβουλευτές, δικαστές να παίζουν μπουνιές μεταξύ τους για το ποιος έδωσε περισσότερα.

Θεωρητικά όλα αυτά βέβαια, εγώ δεν πιστεύω ότι έχουν ξεκινήσει μέχρι σήμερα κανονική προσπάθεια για γήπεδο

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ο,τι ζητήσουν θα λάβουν και μάλιστα όπως γράφτηκε παραπάνω, παίζει βουλευτές, υπουργοί, πρωθυπουργός, ευρωβουλευτές, δικαστές να παίζουν μπουνιές μεταξύ τους για το ποιος έδωσε περισσότερα.

Θεωρητικά όλα αυτά βέβαια, εγώ δεν πιστεύω ότι έχουν ξεκινήσει μέχρι σήμερα κανονική προσπάθεια για γήπεδο

καλα οι προσφυγες δεν εκδικαζονται εκει αλλα εδω κατω στο ΣΤΕ, επισης μπορει οποιοςδηποτε μαζεψει το ποσο που απαιτειτε να κανει προσφυγη οποτε θελουν δεν θελουν προσφυγες θα φανε ασχετως αν θελει ο κοσμος ολακερος να τους χαιδεψει τα αυτακια 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Πιο συντομα θα ανακαινισει η ΑΕΚ την Αγια Σοφια παρα θα φτιαξει γηπεδο το μπαοκ, φυσικα γνωμη μου ε;

Οταν οι βου λεγανε οτι μπροστα στη νεα Τουμπα η Αγια Σοφια θα ναι παλιο γηπεδο, κοροιδευατε ομως...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Οταν οι βου λεγανε οτι μπροστα στη νεα Τουμπα η Αγια Σοφια θα ναι παλιο γηπεδο, κοροιδευατε ομως...

Οταν εγω ελεγα οταν πεφταμε πως πρωτα απο αυτους θα παρουμε πρωταθλημα και θα παιξουμε ΤσουΛου καποια ζωα δεν με πιστευανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Οταν εγω ελεγα οταν πεφταμε πως πρωτα απο αυτους θα παρουμε πρωταθλημα και θα παιξουμε ΤσουΛου καποια ζωα δεν με πιστευανε.

Βασιλη εσυ;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fighter21 said:

Δεν άκουσα όμως κάποιον πολιτικό ή άλλο φορέα να αντιδρά και να διαφωνεί. 

καλα και εγω αμα δηλωσω οτι θελω να μου χαρισουν την Ακροπολη και δεν θα αντιδρασει κανεις,

δεν σημαινει οτι ειμαι κοντα στο να μου δωσουν την Ακροπολη.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τέλος πάντων. Τα όνειρα δεν απαγορευνται. Περιμένω και εγω την νέα τούμπα. 

 

Κατσε αυτο ειναι το πραγματικο σχεδιο;;;

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, nedved21 said:

Κατσε αυτο ειναι το πραγματικο σχεδιο;;;

 

Σιγα μην καθομουν να ψαξω ποιο ειναι το "πραγματικο σχεδιο".

Νομιζω δεν υπαρχει καν σχεδιο, το νεο γηπεδο βρισκεται ακομα στο σταδιο της ουτοπιας.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, nedved21 said:

Κατσε αυτο ειναι το πραγματικο σχεδιο;;;

 

Αυτό με 41924 θέσεις. :P

Φουτουριστικο fan made σχέδιο είναι καμιά σχέση με τη πραγματικότητα ( βασικά δεν υπάρχει καν σχέδιο ακόμα αλλά μια πληροφόρηση για λίγο πάνω από 30000 θέσεις)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμβιβαστουν με 31926 θεσεις, στην καλυτερη περιπτωση σε καμια δεκαρια χρονια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Αυτό με 41924 θέσεις. :P

Φουτουριστικο fan made σχέδιο είναι καμιά σχέση με τη πραγματικότητα ( βασικά δεν υπάρχει καν σχέδιο ακόμα αλλά μια πληροφόρηση για λίγο πάνω από 30000 θέσεις)

Γελαει ο κοσμος

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Σιγα μην καθομουν να ψαξω ποιο ειναι το "πραγματικο σχεδιο".

Νομιζω δεν υπαρχει καν σχεδιο, το νεο γηπεδο βρισκεται ακομα στο σταδιο της ουτοπιας.

Φαντασια η πεμπτουσια του ποακτζη.

Link to comment
Share on other sites

Τους πήγε ο βαγγελας στο CAS 

Αντε να δικαιωθούν που φώναζαν τόσο καιρό για αληθινά δικαστήρια και δικαστές 

Κρίμα που δεν το έριξες το μπουρδελο ρε τσετσεν πρώτα 

Link to comment
Share on other sites

Αν το CAS δεχθεί τις κατηγορίες και ορίσει ποινή υποβιβασμού τι γίνεται ρε παιδιά σε αυτή την περίπτωση ξέρει κάποιος; νέα τροπολογία; 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
3 hours ago, nedved21 said:

Κατσε αυτο ειναι το πραγματικο σχεδιο;;;

 

Καμιά σχέση. Αυτό είναι ένα άλλο παραμύθι που τους είχαν πουλήσει πριν απο καμιά 10ετία αν θυμάμαι καλά. Σίγουρα πάντως στην προ Σαββίδη εποχή.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fighter21 said:

Καμιά σχέση. Αυτό είναι ένα άλλο παραμύθι που τους είχαν πουλήσει πριν απο καμιά 10ετία αν θυμάμαι καλά. Σίγουρα πάντως στην προ Σαββίδη εποχή.

Χειροτερο απο το παραμυθι του Σαββιδη οτι δεν θα κανει γηπεδο λογω covid19?

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
9 hours ago, nedved21 said:

Χειροτερο απο το παραμυθι του Σαββιδη οτι δεν θα κανει γηπεδο λογω covid19?

Χειρότερο σίγουρα γιατί ο Σαββίδης τουλάχιστον έχει λεφτά. Τότε ποιος θα το έφτιαχνε;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fighter21 said:

Χειρότερο σίγουρα γιατί ο Σαββίδης τουλάχιστον έχει λεφτά. Τότε ποιος θα το έφτιαχνε;

Οποιος εχει φτιαξει ολα τα γηπεδα που εχει σε ολα τα τμηματα το ποακ, το Ελληνικο κρατος των Αθηνων που "τους πολεμαει."

Τι σχεση εχει το αν εχει λεφτα, δηλαδη αμα ειναι πλουσιος αυτος που πουλαει παραμυθια, ξαφνικα ειναι οκ να πουλαει παραμυθια;

Ο τυπος ειπε "θελω να φτιαξω γηπεδο αλλα δεν το κανω λογω covid19." 

Ειναι σιγουρα στο τοπ3 παπατζας που εχει πει προεδρος, και μονο τα προβατα οι παοκτζηδες θα το δεχονταν.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×