Jump to content

Recommended Posts

Πάνω από τις προσδοκίες μου 

Κωστένογλου > φερειρρα 

 

Παίζει σύστημα 2 3 5 ξέρω γω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Τι είναι 3 γκολ για την παοκάρα; Πάμε για την ανατροπή. ΧΑΧΑΧΑ γελάει το σύμπαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το σηκώνει ρε παιδί μου το βλαχομπαροκ dna τους.

Γυρνούσε η μπάλα στο τέρμα των Ρώσων και άκουγες ένα μακρυσυρτο "ουυυυ" από τα 10 Ορκ στην κερκίδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Θυμηθηκα μια ψυχη που εγραφε πως "η Ευρωπη ειναι βραδιες". Μπραβο Βουλγαρες, θα την θυμαστε χρονια την βραδια ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα 50-50 ηταν οι πιθανοτητες σημερα αλλα λυγισαν.Μπορει να γελαμε βεβαια και καλα κανουμε αλλα μην ξεχναμε οτι αυτοι ειναι ηδη στο Γιουροπα ενω εμεις παιζουμε τα ρεστα μας αυριο με ελλειματικο ροστερ.

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεεε βουλγαρεεεεεσσσσσσσσσς καρμαααααα....Επίτηδες σας έστειλε ο κυρ Μιμης να γελασουμεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚ ειναι η ομαδα του παραλιγο στο μεταξυ. Παραλιγο στους BIG, παραλιγο στο CL, παραλιγο ΑΕΚ. LOL

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο ΠΑΟΚ ειναι η ομαδα του παραλιγο στο μεταξυ. Παραλιγο στους BIG, παραλιγο στο CL, παραλιγο ΑΕΚ. LOL

Ιμιτασιόν που λέμε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
Just now, Man Of Faith said:

Καλα 50-50 ηταν οι πιθανοτητες σημερα αλλα λυγισαν.Μπορει να γελαμε βεβαια και καλα κανουμε αλλα μην ξεχναμε οτι αυτοι ειναι ηδη στο Γιουροπα ενω εμεις παιζουμε τα ρεστα μας αυριο με ελλειματικο ροστερ.

Άσχετα απο το τι θα κάνουμε εμείς αύριο όλη η ουσία ήταν να μην εκμεταλλευτούν το δώρο που τους κάναμε και να γελάνε εις βάρος μας μια ζωή. Στο Γιουρόπα μάλλον θα πήγαιναν και απο την τρίτη θέση. 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×