Jump to content

Recommended Posts

Arxisane na petane velakia ston Portogalo ta ardakia tous.

Και σε αυτό, εγώ λέω, έπαιξαν ρόλο και όλα όσα συνέβησαν από τον αγώνα με την Μπενφίκα έως και χθες: η πώληση Άκπομ, το εκτενές ροτέισιον και οι απώλειες βαθμών στην Ελλάδα, η καθυστέρηση σε καίριες μεταγραφές, ο παραγκωνισμός προσωπικοτήτων όπως ο Μάτος και ασφαλώς ο Άντρε, εντάσσονται στην λάθος διαχείριση που ανέφερα ήδη. Σε βράδια λεπτομερειών, όλα παίζουν ρόλο και όλα μπορούν να αλλάξουν τις ισορροπίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως βλεπω αποστασιοποιηση σιγα σιγα.Μπορει να κανω και λαθος αλλα ετσι μου μοιαζει.Απο την φουλ επιθεση το ριξανε στην αμυνα και σε λιγο ουτε και σε αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτα του παει να παρει πισω ο Σαββιδης για να μην την παθει οτι με την Ροστοφ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Τα λεφτα του παει να παρει πισω ο Σαββιδης για να μην την παθει οτι με την Ροστοφ.

Τη Ροστοφ για 2 εκατομμύρια την έτρεχε δικαστήρια. ??

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτός ο αποκλεισμός ήταν ότι πιο σκληρό έχουν ζήσει γιατί το είχαν πιστέψει και σκεφτοντουσαν ήδη τη κληρωση και τα μεγαλεία. Μπορεί και να τους διαλύσει εντελώς στη συνέχεια. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hades said:

Τη Ροστοφ για 2 εκατομμύρια την έτρεχε δικαστήρια. ??

Ε ναι φαντασου ο ΠΑΟΚ που του χρωσταει καμποσες δεκαδες.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ε ναι φαντασου ο ΠΑΟΚ που του χρωσταει καμποσες δεκαδες.

Ναι όμως ο Γκιοργκι είναι ποακ μέχρι το κόκκαλο 

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την προβλεπόμενη καζούρα, να ευχηθώ καλή ανάρρωση στον Μισιτς, ο οποίος μόλις διάβασα ότι έκανε 2η επέμβαση. Μακάρι να είναι περαστικά.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο Wague τελικα επαιζε σιγουρα στην Μπαρτσελονα ή ειναι κανας Wagueλης απο την Μπαρτσελονα Πεταλιδιου ξερω γω;

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον τον έψαχνε εμφανίστηκε ο κοντός

Όπως αναφέρει ο γιος του μεγαλομετόχου της ΠΑΕ ΙΒΑΝ «σηκωνόμαστε και προχωράμε»: 

«Κανείς δεν το άξιζε περισσότερο από εμάς. Κάθε χρόνο παλεύουμε, μέσα και έξω από το γήπεδο γι' αυτό. Κάθε χρόνο παίζουμε με τη Μπενφίκα ή τον Άγιαξ για να προκριθούμε και κάθε χρόνο το αξίζουμε μα δεν τα καταφέρνουμε. Δεν είναι το πόσο δυνατά χτυπάς, αλλά το  πόσο δυνατά μπορείς να δεχθείς τα χτυπήματα και να προχωρήσεις. Λοιπόν, όπως πάντα, θα σηκωθούμε και θα πάμε για το επόμενο. Μόνο ΠΑΟΚ».

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τους Μπαουγκτζηδες κακως "τσιμπανε" στα οσα λεει το ΠΟΚ για το οτι δεν εχουν παιξει CL, γιατι εχουν παιξει καθως τα po του CL και σεντονι εχουν και υμνο και πριμ και απ' ολα.. ?‍♂️

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpiRos said:

Δε νομίζω να υπάρχουν πολλά σημαντικότερα πράματα στη ζωή από την γέννηση του παιδιού σου. Πόσο μάλλον ένας ποδοσφαιρικός αγώνας. Εγώ δεν βλέπω τίποτα το παράλογο, αντιθέτως. 

Καλά δεν είπε κανεις το αντίθετο, αλλά το ποδόσφαιρο και οι σημαντικοί αγωνες στο παρελθόν εχουν δειξει ότι συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις παίζουν (τα κακά του επαγγελματος που λενε).

Βεβαια είπε κι ο Κωστας και για άλλο περιστατικό, οπότε οκ μπορεί να συμβαίνει συχνά.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Skepastos said:

Έτσι περνάνε στην Ευρώπη Βουλγαρεσσσσσσσσσσσσσς

Σημερα θα καταλαβε ο Σαχωφ ποσο καραγκιοζης ηταν που φοραγε μασκες Ιβαν. Θα λεει στους αλλους πανω και για Γλυφαδες και τα συναφη. ? 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bukowski said:

Σημερα θα καταλαβε ο Σαχωφ ποσο καραγκιοζης ηταν που φοραγε μασκες Ιβαν. Θα λεει στους αλλους πανω και για Γλυφαδες και τα συναφη. ? 

Εντωμεταξύ κάτι έγραψε ο Μπισεσβαρ πριν λίγο στο ινσταγκραμ και έχουν γινει μπουκιτσι. Ωραία βραδιά  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ κάτι έγραψε ο Μπισεσβαρ πριν λίγο στο ινσταγκραμ και έχουν γινει μπουκιτσι. Ωραία βραδιά  

Για δωσε

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να φυγει ολη η φουρνια των παλιουρων, αυτοι ηταν οι παικτες που τους κραταγαν τοσα χρονια και δεν βρισκονται τοσοι μαζι ετσι ευκολα. οι περισσοτεροι ηδη εφυγαν. εδω ενας Ελ Καντουρι κι ενας Βαρελα εμειναν βασικοι και προχθες ηταν ο καλυτεροι τους παικτες.

Link to comment
Share on other sites

Με Αιντχοφεν Γραναδα Ομονοια δεν την λες και ευκολη την κληρωση τους

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚ ξεπουλάει και τον Μπίσεσβαρ με μόλις 500.000 ευρώ

Ο Ολλανδός επιτελικός χαφ αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του στην Αλ Αΐν της Σαουδικής Αραβίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω την παραδειγματική τιμωρία τους για το σκάνδαλο της πολυϊδιοκτησίας.

 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×