Jump to content

Recommended Posts

Με πάσα συναίσθηση του τι γράφω, καλή επιτυχία σε όλες τις ελληνικές ομάδες, γιατί όπως πάει θα αναβιώσει το Βαλκανικό κύπελλο για να βγαίνουμε εκτός συνόρων.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gybe21 said:

Αυτούς τους δείχνει το μποακ τιβι η το έδωσαν  οτεσπορτ τελικά?

Open

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το σδνα γιατι το χει θαψει το αποψινο παιχνιδι, που ειναι και πολυ σημαντικο υποτιθεται?

Link to comment
Share on other sites

ακιρβως 

καλο το ελληνικο ποδοσφαιρο κτλπ αλλα πουτσα μεχρι τον οισοφαγο 

Link to comment
Share on other sites

Ντρέπομαι που το λέω αλλά και εγώ θέλω να φάνε πουτσα από τους κολοτουρκους ακόμα και αν μετά δω τον εντογαν να κάνει κάνα καινούργιο βίντεο με τους μογκολους την άλωση και την μπεσικτας. 

Μπήκα στο τριπακι να υποστηρίξω λόγο των ημερών μπαοκ αλλά ισως να το έκανε για οποιαδήποτε άλλη ομάδα ακόμα και για το γαυρο, γιαυτους ποτέ. 

Link to comment
Share on other sites

Πήρε το μάτι μου στο τουίτερ κάπου την 11άδα τους που παρουσιάζουν με μίνι βίντεο, ωραίο θα έλεγα. Εμείς θα το δουλέψουμε καθόλου αυτό το τμηματάκι με τα σόσιαλ και τα γραφικά;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Πήρε το μάτι μου στο τουίτερ κάπου την 11άδα τους που παρουσιάζουν με μίνι βίντεο, ωραίο θα έλεγα. Εμείς θα το δουλέψουμε καθόλου αυτό το τμηματάκι με τα σόσιαλ και τα γραφικά;

Έχεις εσύ Αρωνιάδη φίλε;

Έχουν οι δικοί σου πουλί;
Την Μαρία από τα Μέγαρα του Αρωνιάδη την πηδάει με ζόρι ο αρχηγός σημαία σπυρί Μάνταλός σου. (ή το ανάποδο, λολ)
Άστο να πάει...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mporat said:

Οπαδός της Μπεσικτας, έτοιμος για το αποψινό ματς

IMG_20200825_203918.jpg

Θα παίξει πολύ η φώτο απόψε αν όλα πάνε καλά 

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο τρύπημα νιάου αλλά αν παίζαμε σήμερα τελικά για είσοδο Ευρώπης θα είχαμε τους ίδιους τσουρουκαδες αναγκαστικά 

Ας φτιάξουμε ομάδα εμείς - επιτέλους - και στα @@ μου οι Βου 

Link to comment
Share on other sites

Και το κοράκι πιασμένο ωραία φαίνεται, μπράβο Τίγρη θα  ξαναχαρείς με τη χαρά τους. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οι μαυροι ειναι καλοι αθλητικοι με αντοχες αλλα απο μπαλα ειναι μυρωδιες εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×